Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 113 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-21, 18:08   #3361
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Nie załapałam się na fotę Malenstwo poka jeszcze raz

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-09-21, 18:10   #3362
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Nie mam siły nadrabiac i nawet nie próbuje, łeb mi nieco napierniczna - po zakupach byłam u tesciowej, wychyliłysmy 2 kielonki jajkówki, poczestowała mnie leczo i generalnie full, wypas,ale na alko mam za słaba głowe raczej

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 57 732 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:15   #3363
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
I to jest zle podjescie. Zetnij je tak, zeby nie dalo sie spiac, zobaczysz jak odzyja i beda piekne. Jak Ci bedzie sie zle funkcjonowalo to je troche zapuscisz. Ale daj im szanse
a nigdy w życiu już tak nie zetnę
to był najgorszy czas jak obcięłam z włosów po prawie pas na boba z deko dłuższym przodem
masakra, jak mi właziły w oczy to opaskę jak dziecko musiałam zakładać bo spiąć sie nei dało, jak się zaczęło dawać spinac to kikut malutki a ile układania tego, wiecznie jeden bok mi odstawał a drugi był przyklapnięty
na noc nie dało się umyć, rano wstaje o 4 nie znajdę czasu na włosy
onienienienienienie

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Świetlili kręgosłup i stopy. Dobrze nie jest, bo mi się skrzywia ostatnio. Przy obniżonym napięciu mięśniowym dość szybko takie zmiany postępują. Zobaczę co w pt ortopeda powie. Zapewne znowu jakaś rehab nas czeka
nie mogli zrobić całości słupa z kręgów od razu?
u młodej takie robią jakoś od zębów do ud
mam gdzieś nawet takie zdjęcie robione do opracowań rehabilitacyjnych

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:15   #3364
Magdalena___
Zakorzenienie

Witam !

Iza, Miśka, co zamówiłyście bo ja chcę rzodkiewę koniecznie, może odkupię od Was zamówienia
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:16   #3365
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:

Świetlili kręgosłup i stopy. Dobrze nie jest, bo mi się skrzywia ostatnio. Przy obniżonym napięciu mięśniowym dość szybko takie zmiany postępują. Zobaczę co w pt ortopeda powie. Zapewne znowu jakaś rehab nas czeka
Dobrze, że nie głowę. Mojego też świetlili wiele razy przy okazji złamania nogi, ale żadnych skutków nie było. ,

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Coś na ten temat wiem. Póki co niewiele i mam nadzieję, że tak pozostanie. Moja Ania miała podwyższone NP, dzieciom kolkowym bardzo często się to zdarza. Asymetria niemowlęca miała zaniknąć, ale nie zaniknęła. Preferuje jedną stronę i układanie się w rogalik, ale to też zależy od jej widzi-mi-się.Główkę trzyma prosto, ale w sytuacjach niekomfortowych dla niej- głodu, nudy- zwija się w rogala, dosyć płaskiego, ale jednak. Asymetria prawie zanikła, ale jednak czasami ma te złe ciągoty i przechyla główkę na jedną stronę do ramienia. Już myślałam, ze problem zazegnany a jednak cały czas trzeba o tym pamietac, zeby uczyc ja prawidlowego wzorca.
, żeby szybko całkiem zanikła
Aabelia jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:18   #3366
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie mam siły nadrabiac i nawet nie próbuje, łeb mi nieco napierniczna - po zakupach byłam u tesciowej, wychyliłysmy 2 kielonki jajkówki, poczestowała mnie leczo i generalnie full, wypas,ale na alko mam za słaba głowe raczej
Też dziś jadłam leczo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-09-21, 18:22   #3367
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie miałaś dostać nowego boxa?
Owszem, miałam. Tym bardziej zdziwiły mnie pieniądze na stronce S i dzwoniłam

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:22   #3368
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A to ja żeli nie mam z Indigo, tylko 1 lakier, bazę i top. No i metal manix
I jak ten metal manix Ci sie sprawdza? Bo u mnie kiepsko

Wysłane z 📱
GlamKitty jest teraz online  
Stary 2016-09-21, 18:24   #3369
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Owszem, miałam. Tym bardziej zdziwiły mnie pieniądze na stronce S i dzwoniłam
To może jeszcze wyślą, z rzodkiewą też tak było, dawali 20 zł chyba i dodatkowo wysyłali.
Aabelia jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:28   #3370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też dziś jadłam leczo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 57 732 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:34   #3371
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
To może jeszcze wyślą, z rzodkiewą też tak było, dawali 20 zł chyba i dodatkowo wysyłali.
Już mam ich trochę w D potrzebuję błyszczyka, zapachu, jakiegoś serum i chcę kredkę MJ, to na VIPach, później coś dobiorę do golda pod koniec roku i chyba mały detoks

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:34   #3372
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Wysłane z 📱
Lipa straszna, odpryskuje
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:37   #3373
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Lena
Nie ma czego pokazywać. Włosów wszędzie pełno, a na łepetynie najmniej.

Liv, bardzo ładny kolor.
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A mi się Manifesto już nie podoba od jakiegoś czasu, a Givenchy Ange Noir jestem zachwycona
co nos to inne odczucia

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
: hahaha:
miałyśmy z Never rację - manifesto
dla mnie połączone z BO

łojezu po co aż tyle?

moja młoda miała tyle tomografii, niejednokrotnie były powtarzane tego samego dnia, lub codziennie, ze powinna świecić w nocy
na szczescie nie świeci

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

nie miałaś dostać nowego boxa?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
trening czyni mistrza nikt od razu nie zostaje wirtuozem

Anulka - mam nadzieję ze mała Anulka wyrośnie ze wszystkiego
amyz jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:38   #3374
ewelinka_
Zadomowienie

gdyby ktoś miał zamówienie z kartami i rzodkiewa i go nie chciał to proszę o info, z checia przygarnę
ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:39   #3375
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Już mam ich trochę w D potrzebuję błyszczyka, zapachu, jakiegoś serum i chcę kredkę MJ, to na VIPach, później coś dobiorę do golda pod koniec roku i chyba mały detoks
amyz jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:41   #3376
Koshatka
Zakorzenienie

Zdrówka dla dzieciaczków.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
co sie stalo?

Moja babcia mozliwe, ze juz jutro bedzie wychodzic ze szpitala
Nic nagłego. Przewlekła choroba płuc na szczęście bez zmian nowotworowych. (tfu tfu odpukać) No ale od czasu do czasu trzeba odsiedzieć w poradni i porobić badania czy nie ma dalszych zmian.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
i za tatę.
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
dla taty. Wszystko będzie dobrze.
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tez mialam do niedawna dlugie, ale scinalam i nie jestem pewna czy zapuszczac czy nie Załącznik 6653541
Zapuszczać.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma na zbyciu małą, złotą kosmetyczkę z niby wężowej skóry z Collistara chyba, co D. rozdawał z pędzlem kabuki?
Ja chyba mam. Tylko gdzie?

Cytat:

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ale ja nie lubie wlosow myc, strasznie mnie ta czynnosc denerwuje
Też nie lubię. I nie lubię układać/stylizować bo i tak mi z tego guzik wychodzi.

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2016-09-21 o 18:43
Koshatka jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:41   #3377
korinka3
Melissa Lejdi :)

Malenstwo nie widzialam daj na pw
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:43   #3378
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Malenstwo nie widzialam daj na pw
Jakie pw, ja też nie widziałam, tutaj niech wrzuci

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-09-21, 18:44   #3379
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Wysłane z 📱
A m nie się trzyma. Nakladam jedną warstwę lakieru, utwardzam, nakładam pyłek, maluje topem, utwardzam, nakładam drugą warstwę pyłku. Maluję topem, utwardzam. Zmywam warstwę dyskretną i trzymało mi się półtora tygodnia.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:46   #3380
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też nie widziałam

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A m nie się trzyma. Nakladam jedną warstwę lakieru, utwardzam, nakładam pyłek, maluje topem, utwardzam, nakładam drugą warstwę pyłku. Maluję topem, utwardzam. Zmywam warstwę dyskretną i trzymało mi się półtora tygodnia.
Ja kupiłam specjalnie dry top i na warstwę utwardzonego lakieru nakładam dry top, utwardzam, wtedy pyłek i top i utwardza. Od niedzieli się nawet trzyma, ale w jednym miejscu widzę już odprysk.
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:49   #3381
korinka3

Amyz jak pazurki???

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
sorry do.tylu jestem
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-21, 18:50   #3382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
trening czyni mistrza nikt od razu nie zostaje wirtuozem
Zapewne, ale ja nie lubie alko i nie pijam, raz na ruski mi sie to zdarzy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-09-21, 19:00   #3383
angellllka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
gdyby ktoś miał zamówienie z kartami i rzodkiewa i go nie chciał to proszę o info, z checia przygarnę
Ja tez bardzo ładnie proszę znów mnie ominęło - mam strasznego pecha z tymi giftami..
Mam pytane: czy jest jakaś różnica na skórze w meteorytach 02 i 03? Mam kulki w odcieniu 02 i myśle nad prasowanym, tylko nie wiem czy kupić 02 czy 03 - mam średnia, nawet dość ciemna jak na Polkę karnację.
Odnośnie zdjeć rtg to niestety czasem można wykonać zdjęcie całego kręgosłupa - to np do określenia kąta skoliozy a przy podejrzeniu urazu, dokładniejszej ocenie trzeba wykonać zdjęcia poszczególnych odcinków w dwóch płaszczyznach. Podobnie ze zdjęciami stop, stawów skokowych itp. - dzieciom oszczędza sie promieniowania ale gdy trzeba przeprowadzić diagnostykę - lepiej zrobić to porządnie.
angellllka jest offline  
Stary 2016-09-21, 19:01   #3384
AnulaQa
Zakorzenienie

Dzięki Dziewczyny. Jest prawie równo, ale ciągoty do prawej strony w momentach kryzysowych dają o sobie znać.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Corii
Fajną teściówkę masz.
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-09-21, 19:02   #3385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii
Fajną teściówkę masz.
Anula, dziękuję

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-09-21, 19:13   #3386
Malenstwo82
Zakorzenienie

Dobra wrzucam raz jeszcze o ile mi Tapatalk pozwoli ;-)
Moje włosy chyba nigdy nie miały takiego wzięcia jak dzisiaj. :-D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Malenstwo82
Czas edycji: 2016-09-21 o 20:12 Powód: Zdj
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-09-21, 19:24   #3387
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Zdrówka dla dzieciaczków.

Nic nagłego. Przewlekła choroba płuc na szczęście bez zmian nowotworowych. (tfu tfu odpukać) No ale od czasu do czasu trzeba odsiedzieć w poradni i porobić badania czy nie ma dalszych zmian.

Dziękuję.

Zapuszczać.

Ja chyba mam. Tylko gdzie?

Też nie lubię. I nie lubię układać/stylizować bo i tak mi z tego guzik wychodzi.
Zdrowka
Dobrze, zapuszcze
Cytat:
Napisane przez angellllka Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo ładnie proszę znów mnie ominęło - mam strasznego pecha z tymi giftami..
Mam pytane: czy jest jakaś różnica na skórze w meteorytach 02 i 03? Mam kulki w odcieniu 02 i myśle nad prasowanym, tylko nie wiem czy kupić 02 czy 03 - mam średnia, nawet dość ciemna jak na Polkę karnację.
Odnośnie zdjeć rtg to niestety czasem można wykonać zdjęcie całego kręgosłupa - to np do określenia kąta skoliozy a przy podejrzeniu urazu, dokładniejszej ocenie trzeba wykonać zdjęcia poszczególnych odcinków w dwóch płaszczyznach. Podobnie ze zdjęciami stop, stawów skokowych itp. - dzieciom oszczędza sie promieniowania ale gdy trzeba przeprowadzić diagnostykę - lepiej zrobić to porządnie.
Prasowane przypasuja Ci nawet te najciemniejsze 04 Dore, bo prasowane meteorytki bardzo jasne wchodza

liv87 jest teraz online  
Stary 2016-09-21, 19:24   #3388
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Loczki Kolor fajny ale loczki

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-09-21, 19:26   #3389
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Robilas ombre? Moja siostra chce taki kolor przed chwila zobaczyla i jest zachwycona

Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-09-21 o 19:28
liv87 jest teraz online  
Stary 2016-09-21, 19:32   #3390
korinka3

Extra loczki I kolorek
Ogladacie Azja Expres? ?
korinka3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości