Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-31, 13:04   #1
ropuszka
Zakorzenienie

Czy da sie przyzwyczaic faceta do zapachu?

Wiele z nas ma problem z TZ, ktorzy ciagle narzekaja na nasze ukochane perfumy. Jako, ze ja ciagle je zmieniam, to czesciej slysze: "Nie podoba mi sie to":[ Akurat to, czym zachwyca sie moj facet, jest dla mnie nijakie i ulotne, w sam raz na upalne lato. Czy udalo Wam sie przekonac TZ do konkretnych perfum? Moze jakims wyjsciem z sytuacji jest uzywanie caly czas tego samego, zeby zapach kojarzyl mu sie jednoznacznie z nami. Moze wtedy go polubi - czy to mozliwe?
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:21   #2
dori7
Zadomowienie

Dot.: Czy da sie przyzwyczaic faceta do zapachu?

Jesli wykazuje bardzo duza awersje, to raczej nie Moj nienawidzi Slonia, ktorego uwielbiam - autentycznie sie dusi, wiec nie wyobrazam sobie katowania go tymi perfumami. A poniewaz Slonia kocham, to ide na kompromis i uzywam, kiedy jego nie ma w poblizu, przeciez nie spedzamy ze soba 24h na dobe na szczescie takie gwaltowne reakcje ma tylko na kilka wyjatkowo ciezkich i tuberozowych zapachow, wiec nie ma problemu z przymusowym oswajaniem.

Niech Ci facet zamiast wybrzydzac kupi cos, co podoba sie Wam obojgu, i po klopocie. Zwlaszcza, ze zbliza sie wiosna i swiezaki beda jak najbardziej wskazane, a poza tym pozbawisz faceta problemu, co kupic na Walentynki A jak nie chce takiego rozwiazania, to niech spada i nie marudzi, howgh
dori7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:21   #3
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Wiele z nas ma problem z TZ, ktorzy ciagle narzekaja na nasze ukochane perfumy. Jako, ze ja ciagle je zmieniam, to czesciej slysze: "Nie podoba mi sie to":[ Akurat to, czym zachwyca sie moj facet, jest dla mnie nijakie i ulotne, w sam raz na upalne lato. Czy udalo Wam sie przekonac TZ do konkretnych perfum? Moze jakims wyjsciem z sytuacji jest uzywanie caly czas tego samego, zeby zapach kojarzyl mu sie jednoznacznie z nami. Moze wtedy go polubi - czy to mozliwe?

Możemy sobie ręce podać

Sądzę, że to raczej przypadki nieuleczalne ; Co najwyżej można go "ustawić na nie wyrażanie opinii"
E jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:47   #4
szaja
BAN stały

Jak dotąd TŻ nie n arzekał, ale niech no wróci z pracy to go przepytam co iajk z tymi moimi perfumami

A tak poważnie to do tej pory rozbieżne opinie były w kwestii Nieprzyzwoitki. Mój TŻ uważał, że na mnie to zapach samego pożądania...a ja, że wszystkiego poza pożądaniem
Za to jemu niezbyt podobało sie początkowo Delice d'Epices, które wszyscy komplementowali na wyścigi( to jedyny zapach, którego NIKT nie skrytykował). A TŻ nie przepadał za nim, co było problemem odkąd stałam się szczęśliwą właścicielką flakonika.Przełom nastąpił przed Świętami kiedy oboje spędzaliśmy wieczór...w sklepie rybnym w kolejce.Ja oczywiście mialam na sobie ukochane Delice d'Epices( nawet nazwa jest cudowna...)
TŻ wtulony we mnie nagle powiedział : Pachniesz tak słodko...
Dobrze, że nie widzial mojej miny...
Od tej pory baaaardzo lubi Delice, nawet ostatnio upomniał sie żebym ich użyła. Może jego nagły no i niespodziewany zachwyt zawdzięczam...zapachowi karpi
szaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:21   #5
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Coś w tym jest Szaja - ja chyba wyczaiłam, że Lubemu na ogól nie podobają się nuty głowy i serca w danych zapachach, natomiast bazy zazwyczaj spokojnie toleruje - vide Le Feu, jak się wypachniłam praktycznie zaraz przy nim próbką to stwierdził, że walę Lizolem, a jak spotkaliśmy się w pubie i pachniłam się jakieś pól/1 h wcześniej to stwierdził że całkiem przyjemny.
alraune jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 17:57   #6
Meariel
调解人

Da się! Powiem tak: spraw, by nie lubiany do tej pory zapach kojarzył mu sie jednoznacznie z czymś przyjemnym, z przyjemna sytuacją
Prosty mechanizm.
Mnie się kiedyś udało
Stary 2006-01-31, 18:10   #7
Kasiulka22
Zakorzenienie

Chyba jeszcze nie zdażyło się, żeby mój mężuś powiedział "nie używaj tego zapachu, nie mogę go wytrzymać". Hihihi wszystko jeszcze przed nami Za to pocieszył mnie po średnio udanym zakupie, którym było Feminine D&G. Kupiłam te perfumy w ciemno. Spodziewałam się świeżucha, a do tego typu zapachów Feminine nie należy. Mój wtedy jeszcze TŻ sam psiknął się tym zapachem i powiedział, że przez drogę do domu przekonał się do tych perfum , że są całkiem fajne Kochany. Teraz gdy psikam się Innocentem mówi tylko, że jest mocny Muszę wkrótce zaopatrzyć się w ulubiony zapach mojego mężczyzny jakim jest pret a porter, mój ostatni flakonik od dawna już świeci pustkami
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 09:47   #8
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

Wyjdzie na to ,ze niezbyt przejmuje sie opiniami mojego mezczyzny- ale uzywam tego na co mam ochote w danej chwili- nie zwazajac czasami na protesty
poza tym jego opinie sa naprawde skrajne i czasami zmienne- rano "co tak smierdzi" za pare godzin "kochanie bosko pachniesz .."
i jakos zyjemy sobie juz dobrych pare lat w zdrowiu ,szczesciu
evee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 10:04   #9
E
Zakorzenienie

Ewuś, ja jestem krok dalej bo mój TŻ to nawet mi kupuje perfumy, które jemu się nie podobają
Całkiem niedawno wypachniłam się pefumami, które dostałam od niego i zapytałam: podoba Ci si jak pachnę?
On: NIE!
Ja: Przecież to pefrumy, które dostałam od Ciebie!!!
On: No skoro Ci się podobały...

Prawda jest taka, że nie wywąchał na mnie zapachu, który by go odrzucał więc pewnie dlatego toleruje moje perfumiarskie wymysły
E jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości