Tarnów - paznokcie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-13, 13:41   #91
marta_kowal
Przyczajenie

Dot.: Tarnów - paznokcie

witam podbijam temat takie tematy są bardzo potrzebne
potrzebuje jakieś propozycje naprawdę dobrych fryzjerów w Tarnowie. Chodzi dokładnie o upięcia i farbowanie - bo jakoś żaden salon w którym byłam mnie nie zachwycił. byłabym wdzięczna za polecenie jakiegoś fryzjera

a co do tipsów i makijaży to akurat moge polecić coś z doświadczenia (a próbowałam wiele no ale wymagającą trzeba być) mianowicie z czystym sumieniem polecam makijaż w Drogerii Hebe ale nie u każdej Pani niestety :/ W Geminii u Pani Ani (taka blondynka) a na Krakowskiej Pani Beata (czarne włosy) reszta niestety się nie sprawdza. Te Panie też malują prywatnie z tego co wiem. Jeszcze w sumie Pani Monika (malutka, czarna) ale ona nie jest tam na stanowisku wizażystki więc maluje sporadycznie. A jeśli chodzi o pazurki to salon w Wierzchosławicach (przy stacji paliw). naprawde mocne żelki albo prywatnie Pani Justyna Frąc.
Fryzjer u którego bywam najczęściej to Awangarda - jak narazie najbardziej profesjonalne wykonanie

czekam na jakieś polecane fryzjerki pozdrawiam
marta_kowal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:33   #92
Majkaa42
Przyczajenie

Zobacz ofertę Piwnica SPA & Wellness w Tarnowie, ostatnio do swojej oferty wprowadzili ofertę manicure i pedicure. Robią bardzo profesjonalnie, szybko i solidnie - osobiście byłam bardzo zadowolona, więc może i Tobie się sposoba
Majkaa42 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 09:18   #93
dytchen
Przyczajenie

i ja kolejna która odświeża temat. Dzięki za SPA, zaraz to sobie sprawdzę. Czy ktoś jeszcze kogoś godnego polecenia może podesłać?

Edytowane przez dytchen
Czas edycji: 2016-08-08 o 10:45
dytchen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości