Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 158 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-25, 23:15   #4711
lena40
Lady Pudernica

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny może ktoś mi pomoże. Wszak Wy się na wszystkim znacie

Czy będąc na urlopie bezpłatnym można podjąć pracę (np. na umowę na czas określony) u innego pracodawcy?
Można. Jedyne ograniczenie to zakaz konkurencji.
Można też zawrzeć umowę z dotychczasowym pracodawcą o to, że udzieli urlopu bezpłatnego na czas wykonywania pracy u drugiego pracodawcy. Różnica jest wtedy taka, że czas pracy u tego nowego wlicza się do okresu zatrudnienia u dotychczasowego.
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-25, 23:17   #4712
Aabelia
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Rozebrałyśmy cały kufer , łącznie z kufrem

(którego jeszcze nie ma i nie wiadomo jaki będzie jego skład, ale nie szkodzi)

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Tak mówicie o kufrze że mi kolejne pytanie się nasunęło: czy on jest wcześniej zapowiedziany? Tj wiadomo na co się czeka czy jak box w S i dopiero jak będzie dostępny to wiadomo co tam jest?
Dopiero jak się pojawi, ale pojawia się wcześniej w hameryce
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-09-25, 23:18   #4713
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
estee zaskocz nas
oczywiście pozytywnie

Nikola fajna jest seria RE z EL? Może bym w krem pod oczy zainwestowała Od paru dni mam wrażenie, że mi nowe zmarchy wyszły
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-25, 23:19   #4714
mylengrave
Rebel Heart

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Tak mówicie o kufrze że mi kolejne pytanie się nasunęło: czy on jest wcześniej zapowiedziany? Tj wiadomo na co się czeka czy jak box w S i dopiero jak będzie dostępny to wiadomo co tam jest?
z tego co się zdążyłam zorientować z google i youtube, to on jest na stronie w sekcji prezenty i dokładnie jest wypisane co tam jest

mi zależy na kufrze, na drugim miejscu cienie
mylengrave jest teraz online  
Stary 2016-09-25, 23:22   #4715
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
A nie wiesz może jakie są obwarowania? Tzn czy jedyną drogą jest porozumienie się dwóch pracodawców? Bo to właśnie wyczytałam. Nie za bardzo chcemy aby się porozumiewali
Nie, można wystąpić o urlop bezpłatny u obecnego pracodawcy bez podawania powodu i nie ma obowiązku w okresie urlopu bezpłatnego informowania go o zawarciu umowy o pracę z innym pracodawcą
Jedyne ograniczenie to zakaz konkurencji.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-25 o 23:23
Stary 2016-09-25, 23:22   #4716
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
A nie wiesz może jakie są obwarowania? Tzn czy jedyną drogą jest porozumienie się dwóch pracodawców? Bo to właśnie wyczytałam. Nie za bardzo chcemy aby się porozumiewali
Nie ma żadnych obwarowań. Nawet w trakcie urlopu wypoczynkowego możesz podjąć pracę, więc tym bardziej w trakcie bezpłatnego. Jedynym problemem jest zakaz konkurencji, ale żeby ten problem w ogóle wystąpił to musiałaby być najpierw zawarta z pierwszym pracodawcą umowa o takim zakazie.

Praca na podstawie porozumienia między pracodawcami to szczególny typ ze szczególnym przywilejem o którym pisałam wcześniej.
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-25, 23:28   #4717
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:

Nikola fajna jest seria RE z EL? Może bym w krem pod oczy zainwestowała Od paru dni mam wrażenie, że mi nowe zmarchy wyszły
Bez próbki nie ryzykowałabym, dziewczyny robiły zamówienia dla minisów z tym kremem i pamiętam, że kogoś podrażniał.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-25 o 23:30
Stary 2016-09-25, 23:33   #4718
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Nie, można wystąpić o urlop bezpłatny u obecnego pracodawcy bez podawania powodu i nie ma obowiązku w okresie urlopu bezpłatnego informowania go o zawarciu umowy o pracę z innym pracodawcą
Jedyne ograniczenie to zakaz konkurencji.
Cytat:
Nie ma żadnych obwarowań. Nawet w trakcie urlopu wypoczynkowego możesz podjąć pracę, więc tym bardziej w trakcie bezpłatnego. Jedynym problemem jest zakaz konkurencji, ale żeby ten problem w ogóle wystąpił to musiałaby być najpierw zawarta z pierwszym pracodawcą umowa o takim zakazie.

Praca na podstawie porozumienia między pracodawcami to szczególny typ ze szczególnym przywilejem o którym pisałam wcześniej.
Dziękuję Wam serdecznie : cmok:
Niestety coś z zakazem konkurencji u Tż jest na rzeczy. Dam znać za jakiś czas jak się sprawa rozwinie.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Bez próbki nie ryzykowałabym, dziewczyny robiły zamówienia dla minisów z tym kremem i pamiętam, że kogoś podrażniał.
Głos rozsądku W sumie tyle wtop ostatnio zaliczyłam, że wystarczy.
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-25, 23:34   #4719
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:

jest cudny ten krem, naprawdę działa
Stary 2016-09-25, 23:41   #4720
Lena_94
Zadomowienie

Cytat:

Dopiero jak się pojawi, ale pojawia się wcześniej w hameryce
Taki myk, dzięki

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
z tego co się zdążyłam zorientować z google i youtube, to on jest na stronie w sekcji prezenty i dokładnie jest wypisane co tam jest

mi zależy na kufrze, na drugim miejscu cienie
Sam kufer bardzo fajny ale czy z niego bym coś używała? A tak bez używania to drogo. Z drugiej strony nie interesowałam się wcześniej kosmetykami EL, może da się je łatwo opchnąć Będę obserwować
Stary 2016-09-25, 23:48   #4721
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki

Prawie 80 gości na belce

Uciekam, dobranoc
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-25, 23:51   #4722
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję Wam serdecznie : cmok:
Niestety coś z zakazem konkurencji u Tż jest na rzeczy. Dam znać za jakiś czas jak się sprawa rozwinie.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Głos rozsądku W sumie tyle wtop ostatnio zaliczyłam, że wystarczy.
Trzymam kciuki , żeby zamierzenia udało się zrealizować I jeszcze, żeby zmarchy same znikły, cały czas mam nadzieję, że problemy wyjaśnią się dużo bardziej pozytywnie. Mocno przytulam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Mocno kusisz Który polecasz ?

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-25 o 23:53
Stary 2016-09-26, 05:58   #4723
Rotkohl
Zakorzenienie

Hej

Dostałam na maila 15% na tarte, ale nie wiem czy nie obowiązuje tylko do mojego koszyka, bo nie ma kodu. Kusi ale prawie 100 za wysyłkę płacić nie będę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 06:29   #4724
sand
Zakorzenienie

Dzień dobry
sand jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:17   #4725
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:

Cytat:

ja go bardzo lubie - mega wydajny też jest spróbuj najpierw próbkę - sa 5ml

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Trzymam kciuki , żeby zamierzenia udało się zrealizować I jeszcze, żeby zmarchy same znikły, cały czas mam nadzieję, że problemy wyjaśnią się dużo bardziej pozytywnie. Mocno przytulam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Mocno kusisz Który polecasz ?
cała seria jest boska - maseczka, krem do twarzy i pod oczy

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Amyz gdzie fotki z weselicha? jak się spisały buty i kiecka? jakie miałaś pazurki? była ex?
Martusia - kiedy wraca? już jest?
Aniyam - kupiłaś jakieś kozaczki?
W ogóle obkupiłyscie się w weekend zniżek? ja nie kupiłam nic urlopowałam się od wszystkiego mega posmakował mi Chivas z Cola a tak nie lubiałam whisky
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:20   #4726
lena40
Lady Pudernica

Dzień dobry
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 07:29   #4727
korinka3

Cytat:
Dzień dobry
jak zdrówko?
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:29   #4728
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Dobry wieczór

Ok to ja wezmę tusze, Miśka pewnie szminki
wezmę, zwłaszcza,że dwie koniecznie chcę już teraz zaraz
: jupi:
Cytat:
Dzięki

Prawie 80 gości na belce
no też chcieli wiedzieć co kombinujesz z tymi umowami

witam się, opatrzność tzn kot mnie obudził, zapomniałąm nastawić budzenie na tabletki

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:32   #4729
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jak zdrówko?
Dzięki . Dobrze, niestety.
Powrót do pracy po 5 dniach w domu (i w łóżku) jest bardzo bolesny.
Już chcę piątek
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 07:36   #4730
korinka3

Cytat:
Już chcę piątek
wierze - trzymaj się i nie opuszczaj nas
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:39   #4731
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
wierze - trzymaj się i nie opuszczaj nas
nigdzie się nie wybieram, gdzie mi będzie lepiej
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 07:44   #4732
amyz
Chanel Lady

dzień dobry!!! poszłam wczoraj spać o 20:15 i stwierdzam że się wyspałam

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W Estee mogliby kufer z pielęgnacją zrobić . Na taki bym się skusiła, malunkowe mnie nie kręcą.
takie kufry to bym brała nawet dwa

Cytat:

ja go bardzo lubie - mega wydajny też jest spróbuj najpierw próbkę - sa 5ml

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

cała seria jest boska - maseczka, krem do twarzy i pod oczy

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Amyz gdzie fotki z weselicha? jak się spisały buty i kiecka? jakie miałaś pazurki? była ex?
Martusia - kiedy wraca? już jest?
Aniyam - kupiłaś jakieś kozaczki?
W ogóle obkupiłyscie się w weekend zniżek? ja nie kupiłam nic urlopowałam się od wszystkiego mega posmakował mi Chivas z Cola a tak nie lubiałam whisky
ile pytań nie mam fot gdyż ja ni fotogeniczna jestem i nie robię sobie zdjęć uciekam przed fotografem na takich imprezach zawsze :d buty spisały się super, przetańczyłam w nich całą noc i nie obtarły mnie a z pazurami oczywiście się nie wyrobiłam więc jedną warstwę na szybko nakladałam przed wyjściem z domu a drugą nakładałam w samochodzie

ja tez uwielbiam RS, to jeden z najlepszych kremów Ever dla mnie!
a w weekend zniżek nic nie kupilam
amyz jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:48   #4733
korinka3

Cytat:
nigdzie się nie wybieram, gdzie mi będzie lepiej

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

ile pytań nie mam fot gdyż ja ni fotogeniczna jestem i nie robię sobie zdjęć uciekam przed fotografem na takich imprezach zawsze :d buty spisały się super, przetańczyłam w nich całą noc i nie obtarły mnie a z pazurami oczywiście się nie wyrobiłam więc jedną warstwę na szybko nakladałam przed wyjściem z domu a drugą nakładałam w samochodzie

butki miałaś te z V? że wszystko się udało
EL
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:49   #4734
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Już chcę piątek
jeszcze trzeba tylko 4x wstać i będzie piątek

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wezmę, zwłaszcza,że dwie koniecznie chcę już teraz zaraz
: jupi:
no też chcieli wiedzieć co kombinujesz z tymi umowami

witam się, opatrzność tzn kot mnie obudził, zapomniałąm nastawić budzenie na tabletki

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

butki miałaś te z V? że wszystko się udało
EL
tak te kolorowe z V teraz będę częściej buty tej marki kupować
amyz jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:52   #4735
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:

Super, że wszystko się udało

Ja w weekend zniżek też nie kupiłam nic, jedynie dostałam od TŻa skarpetki z mopsami, a teraz zastanawiam się, gdzie w nich będę chodzić, bo w sportowych butach nie chodzę, a to są skarpetki takie jak grubsze rajstopy

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Jak przyszłam rano do pracy, to czekały na mnie już 2 projekty na poczcie i jedna z*ebka Zaskroniec kończył projekt i kazał mi go wysłać przedstawicielowi i coś tam było nie tak i opieprz spadł na mnie
Nie chce mi się nic i będę robić te dwa projekty cały dzień

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-09-26 o 07:59
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 07:55   #4736
Magdalena___
Zakorzenienie

Witam dziewczyny
Dalej mam gorączkę, myślałam że to przejściówka z racji sezonu ale kurde już tydzień trzyma, może czas coś z tym zrobić. Jak się chodzi do lekarza jako dorosły?
Magdalena___ jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 07:55   #4737
korinka3

Cytat:
jeszcze trzeba tylko 4x wstać i będzie piątek

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

tak te kolorowe z V teraz będę częściej buty tej marki kupować
muszę w koncu wyprowadzić na spacer te limonkowe z V
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 07:59   #4738
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Super, że wszystko się udało

Ja w weekend zniżek też nie kupiłam nic, jedynie dostałam od TŻa skarpetki z mopsami, a teraz zastanawiam się, gdzie w nich będę chodzić, bo w sportowych butach nie chodzę, a to są skarpetki takie jak grubsze rajstopy

ja w takich skarpetach pomykam po domu bo nie lubię w kapciach chodzić :d mam więc kilka par takich grubych skarpet i chodzę w nich w sezonie jesień/zima zamiast kapci

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Dalej mam gorączkę, myślałam że to przejściówka z racji sezonu ale kurde już tydzień trzyma, może czas coś z tym zrobić. Jak się chodzi do lekarza jako dorosły?
jak już tyle czasu masz gorączkę to idź do lekarza a lekarz to chyba trzeba iść do rodzinnego w przychodni na NFZ czy jakoś tak się to zwie. Ja mam z pracy luxmed to chodzę tam do internisty ale na nfz to chyba do rodzinnego się chodzi

Cytat:
muszę w koncu wyprowadzić na spacer te limonkowe z V
musisz bo warto

a tak w ogóle to użyłam w sobotę pierwszy raz od pół roku podkładu i chyba mi się przeterminował czy coś bo jest otwarty już ponad rok ale go prawie nie używam. I mam teraz całą brodę i nos w pryszczach i zaskórnikach
amyz jest offline  
Stary 2016-09-26, 08:00   #4739
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja w takich skarpetach pomykam po domu bo nie lubię w kapciach chodzić :d mam więc kilka par takich grubych skarpet i chodzę w nich w sezonie jesień/zima zamiast kapci

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

jak już tyle czasu masz gorączkę to idź do lekarza a lekarz to chyba trzeba iść do rodzinnego w przychodni na NFZ czy jakoś tak się to zwie. Ja mam z pracy luxmed to chodzę tam do internisty ale na nfz to chyba do rodzinnego się chodzi

musisz bo warto

a tak w ogóle to użyłam w sobotę pierwszy raz od pół roku podkładu i chyba mi się przeterminował czy coś bo jest otwarty już ponad rok ale go prawie nie używam. I mam teraz całą brodę i nos w pryszczach i zaskórnikach
A te skarpetki są cieniutkie, napisałam, że są jak grubsze rajstopy, a dla mnie grubsze rajstopy to 60 den
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 08:05   #4740
korinka3

Cytat:

musisz bo warto

mi też coś nie leżą podkłady - najlepsiejszy jest CC chanelka

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Musisz iść do przychodzi z kartą NFZ daj znać
dużo zdrówka
korinka3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości