i znowu ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-28, 15:01   #1
suzitka
Raczkowanie

i znowu ja

jakim jestem typem?naturalny kolor wlosow to ciemny blond oczy maja kolor ciezki do okreslenia otoczka przy zrenicy ma kolor zielono piwny potem sa szaro niebieskie a zewnetrzna otoczka jest ciemno szara, karnacje mam dosc jasna ale szybko sie opalam i szybko brazowieje mam 4 piegi ktore maja kolor szaro brazowy . ok 2 miesiecy temu pytalam sie jakim jestem typem kolorystycznym i nie dostalam zadnej odpowiedzi kilka dni temu prosilam o makijaz dla mnie i co prawda dostalam 2 odpowiedzi ale nie bylo zadnych zalaczonych zdjec(wiec prosze o zalaczenie jakis dotyczacych makijazu dla mnie) no i jeszcze moze jakas fryzurka( teraz mam inny kolor -orzech laskowy) mam nadzieje ze teraz wiecej was mi poradzi cos odpowiedniego dla mnie dziekuje za wszystkie propozycje
suzitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 20:35   #2
Gruby_Louie
Raczkowanie

Re: i znowu ja

Hej
Uważam, że jesteś latem. Ten róż (bluza) zbyt intensywny dla Ciebie, ale widać, ze chłodne kolorki generalnie Ci pasują.
Co do makijażu, zainwestuj w dobry puder, korektor, podkład. Staraj się tylko nie robić "tapety", bo to wygląda nieestetycznie, szczególnie na młodych osobach. Wystarczy, że zamaskujesz to i owo, wyrównasz koloryt i zmatujesz cere Masz śliczne, duże oczy - skup się na nich w makijażu.
Jeszcze tylko jedna sugestia, jest to coś co rzuciło mi się w oczy od razu: brwi. Zapuść je KONIECZNIE Wiem, ze to trudne, chodzić z odrostami przez jakiś czas... możesz smarować np. olejkiem rycynowym żeby szybciej odrosły, a potem iść do kosmetyczki. Teraz są zdecydowanie za krótkie (od strony nosa). Mam nadzieję, że się nie obrazisz, po prostu mówię co mi sie w oczy rzuciło.
Nie mam żadnych fotek, bo nie zbieram, ale za to daję palety kolorów dla Lata.
Gruby_Louie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 16:35   #3
suzitka
Raczkowanie

w koncu dostalam konkretna odpowiedz za ktora bardzo dziekuje. dziwne tylko ze we wszystkich testach wychodzi mi ze jestem jesienia mozna sie pogubic w tym wszystkim.
suzitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 16:40   #4
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

LATO! Zdecydowanie LATO!
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości