Przebudzenie po narkozie - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych. Odpowiedzi udziela także dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-31, 13:23   #1
Karolina_1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do Karolina_1983
Unhappy Przebudzenie po narkozie

Witajcie. 27 lutego czeka mnie powazna operacja trzustki, usuną mi 3/4 żołądka głowe trzustki a zamiast dwunastnicy bede miała jelito cienkie. Okropnie boja się samej operacji i wybudzania po narkozie. Chetnie dowiedziałbym sie czegos wiećej jak przechodziłyście operacje w swoim zyciu jeśli wogóle takie były. Ogólnie prosze o wszystkie przychodzace wam do głowy sprawy. dzieki
Karolina_1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 17:53   #2
natka294
Rozeznanie

Dot.: Przebudzenie po narkozie

hej ja mialam zabieg wyrostka kilka lat temu.zabardzo nie pamietam.operacja byla nagla tak mnie bolalo ze nawet sie nie zastanawiali tylko od razu ,,pod noz,, a zreszta ja sama modlilam sie zeby mnie przestalo bolec po operacji zostalam przwieziona na sale pooperacyjna i tam pielegniarki probowaly mnie dobudzic.otworzylam oczka na chwilek ale zaraz zasnelam.jeszcze nastepnego dnia kiedy mnie rodzice odwiedzili nie mialam sil rozmawiac i przespalam dzionek.brzuszek mnie troszke bolal ale regularnie dostawala zaszczyki przeciwbolowe.najgorsze bylo pozniej wstawanie bo kreci sie w glowie po dlugim lezeniu,ale to pielegniarki kontroluja.i jak sie zacznie codzic to tak dziwnie ciagnie ten szew.nie martw sie napewno operacja sie powiedzie.
zycze szybkiego powrotu do zdrowka
natka294 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 18:35   #3
Angi74
Wtajemniczenie

Kochana jestem z Tobą.Ja za parę dni idę na operację usunięcia nerki.Wiem co czujesz bo i ja nigdy nie byłam w szpitalu ani nie miałam narkozy.Moja operacja będzie 7 lutego,więc wcześniej niz Twoja,jeśli wszystko będzie pomyślnie i po tygodniu wyjdę-to od razu napiszę Ci jak to u mnie wyglądało.Pozdrawiam serdecznie. Będzie dobrze-głowa do góry.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 19:15   #4
* Raboussamai *
Zadomowienie

Smile Dot.: Przebudzenie po narkozie

Ja miałam wypadek 29 października... miałam złamaną lewą rękę i obie nogi... miałam operację... grzebali przy mnie 5 godzin. Efektem tego są blaszki i śrubki w ręce i śrubki w nogach... jeszcze nie chodze ale oki...

Jesli chodzi o narkozę... pytają ci się o wagę i wzrost Później przykładają ci taką maskę i każą wdychać super uczucie ... odprężenie i leeeeeeeecisz po operacji budzą cię otworzysz na chwilę oczka ale i tak zaśniesz po minucie później możesz wymiotować takim czymś żółtawo-brązowym... narkozą... ogólnie mnie jeszcze czekają operacje wykręcania tego zelastwa (na nogach miałam wiercenie w piszczelach na wylot przez skórę) ale się nie boję kochana jestem z tobą myślami bedzie dobrze nie bój się
* Raboussamai * jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:39   #5
Karolina_1983

GG do Karolina_1983

Dzięki za wsparcie Mam nadzieję że wszystko się ułoży i szybciutko dojdziesz do siebie... życzę Ci tego z całego serca, ja w sumie sie nie boję ale wiesz jak to jest niby jestem twarda ale w końcu musze to przeżyć...
Stary 2006-01-31, 20:42   #6
Karolina_1983

GG do Karolina_1983
Unhappy Dot.: Przebudzenie po narkozie

Tak wogóle to obawiam sie najbardziej przygotowania do operacji i usuwania drenów... podobno robia lewatywe czy co??? To mnie martwi najbardziej. dziękuje wam wszystkim za odpowiedzenia na mój watek.. bardzo bardzo...
Stary 2006-01-31, 20:54   #7
Meariel
调解人