Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 54 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-11, 21:44   #1591
Hanka20
Zakorzenienie

Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Czy jest ktos z Świętochłowic badz okolic i moze polecic dobry gabinet?
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:12   #1592
catarsis
Zadomowienie

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon kosmetyczny (chodzi głównie o mikrodermabrazję, oczyszczanie twarzy) w Krakowie?

„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:43   #1593
niesmailek90
Przyczajenie

GG do niesmailek90
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów z Łódzi

hej
Poszukuję dobrej,znającej się na rzeczy, w miarę taniej kosmetyczki, dermatologa, która(y) doprowadził(a) by moją cerę do ładu i składu, a przede wszystkim określił(a) mój typ cery, bo jest on niewiadomy
Czekam na wszelkie namiary
Stary 2011-08-30, 13:04   #1594
Aniam007
Przyczajenie

Czesc szukasz porady kosmetyczki i dermatologa jednoczesnie albo jednego lub dermatologa?
Aniam007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:46   #1595
kasiek_6
Przyczajenie

Smile Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam dziewczyny, odnośnie gabinetu we Wrocławiu mogę polecić Panią Olę z essenzy, jeszcze tak profesjonalnego podejścia nie spotkałam... super! W sumie sama trafiłam tam też z polecenia i po kilku wizytach mogę podać dalej tą opinię Pozdrawiam
kasiek_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:06   #1596
laskasnk
Przyczajenie

Witam Ciebie Serdecznie,
ja jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani w salonie kosmetyki estetycznej "New Life" w Krakowie na ul. Krowoderskich Zuchow 16/2 (Krowodrza Górka) Salon jest nowy, bardzo przyjemny no i przede wszystkim bardzo czysty i zadbany. Pani Ania mloda ale bardzo dobrze przeszkolona pani kosmetolog super poradzila sobie z moją twarzą. Miałam cere bardzo problematyczną systematycznymi zabiegami oczyszczania połączonymi z zabiegami pielęgnacyjnymi wyprowadziła mi twarz na prostą droge. Wiec POLECAM

pozdrawiam
Martyna
laskasnk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:56   #1597
Olecha
Raczkowanie

była któraś z Was u kosmetyczki w Wojewoda studio? chodzi mi o regulację brwi.
Olecha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:25   #1598
_cornelia_
Zadomowienie

u mnie na blogu możecie poczytać opinie o salonach z Katowic, Sosnowca i okolic. Na razie opisałam te
Stary 2011-09-19, 20:20   #1599
Caprice
Rozeznanie

polecam dr dermatolog Anetę Ptak w Bielsku-Białej, dzięki niej leczenie trądziku wreszcie zaczęło przynosić jakieś efekty, bardzo miła, sympatyczna. w trakcie wizyt u niej nigdy nie miałam wrażenia, że zależy jej tylko na kasie jak to bywało u innych.. chodzę do niej co jakiś czas, a zawsze pamięta jaki miałam wcześniej stan buzi. bardzo podoba mi się jej nastawienie do pacjenta. co więcej także potrafi leczyć lekami i różnymi preparatami, które nie zrujnowały mojego portfela. bardzo polecam.
Stary 2011-10-01, 12:02   #1600
Elizkaaa
Raczkowanie

...

Edytowane przez Elizkaaa
Czas edycji: 2011-10-01 o 12:03
Elizkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:36   #1601
agnes353
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Czy jest ktos z Świętochłowic badz okolic i moze polecic dobry gabinet?
moge polecic w Katowicach studio zwierciadło, fajne ceny mila obsluga, bylam raz ale na pewno wroce
agnes353 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 21:20   #1602
WK87
Przyczajenie

Dziewczyny,

znacie może obecną lokalizację kosmetyczki Magdy, która kiedyś miała swój salon na osiedlu Kozanów we Wrocławiu, bodajże na ulicy Dziadoszańskiej lub Setnej? Przeprowadziła się dobre parę lat temu i nie wiem gdzie
WK87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 21:58   #1603
WK87
Przyczajenie

Dziewczyny,

znacie może obecną lokalizację kosmetyczki Magdy, która kiedyś miała swój salon na osiedlu Kozanów we Wrocławiu, bodajże na ulicy Dziadoszańskiej lub Setnej? Przeprowadziła się dobre parę lat temu i nie wiem gdzie
WK87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 13:41   #1604
araneaa
Rozeznanie

GG do araneaa

hejo.
ja natomiast szukam dobrej kosmetyczki gdzieś w gdańsku.
zna ktoś?

zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 20:07   #1605
olivca
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez catarsis Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon kosmetyczny (chodzi głównie o mikrodermabrazję, oczyszczanie twarzy) w Krakowie?
Polecam Ci Face & Body Institute na Piłsudskiego , jeden z nielicznych gabinetów w kraku, który ma mikrodermabrazję korundową, kadra profesjonalna i lekarz chirurg jest . Naprawdę fajnie i profesjonalnie.
olivca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:39   #1606
Catheerinee91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lisq33 Pokaż wiadomość
Poszukuję kosmetyczki(lub kosmetyka(?))/dermatologa w Szczecinie lub Poznaniu

Polecam panią Anię Jamiołkowską, al. Wojska Polskiego 10 w Szczecinie

Catheerinee91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 19:51   #1607
Vi_7
Przyczajenie

Dot.: kosmetyczka Rzeszów

helo elooo czy ktos moze polecic mi dobra kosmetyczke w Rzeszowie?? pozdarwiam
Vi_7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 21:56   #1608
cocabella
Raczkowanie

Jeśli chodzi o kosmetyczki we Wrocławiu, to przerabiałam kilka (okropny trądzik) i dopiero trzy lata temu trafiłam na Magdę. Jestem jej stałą klientką i mogę z czystym sumieniem ją polecić.
Nigdzie się nie reklamuje, bo ma wystarczająco dużo klientek z "poczty pantoflowej".
Jako kosmetyczka pracuje już 10 lat, ale ma normalne podejście do ludzi. Nie naciąga na niepotrzebne zabiegi, podpowiada czym pielęgnować skórę w domu i ma naprawdę konkurencyjne ceny. Jak sama mówi, woli żeby klientka zrobiła całą serię zabiegów i była naprawdę zadowolona z efektów, niż wywindować cenę, żeby ludzie mogli sobie pozwolić na jeden zabieg.

Mnie bardzo pomogła, a byłam wcześniej u kilku innych kosmetyczek i dermatologów.

Podaję namiary:
Magdalena Kruszelnicka 605 480 764
salon Essential plac bema 5, Wrocław (przechodzi się przez salon fryzjerski)
cocabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:17   #1609
stokrocia
Raczkowanie

czy mozecie polecic mi dobra kosmetyczke w dzielnicy Krowodrza Gorka w Krakowie?
stokrocia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 18:37   #1610
jenifeer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez catarsis Pokaż wiadomość
Ja mam taki salon do którego chodzę i jestem zadowolona, doświadczona kadra, a to ważne jest bardzo. Chodzę do pani Milczńskiej do face & body intitute. Na ich stronie znajdziesz wszystko.
jenifeer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 15:02   #1611
Paula_5
Raczkowanie

GG do Paula_5

zakaz handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-12-07 o 09:50
Paula_5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 07:22   #1612
jagakr
Przyczajenie

Ja polecam Panią Agatę z Dermedik . Ma dużą wiedze i doświadczenie. Trudno się do niej dostać ala warto. Szczególnie jak ktoś ma jakiś problem ze skórą. Sam gabinet nie jest rewelacyjny bo brak tam odpowiedniej organizacji i chyba nie ma odpowiedniego menagera ale warto do tej Pani się udać. Ja chodziłam z trądzikiem i tłustą skór, ona jedyna nie bała się wykonać mocniejszego zabiegu , który mi pomógł. Polecam

Oni dużo zabiegów sprzedają na gruponie więc można zaryzykować.
jagakr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:54   #1613
Milennka03
Wtajemniczenie

a ja polecam salon Bella Donna w Krakowie na ul Bojki (Kurdwanów) troche na obrzeżach miasta ale warto. Mały ale bardzo intymny i przyjemny gabinet, bardzo profesjonalne podejście do klientki, a panie kosmetyczki znające sie na swojej pracy. W szczególnosci polecam Panią Anię- właścicielke, robiłam u niej między innymi serie mikrodermabrazji z kwasami . Duża dbałość o klientke, leżałam na fotelu prawie 1,5 h , wyszłam bez podrażnien, zawsze do mikro wliczone są masaż, algi lub inne maseczki łagodzące ,tak zeby nie moc sie ukrywać przed ludźmi Kawitacja też oki, przedłużalam też u nich rzęsy, również polecam. Ceny oki, czyli standardowo mikrodermabrazja twarzy 140zł.,kawitacja 60zł. Promocji na gruponie czy podobnych portalach nie mają niestety bo wiem ze mają ciągly ruch i klientek im nie brak..

Z innych gabinetów odwiedzilam z grupona ostatnio salon J&J na Balickiej. Byłam nieco sceptycznie nastawiona po kilku zabiegach z wykorzystaniem kupnów tylu gruper etc. A tu mila niespodzianka. Kupon byl na 3 mikro z maską kremową, pani kosmetyczka- akurat trafilam w ręce Pani Pauliny-(przesympatyczna osoba) doskonale zorientowana w temacie ,zabieg przeprowadzony dokladnie , nie na odwal sie jak czesto traktuje sie klientki z kuponami. Jeden zabieg trwał nieco ponad godzine a co ważne , pani Paulina słucha co mówi klientka. Jedny minus to troche mało intymny gabinet, ktory takze jest salonem fryzjerskim ,duża akustyczność ,i niestety słychac rozmowy. Ale namiary wzięłam i na pewno wróce.
Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:01   #1614
mandarynki
Raczkowanie

Med-estetica w Warszawie, Kacza 9. Moja kolezanka, ktora baaardzo latwo sie zraza do kosmetyczek (i ludzi zreszta tez ) wytropila ten salon i juz obydwie bylysmy pare razy (ja peeling k. i mikrodermabrazja, ona tez kwas). Z zabiegu jestem zadowolona jak rzadko kiedy. Doradzaja i robia to, co buzi potrzebne, bez czesto spotykanego skapstwa czy zdzierstwa. Bardzo mile i otwarte babki - bardzo to sobie cenie w takich miejscach. W salonie czysto i przyjemnie.
Mam porownanie z pewnym salonem przy Rondzie ONZ, ktory odstreczyl mnie od kosmetyczek na prawie dwa lata.
mandarynki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:16   #1615
rabarbarek_12
Przyczajenie

Ja polecam salon instytut - lavender na ulicy Ptasiej 2 w Warszawie. Bardzo eleganckie miejsce. Podejście do klienta profesjonalne. Robiłam tam między innymi mikrodermabrazję korundową i jestem bardzo zadowolona. Chodzę tam co jakiś czas zrobić makijaż czy do fryzjera bo też jest.
rabarbarek_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:29   #1616
stokrocia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jagakr Pokaż wiadomość
Ja polecam Panią Agatę z Dermedik . Ma dużą wiedze i doświadczenie. Trudno się do niej dostać ala warto. Szczególnie jak ktoś ma jakiś problem ze skórą. Sam gabinet nie jest rewelacyjny bo brak tam odpowiedniej organizacji i chyba nie ma odpowiedniego menagera ale warto do tej Pani się udać. Ja chodziłam z trądzikiem i tłustą skór, ona jedyna nie bała się wykonać mocniejszego zabiegu , który mi pomógł. Polecam

Oni dużo zabiegów sprzedają na gruponie więc można zaryzykować.
a ktora to ejst Pani Agata?
jakie zabiegi tam polecasz?
stokrocia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:45   #1617
kolankowa
Raczkowanie

Hej dziewczyny, potrzebuję namiaru na dobrą fryzjerkę i kosmetyczkę (która by wykonywała mikrodermabrazję) w Fordonie (Bydgoszcz). Najlepiej w rejonie Bajki. Macie jakieś sprawdzone miejsca? Będę bardzo wdzięczna.
kolankowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 23:00   #1618
maiti
Raczkowanie

Witajcie! Czy znajdzie się tu ktoś kto poleci dobry ale nie za drogi salon kosmetyczny w LUBARTOWIE? Chodzi o zabieg oczyszczania twarzy.Jaki jest koszt tego zabiegu?
maiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:10   #1619
mosia07
Raczkowanie

Dziewczyny szukam dobrej kosmetyczki w Szczecinie która zajmuje się usuwaniem blizn potrądzikowych w bezpieczny i profesjonalny sposób
mosia07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:31   #1620
antiste
Przyczajenie

A ja usilnie próbuję znaleźć jakąś kosmetyczkę w Katowicach, ewentualnie w Krakowie, która wykonuje zabieg polskim peelingiem ziołowym, ale niestety ciężko coś znaleźć. Pomożecie? ;>
antiste jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi, brwi depilacja, kosmetyczka, kosmetyczka warszawa, kosmetyczka wrocław, regulacja brwi, wrocław

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości