Po studnióweczce - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-06-23, 13:35   #61
CaliDreamin
Zadomowienie

Dot.: Po studnióweczce

Troche bez sensu taka ostra krytyka makijazu z studniowki ktora juz minela.......

Za to napisze ze sukienka jest sliczna!!

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline  
Stary 2006-06-23, 21:54   #62
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Troche bez sensu taka ostra krytyka makijazu z studniowki ktora juz minela.......

Za to napisze ze sukienka jest sliczna!!
Sukienka śliczna, na pewno chciałaś się nam pochwalić... generalnie ładna z ciebie dziewczyna, więc posłuchaj rad starszych (choć nie tylko) koleżanek i nie przyjmuj wszystkiego za bardzo do serducha. Pamiętaj ilu ludzi, tyle gustów i opinii. Jesteś bardzo ładna i zgrabna, a tą "cholerną" technikę makijażu jeszcze wyćwiczysz. Buźka
aga_xy jest offline  
Stary 2006-06-24, 20:05   #63
doriss
Raczkowanie

Aaaa no i kązdy sie pyta, czy soe dobrze bawiłam. TAK BAWIłAM SIE WYśMIENICIE i nigdy nie zapomne tego balu. A co do tych komentarzy typu "brzydko" to fakt faktem nijak mi nie pomagaja na przyszlosc, ani tym bedziej niczego nie ucza... wrecz ehhh troche zniechecaja. Ale twarda jestem i co mnie nie zabije to mnie wzmocni hehe :P
doriss jest offline  
Stary 2006-06-24, 20:21   #64
JOANNA16
Zakorzenienie

bardzo ładna sukienka sliczna
a co do makijazu to nie była az tak zle
Stary 2006-06-24, 20:25   #65
mafdalena
Raczkowanie

GG do mafdalena

Uważam że to troche taka nagonka na doriss, nie podoba mi się to- jedna wizażanka stwierdziła że makijaż jest nie kompletny a za nią posypał się szereg obelg (lecz także sensownych komentarzy) to trochę przykre. Zgodzę się z tym, że to nie jest naładniejszy makijaż jaki widziałam, ale Cię nie potępię każdy ma prawo do błędów (zwłaszcza w młodym wieku- w końcu nie jesteś zawodową makijażystką), na których się w końcu człowiek uczy sama nie jestem orłem w dziedzinie makijażu i dużo eksperymentuje, Tobie Doriss życzę wszystkiego naj, zdanej maturki i owocnej nauki makijażu pozdrawiam
Stary 2006-06-24, 20:36   #66
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Cytat:
Napisane przez doriss
Aaaa no i kązdy sie pyta, czy soe dobrze bawiłam. TAK BAWIłAM SIE WYśMIENICIE i nigdy nie zapomne tego balu. A co do tych komentarzy typu "brzydko" to fakt faktem nijak mi nie pomagaja na przyszlosc, ani tym bedziej niczego nie ucza... wrecz ehhh troche zniechecaja. Ale twarda jestem i co mnie nie zabije to mnie wzmocni hehe :P
No i tak trzymaj!! Ja pomimo tych zgrzytów kolorystycznych i tak podtrzymuję,że masz potencjał i jeszcze będziesz dobra w te klocki. Tymczasem pozdrawiam Cię, nie należało Ci się aż tak bardzo(chodzi mi o te mało konstruktywne krytyki, niech każdy sobie oceni które to były).
aga_xy jest offline  
Stary 2006-06-24, 20:49   #67
sylwek
Raczkowanie

A mnie sie sukienka bardzo NIEPODOBA!!oklepana,kolej na w kolorze miedzy bordo a czerwienia,po drugie usta,niedojrze waskie to jeszcze czerwone!!przeciez to kolor do pelnych i wydatnych ust!!nie nalezy podkreslac wad tylko zalety..wg mnie uroda calkowicie przecietnaa makijaz zdecydowanie nietrafiony (ZAZNACZAM ZE TO MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA!!)
sylwek jest offline  
Stary 2006-06-24, 21:32   #68
Ki$ses
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Z góry przepraszam...będę krytykować :P
Widzę na Twoich zdjęciach trzy nieśmiertelne studniówkowe elementy,których nie znoszę :
*postarzający, naćkany różyczkami kok w którym nawet najładniejsza dziewczyna wygląda jak ciotka-klotka na weselu.
*białe buty (i ile dobrze widzę),dla mnie kwintesencja złego smaku,ale o oczywiście kwestia gustu.
*zbyt mocny makjaż,który bardzo Cię postarzył.
Masz wąskie usta co niekorzystnie podkresla ciemna pomadka.
Kolor cienia (dziwnie wyciągniętego ku górze) gryzie się z pomadka.
Brakuje mi modelowania twarzy różem lub pudrem brązującym.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Zgadzam się
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27407
Ki$ses jest offline  
Stary 2006-06-24, 21:34   #69
haallka
Wtajemniczenie

jak juz pisalam... sukienka byla sliczna... a teraz czekam cierpliwie kiedy zalaczysz swoj kolejny makijazyk
haallka jest offline  
Stary 2006-06-24, 21:37   #70
CaliDreamin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwek
A mnie sie sukienka bardzo NIEPODOBA!!oklepana,kolej na w kolorze miedzy bordo a czerwienia,po drugie usta,niedojrze waskie to jeszcze czerwone!!przeciez to kolor do pelnych i wydatnych ust!!nie nalezy podkreslac wad tylko zalety..wg mnie uroda calkowicie przecietnaa makijaz zdecydowanie nietrafiony (ZAZNACZAM ZE TO MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA!!)
wiesz co, powiedzialabym jaka jestes, ale chyba takie slowa sa tutaj niedozwolone.

CaliDreamin jest offline  
Stary 2006-06-25, 09:00   #71
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwek
no daj juz jej spokoj! wypoweidzialam sie na poprzedniej stronie co sadze o tego typu komentarzach - zreszta nie tylko ja, ale widac nie kazdy zrozumial tlumacze zatem: NIE oceniamy tu urody, ubioru, ksztaltu ust itd. oceniamy MAKIJAZ!
aha i nie chodzi o opinie typu: podoba mi sie/nie podoba mi sie, ale o konstruktywna krytyke.
papryczka jest offline  
Stary 2006-06-25, 17:25   #72
sylwek
Raczkowanie

NIe wiem czy moglabys mi powiedziec jaka jestem bo mnie na oczy dziewczyno nie widzialas wiec sobie daruj..a jesli o ocenianie sukienki to poki byly same pozytywne opinie to nikt na to nie zwracal uwagi dopiero jak powiedzialam ze mnie sie ona niepodoba(co dalej utrzymuje)to sie nagle znalazly wielkie obronczynie..mnie sie zdaje ze jak ktos zalacza tu swoje zdjecie to jest gotowy na krytyke i bierze pod uwage ze nie wszystkim bedzie sie podobal!!a ja ocenilam to co wszyscy ocenili,zarowno makijaz jak i caloksztalt..dlatego nie rozumiem po co te absurdalne typu ze "powiedzialabym ci jaka jestes itd." Ma prawo mi sie niepodobac ta osoba i wydawalo mi sie ze to nie jest FORUM LIZANIA D**Y tylko (jak zreszta wczesniej zakreslilam,choc niektorzy widac nie przeczytali)miejsce gdzie mozna wyrazic swoja SUBIEKTYWNA opinie..widac niektorzy maja klapki na oczach i to co nie jest po ich mysli bardzo im przeszkadza.
sylwek jest offline  
Stary 2006-06-25, 17:48   #73
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwek
NIe wiem czy moglabys mi powiedziec jaka jestem bo mnie na oczy dziewczyno nie widzialas wiec sobie daruj..a jesli o ocenianie sukienki to poki byly same pozytywne opinie to nikt na to nie zwracal uwagi dopiero jak powiedzialam ze mnie sie ona niepodoba(co dalej utrzymuje)to sie nagle znalazly wielkie obronczynie..mnie sie zdaje ze jak ktos zalacza tu swoje zdjecie to jest gotowy na krytyke i bierze pod uwage ze nie wszystkim bedzie sie podobal!!a ja ocenilam to co wszyscy ocenili,zarowno makijaz jak i caloksztalt..dlatego nie rozumiem po co te absurdalne typu ze "powiedzialabym ci jaka jestes itd." Ma prawo mi sie niepodobac ta osoba i wydawalo mi sie ze to nie jest FORUM LIZANIA D**Y tylko (jak zreszta wczesniej zakreslilam,choc niektorzy widac nie przeczytali)miejsce gdzie mozna wyrazic swoja SUBIEKTYWNA opinie..widac niektorzy maja klapki na oczach i to co nie jest po ich mysli bardzo im przeszkadza.
Kolezanko, owszem to nie jest forum lizania d.., ale budujacej, konstruktywnej krytyki, wiec zachecam do czytania slownika . Ponadto to forum mm, a nie np wizazystka , wiec oceniamy makijaze, a napewno nie urode wizazanek . Poza tym sa gusta i gusciki, o nich tutaj nei dyskutujemy, a o technice makijazu ewentaulnie kolorystyce makijazu idealnie badz nieidealnie dobranej do naszej urody. Wiecej taktu, zycze i rozsadku na przyszlosc Pozdrawiam.
ryba82 jest offline  
Stary 2006-06-26, 05:22   #74
CaliDreamin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwek
Wieje mi tutaj em. Albo zwyklym brakiem jakiejkolwiek kultury osobistej.

CaliDreamin jest offline  
Stary 2006-06-26, 09:19   #75
martucha_1
Raczkowanie

Jesteś bardzo ładna, dlatego mogłaś wyglądać ślicznie. Niestety, nie wyglądałaś. Przynajmniej moim zdaniem. Makijaż jest straszny! To rozłożenie cienia, i kolor pomadki....brrrr.

Popieram Sylwka w jednej rzeczy. Mianowicie póki były pozytywne komentarze na temat urody i sukienki, nikomu to nie przeszkadzało, a teraz nagle wszystkie zaczęłyście pisać, że tu się stroju nie ocenia.
martucha_1 jest offline  
Stary 2006-06-26, 10:09   #76
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martucha_1
Popieram Sylwka w jednej rzeczy. Mianowicie póki były pozytywne komentarze na temat urody i sukienki, nikomu to nie przeszkadzało, a teraz nagle wszystkie zaczęłyście pisać, że tu się stroju nie ocenia.
jakie WSZYTSKIE? czemu tak generalizujecie (ty i sylwek)? jesli chodzi o mnie, to juz wczesniej wyrazilam swoja opinie na temat sposobu oceniania niektorych wizazanek - rowniez, a moze przede wszytskim, makijazu. wiec nie bylo tak, jak piszesz, ze NIKOMU to nie przeszkadzalo, bo mnie tak.
papryczka jest offline  
Stary 2006-06-26, 10:25   #77
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Jesteś bardzo ładna, dlatego mogłaś wyglądać ślicznie. Niestety, nie wyglądałaś. Przynajmniej moim zdaniem. Makijaż jest straszny! To rozłożenie cienia, i kolor pomadki....brrrr.

A ja jednak bede monotematyczna i powtorze - po raz ostatni - bo szkoda mi marnowac czas na wolanie do muru, ze warto zapoznac sie z definicja konstruktywnej krytyki - bez wzgledu na to, co oceniamy, nalezy wiedziec, w jaki sposob nalezy krytykowac(to ujete takze w regulaminie) i bez wzgledu na to, gdzie sie znajdujemy i w jakich okolicznosciach nalezy zachowac poziom taktu i kultury osobistej. Konstruktywna krytyka na pewno nie jest zdanie: Makijaż jest straszny!. Koncze dyskusje na ten temat, bo mam wrazenie, ze trace tylko czas. Pozdrawiam.
ryba82 jest offline  
Stary 2006-06-26, 10:33   #78
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez sylwek
radzę zapoznać się z regulaminem MM , jeszcze jedna taka wypowiedż i wpis do pamiętnika
Jeśli zamierzacie udzielić konstruktywnych porad doriss-zapraszam do wypowiadania się. Jeżeli nie-proszę o zaprzestanie tych słownych przepychanek.
EOT

agabil1 jest offline  
Stary 2006-06-26, 12:01   #79
sylwek
Raczkowanie

Ja mam tylko jedna prosbe,wroc do mojej wypowiedzi(od ktorej sie ta wojna zaczela)i pokaz mi w ktorym miejscu uzylam takich epitetow jak BRZYDKI,STRASZNY itd...powiedzialam ze mnie sie nie podoba i to chyba nie jest jakies obrazliwe??o makijazu tez sie wypowiedzialam(zgodnie z tematem)ze jest nietrafiony a nie paskudny,to chyba jest roznica!!pozdrawiam
sylwek jest offline  
Stary 2006-06-26, 13:40   #80
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez sylwek
Ja mam tylko jedna prosbe,wroc do mojej wypowiedzi(od ktorej sie ta wojna zaczela)i pokaz mi w ktorym miejscu uzylam takich epitetow jak BRZYDKI,STRASZNY itd...powiedzialam ze mnie sie nie podoba i to chyba nie jest jakies obrazliwe??o makijazu tez sie wypowiedzialam(zgodnie z tematem)ze jest nietrafiony a nie paskudny,to chyba jest roznica!!pozdrawiam
nie będę wracać do innych Twych wypowiedzi, zacytowałam tą która budzi moje wątpliwosci i nie podoba mi się.
Koniec dyskusji, wracajmy do komentarzy i rad udzielanych autorce wątku.

agabil1 jest offline  
Stary 2006-06-26, 14:12   #81
JOANNA16
Zakorzenienie

piszcie co chcecie ale sukienka jest bardzo ładna i super kolorek

po co te naloty na doriss kazdemu podoba sie cos inengo tak samo z kolorem jeden lubie żołty drugi niebieski
Stary 2006-06-26, 15:00   #82
natii4
Zakorzenienie

Ale niektóre z was mają refleks Wg mnie to jest nie na miejscu takie złośliwe ocenianie tego co było pół roku temu

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2006-06-26, 15:43   #83
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Ale niektóre z was mają refleks Wg mnie to jest nie na miejscu takie złośliwe ocenianie tego co było pół roku temu
swieta racja NATI
Stary 2006-06-26, 17:16   #84
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

dziewczęta-EOT. Wyraźnie chyba napisałam

agabil1 jest offline  
Stary 2006-07-17, 13:42   #85
martucha_1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ryba82
A ja jednak bede monotematyczna i powtorze - po raz ostatni - bo szkoda mi marnowac czas na wolanie do muru, ze warto zapoznac sie z definicja konstruktywnej krytyki - bez wzgledu na to, co oceniamy, nalezy wiedziec, w jaki sposob nalezy krytykowac(to ujete takze w regulaminie) i bez wzgledu na to, gdzie sie znajdujemy i w jakich okolicznosciach nalezy zachowac poziom taktu i kultury osobistej. Konstruktywna krytyka na pewno nie jest zdanie: Makijaż jest straszny!. Koncze dyskusje na ten temat, bo mam wrazenie, ze trace tylko czas. Pozdrawiam.
Moja droga, właśnie po kropce napisałam, dlaczego tak uważam. Nie wydaje mi się abym pisała niezrozumiale, ale skoro w jakis sposob tego nie pojelas napisze jeszcze raz: uwazam ze rozlozenie cienia jest wyjatkowo nieudane a kolor pomadki jest zbyt intensywny, ze tak to ujme. Nie jest to może wyczerpująca opinia, nie zawiera miliona rad na przyszlość, niemniej jednak, tak uważam.Nie sądze też aby po mojej wypowiedzi można mnie było nazwać osobą nietaktowną oraz bez kultury. Skoro uważasz, że wyrażenie swojego zdania w slowach typu : straszny, swiadczy o braku kultury, to ciesze sie ze nie mam takich znajomych jak ty . Ja mówię to, co myślę i jezeli pytam kogos o zdanie, oczekuje tego samego. Nie jestem do konca pewna, bo nie chce czegos stwierdzac po jednym poscie, ale sadze ze jestes osobą, która źle znosi krytykę. Skoro Dorris wstawila tu swoje zdjecie powinna liczyc sie z tym ze nie kazdy powie, ze wygladala pieknie. I na szczęście chyba tak jest ponieważ to właśnie wy,a nie ona, wyklocacie sie o opinie na ten temat. Najważniejsze, że się dobrze bawiła . Zreszta.... bylo to juz pol roku temu.

Teraz znów wszystkie wizażanki zgodnie "runą" na mą wypowiedź twierdzac, ze nie znam znaczenia slowa: konstruktywny i gardząc mą osobą na wieki wiekuiste.
A ja grzecznie odsubskrybuję ten wątek i nigdy więcej się na nim nie wypowiem, z czego pewnie wszyscy się ucieszą.

Aha Papryczka, przepraszam za generalizowanie
martucha_1 jest offline  
Stary 2006-07-17, 14:24   #86
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Moja droga, właśnie po kropce napisałam, dlaczego tak uważam. Nie wydaje mi się abym pisała niezrozumiale, ale skoro w jakis sposob tego nie pojelas napisze jeszcze raz: uwazam ze rozlozenie cienia jest wyjatkowo nieudane a kolor pomadki jest zbyt intensywny, ze tak to ujme. Nie jest to może wyczerpująca opinia, nie zawiera miliona rad na przyszlość, niemniej jednak, tak uważam.Nie sądze też aby po mojej wypowiedzi można mnie było nazwać osobą nietaktowną oraz bez kultury. Skoro uważasz, że wyrażenie swojego zdania w slowach typu : straszny, swiadczy o braku kultury, to ciesze sie ze nie mam takich znajomych jak ty . Ja mówię to, co myślę i jezeli pytam kogos o zdanie, oczekuje tego samego. Nie jestem do konca pewna, bo nie chce czegos stwierdzac po jednym poscie, ale sadze ze jestes osobą, która źle znosi krytykę. Skoro Dorris wstawila tu swoje zdjecie powinna liczyc sie z tym ze nie kazdy powie, ze wygladala pieknie. I na szczęście chyba tak jest ponieważ to właśnie wy,a nie ona, wyklocacie sie o opinie na ten temat. Najważniejsze, że się dobrze bawiła . Zreszta.... bylo to juz pol roku temu.

Teraz znów wszystkie wizażanki zgodnie "runą" na mą wypowiedź twierdzac, ze nie znam znaczenia slowa: konstruktywny i gardząc mą osobą na wieki wiekuiste.
A ja grzecznie odsubskrybuję ten wątek i nigdy więcej się na nim nie wypowiem, z czego pewnie wszyscy się ucieszą.

Aha Papryczka, przepraszam za generalizowanie
Proszę nie straszyć, że się więcej nie wypowiesz... Nie wierzę.
Złoścliwości pod adresem Papryczki [i nie tylko] też są niepotrzebne.

Wątek jest praktycznie nieaktualny, po studniówce nie zostało nic poza wspomnieniami... Ponad to ciągle w nim iskrzy i robią się stany zapalne, pora się pożegnać i dać wszystkim odpocząć.

Przykro mi Doriss i pomimo całej sytuacji zapraszam CIę na MM z nowymi makijażami.

Wątek zamykam.

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości