Cosmetic Zone - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-16, 09:40   #1
Magdalena1996
Przyczajenie

Cosmetic Zone

Witam. Zabieram się do zakupu dużego zestawu z CZ, naczytałam się o tych lakierach sporo, dlatego postanowiłam je kupić. Dotychczas byłam zniechęcona lakierami hybrydowymi, ponieważ kupiłam na allegro totalny badziew, w kwocie 100zł (lampa+multum dupereli i 10 lakierów- po takiej ilości, sama mogłam wyciągnąć wniosek.. ) moja lampa wygląda identycznie, jak te które możemy kupić na CZ czy chociażby semilac (36w, 4 lampki) no i z tego koszmarnego zestawu pilniczki są fajne do spiłowania tipsów. Myślicie że powinnam zakupić zestaw z CZ wraz z lampą czy moja, zwykła z czasem naświetlenia 120s/ciągły jak najbardziej jest okej ? wiadomo to dodatkowy wydatek, a skoro mam już taką, to po co mi kolejna Chętnie podyskutuję na ten temat, bo jestem amatorem, a zależy mi na tym żeby w końcu moje hybrydy trzymały się 2 tyg, a nie kruszyły po 2 dniach..

Edytowane przez Magdalena1996
Czas edycji: 2016-09-16 o 09:43
Magdalena1996 jest offline  
Stary 2016-09-16, 15:38   #2
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell
Dot.: Cosmetic Zone

Jest cały wątek o CZ
Stary 2016-09-18, 12:41   #3
ptasie__mleczko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magdalena1996 Pokaż wiadomość
Witam. Zabieram się do zakupu dużego zestawu z CZ, naczytałam się o tych lakierach sporo, dlatego postanowiłam je kupić. Dotychczas byłam zniechęcona lakierami hybrydowymi, ponieważ kupiłam na allegro totalny badziew, w kwocie 100zł (lampa+multum dupereli i 10 lakierów- po takiej ilości, sama mogłam wyciągnąć wniosek.. ) moja lampa wygląda identycznie, jak te które możemy kupić na CZ czy chociażby semilac (36w, 4 lampki) no i z tego koszmarnego zestawu pilniczki są fajne do spiłowania tipsów. Myślicie że powinnam zakupić zestaw z CZ wraz z lampą czy moja, zwykła z czasem naświetlenia 120s/ciągły jak najbardziej jest okej ? wiadomo to dodatkowy wydatek, a skoro mam już taką, to po co mi kolejna Chętnie podyskutuję na ten temat, bo jestem amatorem, a zależy mi na tym żeby w końcu moje hybrydy trzymały się 2 tyg, a nie kruszyły po 2 dniach..
hehe, jakbym czytałą o sobie też najpierw kupiłam jakiś badziew, który wprawdzie się trzymał, ale potem nie dało się go ściągnąć acetonem, musiałam piłować paznokcie :/ a szkoda bo piękne kolory mieli z tego całego zestawu została mi lampa i lampy długo używałam, aż zaczęło mi przeszkadzać to, że trzeba tak długo utwardzać i teraz mam led+ccfl, ale lampa uv na poczatek jest super, czasem ta ledowa mi nie utwardza lakierów i muszę dłuzej utwardzać, a z tą uv nigdy nie było takich problemów. ja używam lakierów z CZ, niedrogie, trzymają się bardzo długo, bardzo łatwo schodzą pod wpływem acetonu. Słyszałam, że baza i top są słabe, ja używam bazę i top z semilaca (warto dopłacić trochę więcej) i bez problemu trzymają sie mi po 3tyg, dłużej nigdy nie miałam bo odrost no i szybko nudzą mi się te same paznokcie :P warto wcześniej przejrzeć sobie fejsbuka tam dziewczyny wrzucają realnie wyglądające kolory na paznokciach, bo jednak w rzeczywistości znacznie się różnią od kolornika tego na stronie internetowej.

No i najlepiej kup sobie bazę i top z semilaca i jakiś jeden kolor z cz i zobacz czy Ci pasuje konsystencja i zobaczysz jak sie trzymaja na Twoich paznokciach
Stary 2016-09-20, 13:27   #4
czuszka82
Moderator z pazurem

Proszę nie dublowac wątków.
Zamykam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Wątek odlewkowy: odlewamy hybrydy
czuszka82 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości