makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-05, 13:10   #31
Brook
Zakorzenienie

Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

Dzieki dziewczyny za info no to bede musiala popytac kolezanek ktore korzystaly z uslug ale wlasnie nie wiem czy korzystaly - zadna nie chwalila mi sie - a tak jak w ciemno pojde to chyba faktycznie bede musila poprosic o katalog jej prac jakis wczesiejszych...
Brook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 19:16   #32
Hela
Przyczajenie

W moim przypadku zadecydował ... przypadek . Od początku byłam po prostu pewna że makijaż na 100-dniówkę zrobie sama , w końcu mam odpowiednie kosmetyki i musze przyznać że nawet nie pomyślałam o tym żeby skorzystać z usług kosmetyczki . Jednak do czasu ... kiedy przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i na dodatek dowiedziałam się że moją przyjaciółke rownież pomaluje kosmetyczka postanowiłam zaryzykować . I tak jakoś wyszło że wczoraj przeglądałam gazete i było ogłoszenie która zamieściła kosmetyczka . Zadzwoniłam i dowiedziałam się że przyjdzie do mnie do domu , pomaluje mnie , zrobi tipsy i za to wszystko zapłace 50 zł . Uważam że to korzystna oferta , tym bardziej że jest to kosmetyczka która pracuje w najlepszym zakładzie kosmetycznym w naszym mieście a poza tym przyniesie katalog z makijażami . Nie powiem bo mam lekkie obawy ale wierze że będzie dobrze musi być dobrze po wszystkim postaram się zamieścić swoje zdjęcie .
Hela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 20:48   #33
Hela
Przyczajenie

Wiecie co ... ? Jednak postanowiłam że makijaż na 100-dniówke , która odbędzie się w przyszłą sobotę zrobię sama . W zasadzie mam wszystkie potrzebne kosmetyki które będą mi potrzebne do wykonania makijażu , tym bardziej że już wiem jak się pomaluje . Dzisiaj własnie sama się pomalowałam , założyłam sukienkę i zrobiłam próbną fryzurę . Muszę przyznać że wyszło rewelacyjnie a nigdy nie wiadomo jak to będzie z kosmetyczką . Nie mam pewności że makijaż mi się spodoba , że będę zadowolona i będzie super . Jesli coś wyjdzie nie tak , nie bede miała za dużo czasu żeby pomalować się od nowa . A poza tym ja jestem młoda i chce wyglądać naturalnie a nie jak jakaś wymalowana papuga . Po prostu wiem jak się pomaluje , jak będę wyglądać i wiem że będę zadowolona z efektu . Może i rzeczywiście będę musiała chodzić co jakiś czas do łazienki w celu poprawy makijażu , ale przynajmniej bede wiedziała że dobrze wyglądam i dobrze sie czuje . Ale to również zależy od umiejętności .... Bo jeżeli dziewczyna nie potrafi się sama pomalować to wtedy jak najbardziej wizyta u kosmetyczki jest wskazana ale jeżeli któraś tak jak ja , potrafi sama sie pomalować i dobrze jej to wychodzi to może sama sie pomalować a efekt może być równie oszałamiający . Tym bardziej że jeżeli bede miała piękną sukienkę , fryzure i dodatki , to makijaż powinien byc jak najbardziej naturalny i podkreślający naturalne piękno . )))
Stary 2006-02-10, 21:27   #34
Brook
Zakorzenienie

Hela chetnie zobaczymy fotki po Studniowce- jestem ciekawa sukienki bo szukam inspiracji udanej zabawy zycze na 100owce
Stary 2006-02-10, 21:45   #35
Hela
Przyczajenie

Jeżeli mi się uda to napewno wkleje zdjęcia )) a sukienka jest po prostu fantastyczna ..... ( ale ze mnie chwalipięta hehe ) . Zabawa napewno będzie udana - dzięki
Stary 2006-02-10, 23:05   #36
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

Mysle ze warto zaszalec i skorzystac z makijazu u profesjonalistki studniówka jest tylko raz pozdrawiam
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 16:14   #37
Magda_
Raczkowanie

Byłam na studniówce jako os. towarzysząca z moim lubym wiec zależało mi na wyglądzie... Zdałam sie na profesjonalistkę. Gdy zobaczyłam sie poraz pierwszy byłam w lekkim szoku, w porównaniu z makijażem jaki wykonuje na codzień ten był dość mocny. Miałam nawet w pewnej chwili ochotę go zmyc..Jednak w takiej sytuacji doradzam ubranie sie w suknie i powtórne spojrzenie w lustro Wszystko do siebie pasowało, a ja poprostu nie byłam przyzwyczajona do takiego sposobu malowania bo zawsze malowałam sie sama w podobny sposob. Efekt był naprawde świetny. Czułam sie jak gwiazda....i nie tylko ja byłam pod wrazeniem;p. Za tą przyjemność zapłaciłam 50zl a makijaż robiłam w salonie "DARA"--->w Lublinie
Magda_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 16:23   #38
Malutka466
BAN stały

GG do Malutka466

A ja polecam gorąco pójście do kosmetyczki. Mój makijaż trzymał sie całą noc i cały następny dzień, bo nie zmyłam go jak wróciłam z balu. Zapłaciłam 30 zł.
Strasznie mi się podobał.
Malutka466 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 17:09   #39
Brook
Zakorzenienie

Magda a gdzie ten salon Dara? na jakiej ulicy? i u kogos go robilas?
Stary 2006-07-20, 18:03   #40
Magda_
Raczkowanie

Ten salon dara jest na racławickich a makijaż wykonywała p. Mariola
Magda_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 20:11   #41
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

a ja nie skorzystam nigdy z usług wizażystki... jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z wykonanego makijażu i najlepiej czuje się jak sama coś wyczaruje

mój makijaż też trzymał się na buzi całą noc
Stary 2006-07-20, 20:39   #42
agooolenka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Ja też jechałam do kosmetyczki, zapłaciłam za makijaż 30 zł i byłam bardzo zadowolona, ani razu nie poprawiałam mejkapu chciałam twarz rozświetloną - nie świecącą, chciałam mocno podkreślone oczy - nie czarne oczodoły efekt na zdjęciu Naprawdę warto udać się do kosmetyczki. Cena raczej nie zależy od efektu czy zdolności, ale bardziej od lokalizacji. I popieram przedmówczynię - gdy wybierasz się do kosmetyczki przed założeniem sukienki - ubierz rozpinaną bluzkę.

Pierwsze zdjęcie bez makijażu (nie przestraszcie się mam nienaturalnie czerwone usta - nienawidzę ciemnych ust na sobie ), drugie na studniówce po dobrej już chwili zabawy.
Justynko mam prośbę- moglabys mi dac duże Twoje fotko z fryzura jak na avatarku?
chce takie wlosy

agooolenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 20:47   #43
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Dolly
a ja nie skorzystam nigdy z usług wizażystki... jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z wykonanego makijażu i najlepiej czuje się jak sama coś wyczaruje

mój makijaż też trzymał się na buzi całą noc
Mam podobnie ja Dolly, nie oddała(by)m się w łapki żadnej makijażystki, bo na bank by mnie wymalowała nie tak jak ja chcę. A po II wolę sama wykonac makijaż-cała satysfakcja dla mnie.

Zawsze maluję się sama i jeszcze nigdy nic się nie stało, nie spłynęło itp. Makijaż trzyma się jak należy.
Stary 2006-07-21, 08:45   #44
Emilia1
Zakorzenienie

to ja się wypowiem także : na początku tego roku miałam wiele klientek do makijażu studniówkowego. na próbę umawiały się w zależności od indywidualności od pół do miesiąca przed. mam siostrę w klasie maturalnej i mam już(!!!) zapisy na styczeń, jednak niektóre nadal pozostają przy robieniu makijażu samodzielnie
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości