Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-16, 22:27   #1201
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

a ja zapomniałam napisać, że jak byłam w Nałęczowie to jedna pani do której chodziłam na różne zabiegi bardzo chwaliła moją bladość i nawet opowiadała mi o koleżance, która miała równie porcelanową skórę aż mi się miło wtedy zrobiło
Stary 2006-08-16, 22:38   #1202
Pogoda
Rozeznanie

Niv nie wiem czy czy

Anamnezis

A ja właśnie teraz na czerwono, a w nogach na czarno, akurat odpowiednia pora a powinnam (znaczy się spać, ale że mi ikonki brakło to daję trupa przynajmniej tematycznie jest ()
Stary 2006-08-16, 23:01   #1203
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez Pogoda
a powinnam (znaczy się spać, ale że mi ikonki brakło to daję trupa przynajmniej tematycznie jest ()
A jaka blada, a jakie wystające kości policzkowe Toż to nasza naczelna emotka powinna być
Stary 2006-08-16, 23:27   #1204
anamnezis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niv_
I jeszcze coś ciekawego,co bije wszelkie rekordy moim zdaniem.Usłyszałam od koleżanki kazanie na temat zalet przebywanie na dworze Chodziło o to,że koleżanka z nieznanych mi powodów jest przekonana,że ja w ogóle nie wychodze na dwór i tłumaczyła mi,że muszę chociaż na chwilę przebywać codziennie na dworze,choćby w cieniu i cała ubrana.......na mój nieśmiały protest "Nie rób ze mnie wariatki,przecież normalnie wychodzę" usłyszałam "Chyba w nocy" i to było mówione zupełnie na serio,na poważnie itd. Byłam w takim szoku,że tylko zmieniłam temat ,bo nie mialam nawet sił się tłumaczyćNie wiem jakim cudem coś takiego przyszło jej wogole do glowy,ale jedno jest pewne,gdyby nie moja bladośc miałabym bardzo nudne życie
No właśnie mi się zdaje, że ludzie myślę, że skoro ktoś jest blady to nie wychodzi z domu, bo inaczej opaliłby się chociaż trochę. I że pewnikiem jest chory czy coś w tym stylu :/ I te gadki, że to niezdrowo wygląda. Kurde wkurza mnie to.
A co do zdjęć modelek, które zamieściłyście tutaj, to ja wolę się nie patrzeć z pożądaniem na te modelki bo wiem, że raz photoshop, dwa odpowiedni makijaż i światło i dlatego takiego koloru nigdy nie osiągnę. Poza tym na zdjęciach wychodzi się inaczej. Mam kilka zdjęc na których podoba mi się moja buzia bo jest fajnie blada, a w rzeczywistości to kicha
Cóż
Pozdrawiam wszystkie bladolice i dziękuję za przywitanie
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline  
Stary 2006-08-17, 05:14   #1205
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

przecież o tym rozmawiamy nie ?? o podkreśleniu jasnej skóry zdjęcia modelek pokazują że poprzez odpowiedni make up można się poszczycić właśnie takim efektem ;* pozdr
zuni jest offline  
Stary 2006-08-17, 10:22   #1206
Pogoda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Mam kilka zdjęc na których podoba mi się moja buzia bo jest fajnie blada, a w rzeczywistości to kicha
No ja nie wiem, trzeba wziąść pod uwagę, że my widzimy siebie inaczej niż inni. Jak ja potrzę do lustra to wogóle nie zauważam, żebym była blada, a podobno jestem "ściana" . Widzę to dopiero na zdjięciach i w "obcych lustrach" tzn. np. w lustrach w sklepach, szybach wystawowych i wszystkim innym "lustrowatym" co nie wisi u mnie w domu

A co do to dla mnie odpada jako naczelna emotikonka bo do kościstych nie należę Ale jest tam jeszcze jedna taka "fajna" ikonka w sam raz: a nazywa się ona "blada"

Zuni wiem, zły humor miałam i musiałam sobie pomarudzić, mam tak co miesiąc...

A propos, Madonna miała wczoraj urodziny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03d.jpg (19,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8d.jpg (26,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10d.jpg (37,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 016yt24.jpg (110,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05072006hm.jpg (20,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ohujy.jpg (41,6 KB, 15 załadowań)
Stary 2006-08-17, 10:55   #1207
neska951
Zakorzenienie

hej!!!
jestem tu od wczoraj , nie przeczytałam jeszcze całego wątku bo jestem niecierpliwa a bardzo ucieszyłam się jak zobzczyłam temat o białej cerze
obejrzeałam kilka fotek niektóre dziewczyny nie są wcale takie białe przynajmniej nie tak białe jak ja ja jestem biała ,cera biała, rzęsy jasny blond brwi tak samo blond włosy przez całe życie prawie platynowy blond teraz troszkę ściemniały.moja skórka nie opala się wogóle zresztą dernatolog polecił mi faktory mni 30 ,co do makijażu to lipka nie ma takich jasnych podkładów w zasięgu moich możliwości finansowych [ w przedziałe cenowym do 100zł] każdy najjaśniejszy wygląda na mojej skórze jak żółty
tak naprwdę w makijażu to w zasadzie maluję tylko rzęsy na ciemny granat który na ogólnym tle wygląda prawie jak czarny na usta błyszczyk bezbarwny lub lekko różowy , na policzki nie kładę różu bo na mojej skórze najjaśniejszy i najdelikatniejszy kolorek wygląda tak jakbym malowała się sokiem z buraka hahahhaah
pozdrawiam wszystkie bladolice buziaki
neska951 jest offline  
Stary 2006-08-17, 11:37   #1208
Dewjani
Zadomowienie

neska-> to z ciebie prawdziwa skandynawka!!
co do tematu nieakceptowania bladości: faktycznie, jak się nie jest opalonym to od razu otoczenie twierdzi, że jest się chorym, nie wychodzi na dwór, ma się anemię, etc. ja nawet miałam kilka już dyskusji z moją koleżanką "zakurzoną" na ten temat, bo ona koniecznie chce żebym chodziła w samych białych ciuszkach i się opalała w lato."No bo przecież wyglądasz tak...blado..." (a wcale nie jestem aż taka jasna z natury, po prostu moją bladośćpotęguje ciemnyu kolor włosów i ubrań plus ciemny makijaż...)
pozdrawiam wszytskie nowe wizazanki na tym wątku
Dewjani jest offline  
Stary 2006-08-17, 11:53   #1209
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niv_
nikadomi ty się po prostu nade mną znęcasz
Alithio właśnie mam zamiar zrobić sobie dzisiaj maseczkę,tylko nie mogę się zdecydować którą
Popadłam w jakąś obsesję wklejania zdjęć bladych kobiet Są takie piękne!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006428161522447.jpg (46,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006428161522668.jpg (48,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006428161522817.jpg (50,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006428211134189.jpg (41,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006430104744339.jpg (42,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006430104744840.jpg (49,4 KB, 27 załadowań)
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-17, 12:11   #1210
alex-no
Raczkowanie

GG do alex-no

Neska- załącz swoje zdjęcie, błagam Coś mi się poważnie wydaje, że masz mój ukochany typ urody, którego ja notabene jako szatynka nigdy mieć nie będę
alex-no jest offline  
Stary 2006-08-17, 12:38   #1211
nikadomi
Rozeznanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006421122426992.jpg (18,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006421122427140.jpg (14,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006421122427281.jpg (19,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006415185537652.jpg (46,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006415185536573.jpg (56,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006413204750623.jpg (21,2 KB, 18 załadowań)
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-17, 12:43   #1212
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neska951
hej!!!
jestem tu od wczoraj , nie przeczytałam jeszcze całego wątku bo jestem niecierpliwa a bardzo ucieszyłam się jak zobzczyłam temat o białej cerze
obejrzeałam kilka fotek niektóre dziewczyny nie są wcale takie białe przynajmniej nie tak białe jak ja ja jestem biała ,cera biała, rzęsy jasny blond brwi tak samo blond włosy przez całe życie prawie platynowy blond teraz troszkę ściemniały.moja skórka nie opala się wogóle zresztą dernatolog polecił mi faktory mni 30 ,co do makijażu to lipka nie ma takich jasnych podkładów w zasięgu moich możliwości finansowych [ w przedziałe cenowym do 100zł] każdy najjaśniejszy wygląda na mojej skórze jak żółty
tak naprwdę w makijażu to w zasadzie maluję tylko rzęsy na ciemny granat który na ogólnym tle wygląda prawie jak czarny na usta błyszczyk bezbarwny lub lekko różowy , na policzki nie kładę różu bo na mojej skórze najjaśniejszy i najdelikatniejszy kolorek wygląda tak jakbym malowała się sokiem z buraka hahahhaah
pozdrawiam wszystkie bladolice buziaki

Pewnie jesteś podobna do tej ślicznej pani...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ru-03-02.jpg (21,9 KB, 51 załadowań)
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-17, 12:45   #1213
neska951
Zakorzenienie

kurde mam tylko z telefonu i tam nie widać jak jasne mam włosy ale koloryt jak najbardziej
i niech ktoś pokaże czy jest bielszy heheheheh ???
nikadomi niestety nie jestem do niej podobna jest ona nie jest tak blada jej cera ma śliczny złoty blask...........
neska951 jest offline  
Stary 2006-08-17, 12:46   #1214
nikadomi
Rozeznanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006410183719233.jpg (28,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006410213431755.jpg (30,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20062917238820.jpg (22,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20063249225904.jpg (54,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006316195745824.jpg (24,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200639183436612.jpg (23,6 KB, 19 załadowań)
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-17, 12:51   #1215
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neska951
kurde mam tylko z telefonu i tam nie widać jak jasne mam włosy ale koloryt jak najbardziej
i niech ktoś pokaże czy jest bielszy heheheheh ???

Ale jesteś piękna, masz bardzo delikatną i arystokratyczną cerę.A jeśli chodzi o podkłady...może Lasting Performance nr 100 (fair) z Max Factora byłby dla Ciebie dobry?
nikadomi jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:02   #1216
beoneself
Zakorzenienie

Neska, wow
beoneself jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:23   #1217
neska951
Zakorzenienie

max faktor za ciemny tzny zółty
a tak wogóle myślę że jeśli chodzi o makijaż tak jasnego lica to im mniej tym lepiej, kedyś byłam na pokazie makijażu i udało mi się wepchać jako tzw pani do pomalaowania i dowiedziałam się paru rzeczy że np róż w naszym przypadku nie jest konieczny ,bo lepszy żaden niż za ciemny usta głównie błyszczyki półtransparentne [ ja szminek wogóle nie używam bo bardzo mnie postarzają a poza tym są w porównaniu ze mną zbyt jaskrawe] tusz do rzęs nigdy czarnych [chyba że jesteś brunetka] dla blondynek tylko brąż czekoladowy i granat a jaeśli chodzi o podkład to pani wykonująca makijaż nie miała tak jasnego choć zarzeała się że na pewno coś dobierze ale zrobiła sprytną sztuczkę nałożyła mi najjaśniejszy jaki miała a potem rzuchwę noś i kości policzkowe poćiągnęła białym perłowym cieniem do powiek tzn nzłożyła go gróbym pędzlem do pudru i delikatnie musnęła te miejsca i muszę przyznać że tważ nie różniła sie bardzo od szyi a wyglądała tak jakoś śiwetliście
neska951 jest offline  
Stary 2006-08-17, 17:10   #1218
niv_
Zakorzenienie

Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

neska951 jestem pod wrażeniem ,chociaż wolę bardziej wyraziste,kontrastowe typy urody,to muszę przyznać,że wyglądasz ślicznie I cerę masz rewelacyjną,podkład y Ci niepotrzebne .Ale jeśli bardzo bys chciała go używać,mogłabyś kupić jakis do charakteryzacji biały i nim rozjaśniac inne podkłady Chociaż przy twojej cerze to niepotrzebny wydatek tylko

nikadomi ty wredoto domagam się więcej zdjęć i więcej i więcej....po prostu masohistka ze mnie ,ale może jednak masz jakieś zdjęcia bladziochów z jasnymi oczami
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-17, 17:42   #1219
niv_
Zakorzenienie

A wiecie,że ja też tak mam,że na codzień zupełnie nie dostrzegam swojej bladości??A potem widze swoje zdjęcia i się dziwie,jak to możliwe,że taka biała jestem??Sztuczki jakieś??

Przeglądałam dzisiaj z nudów jakąś gazete o makijażach i wyczytałam ,że jest kilka typów azjatek i jeden z nich ma jasną,mleczną cerę i czarne włosy ,ale i tak mi się wydaje,że azjatki się głównie kosmetykami wybielają ...a u nas to tylko tysiące brązerów i tyle
Acha i jeszcze wyczytałam,że przy chłodnym typie należy stosować bardziej zółte podkłady,które ją ładnie ocieplą i włosy też powinny byc ciepłe ,a makijaż brązowy ...zawsze wydawało mi się,że dla chłodnych typów brąz jest najgorwszy...przynamniej ja w brązie wyglądam okropnie .Na razie kończe swój monolog,ide szukać zdjęć
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:02   #1220
benzodwuazepina
Przyczajenie

hej, ja też mam jasną cere i strasznie trudno się opalam ( naszczęscie ). Z kolorem włosów to różnie bywa, bo bardzo lubię je farbować - ale zawsze KADUSEM ( POLECAM!!! ). Jak dotąd, to najlepiej się czułam w bardzo ciemnym brązie z chłodnym odcieniem, no i najlepiej pasował do mojej skóry Do makijażu polecam METEORITES WINTER RADIANCE - jest niesamowity i bardzo dobrze wytuszowane na czarno rzęsy - odlot!!! Do tego usta w subtelnej czerwieni lub delikatnego fioletu (najlepiej błyszczykiem). Efekt murowany
benzodwuazepina jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:14   #1221
makinka
Przyczajenie

makinka jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:14   #1222
niv_
Zakorzenienie

METEORITES WINTER RADIANCE właśnie sprawdziłam na KWC co to za cudo i cena mnie powaliła niestety to na pewno nie na moją kieszeń
niv_ jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:35   #1223
Carrie
Zadomowienie

OMG. Przeczytanie całego watku zajęło mi bite dwa dni... Zreszta jak widziałam nie mi jednej.

Boli mnie tyłek i kolana, od podkurczania nóg na krześle.
Ale przebrnęłam i mysle ze nalezy mi sie order jakis, odznaka moze

Jakies 1,5 miesiaca nie było mnie na Wizażu, a to ze teraz trafiłam na ten wątek to chyba manna z nieba.
Moje kryzysy polegają na tym ze mam dość przytyków znajomych, oglądania na ulicy, w TV południowych typów urody, jakby sie uparł to nawet słuchając radia mozna sie zniechecic do bladości, konsekwencją tego jest zazwyczaj zakup karnetu... w solarium.

Wstyd sie przyznac bo z kolorówą lubie sie bawić, ale do tej pory nie miałam pojęcia jak podkreslic atut jasnej cery. W swoim zyciu widziałam na ulicy dwie (nie przesadzam, bo pamietam jak wygladają) kobiety którym do twarzy w alabastrze, bo potrafią to podkreślic, uwydatnic, zatuszowac co trzeba.

Ja bez makijażu przypominam Wizażanke, którą przed chwilą wyciągnięto z Wisły, przynajmniej tak moge sobie ją wyobrazic Mam ziemistą cere, ale nie tak dawno doszłam do wniosku ze o odcieniu żółtym, bo używając aktualnego podkłądu wyglądam jak swinka PIGGY. Czy to w ogole mozliwe ?

Oczy kolor zielony.
Na dzien dzisiejszy, włosy mam na ciemnego szatyna, ale juz kupiłam farbę by je rozjaśnic - ciemny blond. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na wszelki wypadek kupiłam profesjonalną farbę, żeby nie wyszedł mi zielony.

Przechodząc powoli do sedna moich wywodów aktualnie jestem po dwoch 10 minutowych wizytach w solarium, na karnecie zostało jeszcze 10 minut...
Chyba przez otoczenie zle sie czuje w swojej skorze Zeby zniwelować moj kompleks postanowiłam własnie rozjasnic włosy, przy mniejszym kontrascie moze bedzie lepiej.

Ale... Boże chron mnie przed zmianą decyzji... Postanowiłam zainwestowac w te moje atuty Jesien wielkimi krokami sie zbliza, wiec solarium mowie NIE, wszelkim rozswietlaczom, jasnym podkładom mowie TAK. Wracam do filtra.

Przejrzyjcie prosze nad zakupem czego sie zastanawiam... odcienie dobiore jak juz odzyskam to co natura mi dała i pojade do douglas'a, zeby przetestować.
http://www.allegro.pl/item120748344_...wyprzedaz.html
http://www.allegro.pl/item120165528_..._niska_ce.html
http://www.allegro.pl/item121207225_..._rodzaju_.html
http://www.allegro.pl/item121374303_...per_cena_.html

Kosztowna ta decyzja, ale przewidując wasz entuzjazm - SŁUSZNA Myle sie ?

Aha, chyba kazda z was uzywa filtrów do twarzy. Ja po uzyciu czegokolwiek z filtrem na twarz, czuje ze moja skora sie dusi, bo wszystkie te specyfiki mają bardzo tłustą konsystencje...
Stary 2006-08-17, 18:40   #1224
neska951
Zakorzenienie

Niv ja też tego nie widzę na codzień nie zastanawiam się nad tym że blada jestem nie mam na ty punkcie jakiejś obsesji chociaż o skórę dbam rzetelnie
a co do podkładu to niestety mam cerę mieszaną więc używam podkładu tylko na nos czoło i brodę wygląda to świetnie bo maski brak naprawdę polecam ten sposób
neska951 jest offline  
Stary 2006-08-17, 19:37   #1225
benzodwuazepina
Przyczajenie

hej niv, cena METEORITES jest piorunująca, ale efekt też. Warto zainwestować. A jeśli nie masz kasy to zerknij czasem na allegro - mozna tam znaleźć perełki za niewielką sumę (duuużo taniej niż w sklepie).
Sama kupiłam je na allegro w grudniu i będę ich jeszcze dłuuugo uzywać, bo są bardzo wydajne. pozdrawiam
benzodwuazepina jest offline  
Stary 2006-08-17, 19:40   #1226
1maria1
Raczkowanie

Carrie, nie rozumiem po co Ci ta ziemia Egipska i takie ciemne brązowe kulki. Jasną cerę podkreślają raczej kulki w kolorach pastelowych (róż, błękit) wszystko bardzo jasne.

http://www.guerlain.co.jp/index_makeup.html

"Meteorities" pierwsze od lewej

pozdrawiam
1maria1 jest offline  
Stary 2006-08-17, 20:54   #1227
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Carrie
Przejrzyjcie prosze nad zakupem czego sie zastanawiam... odcienie dobiore jak juz odzyskam to co natura mi dała i pojade do douglas'a, zeby przetestować.
http://www.allegro.pl/item120748344_...wyprzedaz.html
http://www.allegro.pl/item120165528_..._niska_ce.html
http://www.allegro.pl/item121207225_..._rodzaju_.html
http://www.allegro.pl/item121374303_...per_cena_.html

Kosztowna ta decyzja, ale przewidując wasz entuzjazm - SŁUSZNA Myle sie ?

Aha, chyba kazda z was uzywa filtrów do twarzy. Ja po uzyciu czegokolwiek z filtrem na twarz, czuje ze moja skora sie dusi, bo wszystkie te specyfiki mają bardzo tłustą konsystencje...
http://www.allegro.pl/item121207225_...ro dzaju_.html kulki Glazel nadają się tylko do rozswietlania. Wszystkie mocno opalizują.. zero matu! Ale jak najbardziej nadają się do rozswietlania kosci policzkowych, rewelka po prostu
Zrobilam fote w sztucznym swietle i wyszlo troche zóltawo - kolorki to perlowy sniezno-biały i perlowy jasny brudny roz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03608.JPG (50,6 KB, 36 załadowań)
psycha jest offline  
Stary 2006-08-17, 21:27   #1228
Carrie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Carrie, nie rozumiem po co Ci ta ziemia Egipska i takie ciemne brązowe kulki. Jasną cerę podkreślają raczej kulki w kolorach pastelowych (róż, błękit) wszystko bardzo jasne.

http://www.guerlain.co.jp/index_makeup.html

"Meteorities" pierwsze od lewej

pozdrawiam
Napisałam juz ze odcienie dobiore pozniej na tej aukcji dostepne są tez te jasne odcienie Glazela, trzeba tylko napisac do Sprzedającej.

A ziemia egipska, jak wyczytałam na wizażu pierwsza warstwa nie opala, a chciałam ją do rzezbienia rysów twarzy, bo do tej pory używałam do tego rożu Inglota nr.75 - dosyc ciemny... Hmm...
Stary 2006-08-17, 21:50   #1229
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Carrie
Napisałam juz ze odcienie dobiore pozniej na tej aukcji dostepne są tez te jasne odcienie Glazela, trzeba tylko napisac do Sprzedającej.

A ziemia egipska, jak wyczytałam na wizażu pierwsza warstwa nie opala, a chciałam ją do rzezbienia rysów twarzy, bo do tej pory używałam do tego rożu Inglota nr.75 - dosyc ciemny... Hmm...

Ja slyszalam ze ziemia daje "rdzawy" efekt ... i ostatecznie do modelowania kupilam amber brozne. Ziemia ma tylko jeden kolor i rzeczywiscie - jak rdza.
psycha jest offline  
Stary 2006-08-17, 22:04   #1230
Pogoda
Rozeznanie

Neska 951 ta Pani mówiła konkretnie o Tobie, czy owszystkich bladolicych? Bo jeśli o wszystkich to ja się z nią nie zgadzam, moim zdaniem o tym czy majujemy się mocno, czy delikatnie decydują rysy twarzy, a nie kolor karnacji Niektórym pasuje ostry makijarz innym delikatny i nie ma to nic wspólnego z kolorem cery

Cytat:
Napisane przez niv_
Przeglądałam dzisiaj z nudów jakąś gazete o makijażach i wyczytałam ,że jest kilka typów azjatek i jeden z nich ma jasną,mleczną cerę i czarne włosy
No widzisz, a ja zawsze byłam święcie przekonana, że wszystkie Azjatki mają czarne włosy

Cytat:
Napisane przez niv_
Acha i jeszcze wyczytałam,że przy chłodnym typie należy stosować bardziej zółte podkłady,które ją ładnie ocieplą i włosy też powinny byc ciepłe ,a makijaż brązowy ...
Tego właśnie nie rozumiem Dlaczego niby typ ciepły ma być lepszy od zimnego? To jak wyższość włosów blond nad ciemnymi Kompletne kretyństwo Ja się bardzo cieszę, że jestem zimnym typem I nie mam najmniejszego zamiaru go ocieplać

Cytat:
Napisane przez Carrie
Ja po uzyciu czegokolwiek z filtrem na twarz, czuje ze moja skora sie dusi, bo wszystkie te specyfiki mają bardzo tłustą konsystencje...Ja po uzyciu czegokolwiek z filtrem na twarz, czuje ze moja skora sie dusi, bo wszystkie te specyfiki mają bardzo tłustą konsystencje...
Wypróbuj spreje Ja jestem ich szczęśliwą użytkowniczką i polecam

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości