Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-10, 14:59   #1051
niv_
Zakorzenienie

Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

dalej
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-10, 15:05   #1052
niv_
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

niv_ jest offline  
Stary 2006-08-10, 15:14   #1053
niv_
Zakorzenienie

Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Brittany Snow ( te zdjęcia też bardzo lubię)
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-10, 15:16   #1054
niv_
Zakorzenienie

dalej
edit.Ostatnie 2 zdjęcia dla porowniania.....jak zwykle
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-10, 23:56   #1055
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Czuje się poprostu ignorowana... ;/
Czy ktoś mógłby sie posilić i mi powiedzieć jaki to kolorek jest <kolor włosów Citntii Dicker>

A jeśli chodzi cere szczerze mówiac słowo blada jets nienamiejscu blada cera jest sina i wogóle ...a słwow którego chceci użyc do piknej szlachetnej cery to JASNA ....to tak tylko dla detalu nie chce być nieuprzejma ;*

A co do podreślenia jasną cere podkreśla bezbłedny kolor włosów jeśli chodzi o blond to bardzo jasny, wszelkie rudości niektóre brązy niestety czarne włosy pzry całkiem jasnej skórze są prawie nie możliwe tzreba być zimą i wogóle mieć do tego pewne genetyczne cechy
zuni jest offline  
Stary 2006-08-11, 07:46   #1056
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuni
Czuje się poprostu ignorowana... ;/
Czy ktoś mógłby sie posilić i mi powiedzieć jaki to kolorek jest <kolor włosów Citntii Dicker>
hmm.nie wiem sama jaki to kolorek To jest taki naturalny,jasny,nie bardzo intensywyny rudy ,na pewno nie żadne czerwienie i nie pisz miże tyle to wiadomo,bo ja naprawdę nie wiem

Cytat:
Napisane przez zuni
A jeśli chodzi cere szczerze mówiac słowo blada jets nienamiejscu blada cera jest sina i wogóle ...a słwow którego chceci użyc do piknej szlachetnej cery to JASNA ....to tak tylko dla detalu nie chce być nieuprzejma ;*
Coś w tym jest, też nie lubię za bardzo określenia blada,ale jestem do niego przyzwyczajona.W naszym społecześnstwie już się tak przyjęło jasna=blada,chociaż rzeczwyiście to chyba troche pejoratywne określenie Ja uwielbia nazywa jasną skórę "alabastrową"

Cytat:
Napisane przez zuni
A co do podreślenia jasną cere podkreśla bezbłedny kolor włosów jeśli chodzi o blond to bardzo jasny, wszelkie rudości niektóre brązy niestety czarne włosy pzry całkiem jasnej skórze są prawie nie możliwe tzreba być zimą i wogóle mieć do tego pewne genetyczne cechy
Przeglądając zdjęcia w tym wątku zauważyłam,że większość bladziochów (przepraszam za to określenie,ale nie chce mi się za każdym razem pisać "osób o jasne cerze" itd.) eksperymentuje z kolorami i przechodzi przez rudy,blond,czarny.Wydaje mi się,że przy jasnej oprawie oczu,niewyrażnych rysach twarzy itd. czarny może po prostu przytłaczać,rudy pasuje za to każdej bladolicej o ile dobierze sobie właściwy odcień..........(a jest ich masa) ,natomiast blnd......pasuje,jeśli ktoś ma jasną oprawę oczu i jeżeli przy zimnym typie uda mu sie otrzymać zimny odcień włosów,co nie jest takie łatwe..........ale się rozpisałam Już sobie idę
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-11, 08:54   #1057
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
a mozesz jej sie zapytac u kogo kupowala?i dac linka?moze napiszemy do sprzedawcy i sprowdzi wiecej? ja mam kuleczkiz avonu i wygladam w nich jAK BURACZKO-PROSIACZEK :/ MAM JESZCZE TE Z ORI JASNE ROZSW.I W YGLADAM W NICH JAK CHOINKA NA SWIETA :/ ojej;/ niechcacy wcienlam capsa sorrki ale nie chce mi sie juz edytowac ;p
hm czy mozaika od kuleczek rozni sie tym ze mozaika jest matowa a kuleczki sie swieca?

ja to sie dopiero czuje ignorowana hehehe nikt nie zauwazyl mojego postu!!:P hehehe
pzdr
Mary_Q jest offline  
Stary 2006-08-11, 12:33   #1058
Pogoda
Rozeznanie

Nie blada, tylko jasna, no niby tak. Ale jednak większość Europejek ma jasną cerę, tyle, że jasna wcale nie znaczy prawie biała, jaką my akurat posiadamy. Podsumowując: blada = żle, jasna = też nie dobrze Właściwym określeniem byłoby "bardzo jasna", lub "niemal biała", porcelanowa, alabastrowa. A dlaczego użuwamy określenia "blada"? Hm, pewnie dlatego, że ma najmniej liter

Wczoraj po raz pierwszy użyłam tego toniku z cytryn, limonek i octu, a więc tak: jest to taki mętny, zółto-zielony płyn silnie pachnący cytrynami (całkiem przyjemny zapach). Nie rozcieńczyłam go, więc to sam ocet + soki owocowe. Zobaczymy co z tego będzie

Zuni gdyby ktoś wiedział co to za kolor to pewnie by Ci odpowiedział
Stary 2006-08-11, 12:37   #1059
nikadomi
Rozeznanie

Moja koleżanka dzwoniła do dziewczyny z allegro, która sprzedała jej pudry Charme D'orient i dowiedziałam się, że przywiozła je z Francji, była tam na wakacjach i przywizła tylko te dwa ( które ma moja kolezanka) i więcej nie wybiera sie do Francji ( w najblizszym czasie).
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-11, 12:44   #1060
nikadomi
Rozeznanie

Mary Q jest strona tej firmy Charme D'orient, może tam da sie zamówić te pudry.
www.charmedorient.com
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:31   #1061
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez niv_
rudy pasuje za to każdej bladolicej o ile dobierze sobie właściwy odcień..........(a jest ich masa)
Hm, no nie wiem Sam koloryt cery nie jest decydujący. Ja np. mam ciemne rzęsy i brwi, prawie czarne oczy- nie wyobrażam sobie siebie w rudościach Zresztą, nigdy mnie do nich nie ciągnęło
Stary 2006-08-11, 14:14   #1062
niv_
Zakorzenienie

Bo to zależy kto co uważa za rudy.....dla mnie rudości to także uogólniając wszystkie czerwienie,nawet te bardzo ciemne ,ktore pasują zimie Z resztą tak naprawdę to trzeba znależć swoje kolory metodą prób i błędów Bo są niby reguły grup kolorystycznych i masa wyjątków od nich i bądz tu mądry
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-11, 14:15   #1063
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

nie każdy dobrze czuje się w rudych włosach ale prawda jest taka że do ciemnej oprawy oczyu i ciemnych oczach rudy musi być poprostu ciemnejszy ^^

A jeśli chodzi o oprawe oczu ja jestem blondynkom a i tak mam bardzo ciemnom oprawe oczu może nie czarną ale ciemną i wyrażną ...

i sczerze myśle że więkrzośc osób wybiera ciemniejszą skóre z paru powodów...
Gdy ma się ciemną cere łatwiej jest umalować i itd bo na jasnej skórze wszytko jest bardziej widoczne także jak dla mnie <nie obrażając wizażanek lubiącyh opalenizne a sama do nich czasem należe> to jest pujście na łatwizne pozdrawiam

ps i co do Britanny Marphy sczezre myśle że w tym czarnym wygląda właśnie blado i dużo bardziej mi się podoba w blondzie ^^
zuni jest offline  
Stary 2006-08-11, 14:32   #1064
niv_
Zakorzenienie

A co będzie z fankami opalenizny jak alabstrowa cera stanie się już całkiem modna,tak na maxa,no wiecie.w każdej gazecie porady jak się wybielić i jak podkreślać bladość,wszystkie aktorki,modelki blade itd.?Wiem,wiem ,marzenia Ale ciekawi mnie czy wszystkie kobiety zaczęłyby się wtedy na gwałt wybielać????I ile kobiet tak naprawdę lubi opalenizne,ale ile katuje skórę tylko po to,żeby upodobnić się do jakiegoś kanonu piękna??Bo inaczej nie będą atrakcyjne,ktoś je obgada,wyśmieje itd.??Wydaje mi się ,że większość kobiet sie opala,bo ciągle słyszy,że opalone ciało = atrakcyjne ciało,a białe to już w ogole be i,że gdyby nagle atrakcyjne okazalo sie białe ciało (tzn.no jest atrakcyjne,ale wiecie nagle wszędzie byłaby tylko bladość) to obecne fanki solariów gotowe byłyby sięgnąć po wszytskie środki,by tylko być białymi Kurde,ale masło maślane stworzyłam,mam nadzieję,że się połapiecie o co mi chodzi

edit:A mi się Britanny najbardziej podoba w tych ciemnych włoskach,z blond pasemkami i z grzywką
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-11, 14:46   #1065
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikadomi
Mary Q jest strona tej firmy Charme D'orient, może tam da sie zamówić te pudry.
www.charmedorient.com

dzikuje :d ale moj jezyk jest z aubogi,zeby zamowic przez neta hehe a czy ta kolezanka ma jakies porownanie do inncyh kuleczek?hm moze sobie wymieszam apc albo posuzkam kolorwych mozaiek...a wlasnie czy moze mi ktos porownac mozaike do kuleczek?bylabym niezmiernie wdzieczna
Mary_Q jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:08   #1066
niv_
Zakorzenienie

Jeszcze nie uzywałam mozaiki,kulki miałam tylko jedne wstyd się przyznać,ale...........br ązujące Oriflame ,świeciły się niemiłosierniePoszukaj może na wizażu dużo było wątków o mizakach i kulkach,wiem,że to żadna pomoc,ale niestety tylko tyle mogę Ci poradzić
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-11, 17:56   #1067
Mary_Q
Zakorzenienie

zawsze cos hehe dzieki ale sprawdze jak wroce,zaraz wyjedzam ja tez mam z ori i brazujace i rozswietlajace i te brazujace to sie swieca jak nie wiem :/ no i na moje kolorek nie jest naturlany ale nie taki tragiczny jak tych avonu ktore udalo mi sie sprzedac kolezance
Mary_Q jest offline  
Stary 2006-08-11, 19:24   #1068
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
dzikuje :d ale moj jezyk jest z aubogi,zeby zamowic przez neta hehe a czy ta kolezanka ma jakies porownanie do inncyh kuleczek?hm moze sobie wymieszam apc albo posuzkam kolorwych mozaiek...a wlasnie czy moze mi ktos porownac mozaike do kuleczek?bylabym niezmiernie wdzieczna
Miałam mozaikę Joko, puder mozaika jest matowy, niestety ja nie za bardzo umiem te pudry nakładać, bo zawsze wychodzą mi plamy.
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-11, 19:44   #1069
nikadomi
Rozeznanie

Pudry mozaikowe:
1)Pudry mozaikowe Joko-są matowe.
2)Pudry Perfect Trio Joko-też są matowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9893331254260c0bce3d4a.jpg (20,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1338835104259a45cdc81a.jpg (49,3 KB, 15 załadowań)
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-11, 19:50   #1070
nikadomi
Rozeznanie

Pudry mozaikowe :
1)Vipera Art of Color
2)Paloma-jest matujący
3)Ruby Rose
4)Ruby Rose
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Vipera Art of Color.jpg (7,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paloma matujacy.jpg (18,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3f0b422a951b22727431e3f67d42369a.jpg (33,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ruby Rose.jpg (41,8 KB, 6 załadowań)
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-11, 19:53   #1071
nikadomi
Rozeznanie

Wiem, że niektóre pudry mozaikowe sa rozświetlające, zawierają mnóstwo drobinek, a jeśli chodzi o pudry w kulkach to miałam same rozświetlające.
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-11, 22:18   #1072
green_tea
Raczkowanie

Moja ulubienica:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cameron.jpg (15,5 KB, 41 załadowań)
Stary 2006-08-11, 22:20   #1073
green_tea
Raczkowanie

Tę też lubię:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tara.jpg (104,1 KB, 47 załadowań)
Stary 2006-08-12, 21:27   #1074
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

ledwie tydzień mnie nie było a tu się tyyle działo aż się boję pomyśleć co to będzie jak wyjadę na dłużej

Cytat:
Napisane przez Durga
Dziewczyny a czy rude włosy pasują do typu kolorystycznego LATA ? - bo ja jestem latem i marze o rudych włosach a ponoć powinnam być blondynką
też jestem latem i mam rude włosy od dawna. Przechodziłam przez wiele odcieni - przez śliwkowo-wiśniowe, jaskrawo czerwone, marchewkowe, bordowe itd [co możesz sprawdzić na MM] i uważam, że z bardzo jasną chłodną cerą wyglądają super i nikt mnie nie namówi żebym znowu została blondynką

Cytat:
Napisane przez nikadomi
Ja wiele lat próbowałam dobrać podkład do mojej bardzo jasnej cery, najlepszy okazał się Max Factor Lasting Performance nr 100 (fair).
wszystko fajnie, tylko szkoda, że go wycofują

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace
Pisałyście tu o różnych podkładach, fluidach do jasnej cery...możecie polecić mi jakiś b. jasny puder ?
ze 3 czy 4 razy już pisałam o baardzo jasnych pudrach, ale ok
Stary 2006-08-13, 08:28   #1075
niv_
Zakorzenienie

Alexz Johnson
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-13, 08:29   #1076
niv_
Zakorzenienie

dalej
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-13, 08:30   #1077
niv_
Zakorzenienie

koniec
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-13, 10:12   #1078
beoneself
Zakorzenienie

Fajnie, że wkleiłaś Alexz Sama chciałam to zrobić

Strasznie podobają mi się jej włosy z pierwszych zdjęć. Nie chodzi o kolor, tylko o ścięcie. Nie wiecie jak zrobić na głowie coś takiego ?
beoneself jest offline  
Stary 2006-08-13, 10:28   #1079
201707171556
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez cmoksia
też jestem latem i mam rude włosy od dawna. Przechodziłam przez wiele odcieni - przez śliwkowo-wiśniowe, jaskrawo czerwone, marchewkowe, bordowe itd [co możesz sprawdzić na MM] i uważam, że z bardzo jasną chłodną cerą wyglądają super i nikt mnie nie namówi żebym znowu została blondynką
Dziękuje Ci bardzo, obejrzałam wszystkie I doszłam do wniosku, że wcale nie mam bardzo jasnej cery - Ty masz śliczną, prawie białą a ja choć mam jasną to nie aż tak kolor mojej skóry jest zbliżony do tych w załącznikach które dodaję tylko, ze ja mam jasne, niebieskio-szare oczy i ciemne blond brwi. Sama nie wiem czy rudy by mi pasował, bardzo bym chciała mieć rude włosy ale boję się, ze będę wyglądała sztucznie przez te oczy i brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,9 KB, 74 załadowań)
201707171556 jest offline  
Stary 2006-08-13, 10:37   #1080
niv_
Zakorzenienie

Przy rudych włosach trzeba wziąść pod uwagę nie tylko typ kolrystyczny,ale i rysy twarzy,ktore muszą być wyrażne,bo inaczej twarz zostanie zbyt przytłoczona.Przy krótkich włosach może jeszcze da się uniknąć tego efektu,ale ja przy moich niezbyt wyrażnych rysach twarzy i długich kręconych włosach,chyba jednak nie zdecyduje się na rudy

edit:A co do Alex,to ona ma chyba po prostu zrobioną grzywkę na bok i wloski z przody trochę wycieniowane??

edit2: Durga brwi też sobie możesz zafarbować Może spróbuj sobie dorobić rude włoski w photoshopie albo w innym programie??Zobaczysz czy będą Ci pasować
niv_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości