Blond platyna ala Gwen Stefani? jak i gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-01, 01:05   #1
miss dare
Raczkowanie

Blond platyna ala Gwen Stefani? jak i gdzie?

Witam, chciałabym sobie zafarbować włosy na taki kolor jaki ma Gwen Stefani - wokalistka No Doubt. Mam jasne włosy i pasemka - czy muszę stosować dekoloryzację przed farbowaniem? I czy bardzo mi takie rozjaśnianie zniszczy włosy, czy da sie to jakoś zrobić bez ich niszczenia?

Chciałąbym też gęstą asymetryczną grzywkę do tego. Może jest jakiś salon do polecenia w Warszawie, w którym mi to łądnie by zrobili?

zdjęcie Gwen jest np. tu: http://www.iriveramerica.com/news/vma/Gwen_Stefani.jpg - o taki kolor mi chodzi.

w wyszukiwarce był tylko przepis na loki ala Gwen
miss dare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:49   #2
aniolek19
Raczkowanie

Dot.: Blond platyna ala Gwen Stefani? jak i gdzie?

Hmm..ten kolorek na zawsze bedzie mi sie kojarzył juz z Merlin MonroeJest to platynka z dodatkiem jakiegos"złotego poblasku"-nie wiem czemu mi sie to kojarzy z nazwa"Hoolywódzki blond"W każdym razie ten kolor na 100%jest w palecie Loreal'a(ale tej profesjonalnej-fryzjerskiej).Domowymi sposobami raczej tego nei uzyskasz...
Jestem przekonana(99%)ze fryzjer bedzie Ci musiał zdekoloryzować całe włoski,bez tego kolor wyjdzie nierówny,i dopiero nałozyc odcień.To jak bardzo zniszczą Ci sie włoski,zależy od ich stanu(rozdwojenie,gestosć )oraz od tego jaki jest Twój naturalny kolor-a wiec np. jeśli jestes naturalna brunetka,a czuprynka jest nieodżywiona...to przypuszczam,ze to farbowanie znaczaco pogorszy ich stanAle warto choc raz zaszalećPowodzenia
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:56   #3
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Cool Dot.: Blond platyna ala Gwen Stefani? jak i gdzie?

U fryzjera najlepiej!!! Ja wczoraj mialam pasemka rozjasniane ze sredniego brazu do jasniutkiego blondu, wyszly super i wloski sa zdrowe
Stary 2006-02-02, 19:39   #4
miss dare
Raczkowanie

dzięki za odpowiedzi

w domu na pewno nie zamierzam tego robić, bo kolor od fryzjera jednak lepiej wychodzi. w sobotę może pójdę do jakiegoś salonu. Może "Piękne włosy" Welli w okolicach placu konstytucji? Zawsze pasemka robię u Wioletki w Jean Luis David na Nowowiejskiej (teraz jakoś nazwę zmienili) i wychodzą świetnie (ona jest dokładniutka bardzo i odżywka jest w promocji specjalna) ale chcę obciąć też grzywkę i nie chcę tego robić maszynką tylko nożyczkami więc JLD odpada.
Stary 2006-02-02, 23:31   #5
everlastka
Raczkowanie

mi sie odobiscie pplatyna nie podoba juz lepszy popielaty blond troche ciemniejszy
everlastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 01:21   #6
Sknerra
Przyczajenie

mi też bardzo podoba sie ten odcien włosów, sama chciałam takie mieć , ale.... moje włosy są cienkie i słabe i moja fryzjerka kategorycznie odradziła mi tego, wręcz powiedziała że ona mi tego nie zrobi, ponieważ bardzo zniszcze sobie w ten sposób włosy. A ponieważ babka jest nie tylko konkretna ale i bardzo dobra to się posłuchałam i czekam aż mi przejdzie ochota na ten kolor ;D
Sknerra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 08:25   #7
st_ella
Wtajemniczenie

Platyna Gwen Stefani

Od zawsze podobała mi się Gwen Stefani i jej platyna...
i gdybym mogła równiez zrobiłabym sobie takie włosy....

i teraz moje rady dla Ciebie:
- jest to bardzo zwracający uwagę kolor... spojrzyj krytycznie w lustro i spójrz czy będzie Ci dobrze
- jeśli masz przebarwienia na twarzy i skłonna skórąę do niedoskonałości przy tym kolorze będzie to widać jeszcze bardziej
- jaki masz odcień skóry? Wydaje mi się że jeśli masz "ciepły" kolor skóry na pewno będzie Ci cudnie... A przy moim kolorze skóry bladość bladość bladość i jeszcze raz bladość - zastanów się, spojrzyj w lustro lub najlepiej - przymierz perukę!!
- pamiętaj, że będziesz musiała bardzo dbać o włosy a odrosty będą bardzo widoczne...

Co do zniszczonych włosów - jeśli zrobisz to u fryzjera na pewno będzie ok!!

powiem szczerze - chciałabym zobaczyć Twoje zdjecie przed i po koloryzacji

odwagi

st_ella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:35   #8
miss dare
Raczkowanie

jeśli się zdecyduję na to to pokażę fotkę jak wyszło Ale cery to nie powiedziałabym, że mam doskonałą, więc chyba rzeczywiście pójdę przymierzyć perukę albo sobie sprawdzę tym progrmamem do fryzur komputerowym, ale on nie jest miarodajny za bardzo...

no i się zastanawiam tez, czy jako osoba kontaktująca się dużo z klientami nie będę odbierana niepoważnie :/

no ale raz się żyje, a im będę starsza i im będę miała bardzoej poważne stanowiska w robocie tym trudniej będzie coś takiego sobie na głowie zapodać
Stary 2006-02-03, 19:43   #9
didi_d
Raczkowanie

GG do didi_d

a moge prosic o link do stronki z lokami a'la Gwen

didi_d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:21   #10
Miss Foch
BAN stały

no nie powiem ze ona jakas specjalnie piekna jest i ta jej fryzura...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwenhairpic2.jpg (21,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwen-stefani.jpg (30,3 KB, 141 załadowań)
Miss Foch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:55   #11
KradnePomidory
Rozeznanie

Nie polecam ci tego koloru ;] Sama se go zrobiłam i ... mam same problemy .
Nie dosć że włosy żółkną , trzeba stosować specjalne płukanki / szampony , lecz tak umiejętnie by włosy nie zroviły się fioletowe / różowe / niebieskie to jeszcze wszystkie zazdrosne panny mi dokuczają , że niby siwieje ; // Naprawde zastanów się .
KradnePomidory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 04:38   #12
guccigirl
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez Yahoo do guccigirl

nio wlasnei tez sie zastanawiam,mam karnacje jasna -bardzo jasan ,ale nie taka jak rude osoby (czyli trupia prawie)po prostu mam jasna karnacje.wlosy ciemny blond i marze o platynie od 2 lat..kurcze a gdzi emozna takei peruki przymierzyc?????
guccigirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 14:47   #13
maja2005
Zadomowienie

A może zamiast jednolitego koloru zrób sobie pasemka? Na pewno będzie wyglądać bardziej naturalnie i odrosty będą mniej widoczne.
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 23:18   #14
Inesss90
Przyczajenie

Witajcie!
Od roku mam taki kolor włosów jak Gwen, którą się sugerowałam. Kolor naprawdę jest rewelacyjny, idealny dla kobiet lubiących wyglądać inaczej od reszty. Z natury jestem ciemną blondynką, włosy nie najgęstsze, a teraz same problemy.. Niestety nie da się ukryć faktu, że rozjaśniacze najbardziej niszczą włosy. Kiedyś miałam piękne lśniące włosy. Teraz: jest ich mniej, są cienkie, łamliwe, rozdwajają się, jak to przez rozjaśniacze trzeba często podcinać, bo końcówki łatwo się niszczą a więc ciężko je zapuścić (jak z resztą widać, ciężko znaleźć blondynkę na mieście która miałaby naturalne długie włosy ), a prostownicy unikam jak ognia, bo przyspiesza "zużywanie" się delikatnych końcówek. Dużo problemów, ale kolor cudny! Dlatego też, z bólem zmieniam niebawem kolor na brąz, aby je odżywić w miarę możliwości, bo przy takich włosach o niebo łatwiej. Tak jak inni piszą, o blond trzeba dużo dbać. Odżywki, serum o różnych funkcjach, jedwab aby się nie puszyły.. itd, itp. Tak czy siak, siwe nie będą, fryzjerka tego nie spapra
Mimo wszystko polecam! Czasem warto się poświęcić dla wyglądu, ale trzeba być świadomym skutków.
Inesss90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości