~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-09, 14:12   #181
dureksis
Zadomowienie

Thumbs down Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Całkowicie się z Tobą zgadzam , zawsze miałam piękne paznokcie, nie za długie nie za krótkie akurat na 2-3 mm frencha, i zawsze widziałam zachwyt w oczach innych kiedy pokazaywałam dłonie..
A akryle i tipsy..
Sorry ale jak dla mnie niee..
Miałam kiedyś akryl, nei zapomnę co zrobił z moją płytką
poprostu porażka, paznokcie pracującej na roli chłopki!! Okropieństwo..
Nie podobają mi sie też niektóre "zdobienia" moim zdaniem są przesadzone, paznokcie w pracy z fioletowo-różowymi mazajami?Jak dla mnei odpada, sorry ale są mega kiczowate, z resztą Doda świeci przykładem, jak można się "standecić" poprzez źle lub kiczowato wykonany manicure..
Owszem jak babka ma brzydkie swoje paznokcie, niech sobie przedłuży ale OZDABIA Z GUSTEM..najlepiej french, kolor jednolity, gdzieniegdzie cyrkonia...
40 już nie przystają kwiatuszki, buźki itp..
Wiem, że wiele z Was oburzę moją wypowiedzią ale cóż..Moje zdanie
Stary 2006-02-09, 14:14   #182
zgredek
Raczkowanie

Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Do Ooliwki i Chomiczki tak bardzo chcecie uchodzić za kobiety z klasą, a swoimi wypowiedziami udowodniłyście, że jesteście jej pozbawione.
Radzę przeczytać Wasze ostatnie wypowiedzi i zobaczyć które z nich dotyczą manicure a które mająna celu ośmieszenie Pauli.
Prawdziwa dyskusja opiera się na konstruktywnych argumentach , a nie obrzucaniu kogoś inwektywami.
Stary 2006-02-09, 14:14   #183
dureksis
Zadomowienie

oczywiście zgadzam się z CHOMICZKĄ
Stary 2006-02-09, 14:15   #184
taaleeloo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ooliwka
obawiam się że studiuje
eksternistycznie (dodatkowo chyba przez internet)
zdobienie paznokci

no i słowo studia pomyłiło się koleżance z studium
pewnie obie definicje tych wyrazów oznaczają dla niej to samo
gratuluje znajomości tego jakie formy kształcenia są dostępne na Uniwersytecie Jagiellońskim, jako żywo nie spotkałam sie z żadnym studium ani na moim ani na innych wydziałach. Szkoda ze tak złosliwie reagujecie na fakt iż ktoś ma chęci aby studiować więcej niż jeden kierunek( kurcze sama tez jestem na dwóch i wiem ile wysiłku kosztuje pogodzenie wszystkiego ze sobą).
Widze ze dajesz upust swojej złośliwości na forum poświęconym pozwól ze zacytuje,, trendzie''
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:16   #185
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
To ile czytam, co nosze, jakie kozaki kupuje i ile kierunkow studiuje jest dla mnie i dla mojego otoczenia jak najzupelniej normalne, nie widze w tym nic niezwyklego. Ty probowalas "szpanowac" zbliżeniem sie do licencjatu i sugerujac jakobym byla jakas stylistka po technikum i studium kosmetycznym. Jak widac pomylilas sie bardzo "studentko" ( " z kad wziąść, trendzie, chociasz" ) a swoimi wiesniackimi komentarzami wystawiasz sobie dodatkowo swiadectwo. A o zazdrosci byla juz w tym wątku mowa - przykre lecz prawdziwe, leczyć twoich kompleksów nie zamierzam.
I gratuluje wiedzy czym jest UJ. Choć napewno nie z autopsji ale wielki plus ,że slyszalas o takiej uczelni. Zadziwiające po prostu.

tak kochanie oczywiście

studiując na UJ malujesz ludzią paznokcie
chyba jednak wole moja uczelnie

Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:19   #186
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zgredek
Do Ooliwki i Chomiczki tak bardzo chcecie uchodzić za kobiety z klasą, a swoimi wypowiedziami udowodniłyście, że jesteście jej pozbawione.
Radzę przeczytać Wasze ostatnie wypowiedzi i zobaczyć które z nich dotyczą manicure a które mająna celu ośmieszenie Pauli.
Prawdziwa dyskusja opiera się na konstruktywnych argumentach , a nie obrzucaniu kogoś inwektywami.
Z przykrością muszę się pod tym podpisać

Też nie należę do zwolenniczek sztucznych paznokci, nie lubie bogatych zdobień ani jaskrawych kolorów. Nie zacznę jednak rzucać chamskimi odzywkami i bawić się w personalne wycieczki. Szanuję Paulę za Jej rzeczowe i kulturalne wypowiedzi.

Wasze wypowiedzi, wybaczcie, ale są żenujące
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:21   #187
taaleeloo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ooliwka
tak kochanie oczywiście

studiując na UJ malujesz ludzią paznokcie
chyba jednak wole moja uczelnie
a co mają studia na UJ do zajmowania się w czasie wolnym zdobieniem paznokci aby móc w ten sposób zarabiac na swoje wydatki i nie musieć prosic o rodzicow o pieniądze???? Uprzedzam pytania o stypendium- kwoty stypendiow w naszym kraju nie są powalające więc duża liczba studentów poza tym ze odtzrymuje stypendium za wyniki w nauce zajmuje sie również pracą. Choć przecież tak łatwo pojśc do mamy lub taty z wyciagnieta dlonia i prosic o kolejna kaske na impreze lub ciuch...
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
Stary 2006-02-09, 14:31   #188
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zgredek
Zgadzam sięteż z Tobą..
Przesadzacie laski, ja nie lubię akryliale nie obrzucajcie się epitateami bo to bez sensu..
Ja swoją wypowiedzia mam nadzieję nikogo nie obraziłam.. ??
Stary 2006-02-09, 14:34   #189
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
a co mają studia na UJ do zajmowania się w czasie wolnym zdobieniem paznokci aby móc w ten sposób zarabiac na swoje wydatki i nie musieć prosic o rodzicow o pieniądze???? Uprzedzam pytania o stypendium- kwoty stypendiow w naszym kraju nie są powalające więc duża liczba studentów poza tym ze odtzrymuje stypendium za wyniki w nauce zajmuje sie również pracą. Choć przecież tak łatwo pojśc do mamy lub taty z wyciagnieta dlonia i prosic o kolejna kaske na impreze lub ciuch...
I bardzo dobrze, robisz..
Nie uważam aby zdobienie paznokci było zajęciem w jakiś sposób ujmującym..
Bez przesady...
Stary 2006-02-09, 14:37   #190
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Chomisiu sęk w tym, ze nie był to wątek poświęcony osobistym preferencjom związanym z tipsami badz naturalnymi paznokciami ale odnosił się on do Trendów 2006 wg Glamour. To ty piałaś z zachwytu nad zachodnimi dyktatorami mody, których wytycznymi kierowała sie autorka jakże madrego artykulu. Więc moze ustosunkujesz sie do reszty propozcyji Glamour? Stoi już na twoim biurku ramka na 100 zdjęc? Slinisz sie do Orlando Blooma? Wybierasz sie na wakacje do SPA ? Jesli przypadkiem na któres z tych pytań odpowiedziałabyś NIE - w łeb bierze cały wątek w którym usilnie probowałas nas przekonać ( dodam ,że w ogromnej wiekszosci przypadkow nieskutecznie) do wyższosci poglądów GLAMOUR nad pozostalymi decydentami w tej dziedzinie.
Ach Paulo, ale czyzbys zapomniala / nie wiedziala, ze w modzie wlasnie o to chodzi, by wybierac dla siebie to (jeden, kilka pomyslow, a nie wszytskie), co jest zgodne z naszymi upodobaniami, a nie kopiowac wszystko.

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:41   #191
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ale jak widać jedna z drugą nie potrafią zrozumieć, że w wieku 22 lat mieszkam sama, sama się utrzymuję ( z czego jestem dumna!)- a 2 stypendia naukowe, pensja i dodatkowe profity z paznokci pozwalają mi na calkiem dostatnie życie. Jak widać fakt ,że jestem najlepszą studentką na roku a w wolnych chwilach dla przyjemnosci robie tipsy , jest dla nich czymś uwłaczajacym. Jak widać fakt ,że doskonale sobie w zyciu radze ( odpukac) - robie to co lubię i realizuje sie na wszystkich mozliwych polach jest dla niektorych bolesny. Przyzwyczailam sie już do ludzkiej zazdrosci, co jednak nie zmienia faktu ,że komentarze o "robieniu ludzią" tipsow uwazam za zalosne. Słoma ze stringow wystaje - tyle.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:42   #192
taaleeloo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dureksis
I bardzo dobrze, robisz..
Nie uważam aby zdobienie paznokci było zajęciem w jakiś sposób ujmującym..
Bez przesady...
Zeby pozniej nie bylo niedomowien tym zajmuje sie Paulakrk
Stary 2006-02-09, 14:45   #193
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ale jak widać jedna z drugą nie potrafią zrozumieć, że w wieku 22 lat mieszkam sama, sama się utrzymuję ( z czego jestem dumna!)- a 2 stypendia naukowe, pensja i dodatkowe profity z paznokci pozwalają mi na calkiem dostatnie życie. Jak widać fakt ,że jestem najlepszą studentką na roku a w wolnych chwilach dla przyjemnosci robie tipsy , jest dla nich czymś uwłaczajacym. Jak widać fakt ,że doskonale sobie w zyciu radze ( odpukac) - robie to co lubię i realizuje sie na wszystkich mozliwych polach jest dla niektorych bolesny. Przyzwyczailam sie już do ludzkiej zazdrosci, co jednak nie zmienia faktu ,że komentarze o "robieniu ludzią" tipsow uwazam za zalosne. Słoma ze stringow wystaje - tyle.
Heh z chomiczka i taaleeooo się zgadzam jeśli chodzi o poglądy dot sztucznych jaskrawopomalowanych paznokci ale jeśli chodzi o resztę paulakrk masz rację...
Stary 2006-02-09, 14:47   #194
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
Zeby pozniej nie bylo niedomowien tym zajmuje sie Paulakrk
ojej oczywiście to z nią się ZGADZAM wybacz taaleeloo...
nie z Tobą...
Stary 2006-02-09, 14:56   #195
taaleeloo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dureksis
ojej oczywiście to z nią się ZGADZAM wybacz taaleeloo...
nie z Tobą...
to w końcu z kim się zgadzasz??
wyjasniam po prostu ze to nie ja sie zajmuje stylizacją paznokci
Stary 2006-02-09, 15:00   #196
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
to w końcu z kim się zgadzasz??
wyjasniam po prostu ze to nie ja sie zajmuje stylizacją paznokci
z paulakrk..
Nie podoba mi się, że uważasz za hańbiące zdobienie komuś paznokci..
No wybacz...
Stary 2006-02-09, 15:02   #197
syla-78
Rozeznanie

Paula, daj sobie spokój.Czasem do niektórych nic nie dociera, nawet jak im tłumaczysz po raz n-ty to i tak nie zrozumieją. Chce Ci się dyskutować z dziewczyną, która zarzuca Ci że mało czytasz a sama robi rażące błędy ortograficzne? Ja bym odpuściła Pozdrawiam
syla-78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:02   #198
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez dureksis
z paulakrk..
No wybacz...
zamotałes dureksiku nie taleelooo tak uwaza
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:07   #199
taaleeloo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dureksis
z paulakrk..
No wybacz...
Droga Dureksis pozwól ze zacytuje moją wypowiedź z tego forum,,a co mają studia na UJ do zajmowania się w czasie wolnym zdobieniem paznokci aby móc w ten sposób zarabiac na swoje wydatki i nie musieć prosic o rodzicow o pieniądze???? Uprzedzam pytania o stypendium- kwoty stypendiow w naszym kraju nie są powalające więc duża liczba studentów poza tym ze odtzrymuje stypendium za wyniki w nauce zajmuje sie również pracą. Choć przecież tak łatwo pojśc do mamy lub taty z wyciagnieta dlonia i prosic o kolejna kaske na impreze lub ciuch...''
Bynajmniej to nie ja uważam zajmowanie sie paznokciami za hańbiące!!!!Nic takiego nie powiedzialam- w mojej odpowiedzi do Ciebie chcialam tylo zanzaczyc ze to Paulakrk zajmuje sie fachowo paznokciami o ona sie na tym zna bo ja o zdobieniach nie mam zielonego pojęcia co nie znaczy ze uważam to za hanbiące! mam nadzieje ze juz wszystko wyjasnilam?
Stary 2006-02-09, 15:15   #200
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
zamotałes dureksiku nie taleelooo tak uwaza
aj kurna, bo te wasze nicki mi się plączą, nie klikam gdzie powinnam eeeeehhh
aaaaleee durna jestem
Stary 2006-02-09, 15:42   #201
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez syla-78
Paula, daj sobie spokój.Czasem do niektórych nic nie dociera, nawet jak im tłumaczysz po raz n-ty to i tak nie zrozumieją. Chce Ci się dyskutować z dziewczyną, która zarzuca Ci że mało czytasz a sama robi rażące błędy ortograficzne? Ja bym odpuściła Pozdrawiam
Syla78, troche wyrozumialosciczy to, ze ktos popelni jakis blad ortograficzny od razu znaczy, ze jest mniej inteligentny - chodzi mi tu o blad, ktory zdarzyl sie Ooliwce. pracuje z roznymi osobami, sa to ludzie naprawde na poziomie, ucze jezykow klientow korporacyjnych, mialam do czynienia z pracownikami z roznych stanowisk i czasami zdarzaja sie osoby z dysleksja czy dysgrafia(i robia o wiele bardziej razace bledy ortograficzne niz ten , ktory zrobila ooliwka), ale to wcale nie znaczy, ze raza brakiem inteligencji, wrecz przeciwnie. nie twierdze bynajmniej, zeby ooliwka byla dyslektyczka czy dysgrafka,kazdemu z nas zdarza sie popelnic od czasu do czasu jakis blad w pisowni, nie osadzajmy ludzi tak powierzchownie. w gruncie rzeczy niewiele o sobie nawzajem wiemy, a w szczegolnosci na rozmaitych forach internetowych...

Stary 2006-02-09, 15:50   #202
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Smile Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

widze, ze teraz dyskusja zeszla na przechwalanie sie kto jakie kierunki studiow skonczyl i na ile etatow pracuje.
paulo, nie musisz sie tlumaczyc (ponoc mowi sie, ze winni sie tlumacza...)co robisz i co studiujesz i jaka prace wykonujesz, nikt Ci nie zarzuca braku inteligencji
ja tylko pozwolilam sobie (taki zreszta byl pierwotnie cel zalozonego przeze mnie watku) wyrazic swoja opinie na temat wszelkiego rodzaju sztucznych paznokci. jak juz powiedzialam, nie sa w moim guscie, ale nie potepiam tych osob, ktore takie ozdoby preferuja. niech kazdy nosi to, co mu sie podobabyleby pasowalo to do jego osobowosci, charakteru.
i to nie moja wina, ze w naszym spoleczenstwie panuja takie a nie inne przekonania. skads sie biora w koncu te stereotypy...

Stary 2006-02-09, 15:57   #203
syla-78
Rozeznanie

Chomiczko, chodzi mi o to, że ktoś komuś zarzuca brak wiedzy którą sam nie moze się pochwalić. Piszesz, żeby nie osądzać ludzi powierzchownie, a czy Ty i Oliwka właśnie tego nie robicie?Pewnie, że każdemu z nas zdarzy się zrobić byka i to nie oznacza że jesteśmy mniej inteligentnii. W ogóle uważam, że wszystkie się trochę zapędziłyśmy i ta dyskusja, jeżeli można ją taką nazwać do niczego nie prowadzi.Pozdrawiam wszyskie zwolenniczki naturalnych i sztucznych paznokci .Pamiętajmy, że to ładne co się komu podoba
syla-78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:01   #204
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

a ja sie zastanawiam co maja wypowiedz chomiczki i oliwki odnosnie tego czym sie zajmuje Paula do samego glownego tematu??

zreszta uwazam ze argumenty uderzajace w prywatne zycie ktorejs z forumek jest b. nie fair..
tematem byly trendy a nie to co studiuje i czym sie zajmuje Paula...co wam do tego??
Stary 2006-02-09, 17:34   #205
ooliwka
Wtajemniczenie

wiecie co??
wiem że moje wypowiedzi były troche przesadzone i za to przepraszam
ale szkoda że nikt nie widzi kto zainicjował całą sytuacje
duzy krok nazwać kogoś w prost "głupią"

co do błedów tak jestem dyslektyczką
zazwyczaj pisze teksty osobno w programie potem je wklejam
dzis sie rozleniwiłam moja wina
i za to mi się dzis oberwało
po tym oceniono moje IQ

przepraszam że nie studiuje na UJ
i nie zachowuje się jak "u was"

no wlaśnie kto pierwszy zaczoł wymieniać i podkreślać swoje osiagniecia życiowe

Stary 2006-02-09, 17:55   #206
Midi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
chodzi mi tu o blad, ktory zdarzyl sie Ooliwce. [...] czasami zdarzaja sie osoby z dysleksja czy dysgrafia(i robia o wiele bardziej razace bledy ortograficzne niz ten , ktory zrobila ooliwka),
Ja w kwestii formalnej, jako polonistka Liczba pojedyncza (w kwestii owego błędu) jest tu nie na miejscu Dysleksja dysleksją, ale są słowniki ortograficzne, różne spell-checki itp.
Chomiczko, właśnie o to chodzi: niech sobie inni noszą, co im się podoba, a nam nic do tego. Nie powinniśmy się z nich śmiać itd.
A Twoje stwierdzenie "skądś się biorą w końcu te stereotypy" napawa mnie lekką zgrozą, bo ostatnio to usłyszałam, jak usiłowałam komuś wytłumaczyć, że Żydzi nie są gorsi od gojów...
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 18:07   #207
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Midi
Ja w kwestii formalnej, jako polonistka Liczba pojedyncza (w kwestii owego błędu) jest tu nie na miejscu Dysleksja dysleksją, ale są słowniki ortograficzne, różne spell-checki itp.
Chomiczko, właśnie o to chodzi: niech sobie inni noszą, co im się podoba, a nam nic do tego. Nie powinniśmy się z nich śmiać itd.
A Twoje stwierdzenie "skądś się biorą w końcu te stereotypy" napawa mnie lekką zgrozą, bo ostatnio to usłyszałam, jak usiłowałam komuś wytłumaczyć, że Żydzi nie są gorsi od gojów...
za to na miejscu jest publiczne zwracanie uwagi

może wkońcu zakończymy spory
i sprawdzanie każdego napisanego słowa???

porozmawiajmy o paznokciach
bo to chyba pierwotny pomysł na ten wątek

więc ja zaczynam
wklejam zdjecia dwóch lakierów wymienionych przez chomiczke

Stary 2006-02-09, 18:16   #208
taaleeloo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ooliwka
wiesz 3 lata studiowania socjologii
nauczyły mnie niektórych pojęć

co za pech że nie znalazłaś we mnie godnej osoby do dyskusji
wkońcu neznane są mi techniki ozdabiania paznokci
oto osoba ktora jako pierwsza wspomniala o swoim wykształceniu;
,,wiesz 3 lata studiowania socjologii
nauczyły mnie niektórych pojęć

co za pech że nie znalazłaś we mnie godnej osoby do dyskusji
wkońcu neznane są mi techniki ozdabiania paznokci '' to chyba była
Stary 2006-02-09, 18:17   #209
taaleeloo
Raczkowanie

o przepraszam kopm mi zaszalał mialo byc;to chyba byłaś Ty ooliwko, jako pierwsz podjęłaś temat wykształcenia??
Stary 2006-02-09, 18:20   #210
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
o przepraszam kopm mi zaszalał mialo byc;to chyba byłaś Ty ooliwko, jako pierwsz podjęłaś temat wykształcenia??

sprawdz dokładnie pierwsze strony wątku
ja wtedy jeszcze nic nie pisałam jedynie czytałam

jednak ciagle najzabawniejszym zwrotem jest "u nas na UJ...."

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości