jakie solarium..leżące czy stojące?? czy samoopalacze?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-06, 12:24   #31
chayanne
Raczkowanie

Dot.: jakie solarium..leżące czy stojące?? czy samoopalacze??

Dziewczynom nie mającym wprawy w aplikowaniu samoopalacza serdecznie polecam nawilżające mleczko samoopalające Yves Rocher. Mleczko to slicznie pachnie..naprawdę dobrze nawilża skórę..ślicznie i równo ją wybarwia a do tego zawiera mnóstwo błyszczacych drobinek. Ładnie ,,schodzi", bez smug.
ja uzywam go jako wzmocnienie działania solarium, tzn. raz w tyg. na 8 minut do solarium (osttnio tuba) a potem co 3 dzień zamiast zwykłego balsamu do ciała właśnie to mleczko 3w1. efekt0nie przesuszona a jednocześnie opalona skóra.
chayanne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:28   #32
emyot
Przyczajenie

Gusia, kiedyś dostałam w prezencie od mojego faceta (pewnie nie mógł znieść mojej bladości) samoopalacz L'Oreal - Sublime Bronze i tak mi przypadł do gustu, że pozostałam już mu wierna. Mgiełka jest bardzo delikatna, spryskujesz ciało i tylko lekko rozprowadzasz. Bardzo ładnie pachnie (ten "dziwny" zapach jest minimalny ) i daje naturalny kolor. To na ile Ci starczy to zależy od tego jak często go używasz, ale ogólnie spray'e są wydajne
emyot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:20   #33
efajna
Przyczajenie

ja w soloarium jestem sporadycznie. praktycznie zawsze kończy się na drugiej wizycie także nie mogę chyba zbyt wiele powiedzieć. Jeśli o mnie chodzi to osobiście wolę stojące, bo w leżącym rzeczywiście pewnie partie ciała nie sa opalone do końca - szczególnie denerwują mnie białe boki :/
efajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:02   #34
alqa
Przyczajenie

Polecam samoopalacz Loreal Sublime Bronze,( ale też nie na okrągło ) Skóra ma naturalny kolor, ale zapachu nie da sie uniknąć niestety :/ a co do solarium to odradzam,chyba że pare razy w roku lepiej zainwestowac w porządne kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe niż wydawać dużo pieniążków na coś co baaaardzo niszczy cerę, niestety kiedy zobaczycie lub odczujecie te negatywne skutki opalania sie na łóżeczku będzie już za późno i chodzi mi nietylko o starzenie sie skóry przyjrzyjcie się takim dziewczynom z ciemnymi buźkami i zmarszczkami mnie to skutecznie zniechęciło kiedy dowiedziałam sie ile maja lat.. więc nie przesadzajmy dziewczyny!
alqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 15:38   #35
bloblusia
Przyczajenie

Mam zamiar wybrac sie na solarium pierwszy raz Czy moglybyscie mi cos poradzić. Ktore jest lepsze stojace czy lezace, z bryza czy bez??? Jak wogóle wygląda to opalanie. Prosze o pomoc i szybka odpowiedż. Pozdrawiam
bloblusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:08   #36
Kajojcia18
Raczkowanie

No właśnie ja też chciałam zapytać o to jakie solarium lepsze? na ile pierwszy raz? Mam jasną karnację, ciemne włosy a i mam takie pytanko.. głupie troche no ale.. jak się opalać w solarium leżącym? Kładzie się na pleckach? czy na brzuchu? a jeśli na plecach to czy te plecy mi się opalą?
Kajojcia18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:45   #37
niqska
Wtajemniczenie

ja wole stojące od leżącego :P przynajmniej nie zastanawiam się przez cały okres czasu kiedy się wygrzewam stojąc kto był wcześniej przede mną, bo nie zawsze w solariach dokładnie oczyszczają kabine i już raz miałam psikusa dość nie miłego... nabawiłam się takich krost na plecach i na pośladkach że... no i rzeczywiście miałam jakby plamy jedne ciemniejsze drugie jasniejsze na łopatkach :P
na stojącym mozna potańczyć sobie
dziś byłam na 5 min :P jestem ostrożna bo nie chce być bordowa jak moje koleżanki które potrafią na pierwsy zraz isc na 15 min :P kupiłam sobie karnet, nie chodze często na solarke ale studniówka za pasem a ja bioła :P więc się skusiłam. Zamierzam chodzić co 2 dzieńna max 10 min. Bedę dawkowała sobie długość pobytu w sztucznym świetle - co druga wizyte będę zwiększała czas o 1 min aż dojde do 10 i tak do końca :P

i takie mam pytanko :P co to jest współczynnik UV ? :P

Edytowane przez niqska
Czas edycji: 2007-12-27 o 18:46 Powód: błąd ort.
niqska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:27   #38
Szirini
Raczkowanie

mam pytanie - chciałabym się wybrać po raz pierwszy do solarium. Studniówkę mam pod koniec stycznia, sukienkę czarną więc nie chcę być blada a balsamu opalającego raczej sobie na plecach nie rozsmaruję :P tylko, że mam jasną karnację, na słońcu zawsze najpierw chwyta mnie na czerwono, do tego skóra skłonna do podrażnień. No, i nie wiem co robić :\

po za tym słyszałam od koleżanki, że byla w solarium, w którym istniała możliwość wyłączenia tych lamp, które opalają bezpośrednio twarz.
To by mi odpowiadało :p ale czy w każdym tak można?!
Szirini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:11   #39
bloblusia
Przyczajenie

A byla ktoras z was w kabinie z bryza??? Slyszalam ze jest fajnie ale nie wiem czy akurat to wybrac. Moglby ktos napisac jak wyglada to opalanie tak mniej wiecej??? A czy trzeba odczekac jakis czas zanim sie wyjdzie z kabiny zeby dojsc do siebie po opalaniu??? No wiecie zeby nie byc za bardzo rozgrzanym jak sie na dwór wyjdzie??? Odpiszcie prosze
bloblusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:19   #40
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ja chodze na zmiane, poniewaz na lezacym nie opalaja sie pachy, robi sie serduszko miedzy posladkami, nie opalaja sie boki rak, nog ale dobrze sie opalaja plecy i przod a czasem poprostu nie chce mi sie stac, wiec dlatego chodze tez na stajace zeby tez zmiany wyrownywac.
Stary 2007-12-28, 14:21   #41
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bloblusia Pokaż wiadomość
A byla ktoras z was w kabinie z bryza??? Slyszalam ze jest fajnie ale nie wiem czy akurat to wybrac. Moglby ktos napisac jak wyglada to opalanie tak mniej wiecej??? A czy trzeba odczekac jakis czas zanim sie wyjdzie z kabiny zeby dojsc do siebie po opalaniu??? No wiecie zeby nie byc za bardzo rozgrzanym jak sie na dwór wyjdzie??? Odpiszcie prosze

a wiec ja czasem bylam i powiem-nic specjalnego, wiekszego efektu nie bylo za to tak fajnie przez chwile zimniej. a co do dochodzenia do siebie to wiadomo ze zbyt nagle zmiany temperatury powoduja krecenie sie w glowie, przynajmniej ja tak mam, ale zanim sie ibiore, zaplace to mi ten czas wystarcz
Stary 2007-12-28, 21:01   #42
Arethaf
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Samoopalacz chyba lepszy Przynajmniej nie szkodzi się tak bardzo skórze. Ja byłam dwa pierwsze i ostatnie w swoim życiu razy na solarium- nigdy więcej. Gęba mi się świeciła potem, jakby ktoś mi wiadro śluzu wylał, miałam problemy z cerą (przesuszona, bardziej tłusta). Reszta ciała też w fatalnym stanie.

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:21   #43
Zuziunia
BAN stały

Ja właśnie byłam dzisiaj na solarium, leżące z bryzą, a czami tez chodzę na stojące. Chodzę rzadko, tylko przed imprezami typu sylwester wesele i na to jeszcze po 3 seansach balsam brązujący Dove i jestem jak po wakacjach
Nie korzystam nałogowo, bo za bardzo niszczy skórę, ale od czasu do czasu warto pójść.
Pachnę jeszcze kremem do opalania

A na bladą cerę polecam puder brązujący zamiast różu, świetnie sie sprawdza, podobno Ziemia Egipska jest super, poczytaj KWC.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:41   #44
madjenka
Raczkowanie

GG do madjenka

Ja tam nie jestem przekonana do solarium. Poza tym ze bardzo wysusza skórę, to jeszcze promienie w lampach powodują fotostażenie sie skóry i bzdety, które niestety nie wpływają pozytywnie na stan naszego ciała. Aby opalić lekko ciałko przed studniówka uzywam samoopalacza z dax cosmetics, ktory bardzo dobrze sie rozprowadza(jest w piance) , jest delikatny (czyli tzreba zastosowac ze dwa razy zeby uzyskac widoczny efekt co zapobiega powstawaniu plam i smug), i ma naprawde przyjemny zapach który kojarzy sie z wakacjami Polecam serdecznie
madjenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:47   #45
orchid87
Raczkowanie

GG do orchid87

a ja wychodze z zalozenia, ze biale jest piekne;P
ale kiedys chodzilam (niestety) na solarium stojace i z doswiadczenia wiem, ze opala duzo lepiej niz lezace. pozatym nie wytrzymalabym jakby cos nade mna lezaca wisialo:P
Stary 2007-12-30, 14:20   #46
fructissa
BAN stały

ja jednak wolę solarium (leżące). Mimo wszystko równomiernie się opalam, i się nie męcze (takjak na stojącym). Chociaż bardzo mi się podoba efekt na nogach po balsamie brązująco-rozświetlającym DOVE do ciemnej karnacji. Ale szybko schodzi, a poza tym bałabym się go używać na dekold czy twarz . Dlatego wolę solarium
fructissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:43   #47
Anethka
Zakorzenienie

Mam zamiar jutro wybrać się pierwszy raz na solarium, ale nie jestem co do tego przekonana. Mam dość bladą twarz więc powiedzcie mi czy pierwsza wizyta "w tubie" coś da?
Stary 2008-01-25, 13:42   #48
Izaluka
BAN stały

Nie niszcz sobie skóry. Za pieniężki z solarium kup sobie dobry balsam brązujący lub samoopalacz.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 22:51   #49
Anethka
Zakorzenienie

Izaluka, ale boję się, że po samoopalaczu czy po balsamie brązującym zostaną mi jakieś smugi czy coś... :/
Stary 2008-01-27, 23:21   #50
Carliee
Zadomowienie

GG do Carliee

Zalezy jak kto woli...Ja wole osobiscie lezace bo nie chce mi sie stac :P
a pozatym na stojacym nogi znacznie słabiej sie opalaja...(powiedziała mi o tym babka z solarium) Ale wybor nalezy do Ciebie
pzdr

Carliee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 00:52   #51
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

od 3 lat regularnie uzywam balsamow brazujacych(okres jesien, zima, wiosna) uzywalam praktycznie wszystkich najpopularniejszych a na rok 2008 wybralam Garniera cera musnieta sloncem, nie jest gesty, slicznie pachnie, rownomiernie brazowi skore. Chociaz czasem robia mi sie brzydkie plamy na nadgarstkach ale dbam o to by je zmywac, pozatym wiem, ze nie szkodze swojemu zdrowiu i wygladowi. Efekty mojego samoopalania mozna zobaczyc na MM, chociaz w nocy lampa sprawia ze twarz mam bledsza.
magda785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:35   #52
_magdzia_
BAN stały

Tylko i wyłącznie samoopalacze
Tylko i wyłącznie LRP autohelios
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości