Po studnióweczce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-02-01, 17:52   #31
jokooo
Raczkowanie

GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Dot.: Po studnióweczce

najlepsze jest to że ją tak obstawiłyście a ona się nie odezwała hihi

Kocham Cię

jokooo jest offline  
Stary 2006-02-01, 17:57   #32
aleksandra999
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jokooo
najlepsze jest to że ją tak obstawiłyście a ona się nie odezwała hihi

A co w tym zabawnego?
Może założycielka wątku nie ma czasu?
Może uczy się do matury?
A może obmyśla ciekawy makijaż biorąc pod uwagę rady zawarte w tym wątku?
Pozdrawiam serdecznie Doriss
aleksandra999 jest offline  
Stary 2006-02-01, 18:35   #33
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Prawda w oczy kole...zrobiło się jej smutno że ją tak potraktowałyśmy brutalnie (choc miałysmy całkowitą racje) i Nas olała. Nie dziwnie się jej. Ludzie uczą sie na błedach dzięki takim osobą jak ona tych błędów nie popełnią. Ja na szczęście mam zamiar na swoją 100dniówke wyprostować wcześniej przefarbowane włosy i obcięte (pazurki, mocno wycieniowane). żadne wysokie koki z kwiatuszkami bo to totalna zenada. Moja siostra miała pieknego koka z tyłu za 130zł z bordowymi kwiatuszkami pasujacymi do bordowej kreacji. Wszystko pieknie wygladało

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2006-02-02 o 20:48
Tapcia jest offline  
Stary 2006-02-01, 18:56   #34
aleksandra999
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tapcia
Prawda w oczy kole...zrobiło się jej smutno że ją tak potraktowałyśmy brutalnie (choc miałysmy całkowitą racje) i Nas olała. Nie dziwnie się jej. Ludzie uczą sie na błedach dzięki takim osobą jak ona tych błędów nie popełnią. Ja na szczęście mam zamiar na swoją 100dniówke wyprostować wcześniej przefarbowane włosy i obcięte (pazurki, mocno wycieniowane). żadne wysokie koki z kwiatuszkami bo to totalna zenada. Moja siostra miała pieknego koka z tyłu za 130zł z bordowymi kwiatuszkami pasujacymi do bordowej kreacji. Wszystko pieknie wygladało jak znadje fotke do wkleje
Tapciu,wybacz ,ale kok Twojej siostry jest według mnie dużo gorszy od koka Doriss.Przeładowany,mało elegancki,kojarzy mi się z wiechciem skonstruowanym z okazji Zielonych Świątek.I dość kosztowny...
Stary 2006-02-01, 19:48   #35
rzyrafka
Zakorzenienie

Aleksandro, wybacz ale Twoja wypowiedź jest według mnie porównywalna z wypowiedzią zbanowanej ostatnio panny Nefryt ("trup" jeśli pamietasz). Traumatyczne doswiadczenia związane ze swoimi przeżyciami religijnymi zostaw przed klwiaturą.
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-02-01, 22:03   #36
madie
Zakorzenienie

Dziewczyny,
nie rozpisujmy się na temat, który generalnie nie dotyczy tego forum. Nie w naszym interesie jest krytykowanie ani fryzury ani stroju, ponieważ autorka poddała naszej ocenie swój makijaż. Myślę że posuwając się za daleko można tylko urazić doriss. Jednym się podoba, innym nie, ale rozmawiajmy "na temat".
pozdrawiam
madie jest offline  
Stary 2006-02-01, 22:37   #37
aleksandra999
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Aleksandro, wybacz ale Twoja wypowiedź jest według mnie porównywalna z wypowiedzią zbanowanej ostatnio panny Nefryt ("trup" jeśli pamietasz). Traumatyczne doswiadczenia związane ze swoimi przeżyciami religijnymi zostaw przed klwiaturą.
Rzyrafko

Nie chciałam nikogo obrazić.Moja uwaga dotyczyła fryzury,a nie konkretnej osoby.Na Wizażu miała miejsce ostatnio dyskusja na temat krytyki na MM.
Krytyki potrzebnej.Przemyślałam temat i rzeczywiście,to prawda.Dlatego staram się komentować szczerze i jednocześnie nie urazić nikogo.
Zresztą ...zwróć uwagę na mój podpis
pozdrawiam -moje przeżycia religijne to nieodłączna część mnie.
A Doriss przepraszam za zaśmiecanie wątku.
Stary 2006-02-01, 22:59   #38
Juliettt
Rozeznanie

GG do Juliettt

Ja juz nie bede sie pastwic, powiem tylko, ze makijaz mi sie nie podoba , masz ladna buźkę (co podkreśla makijaż wykonany wirtualnie przez Madie), a Twój przyniosl odwrotny efekt...

Nie smuć się, nie obrazaj na nas, popracuj troszke nad technika i staraj sie lepiej dobierac kolory, a niedlugo wszystkich nas napewno zaskoczysz (pozytywnie oczywiscie)
Juliettt jest offline  
Stary 2006-02-01, 23:00   #39
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny!
Proszę się skupić na makijażu Doriss i nie zagłębiać się nadto w niepotrzebne szczegóły typu czyjeś buty, czy kok siostry!

Tapciu jeśli masz ochotę proszę Cię załuż wątek na fryzjerskim z tymże kokiem i debatuj. Myślę, że tak będzie i lepiej i wygodniej. Póki co zaczyna się robić off-topic, a to na pewno nie było celem Doriss kiedy zakładała taki wątek.
Resztę dziewczyn także proszę o to, aby pisały na temat.

Stary 2006-02-01, 23:47   #40
rzyrafka
Zakorzenienie

No dobra, przepraszam, tylko to słowo "wiecheć" wydało mi się jakieś takie brutalne. na zgodę Czekajmy teraz cierpliwie na kolejny makijazyk Doriss
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-02-02, 11:23   #41
Angelika
Rozeznanie

mi się również nie podoba
Myślę, że za młoda jesteś na takie kolory. Zupełnie do Ciebie nie pasują.
Stary 2006-02-02, 13:09   #42
Safira
Raczkowanie

Do tej pory w zasadzie nie wypowiadalam sie na forum, a jedynie czytalam. Pierwszy raz trafilam na wątek gdzie ktoś zostal skrytykowany. Również uważam że dziewczynie makijaż nie wyszedl. Ale co chcę napisac to to ze niejednokrotnie, duzo gorzej umalowane czy brzydsze dziewczyny chwalicie...słodzicie nie wiedzieć czemu...
Safira jest offline  
Stary 2006-02-02, 15:03   #43
Aranka
Zakorzenienie

Pomijając resztę makijaż mi nie przypadł absolutnie do gustu. Kolor cieni katastrofa, na dodatek źle zaakcentowałaś nimi oko. Usta za ostre jak dla tak młodej dziewczyny i odcień kompletnie mija się z kreacją! Myślę, że na codzień się nie malujesz a makijaż wykonałaś przypadkowymi kosmetykami mamy czy starszej siostry. Brak mi tu sensu i..gustu!
Aranka jest offline  
Stary 2006-02-02, 15:10   #44
cypressangel
Zakorzenienie

Arrow Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez Safira
Pierwszy raz trafilam na wątek gdzie ktoś zostal skrytykowany. Również uważam że dziewczynie makijaż nie wyszedl. Ale co chcę napisac to to ze niejednokrotnie, duzo gorzej umalowane czy brzydsze dziewczyny chwalicie...słodzicie nie wiedzieć czemu...
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rączkami
cypressangel jest offline  
Stary 2006-02-02, 15:18   #45
Aranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cypressangel
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rączkami
Ja też to zauważyłam...Faktycznie istnieje na Wizazu jakiś taki dziwny układ chwalenia dzieł starszych stażem Wizażanek (choć wielokrotnie niezasłużone i naciągane) a krytykowanie nowych...Takie kółko wzajemnej adoracji...Ale to chyba temat na inny wątek...
Aranka jest offline  
Stary 2006-02-02, 16:10   #46
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aranka
Ja też to zauważyłam...Faktycznie istnieje na Wizazu jakiś taki dziwny układ chwalenia dzieł starszych stażem Wizażanek (choć wielokrotnie niezasłużone i naciągane) a krytykowanie nowych...Takie kółko wzajemnej adoracji...Ale to chyba temat na inny wątek...
Jeśli macie ochotę poplotkować o wazelinie na MM to przerzućcie się może na inne forum,

pozdrawiam
madie jest offline  
Stary 2006-02-02, 16:48   #47
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Aranka
w tym wątku rozmawiamy o makijażu doriss. Wszelkie wypowiedzi nie na temat są niewskazane.
EOT

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-03, 18:25   #48
sheerine
Raczkowanie

Dziewczyny na MM są bardzo miłe tak naprawdę, tylko no czasami trzeba powiedzieć prawdę.... nieprawdaż? I ty Doris nie powinnaś się z tego powodu obrażać. NIe każdy od razu umiał się malować, (ja gdy pomyśle o tym jak się kiedyś malowałam to mi włosy dęba stają ) ale generalnie chodzi o to żeby się nauczyć, bo po to właśnie jest to forum.
Uszy do góry!
sheerine jest offline  
Stary 2006-04-26, 22:35   #49
doriss
Raczkowanie

Wielkie dzięki dziewczyny !!! Ja sie nie obrazam, przeciez nawet nie mam za co. Jedyne co to przeciez dziekowac chociaz za szczerość Po maturkach wezme sie troche za nauke makijazu. Postaram sie czesciej wpadac na wizaż i metoda malych kroczkow pojsc w koncu do przodu i w rezultacie dojsc do makojazowej perfekcji
Pozdrawiam
doriss jest offline  
Stary 2006-04-26, 22:44   #50
doriss
Raczkowanie

Aaaaa napisac z czego korzystalam... hmm kredki do oczu: złota i czerwona (powieki) i czarna (kreska pod okiem). A z eyelinera nie umiem korzysatc ;/ Kupiłam i leży ;/ Czarny tusz no i z tona pudru, zeby nie bylo zbyt widac wypieków hehe
doriss jest offline  
Stary 2006-04-26, 22:58   #51
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez doriss
Aaaaa napisac z czego korzystalam... hmm kredki do oczu: złota i czerwona (powieki) i czarna (kreska pod okiem). A z eyelinera nie umiem korzysatc ;/ Kupiłam i leży ;/ Czarny tusz no i z tona pudru, zeby nie bylo zbyt widac wypieków hehe
To wszystko wyjaśnia - ale i tak czekam na następny mejkapik
mona1978 jest offline  
Stary 2006-04-27, 10:50   #52
asiulka123
Zakorzenienie

Sukienka sliczna

Kolor ust niestety nie wspolgra z kolorem sukienki

Ogolnie makijaz nie jest powalajacy

Skoro to jest wieczor to mozna malowac mocno oczy i usta ale pod warunkiem ze to wszystko dobrze sie zgra ze soba i z kolorem kreacji

Mi osobiscie nie podobaja sie koki, sama fryzjerka mi je odradzila bo postarzaja
asiulka123 jest offline  
Stary 2006-04-27, 11:12   #53
haallka
Wtajemniczenie

jak dla mnie ten brazik na oczkach troszke taki zołtawy wyszysle, przez co ogolnie powstalo zludzenie zmeczenia, sukienka bardzo ladna, ale ja widzialabym Cie w rozpuszczonych wloskach mam nadzieje ze zabawa byla udana
haallka jest offline  
Stary 2006-04-28, 14:59   #54
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Sukienka bardzo ładna ale fryzura i makijaż zupełnie mi sie nie podobają. Widziałabym Cię w lżejszym i klasycznym uczesaniu (coś gładkiego). Makijaż zaś nie pasuje mi ani kolorystycznie do sukienki ani technicznie do Twojej twarzy. Może jakiś delikatnie przydymiony makijaz oczu , ewentualnie klasyczny-kreska czarnym eyelinerem, stonowany beż
na powiekach, mocno wytuszowane rzęsy zas szminka w kolorze bordowym, oberżynowym ale nie taka czerwona.
Mam nadzieję że bawiłaś się wyśmienicie.
Zgadzam się.

kroofk@ jest offline  
Stary 2006-06-22, 23:32   #55
doriss
Raczkowanie

Dzieki bardzo za te słowa )) Pewnie, ze sie przydadza. A tutaj jedna wizazystka dobrze zauwazyla, ze troche nie mialam czasu na kontrolowanie forum. Ale juz jest po wszystkim i juz do was wracam ) Jeszcze raz dzieki za te slowa.. ale z drugiej strony jesooo keidy to ta studniowka juz byla ;o;o Ja juz po wszystkich egzaminach :P Na reszcze WAKACJE!!! A teraz szukam pracy hehehe
doriss jest offline  
Stary 2006-06-22, 23:39   #56
doriss
Raczkowanie

Aaaaa i jeszcze jedno co do wlosów. Nie szło ich rozpuścić, bo one były króciutki ;p Ogolnie zasadniczo nosze krótkie. Teraz tez mam obciete na którtko, wiec kok byl praktycznie najlepszym rozwiazniem.
Pozdrawiam
doriss jest offline  
Stary 2006-06-23, 08:55   #57
smerfeta01
Zakorzenienie

mnie się nie podoba totalny nieład, brzydko to wygląda, nic do siebie nie pasuje, jeszcze ta ohydna czerwona szminka w zupełnie innym odcieniu niż sukienka , aż razi w oczy. Mam nadzieję,że się chociaż dobrze bawiłaś
smerfeta01 jest offline  
Stary 2006-06-23, 09:32   #58
justyna_dt
Zakorzenienie

Doriss widziałam Twój makijaż zaraz po założeniu przez Ciebie tego wątku (nie wiem, czy komentowałam, sprawdzę zaraz). Cieszę się, że wróciłaś i mam nadzieję, że będziesz szkolić umiejętności robienia makijażu pod okiem Wizażanek czekamy na kolejne makijaże

EDIT: Nie komentowałam. Tak czy inaczej zgadzam się z większością

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline  
Stary 2006-06-23, 10:04   #59
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez doriss
Dzieki bardzo za te słowa ))
podziwiam cie doriss, ze tak spokojnie to przyjelas...
owszem, niektore dziewczyny bardzo fachowo podeszly do oceny makijazu, ale nie wiem czemu maja sluzyc komentarze typu: "ohydne", "katastrofa", "brzydko"- moim zdaniem nie ma to nic wspolnego z konstruktywna krytyka... a juz uwagi dotyczace zle dobranych butow czy fryzury albo teksty w stylu: "moja siostra to miala pieknego koka za 130 zl." (po co ta cena? ), sa zupelnie nie na temat...
odrobine dyplomacji i taktu, dziewczyny!
papryczka jest offline  
Stary 2006-06-23, 10:24   #60
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez papryczka
podziwiam cie doriss, ze tak spokojnie to przyjelas...
owszem, niektore dziewczyny bardzo fachowo podeszly do oceny makijazu, ale nie wiem czemu maja sluzyc komentarze typu: "ohydne", "katastrofa", "brzydko"- moim zdaniem nie ma to nic wspolnego z konstruktywna krytyka... a juz uwagi dotyczace zle dobranych butow czy fryzury albo teksty w stylu: "moja siostra to miala pieknego koka za 130 zl." (po co ta cena? ), sa zupelnie nie na temat...
odrobine dyplomacji i taktu, dziewczyny!
Oj tak, tak, Papryczko masz wielka racje .

Smerfeto - czy wiesz czym jest konstruktywna krytyka? Pora w koncu zajrzec do slownika i zapoznac sie ze znaczeniem tego pojecia, ktore jest ideą mm na wizazu

Doriss - czytalam Twoj wczorajszy watek na wizazystce, jesli chcesz moge pomoc Ci i doradzic w kwestii makijazu na mejla. Odezwji sie na pw. Pozdrawiam
ryba82 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości