makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 17:38   #1
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Talking

makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?


Zastanawiałam się czy nie sprawić sobie takiej przyjemności
Z jednej strony mogłabym się umalować sama, mam odpowiednie cienie i błyszczyki, ale z drugiej strony nie mam żadnych baz, utrwalaczy itd!
Nie wiem czy zdecydować się na takie rozwiązanie czy może bardziej opłacało by się kupić za tą kasę jakąs baze czy cos?
Tyle inwestruje w tą imprezę że nie chciałabym żeby cały efekt popsuła błyszcząca się mordka, źle dobrany podkład albo jakiś syf na nosie <o zgrozo! >!
Wiecie o co chodzi...

Czy Wy robiłyście taki makijaż przed większymi wyjściami?
Jeśli tak to ile kosztowało?
Byłyście zadowolone?
Z jak dużym wyprzedzeniem się umawiałyście?
Trzeba szukać kogoś zaufanego czy myślicie że można zaryzykować i umówić się poprostu gdzieś blisko?
Bardzo proszę o radę!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:47   #2
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Na swoją studniówkę umówiłam się na makijaż u kosmetyczki (pierwszy raz w życiu będę malować się u fachowca). Z tymże ja nie posiadam wielu kosmetyków, co do zdolności to też możnaby polemizować Także wolę wydać te 50zł (maksymalnie chyba tyle płaci się w tym zakładzie, do którego się wybieram) niż być rozmazana i wyglądać jak postrach. Dostałam obietnice, że makijaż przetrwa całą noc. A umawiałam się z ponad miesięcznym wyprzedzeniem, podobnie z fryzjerem.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:06   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Ja również zdecydowałam się na makijaż wykonany przez profesjonalistkę Znalazłam ją w Katalogu Wizażystek, była tak miła, że zrobiła mi makijaż w domu przed samą studniówką. Trzymał się świetnie przez całą noc, nic mi nie spływało po kilku godzinach zabawy. Zapłaciłam 50zł + 5zł za dojazd. Dodaję fotki, zobaczcie efekt Makijaż dość mocny, ale taki właśnie pasował do skromnej sukienki i nieco awangardowej fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaż1.JPG (80,1 KB, 501 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż2.JPG (22,3 KB, 582 załadowań)
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:09   #4
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

O kurcze! Miesięczne wyprzedzenie?
Nieźle
Mam nadzieje że to 5dych to raczej górna granica cen za tego typu usługę...
Ja studniówkę 10 lutego więc chyba muszę sie streszczyć!

Dziewczyny proszę o radę!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:15   #5
Gumka
Raczkowanie
 
Avatar Gumka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Moja Mała Metropolia :)
Wiadomości: 157
GG do Gumka
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

ja postanowiłam, ze makijaż zrobię sama. I chyba dobrą decyzję podjęłam. Miesiąc wcześniej kupiłam wszystkie potrzebne kosmetyki i próbowałam się malować. Po kilku razach efekt był nawet bardziej niż zadowalający! Byłam zadowolona z wyglądu i dodatkowo dumna, że potrafię zrobić takie cudo i zaoszczędzić kasę:P W końcu fryzjer pochłonął trochę funduszy. Poza tym wiele moich kolezanek po powrocie od kosmetyczki wszystko zmyły z twarzy (tony tapety i make-up nie w ich stylu) i same zrobiły sobie w domu. Więc ja radzę popróbować samej w domu. W końcu nie każda kosmetyczka może trafić w twój gust.
Gumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:17   #6
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Moja koleżanka tydzień temu była jako osoba towarzysząca na 100dniówce swojego faceta i poszła do kosmetyczki... Podobno następnego dnia po porządnym odespaniu makijaż miała w stanie idealnym żal jej było zmazać i poszła w nim jeszcze na poprawiny Jest zadowolona, a za usługe wydała ok.50zł. Warto.
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:26   #7
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Ja tez robiłam makijaz u kosmetyczki i myślę ze to super sprawa Takie dopełnienie, poza tym czujesz się świetnie bo wiesz ze naprawde dobrze wyglądasz. Jak znajde to wrzuce fotke. Ahh ja zapłacilam 25 zł
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 19:36   #8
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

bardzo mi się podoba Twój makijaż, Kasiek
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:19   #9
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Dzięki za odpowiedzi!
Ogólnie skoniłyście mnie do wizyty u kosmetyczki, ale nie powiem, trochę przeraził mnie post Gumki!
"Poza tym wiele moich kolezanek po powrocie od kosmetyczki wszystko zmyły z twarzy (tony tapety i make-up nie w ich stylu) i same zrobiły sobie w domu."
To niebrzmi zachecająco.
Widze, że jest wyraźny podział na tych zachwyconych i ...nie bardzo
Jaką mam pewność, że się załapie do tych pierwszych...?
Poza tym ciekawa sprawa przedstawia się jeśli chodzi o ceny - albo 20-30zł albo 50-60!
Od czego to zależy? Myślicie, że różnica w cenie przekłada się na jakość makijażu?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:49   #10
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

[FONT="Comic Sans MS"]Przyznam, że po poście Kasiek'a przejrzałam katalog wizażystów i z przykrością stwierdzam że ceny są dość wysokie...
Nawet mam uchomikowane tyle, ale nie sądze, żeby taki zwykły makijaż <a ja chce taki najzwyklejszy, bardzo delikatny i mało widoczny> był wart 70zł! Troche głupio byłoby mi tyle kasy wywalić<nawet nie śmiem prosić o płacenie za to i za fryzjera rodziców bo mnie wyśmiają i tak uważają ze taka wersja studniówki to pomyłka>...
Ale chyba w takich salonach kosmetycznych jest taniej?
Ale czy jakość nie jest adekwatna do ceny? ; /
[/FONT]
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:34   #11
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez karamba
[FONT="Comic Sans MS"]Przyznam, że po poście Kasiek'a przejrzałam katalog wizażystów i z przykrością stwierdzam że ceny są dość wysokie...
Nawet mam uchomikowane tyle, ale nie sądze, żeby taki zwykły makijaż <a ja chce taki najzwyklejszy, bardzo delikatny i mało widoczny> był wart 70zł! Troche głupio byłoby mi tyle kasy wywalić<nawet nie śmiem prosić o płacenie za to i za fryzjera rodziców bo mnie wyśmiają i tak uważają ze taka wersja studniówki to pomyłka>...
Ale chyba w takich salonach kosmetycznych jest taniej?
Ale czy jakość nie jest adekwatna do ceny? ; /
[/font]
70zł?? To faktycznie sporo... Chociaż ta "moja" powiedziała, że za takie kosmetyki, jakich używa, też powinna brać więcej za makijaż, ale woli mieć więcej klientów.
A co do kosmetyczek... U mnie w Gliwicach wszędzie ceny były zbliżone - najtaniej znalazłam za 40zł, jednak po zobaczeniu, jak ta Pani zrobiła mojej mamie makijaż dzienny, wolałam wydać te 10zł więcej na kogoś, kto ma dyplom wizażystki. Nie mówię, że każda kosmetyczka ma marne pojęcie o makijażu, ale ja już nie mam zaufania.
A jak znalazłam Agnieszkę (), to jakoś od razu postanowiłam jej zaufać, i nie zawiodłam się
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 23:03   #12
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

ja rowniez robilam makijaz u wizazystki i polecam kazdemuza przyjemnosc ta zaplacilam 50 zl ale bylo warto.makijaz trzymal sie calutka noc no i efekt taki na jaki oczekiwalam "delikatnie podkreslone oczka"naprawde polecam.nie maialam takiego problemu jak kolezanki z klasy aby chodzic do toalety co godz i poprawiac gdyz im splywal bawilam sie cala noc a makijaz zostal na swoimmiejscu
dorzucam zdjecia.
dla porownania bez makijazu i z makijazem studniowkowym

p.s sorki za balagan na pierwszym ze zdjec robilam je szybko na potrzebe nasego watku hihih i nie sprzatnelam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of CAM_0084.JPG (104,1 KB, 549 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007


Edytowane przez marti86
Czas edycji: 2006-09-27 o 20:04
marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:19   #13
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Wieeelkie dzięki za odpowiedzi! Jesteście kochane!
Przekonałyście mnie!

Wiem, że Kaśka pani Agnieszka odwiedziła w domu<co zresztą wydaje mi się świetnym pomysłem bo makijaż jest robiony jak się już jest w kreacji i od razu jest się gotowym- to bardzo wygodne!>, ale mam pytanie jak to było z Marti?
Wasze makijaże bardzo mi się podobaja i wygladają bardzo.. profesjonalnie!

Skorzystam jeszcze z gotowości do pomocy Kaśka i dopytam: jak daleko mieszkasz od wykonawczyni makijażu skoro zapłaciłaś za dojazd 5zł?
Mieszkam około 20minut drogi od Warszawy i niejestem pewna, czy komuś bedzie się chciało do mnie jechać a dopłacać za dużo tez nie chce.
Ehh strasznie to trudne
Bo gdybym to ja miała dojeżdżać to troszkę minęłoby się to z celem.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:39   #14
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez karamba
Wieeelkie dzięki za odpowiedzi! Jesteście kochane!
Przekonałyście mnie!

Wiem, że Kaśka pani Agnieszka odwiedziła w domu<co zresztą wydaje mi się świetnym pomysłem bo makijaż jest robiony jak się już jest w kreacji i od razu jest się gotowym- to bardzo wygodne!>, ale mam pytanie jak to było z Marti?
Wasze makijaże bardzo mi się podobaja i wygladają bardzo.. profesjonalnie!

Skorzystam jeszcze z gotowości do pomocy Kaśka i dopytam: jak daleko mieszkasz od wykonawczyni makijażu skoro zapłaciłaś za dojazd 5zł?
Mieszkam około 20minut drogi od Warszawy i niejestem pewna, czy komuś bedzie się chciało do mnie jechać a dopłacać za dużo tez nie chce.
Ehh strasznie to trudne
Bo gdybym to ja miała dojeżdżać to troszkę minęłoby się to z celem.
Mieszkam jakieś 10 minut drogi samochodem od Agnieszki. Zdziwiłam się, że tak mało sobie policzyła za dojazd, chociaż była to równowartość biletu autobusowego w obie strony, a i tak podwiózł ją mąż autkiem
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:00   #15
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez karamba
Wieeelkie dzięki za odpowiedzi! Jesteście kochane!
Przekonałyście mnie!

Wiem, że Kaśka pani Agnieszka odwiedziła w domu<co zresztą wydaje mi się świetnym pomysłem bo makijaż jest robiony jak się już jest w kreacji i od razu jest się gotowym- to bardzo wygodne!>, ale mam pytanie jak to było z Marti?
Wasze makijaże bardzo mi się podobaja i wygladają bardzo.. profesjonalnie!

Skorzystam jeszcze z gotowości do pomocy Kaśka i dopytam: jak daleko mieszkasz od wykonawczyni makijażu skoro zapłaciłaś za dojazd 5zł?
Mieszkam około 20minut drogi od Warszawy i niejestem pewna, czy komuś bedzie się chciało do mnie jechać a dopłacać za dużo tez nie chce.
Ehh strasznie to trudne
Bo gdybym to ja miała dojeżdżać to troszkę minęłoby się to z celem.

ja niestet musialam dojechac sama ale jesli bedziesz juz robila przed zalozeniem kreacji to koniecznie zaloz rozpinana bluzke zebys niemusiala przez glowe zdjemowac.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:21   #16
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Ja też jechałam do kosmetyczki, zapłaciłam za makijaż 30 zł i byłam bardzo zadowolona, ani razu nie poprawiałam mejkapu chciałam twarz rozświetloną - nie świecącą, chciałam mocno podkreślone oczy - nie czarne oczodoły efekt na zdjęciu Naprawdę warto udać się do kosmetyczki. Cena raczej nie zależy od efektu czy zdolności, ale bardziej od lokalizacji. I popieram przedmówczynię - gdy wybierasz się do kosmetyczki przed założeniem sukienki - ubierz rozpinaną bluzkę.

Pierwsze zdjęcie bez makijażu (nie przestraszcie się mam nienaturalnie czerwone usta - nienawidzę ciemnych ust na sobie ), drugie na studniówce po dobrej już chwili zabawy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nomakeup.JPG (23,9 KB, 435 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justyna.JPG (10,1 KB, 529 załadowań)
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:21   #17
zanecia
Raczkowanie
 
Avatar zanecia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Chorzowa :]
Wiadomości: 106
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Ja z makijażu zrobionego przez kosmetyczke byłam baaardzo zadowolona
To był makijaż sylwestrowy, ja nie maluje sie zbyt mocno, tylko troche podkreslam oczy i nie chcialam zeby kosmetyczka przesadzila z makijazem bo balam sie że bede wygladała jak babajaga Ona jak mnie zobaczyła powiedziala w jaki makijażu by mnie widziała i podczas malowania mówila co teraz bedzie robiła i czy sie na takie cos zgadzam
Za makijaż razem z regulacją brwi zapłaciłam 50zł.
Makijaż miałam robiony o godz. 14tej o 21ej zaczynał sie Sylwester(w dyskotece)o 6 rano przyszlam do domu a makijaż(tak jak obiecywała kosmetyczka) byl nietknięty
A wiec z całą odpowiedzialnościa moge powiedziec ze warto było wydac 50zł tylko po to żeby przez jedną noc wyglądać super
zanecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 19:49   #18
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

No już mnie przekonałyście całkowicie!
Z tym, że ja postanowiłam załatwić sprawę hurtowo - makijaż i fryzurę za jednym zamachem, tak nie będe musiała wogule wychodzić z domu!
Za makijaż jak się uda to zapłacę 60zł <o ile przekonam panią że to wersja "koktajlowa" a nie "wieczorowa" za 100zł > a za fryzure tez nie wiem. Te cenniki są troche mylące bo ja chce wszystko w miare proste i skromne a nie chce płacić za to jak za wytworne koki tylko dlatego, że się nazywa tak samo < "wieczorowe">... Mam nadzieje, że uda się coś wynegocjować!

Widze, że jesteście zdania że zapłacenie za makeupa to niska cena w porównaniu do konfortu jaki się dzięki temu uzyskuje - "wyglądam wyjątkowo ładnie, nie musze się martwić o poprawki tylko spokojnie mogę zająć się zabawą"
Coś w tym jest.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 12:27   #19
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Ja tez idę do kosmetyczki. Wszytsko w jednym zakładzie, fryzjer i kosmetyczka. Myślę, że to lepiej jak umaluje mnie specjalistka, juz jej pokazałam moją sukienkę i powiedziała, że ma pomysł. Mam nadzieję, że będzie ładnie.
Tylko 6 dni do studniówki!! Albo aż...
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 14:13   #20
Hela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Ja mam studniówke za 2 tygodnie i ostatnio zastanawiałam się czy lepiej będzie jak pomaluje się sama czy też jeśli skorzystam z usług kosmetyczki . Zdecydowałam się na drugie rozwiązanie - jest w tym w dużej mierze wasza zasługa . Mam dobrze z tym , że kosmetyczka przyjedzie do mnie do domu i zrobi mi makijaż . Co prawda mam lekkie obawy ale staram się być dobrej myśli i wierzyć że wszystko będzie dobrze i makijaż spodoba mi się . W sumie to ja i tak powiem jej jak chciałabym być umalowana i jakimi kolorami więc licze na to że efekt będzie co najmniej oszałamiający w końcu to jest profesjonalistka więc chyba zna się na rzeczy .... oczywiście po wszystkim zdam wam relacje ))))
Hela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 17:04   #21
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez Hela
oczywiście po wszystkim zdam wam relacje ))))
mamy nadzieje ze dolaczysz tez zdjatko
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 17:15   #22
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

moja siostra szla do kosmatyczki, dom od kosmetyczki mamy mniej niz 5 minut ale bylo robione to od ok 11 najpierw fryzura potem makijaz i przyszla ok 15 wiec troche to trwalo i zaplacila 100 zl za calosc
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 19:31   #23
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

ja nie zdecydowalam si epowierzyc mojej twarzy kosmetyczce. mialam konkretna wizje, zreszta miakijaze ktore najbardziej lubie i czuje sie i wygladam swietnie. balam sie ze sie nei zrozumiem z kosmetyczka i bed zmywac w oststnije chwili. zrobilam sama, nic nei splywalo nic nei tzreba bylo poprawiac. kolezanki ktore mialy makijaze "profesjonalne" wygladaly teatralnie. za staro i za mocno. ale to jak kto lubi.
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 19:46   #24
ewelinka_4u
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka_4u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Mój makijaż wykonała wizażystka Wiem, że nawet w niektórych salonach były specjalne promocje i makijaż studniówkowy kosztował od 25zł wzwyż. A wrażenia... Jeżeli chodzi o podkład, to znakomicie się "trzymał", nie spłynął itd. Miałam zastrzenia co do oczu, ponieważ chciałam mocny makijaż i wyszedł trochę za mocny Ale w domku lekko poprawiłam, więc ogólnie byłam zadowolona i polecam

Edytowane przez ewelinka_4u
Czas edycji: 2006-02-12 o 16:40 Powód: błąd
ewelinka_4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:10   #25
Hela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Marti 86 z chęcią dołączyłabym zdjęcie ale nie mam pojęcia jak
Hela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:24   #26
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

klikasz w 'odpowiedz' i nizej masz 'zarządzaj załącznikami' i tam klikasz 'przegladaj' ładujesz fotke i po klopocie
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:45   #27
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

a ja sie chcialam was spytac czy takie kosmetyczki wam ktos polecil czy szlyscie nie znajac? chodzi mi o pewnosc skad mozna wiedziec ze umaluje Cie kladnie idealnie i ze ma o tym pojecie? zna kto smoze przy okazji taka dobra w Lublinie? bylabym wdzieczna za pomoc
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 11:27   #28
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez Brook
a ja sie chcialam was spytac czy takie kosmetyczki wam ktos polecil czy szlyscie nie znajac? chodzi mi o pewnosc skad mozna wiedziec ze umaluje Cie kladnie idealnie i ze ma o tym pojecie? zna kto smoze przy okazji taka dobra w Lublinie? bylabym wdzieczna za pomoc
Ja znalazłam w Katalogu Wizażystek - przekonały mnie jej kwalifikacje, i jakoś tak dziwnie miałam zaufanie do kogoś, kto ogłasza się za Wizażu Jeśli chcesz szukać po salonach kosmetycznych, to możesz poprosić o pokazanie jakiegoś świadectwa ukończenia kursu wizażu, chociaż w sumie nie każdy ma talent i po kursie też może być średni... Najlepiej jakbyś poszła do kogoś poleconego.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 11:35   #29
ewelinka_4u
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka_4u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez Brook
a ja sie chcialam was spytac czy takie kosmetyczki wam ktos polecil czy szlyscie nie znajac? chodzi mi o pewnosc skad mozna wiedziec ze umaluje Cie kladnie idealnie i ze ma o tym pojecie? zna kto smoze przy okazji taka dobra w Lublinie? bylabym wdzieczna za pomoc
A ja oprócz świadectwa ukończenia kursu poprosiłabym jeszcze o (jeśli to możliwe) np. zdjęcie z już gotowym makijażem, wykonanym przez tą osobę. Ja byłam u wizażystki i powiem Ci, że ona miała swoją "wizję", która nie do końca mi odpowiadała Ale ogólnie efekt był fajny, miała swój "katalog" prac, z różnymi makijażami, więc wiedziałam czego mogę się spodziewać. Najlepiej iść do poleconej kosmetyczki i warto zwrócić uwagę na jej podejście do klienta. Wtedy zawsze będziesz mogła liczyć na poprawkę, bez grymasów, w razie potrzeby
ewelinka_4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 11:47   #30
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Cytat:
Napisane przez Brook
a ja sie chcialam was spytac czy takie kosmetyczki wam ktos polecil czy szlyscie nie znajac? chodzi mi o pewnosc skad mozna wiedziec ze umaluje Cie kladnie idealnie i ze ma o tym pojecie?
tak jak juz \mowily dziewczyny zwroc uwage n kwalifikacje.u mnie np bylo troszke inaczej zapisalam sie do kosmetyczki i tydzien po tym poszlam z kolezanka sie zapisac i...eurekaaaaaaa.....jak zobaczylam makijaz pani u ktorej miala sie malowacmoja kumpela i gdy po moim pytaniu odp ze to jej robota zrezygnowalam z tamtej i zapialam sie od razu.sam wyglad swiadczy o tym jakie maja zdolnosci(pod warunkiem ze makijaz wykonaly samodzielnie a w obu przypadkach tak bylo i zero porownania)
popytaj znajomych moze maja jakies zdjecia itp zawsze to cos
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.