Tak wyglądają moje nogi po goleniu.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-09-11, 11:55   #1
livinginuk
Przyczajenie

Tak wyglądają moje nogi po goleniu....

Cześć! Jadę jutro na wakacje do Turcji i mam pewien problem. Gole nogi juz przez długi czas. Od kilku lat zawsze po goleniu wyskakiwały mi czerwone krostki i czarny mały zarost wciąż był widoczny.
Od kilku tygodni zmniejszyłam ten problem z krostkami i jest ich po goleniu mniej ale 'zarost' wciaż jest. Próbowałam depilatora 4 razy kilka z którego musiałam zrezygnować ponieważ moja skóra się bardzo wściekała i krostki były dwa razy gorsze i trzymały sie przez kilka tygodni. Do tego bardzo dużo wrastających włosków.
Próbowałam kremy do depilacji ale moje włosy są chyba za grube na krem depilacyjny. Po uzyciu takiego kremu włoski wciąż są bardzo widoczne i po przechenianiu reką po nodze wciąż je czułam.
Nie wiem jak sobie z tym poradzić ponieważ wygląda to jak bym się nie ogoliła.
Przed goleniem używam peelingu do ciała żeby pozbyć się sarej skóry i zgolić więcej wlosków ale wciąż wyglada to jak bym sie nie ogoliła po mimo że skóra jest bardzo gładka. Używam dobrych i nowych golarek.
Dodaje zdjęcie zeby pokazać o co mi chodzi i mam nadzieje ze macie jakies sposoby lub techniki zeby nogi po goleniu wygladały że są po goleniu! 🙁
P.s na zdjęciu wygląda to lepiej niż w rzeczywistości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160911_112123.jpg (39,9 KB, 98 załadowań)
livinginuk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 14:24   #2
Lena783
Raczkowanie

Dot.: Tak wyglądają moje nogi po goleniu....

kochana, ja mam ten sam problem.... to juz chyba tylko laser nam zostal... jak gole nogi jednego dnia to 2 dni póxniej znowu musze... szału mozna dostac. do tego krostki, podraznienia i wrastające włoski... moze do dermatologa trzeba sie przejsc?
Lena783 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:32   #3
MalaVive
Przyczajenie

No niestety, po goleniu będą tak wyglądały. Jedyna opcja to usunięcie z cebulkami. Jak masz kasę to kup sobie raz piankę depilującą z Veeta, taką różową - ja mam strasznie grube włosy, a mi super usuwa. Niestety jest droga:/ Około 30 zł, a starcza mi tylko na jednorazową depilacje nóg. No, ale efekt pozostaje kilka dni dłużej niż po goleniu. Polecam też pastę cukrową, chociaż depilacja nią jest dosyć męcząca - trzeba mieć dużo wprawy.
MalaVive jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 19:57   #4
bibi1234
Rozeznanie

Remington IPL6250 za 695zł

http://www.ceneo.pl/36925720#mh=K0F2...k4b6FO7ODeYda0

Z tego, co piszą to w pierwszej fazie trzeba depilować co tydzień przez miesiąc, czy dwa. W drugiej fazie powinno wystarczać 1 depilacja na 60 dni.
Sprzęt dobry na ciemne włosy.
bibi1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 10:19   #5
Naminomi
Przyczajenie

Polecam depilacje laserem diodowym. W przydaku jak masz czarne i gurbe włosy nadajesz się idealnie Będziesz zachwycona efektami ustąpią zaczerwnienia i podrażnienia, a co najważniejsze skóra będzie gładka i delikatna! Serio
A na wrastjące włosy świetny jest Pilarix

Edytowane przez Naminomi
Czas edycji: 2016-09-26 o 10:20
Naminomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:02   #6
Adrianna4991
Raczkowanie

Też miałam takie kropeczki. Po używaniu pasty cukrowej już nie mam tego problemu. Także polecam spróbowanie.
Adrianna4991 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja bez podrażnień, golenie nóg, nogi, włoski niechciane

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości