Seria RETINOL & Q10 firmy Apis - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-02, 08:40   #1
Athenka
Raczkowanie

Arrow

Seria RETINOL & Q10 firmy Apis

Lubie kosmetyki tej firmy i ostatnio natknęłam sie na tą serię i chciałabym zasięgnąc Waszej opinii, wydaje mi sie że skład ma niegłupi ale potrzebuje jeszcze Waszej rady, a może któraś z Was już stosowała któryś z tych kremów:

Krem nawilżająco - wygładzający na dzień:
Składniki: Aqua, Sunflower Oil, Sorbit, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Propylene Glycol, Stearyl Alcohol, Hydroveg, Carbomer, Triethanoloamine, Parfum, Methyldibromo Glutaronitrile & Phenoxyethanol, Enzymes, Retinol, Zakocell, Algae, Tea Tree Extract, Orange Extract, Alcohol & Tocopherol & Vegetable Oil & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid

Krem regenerująco-wygładzający na noc:
Składniki: Aqua, Sunflower Oil, Sorbit, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydroveg, Carbomer, Enzymes, Retinol, Zakosom, Collagen, Parfum, Triethanoloamine, Methyldibromo Glutaronitrile & Phenoxyethanol, Flax Extract, Algae, Ginkgo Biloba Extract, Alcohol & Tocopherol & Vegetable Oil & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid, Tocopherol

Krem regenerująco-wygładzający pod oczy i powieki:
Składniki: Aqua, Sunflower Oil, Sorbit, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Carbomer, Evening Primrose Oil, Macadamia Oil, Triethanoloamine, Methyldibromo Glutaronitrile & Phenoxyethanol, Retinol, Enzymes, Hydroveg, Zakocell, Algae, Parfum, Alcohol & Tocopherol & Vegetable Oil & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid, Tocopherol, Eye - Bright Extract
Athenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 10:54   #2
Athenka
Raczkowanie

Dot.: Seria RETINOL & Q10 firmy Apis

Mam ochotę na cała serię ale chciałabym zobaczyc opinię osób które znaja się na składach lub znaja te kremy.
Stary 2006-02-02, 15:59   #3
Athenka
Raczkowanie

Pani Beatko, co pani o tym sądzi?
Stary 2006-02-02, 21:50   #4
Justy
Zakorzenienie

dużo dobrych składników- algi, retinol, miłorząb, drożdze itd, ale niestety w bardzo małych ilościach .
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 09:08   #5
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Smile Dot.: Seria RETINOL & Q10 firmy Apis

Cytat:
Napisane przez Justy
dużo dobrych składników- algi, retinol, miłorząb, drożdze itd, ale niestety w bardzo małych ilościach .
Justy ma 100% racji. nie orientuję się w cenie, ale jeśli te kosmetyki sa drogie, lub droższe to nie warto wydawac na nie tyle pieniedzu.
Pozdrawiam
Stary 2006-02-03, 11:47   #6
Athenka
Raczkowanie

No właśnie drogie nie są (12-15 zł), narazie nie potrzebuje jakiejś specjalnej pielęgnacji tylko troszke ozywic chciałam twarz, chyba sie skusze na jeden znich i sprawdzę co to za licho. Dzieki dziewczyny.
Stary 2006-02-03, 17:38   #7
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Athenka
No właśnie drogie nie są (12-15 zł), narazie nie potrzebuje jakiejś specjalnej pielęgnacji tylko troszke ozywic chciałam twarz, chyba sie skusze na jeden znich i sprawdzę co to za licho. Dzieki dziewczyny.
Wiesz co, myślałam, że są droższe. Ale myślę, że za taką cenę to mozesz je nabyć. Powinny nawilżyc i odżywić skórę. Jedyne co mi się nie podoba, to brak filtrów w kremie na dzień. Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości