Szukam farby do włosów, sprawdzonej po której włosy nie wychodzą garściami! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-29, 00:52   #1
supergirllann
Raczkowanie

Question

Szukam farby do włosów, sprawdzonej po której włosy nie wychodzą garściami!

Bardzo chciałabym umalować włosy, marzę o głębokim czekoladowym brązie. Niestety, mam bardzo nieprzyjemne doświadczenia z farbami do włosów:/ Kupowałam je w drogeriach, przeróżnych firm, efekt byl jednak zawsze taki sam. Po 2-3 miesiącach od umalowania lądowałam u dermatologa z problemem wychodzenia włosów. Obecnie nie malowałam włosów od 1,5 roku bo bardzo boje sie skutków. Mam nadzieje, ze poradzicie mi, jakiej farby powinnam uzyć, aby nie zniszczyła moich włosów. Słyszałam, ze farby kupowane w sklepach z artykułami fryzjerskimi są mniej szkodliwe. Co wy o tym sądzicie? Piszcie
supergirllann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 01:06   #2
Kajtek
Raczkowanie

Dot.: Szukam farby do włosów, sprawdzonej po której włosy nie wychodzą garściami!

Dlaczego miejsce zakupu miałoby wpływać na jakość produktu?
Lepiej było zapytać się dermatologa o przyczynę problemów - może to uczulenie na jakiś konkretny składnik, który powinnaś określić i unikać go przy kolejnych zakupach.
Generalnie w większości farby mają podobny skład - zwłaszcza ta w podobnym kolorze. Może spróbuj czegoś bardziej naturalnego- jakieś hny, basmy, olej rycynowy albo łupiny orzecha włoskiego - uprzedzam, że to tylko zasłyszana metody
Kajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 01:13   #3
kasienka2883
Rozeznanie

Dot.: Szukam farby do włosów, sprawdzonej po której włosy nie wychodzą garściami!

Zdecydowanie polecam wybrac sie do salonu fryzjerskiego tam panie polecą odpowiedni produkt i ewentualnie wtedy z tym do fryzjera na farbowanie, absolutnie odradzam te hipermarketowe farby, szczegolnie jesli masz sklonnosc do wypadania włosow.
Ja mialam podobnie, ale od kiedy przerzucilam sie na profesjonalne farby zapomniałam co to jest wypadanie wlosow
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 09:19   #4
balbinka27
Raczkowanie

GG do balbinka27

ja mam ten problem w momencie gdy zaczynam kombinować np trwała czy rozjaśnianie ale gdy nie tworze nie mam z tym problemów. Może jestes uczulona na jakiś składnik farb ale tak jak Kajtek napisała każda farba ma ten sam skład i tak samo polecam te bardziej naturalne sposoby barwienia włosów albo jeszcze bezpieczniejsze wyjście zostać przy naturalnych kolorach
balbinka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 10:24   #5
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez supergirllann
Bardzo chciałabym umalować włosy, marzę o głębokim czekoladowym brązie. Niestety, mam bardzo nieprzyjemne doświadczenia z farbami do włosów:/ Kupowałam je w drogeriach, przeróżnych firm, efekt byl jednak zawsze taki sam. Po 2-3 miesiącach od umalowania lądowałam u dermatologa z problemem wychodzenia włosów. Obecnie nie malowałam włosów od 1,5 roku bo bardzo boje sie skutków. Mam nadzieje, ze poradzicie mi, jakiej farby powinnam uzyć, aby nie zniszczyła moich włosów. Słyszałam, ze farby kupowane w sklepach z artykułami fryzjerskimi są mniej szkodliwe. Co wy o tym sądzicie? Piszcie
Wiesz jeśli masz tak przykre doswiadczenia to nie eksperymentuj sama w domku, szkoda włosków i cierpienia Twojego. Idź do fryzjera i powiedz jaki masz problem powinien znależć dla ciebie cos odpowiedniego
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 10:53   #6
ma-li-na
Zadomowienie

wypadanie włosoow to problemy skoorne głowy moze nie powinnas ich w ogoole farbowac tylko wyleczyc a potem isc do fryzjera

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:17   #7
supergirllann
Raczkowanie

Właśnie już wyleczyłam skóre głowy, dzięki kuracji Radical- bardzo polecam, i innym lekom przepisanym przez dermatologa oraz zażywaniu witamin. Dzięki za rady
supergirllann jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości