boje sie farbowania wlosow a przydalo by sie... :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-31, 14:05   #1
_paola_
Przyczajenie

Red face

boje sie farbowania wlosow a przydalo by sie... :D

witam wszytskich mam problem a dlatego ze boje sie farbowania wlosow a raczej efektu tego.bo co ja zrobie jak zamiast koloru ktory zamierzalam miec na glowie pojawi sie odcien zielono koperkowy lub rudawy:| a od razu musze napisac ze moj kolor wlasnie ma refleksy rude opisze je dokladnie: jestem ciemna blondynka od zawsze.kolor nie jest taki zly(pamietajac o tym ze ten odcien sam w sobie jest okropny) mial zlotawy polysk w pasemkach (mialam je naturalnie) jednak teraz gdy zrobila sie zima moje wlosy zrudzialy i przyciemnialy-niekorzystnie!! nie chce czekac do wiosny az bedzie wiecej slonca i az zjasnieja bo i tak chcialam je zafarobowac.tylko na jaki? tu jest problem bo zaden kolor do mnie nie pasuje, szkoda bo nie mam aktualnego zdjecia i nie moge wam sie pokazac.zawsze chcialam miec ciemne wlosy a najlepiej cieply brąz ale mam za blada karnajce. w lato moge sie jescze opalic, choc to i tak nie przychodzi z latwoscia,ale co zrobie zima.jasnego blądu miec nie chce , nie ma mowy tez o balejazu.te wlosy ktore mialam to swoja droga mi pasowaly bo mam zielone oczy z zloto-zoltymi "plamkami" przy zrenicach.dlugosc moich wlosow siega za ramina.zapuszczam je by osiagnac ta fryzure(zdjecie 1) a kolor z drugiego zdjecia bardzo przypomina moj w latotylko jest ladniejszy .tylko ze do takiej fryzury nie moge miec takiego rudego koloru oszpeciloby to caly efekt! wiec moze znacie jakis domowy sposob na rozjasnienie moich wlosow?? a jesli nie to co robic a moze jednak zaryzykowac i zafarbowac na jakis cieply braz? moze znacie jakies sprawdzone farby? czy farbowanie u fryzjera moze przyniesc jakies np zrudowacenie koloru? bede wdzieczna jak zamiescicie jakies opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hilary.JPG (61,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.90926.jpg (26,5 KB, 18 załadowań)
_paola_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:34   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Dot.: boje sie farbowania wlosow a przydalo by sie... :D

bez zdjecia nia da rady....
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 19:35   #3
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

a więc tak, Najlepiej jak pojdziesz do fryziera dobrego i sie dowiesz co i jak !

Wiesz jelsi kupisz farbe to nie mzoesz byc pewna w 100% ze kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu , to wsyztsko zalezy do firmy farby, od tego jak twoje wlosy reaguja na farby rozne wlosy maja rozne tendencje, ja np moge trzymac rozjasniacz 1 godizne i wlosy mi sie az tak nie rozjasnia jak bym chicala .
Z farbami mam to samo zazwyczaj trzymam ja troche dłużej !
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:49   #4
*chocolate*
Raczkowanie

GG do *chocolate*

Ja tak samo kiedys się bałam... Nosilam swój naturalny kolorek (jasny brąz), pod lekką namową zgodziłam się na blond pasemeczka i efektem byłam zachwycona. Nosiłam takie pasemeczka chyba z 2-3 lata aż wkońcu po rocznych namowach mojego faceta przefarbowałam sie na czarno ach, przed czarnym był jeszcze rudy nigdy siebie nie widziałam w czarnym kolorze, bo twierdziłam, że mam za szczupłą twarz a tu prosze... okazało się, że w czarnych mi chyba najlepiej :P bynajmniej ja sie najlepiej w nich czułam... Także nie ma się czego bać Mówisz o ciepłym brązie do jasnej karnacji dla mnie super, bo sama taką posiadam, a rada... opalizujący pudzio w kuleczkach, delikatne muśnięcia na polickach i efekt murowany

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705

*chocolate* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 14:50   #5
_paola_
Przyczajenie

Gizmiatko: i chyba tak zrobie ale jak juz bede pewna ze chce farbowac

Chocolate: teraz tez uzywam takiego pudru w kulkach, a swoja droga polecam- kupilam go w avonie , powoli zaczynam sie przekonywac do farbowania tylko najgorsze jest to ze jak teraz zafarbuje, to bede musiala juz zawsze bo te odrosty itd ;/ i jeszcze wlosy moga mi sie zniszczyc, chociaz temu mozna latwo zapobiec jesli uzyje odpowiednich kosmetykow
dzieki dziewczyny
Stary 2006-02-01, 14:53   #6
_paola_
Przyczajenie

a zapomnialam dodac ze mam dopiero 16 lat to tym gorzej dla wlosow ale czego sie nie robi zeby ladnie wygladac
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości