Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 165 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-26, 11:16   #4921
cosmetix
Makeup challenge winner

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Przegapiłam rzodkiewę z NARS. Ta z Too Faced mnie nie kusi, bo wszystko mam.

Chyba wygrałam walkę z zakupoholizmem. Ograniczyłam wielkość kolekcji perfum do 130 flakonów. Nawet miniatury w bezcłówce mnie nie kusiły.
Parę perfum dałam w prezencie. Ale to nie koniec. Zamierzam zejść do 20 flakonów.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-09-26 o 11:20
cosmetix jest offline  
Stary 2016-09-26, 11:18   #4922
Lidia1984
Lady Dior

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Witam Wszystkich

Aniyam super zakupy kozaki boskie i body ekstra
fajny jest ten zestaw smasboxa ja lubię się konturować, tam w nim masz też taką mini instrukcje jak to robić

Mnie rzodkiewa nie kusi, mam ten rozświetlacz w pełnej wersji i jakoś jak dla mnie szału nie robi.

Używałam też w weekend tego różu MJ i kolor jest prześliczny, ale jakoś szybko ze mnie schodzi dziwne, bo opinie ma, że bardzo długo się trzyma, może lepiej by się trzymał na podkład, ale ja podkładów nie używam
Lidia1984 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 11:19   #4923
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Te objawy są też typowe dla problemów z tarczycą, badałaś się pod tym kątem?

Ten sprzedawca ma zwykle najwyższe ceny na All .
Miałam sprawdzane jakieś 4 wartości hormonów tarczycy, TSH i coś tam jeszcze i wszystko prawidłowe
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-09-26, 11:23   #4924
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
tu na obrazku widać druga twarz to podłużna, a co do nochala to ja konturuje tylko po bokach ciemniejszym

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

fajny jest ten zestaw smasboxa ja lubię się konturować, tam w nim masz też taką mini instrukcje jak to robić

Mnie rzodkiewa nie kusi, mam ten rozświetlacz w pełnej wersji i jakoś jak dla mnie szału nie robi.

Używałam też w weekend tego różu MJ i kolor jest prześliczny, ale jakoś szybko ze mnie schodzi dziwne, bo opinie ma, że bardzo długo się trzyma, może lepiej by się trzymał na podkład, ale ja podkładów nie używam

o widzisz, a ja go jeszcze nie rozpakowałam muszę go wyciągnąć i poszukać

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 11:24   #4925
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Jak rozbudowana żuchwa to bronzer tam ale wiadomo on musi być matowy i chłodny

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

rozświetlenie głównie okolice oka tylko
Te rzodkiewkowe się nadadzą?
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-09-26, 11:39   #4926
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Te rzodkiewkowe się nadadzą?
Konturowałam i nimi więc tak

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-09-26, 11:40   #4927
neath
Zakorzenienie

Witam poniedziałkowo
Wracam od neuro i jadę do okulisty. Nie cierpię okularów, ale na badanie inaczej nie da rady :/

xdorkax gratulacje

Nie widziałam nanożnego zdjecia Szefowej tylko linka kazarowego i nawet po tym stwierdzam, że to musi być petarda

Porobiłam porządki w różach i bronzerach wczoraj. Postanowiłam zdenkować Inglota 505 - ładny na kolor, no i najszybciej mi z nim pójdzie, bo się pyli Mam też lekko purchawego Diorka, muszę z nim niedługo powalczyć, ale jest bardziej brzoskwiniowy, nie wiem czy jesienią będzie pasował...

Rzodkiewka nie kusi Słabo Alex natrzepał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-09-26, 11:45   #4928
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Konturowałam i nimi więc tak
Dzięki
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-09-26, 11:46   #4929
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Przygarnełabym w ciemno, bo nie znam ale uwielbiam frezje
W sumie to nie wiem... ale szkoda, żeby leżał i się marnował zapach. A co masz, a mogłabyś oddać. I jak tak lakier? testowałaś już?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 11:47   #4930
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Chyba wygrałam walkę z zakupoholizmem. Ograniczyłam wielkość kolekcji perfum do 130 flakonów. Nawet miniatury w bezcłówce mnie nie kusiły.
Parę perfum dałam w prezencie. Ale to nie koniec. Zamierzam zejść do 20 flakonów.

Ja mam tylko kilka flaszek, ale zamierzam się pozbyć tych, które nie do końca mi pasują i zostawić tylko 5-6 ulubionych
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Pudrowałaś twarz przed nałożeniem różu?
Kusi mnie on dalej, ale jeśli wymaga poprawek w ciągu dnia, to będę musiała odpuścić.

Miał ktoś róże Top Faced w serduszkowych opakowaniach? Te, których nie ma online, a są w stacjo.

Stary 2016-09-26, 11:51   #4931
Lena_94
Zadomowienie

Nie klikam nic w S.
Nigdzie nic nie klika, o!
Stary 2016-09-26, 12:03   #4932
korinka3
Melissa Lejdi :)

Kupowałyście jakieś ubrania w Unisono?
Ostatnio kupiłam fajną kieckę za 89zł - reklamują się jako made in italy dość fajne mają te ubranka
https://www.unisono.eu/
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:05   #4933
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki, niby lepiej, ale coś mi się na żołądek tym razem rzuciło.
Jeśli to nie starość to jedyna altenratywa to alergia jelitowa na pracę.
Lena40 w zeszłym roku miałam jakąś taką odmianę "alergii jelitowej na pracę" i dopiero trzy tygodnie diety pomogło - nic surowego, bez nabiału. Gotowane mięso, warzywa i ryż. Wcześniej jak tylko zjadłam coś surowego od razu wracało. Podobno po wirusowym zakażeniu tak może być.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam poniedziałkowo
Wracam od neuro i jadę do okulisty. Nie cierpię okularów, ale na badanie inaczej nie da rady :/

xdorkax gratulacje

Nie widziałam nanożnego zdjecia Szefowej tylko linka kazarowego i nawet po tym stwierdzam, że to musi być petarda

Porobiłam porządki w różach i bronzerach wczoraj. Postanowiłam zdenkować Inglota 505 - ładny na kolor, no i najszybciej mi z nim pójdzie, bo się pyli Mam też lekko purchawego Diorka, muszę z nim niedługo powalczyć, ale jest bardziej brzoskwiniowy, nie wiem czy jesienią będzie pasował...

Rzodkiewka nie kusi Słabo Alex natrzepał

I udało się ustalić przyczynę, jak się czujesz ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:

Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:08   #4934
sand
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem... ale szkoda, żeby leżał i się marnował zapach. A co masz, a mogłabyś oddać. I jak tak lakier? testowałaś już?
Pielęgnacji nie mam dużo, oprócz maseczek w płachcie ale pamiętam, że pisałaś, że nie przepadasz. Z kolorówki chętnie oddam minerały (podkłady, korektory, róże, bronzery) o ile lubisz albo chcesz potestować, sporo tych prochów mi się nazbierało mogę zrobić listę tego co mam jeśli chcesz?

Lakieru jeszcze nie używałam, od 3 tygodni nie mam hybryd i maluję paznokcie tylko odżywką
sand jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:11   #4935
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:

Miał ktoś róże Top Faced w serduszkowych opakowaniach? Te, których nie ma online, a są w stacjo.

Ja mam te róże. Tzn. mam tę paletkę limitowaną z różami TF

Recenzja podkładu Bobbi Brown Long Wear
http://kosmetixy.blogspot.com/

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9555/
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:12   #4936
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Lena40 w zeszłym roku miałam jakąś taką odmianę "alergii jelitowej na pracę" i dopiero trzy tygodnie diety pomogło - nic surowego, bez nabiału. Gotowane mięso, warzywa i ryż. Wcześniej jak tylko zjadłam coś surowego od razu wracało. Podobno po wirusowym zakażeniu tak może być.
Nie strasz mnie proszę, bo ja od 10 dni nie mogę dojść do siebie.
Zaczęło się jak przeziębienie z problemami żołądkowymi. Potem przyszła gorączka, kaszel, chrypa. Niby od wczoraj wydawało się, że wszystko jest okej, ale dziś żołądek odmawia mi posłuszeństwa.
Pomyślałabym, że to reakcja na leki, ale nie brałam antybiotyków, tylko jakieś gripexy, apapy itp, w dodatku w ilościach bardzo ograniczonych. Jeśli wróci mi gorączka to pójdę do lekarza.
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:19   #4937
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie proszę, bo ja od 10 dni nie mogę dojść do siebie.
Zaczęło się jak przeziębienie z problemami żołądkowymi. Potem przyszła gorączka, kaszel, chrypa. Niby od wczoraj wydawało się, że wszystko jest okej, ale dziś żołądek odmawia mi posłuszeństwa.
Pomyślałabym, że to reakcja na leki, ale nie brałam antybiotyków, tylko jakieś gripexy, apapy itp, w dodatku w ilościach bardzo ograniczonych. Jeśli wróci mi gorączka to pójdę do lekarza.
Lenka nie straszę, tak miałam, trzy razy, aż do diety. Brałam cały czas jakieś probiotyki i nie dawały rady. Wracało z temperaturą. Też nie brałam antybiotyków. Dowiedziałam się, że po wirusowym zakażeniu jelita mogą być podrażnione trzy tygodnie i trzeba dietę stosować Ale lekarz też nie zaszkodzi.
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:23   #4938
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Lenka nie straszę, tak miałam, trzy razy, aż do diety. Brałam cały czas jakieś probiotyki i nie dawały rady. Wracało z temperaturą. Też nie brałam antybiotyków. Dowiedziałam się, że po wirusowym zakażeniu jelita mogą być podrażnione trzy tygodnie i trzeba dietę stosować Ale lekarz też nie zaszkodzi.
Dzięki , jak do jutra mi nie przejdzie albo temperatura wróci to pójdę do lekarza. Dziwne te choróbska teraz, mutanty jakieś.
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:26   #4939
amyz
Chanel Lady

Lena mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie
neath zdrówka
amyz jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:28   #4940
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:

Ja mam tylko kilka flaszek, ale zamierzam się pozbyć tych, które nie do końca mi pasują i zostawić tylko 5-6 ulubionych

Pudrowałaś twarz przed nałożeniem różu?
Kusi mnie on dalej, ale jeśli wymaga poprawek w ciągu dnia, to będę musiała odpuścić.

Nie pudrowałam. Kładłam go na "gołą" skórę i po ok godzinie już go nie widziałam Zdziwiłam się, bo w necie ludzie pisali, że cały dzień się trzyma. Ze mnie wszystko szybko schodzi (no może po za cieniami do konturowania smasboxa). No nic będę testować dalej, spróbuję na podkład go położyć albo na puder.
Lidia1984 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:31   #4941
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam fajną kieckę za 89zł - reklamują się jako made in italy dość fajne mają te ubranka
Jakość nie powala, miałam parę sweterkow i zaraz skulkowane

Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:38   #4942
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam jedną bluzę, ale teraz wygląda jak worek i szmata Nawet do chodzenia po domu już się nie nadaje

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:44   #4943
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

hej,
S. narzuciła tempo Too faced mnie absolutnie nie kusi, mam przesyt tej marki. Dlaczego nie ma rzodkiewki Guerlain, Dior czy Chanel?

Cytat:

wow, gratulacje! Chciałabym zobaczyć Twoją kolekcję

ja chciałabym zejść do 30 flakonów, mam już listę od zeszłego roku moich must have, które absolutnie muszą zostać ale nadal nie zeszłam do tego progu.

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:44   #4944
pingwintastas
Explorer Ciach 😎

Aniyam, daj znać jak się sprawdza korektor Guerlain Mnie trochę kusi, ale ponoć ciemnieje i różowieje ten najjaśniejszy
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:45   #4945
AnoIi
Zakorzenienie

Lenka zdrówka!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:46   #4946
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Lena mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie
neath zdrówka
Dzięki
I przyłączam się do życzeń dla Neath, Magdaleny i innych chorujących dziewczyn
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:47   #4947
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakość nie powala, miałam parę sweterkow i zaraz skulkowane

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam jedną bluzę, ale teraz wygląda jak worek i szmata Nawet do chodzenia po domu już się nie nadaje
oj to nie fajnie...
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-26, 12:47   #4948
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Lenka zdrówka!
Dzięki
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:50   #4949
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Aniyam, daj znać jak się sprawdza korektor Guerlain Mnie trochę kusi, ale ponoć ciemnieje i różowieje ten najjaśniejszy
ja mam ten 02 clair rose light cool, dam znać ale musisz poczekać i to sporo, bo teraz jestem opalona i on jest za jasny, jak mi opalenizna zejdzie to zacznę go używać

a swoją drogą u mnie nie sprawdził się ten podkład z rzodkiewy Narsa, właził mi w pory i wyglądałam staro, ale kolor na teraz po opaleniźnie idealny

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-09-26, 12:51   #4950
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Pielęgnacji nie mam dużo, oprócz maseczek w płachcie ale pamiętam, że pisałaś, że nie przepadasz. Z kolorówki chętnie oddam minerały (podkłady, korektory, róże, bronzery) o ile lubisz albo chcesz potestować, sporo tych prochów mi się nazbierało mogę zrobić listę tego co mam jeśli chcesz?

Lakieru jeszcze nie używałam, od 3 tygodni nie mam hybryd i maluję paznokcie tylko odżywką
Na minerałach nie znam się zbytnio, więc może dobrze się składa - czas się zapoznać. To w wolnej chwili napisz mi proszę co tam masz :d

Lena -
duuużo zdrówka
Dorka - jeśli dobrze zrozumiałam ostatnie posty, to kolejne dziecię wątkowe nam się szykuje, tak? Moja mama zawsze mówi, że im więcej gratulacji, tym szczęśliwsze dziecko, więc i ode mnie gratulacje!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości