zwariowane w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-03, 12:13   #1
dziubas509
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 29

zwariowane w這sy

hellloo moje w這sy s dziwaczne i ju sama nie wiem co mam z nimi robi. Troszk si kr璚, troszk nie. Zale篡 chyba od ich nastroju Genberalnie je郵i wysusz je na szczotce to s proste a do czsu gdy nie w這瞠 czapki lub nie wyjd gdy pada deszcz lub snieg. Jak dostan troszk wilgoci to ju 篡j w豉snym 篡ciem. Je郵i ich nie susz na szczotce tylko powgniatam troszke pianki to sie kr璚 i jest oki jak na這瞠 kolo lakieru. Loczki si utrzymuj dopuki nie na這瞠 czapy albo nie za這瞠 swietra czy bluzki (przez g這w). Jeden ruch i ju jest siano na glowie i co ja mam z nimi zrobi?? Myslalam, 瞠 to od farbowania wiec juz nie fabrbuje(zawsze robi豉m baleja blond i ciemny blond albo lekki braz). Zapuszczam (s do polowy szyi) Moze znacie jakie odzywki czy cos na takie nieposkromione wloski??
dziubas509 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-03, 14:05   #2
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896
Dot.: zwariowane w這sy

Odrzywek wygladzaj帷ych w這ski poszukaj na KWC. Ja osobi軼ie polecam Matrix Sleek Look, Jedwab Biosilk Farouk's i Serum Renee Blanche. Pr鏏owa豉 prostowania prostownic?
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-03, 14:37   #3
dziubas509
Raczkowanie

prostownica jak dla mnie to chyba odpada bo za bardzo mi zniszczy wlosy a one i tak sa juz cienkie (duzo ciensze niz byly kiedys;()
Stary 2006-02-03, 16:30   #4
*agniesia*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367

hmmm cos jakby ja najgorsze jak umyj w這sy ko這 18 i jak k豉d si spa to s ju 陰dne i ich skr皻 te nawet ok, a jak rano wstane to jedna strona zgnieciona od poduszki a druga skr璚ona.
*agniesia* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-03, 17:39   #5
dziubas509
Raczkowanie

agniesia znam ten problem i co zrobic??
Stary 2006-02-04, 17:46   #6
*agniesia*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367

w sumie nic si nie da zrobi, jak mam takie odgniecione od poduszki w這sy to ugniatam je mokr r瘯 kilka razy i powracaj do swej skr璚onej postaci, a potem pianka i troch lakieru i si trzymaj a do nst徙nej nocy, ale potem w sumie wystarczy na drugi dzie zn闚 troch pianki, g這wa w d馧 i pougniata w這ski
*agniesia* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.