puder brązujący w kulkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-05, 15:25   #1
jennifer777
Wtajemniczenie

puder brązujący w kulkach

Ostatnio kusi mnie kupno pudru brazujacego w kuleczkach i mam do was pytanie, czy macie jakies wypróbowane pudry w kulkach?? nizej podaje linki na aukcje i zwracam sie z prośbą o pomoc w wybraniu ktoregos z nich
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84187225

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83920625

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83745656

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84172032
Stary 2006-02-05, 15:59   #2
Sathi
Zakorzenienie

Dot.: puder brązujący w kulkach

a widziałaś ten? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84934388
Ja sobie zamówiłam i jestem bardzo zadowolona

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:02   #3
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jennifer777
Ostatnio kusi mnie kupno pudru brazujacego w kuleczkach i mam do was pytanie, czy macie jakies wypróbowane pudry w kulkach?? nizej podaje linki na aukcje i zwracam sie z prośbą o pomoc w wybraniu ktoregos z nich
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84187225

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83920625

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83745656

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84172032
Z tych które pokazałaś nie polecałabym żadnego niestety. Dobre kuleczki, w przystępnej cenie to napewno APC www.apc-cosmetics.waw.pl
Dziewczyny bardzo je chwalą na poczytaj KWC, a z droższych kuleczki Artdeco, zgłoszone na KWC, czekają na recenzję.
Pozdrawiam
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:06   #4
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Goraco polecam kulki brazujace Body Shopu i jezeli masz mozliwosc ich zakupu to na pewno bedziesz bardzo zadowolona
jakosciowo moge polecic APC,Oriflame i Avon.
Duzo zalezy tez od karancji jaka masz poniewaz ja dluuugo szukalam kulek,ktore mnie zadowola i wlasnie Body Shop okazal sie strzalem w 10-tke

Weszlam jeszcze w linki,ktore podalas i pudry PA sa dosc dobre,mam sypki i jestem zadowolona,dziewczyny chwala sobie kredki do oczu;poza tym cena jest bardzo przystepna

Kosmetyki typu Vollare widuje czasem na stoiskach na bazarze u siebie ale mam niemile wspomnienie po cieniach,ktore kupilam dla testow koloru i....bardzo mnie uczulily
Stary 2006-02-05, 21:11   #5
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI

a ja polecam tansze SENSIQUE ok 12 zł sliczne są i ładnie połyskują
Stary 2006-02-05, 21:22   #6
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Goraco polecam kulki brazujace Body Shopu i jezeli masz mozliwosc ich zakupu to na pewno bedziesz bardzo zadowolona
jakosciowo moge polecic APC,Oriflame i Avon.
Duzo zalezy tez od karancji jaka masz poniewaz ja dluuugo szukalam kulek,ktore mnie zadowola i wlasnie Body Shop okazal sie strzalem w 10-tke

Weszlam jeszcze w linki,ktore podalas i pudry PA sa dosc dobre,mam sypki i jestem zadowolona,dziewczyny chwala sobie kredki do oczu;poza tym cena jest bardzo przystepna

Kosmetyki typu Vollare widuje czasem na stoiskach na bazarze u siebie ale mam niemile wspomnienie po cieniach,ktore kupilam dla testow koloru i....bardzo mnie uczulily
A gdzie kupujesz body shop Hexxana?
Stary 2006-02-05, 21:31   #7
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
A gdzie kupujesz body shop Hexxana?

Mnie sie udalo dorwac je na Targowisku ale kolezance sprowadzil ktos z Allegro,w recenzcji na KWC widzialam wypowiedz Pixie wiec moze Ona Ci pomoze

To jest wlasnie bol z dostepnoscia pewnych rzeczy w PL a kulki sa naprawde swietne,jest to pierwszy brazujacy kosmetyk z ktorego jestem zadowolona-w sumie wczeniej pokusilam sie na Estee Lauder z seri Bronze sypki puder ale...to zupelnie nie to.

Kulki BS sa opalizujaco brazujace,poza tym o ile dobrze pamietam to tez sa chyba dwie wersje kolorystyczne,ja mam te jasniejsza.
Stary 2006-02-05, 21:53   #8
Kate30
Zakorzenienie

No właśnie. Sprawdziłam wszystkie możliwości o body shop mogę zapomnieć. Ale Artdeco są równie ładne. Też w dwóch odcieniach. Chyba się na nie skuszę.
Zdjęcia to body shop. Zaraz wkleję artdeco dla porównania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33092.jpg (2,1 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 330941.jpg (2,0 KB, 329 załadowań)
Stary 2006-02-05, 21:58   #9
Kate30
Zakorzenienie

a to artdeco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product_image1.php.jpg (3,9 KB, 329 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product_image.php.jpg (3,6 KB, 327 załadowań)
Stary 2006-02-05, 21:59   #10
Kate30
Zakorzenienie

Rzeczywiście body shop są pięknie opalizujące. Ładniejsze chyba.
Avon to dla mnie cegła, a oriflame zbyt złote. Obydwa wzmagają świecenie twarzy, nie matują, podkreślają pory.
Artdeco tylko testowałam, planuję zakup chyba, ale wyglądają pięknie. Testowałam kolor 07, nie mam zdjęcia, delikatny i subtelny, raczej chłodny. Podoba mi się.
Waham się pomiędzy kulkami artdeco, a pudrem brązującym Dr Hauschka. Dodałam go do KWC i jedna z wizażanek napisała pochlebną recenzję. Podobno świetny. Pytałam Monikę Pogrzebę o tę serię (novum), pisała, że pudru nie zna, ale miała inne produkty i była zadowolona. Może warto wypróbować, bo skład naturalny i zapach piękny różany. Co myślisz Hexxana?
Stary 2006-02-05, 22:26   #11
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Rzeczywiście body shop są pięknie opalizujące. Ładniejsze chyba.
Avon to dla mnie cegła, a oriflame zbyt złote. Obydwa wzmagają świecenie twarzy, nie matują, podkreślają pory.
Artdeco tylko testowałam, planuję zakup chyba, ale wyglądają pięknie. Testowałam kolor 07, nie mam zdjęcia, delikatny i subtelny, raczej chłodny. Podoba mi się.
Waham się pomiędzy kulkami artdeco, a pudrem brązującym Dr Hauschka. Dodałam go do KWC i jedna z wizażanek napisała pochlebną recenzję. Podobno świetny. Pytałam Monikę Pogrzebę o tę serię (novum), pisała, że pudru nie zna, ale miała inne produkty i była zadowolona. Może warto wypróbować, bo skład naturalny i zapach piękny różany. Co myślisz Hexxana?

Avon jest dla mnie za ciemny-wygladam jak dorodna Murzynka wtedy
Oriflame nie zachwycil mnie trwaloscia i kolor tez cos nie za bardzo;nie jestem blada ale lubie naturalny efekt brazowienia-takie a la musniecie slonca
Art Deco nie znam,nawet u mnie w miescie nie mam za bardzo dostepu do ich kolorowki wiec...trudna sprawa a lepiej wyprobowac kolor przed zakupem.
Dr Hauschka to dla mnie tez trudna sprawa sklad naturalny nie do konca mnie przekonuje bo olejek mnie uczulil i nie wiadomo za bardzo,ktore ziolko tak podzialalo....boje sie troche reszty poniewaz wczoraj uzylam mleczka do demakijazu a dzisiaj rano przerazilam sie bo dostalam takiego wysypu,ze szok.Wszystko wskazuje na mleczko Hauschki poniewaz bylam w domu i nic innego poza nim nie kladalam na twarz.
Musze chyba przesledzic sklady.
Druga sprawa jest kuszacy zapach rozany...boze uwielbiam rozetylko jak z odcieniami tego pudru????

Ze mna to trudna sprawa bo bardzo dlugo szukalam czegos brazujego dla siebie zaluje,ze dostep do BS jest utrudniony ale z drugiej strony wiem,ze zamowienia u nich tez nie sa uslane rozami.Robil ktos dla mnie zakupy ostatnio i wiecej bylo nerwow niz warte jest posiadanie tych kosmetykow.

Dostep do Hauschki masz gdzies u siebie czy zamawialabys przez net?ciekawa jestem kolorowki z tej serii Novum
Najlepsze jest to,ze wczoraj pisalam z Monika na temat mleczka i tak mnie zainspirowala,ze postanowilam zrobic porzadny test no i efekt...taki sobie.Nie wiem czy dac druga szanse i zobaczyc czy to sie powtorzy
Stary 2006-02-05, 22:31   #12
Hexxana
Zakorzenienie

To jeszcze skopiowany opis pudru

Puder brązujący Novum Dr.Hauschka

Skład: Talc, Solum Diatomeae, Daucus Carota, Serica, Anthyllis Vulneraria, Kaolin, Magnesium Stearate, Buxus Chinensis, Mica, Hamamelis Virginiana, Salvia Officinalis, Camellia Sinensis, Silica, Parfum, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Evernia Prunastri*, Ascorbyl Dipalmitate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891.
*Bestandteil natürlicher ätherischer Öle

Delikatnie opalony odcień cery jest jak delikatny powiew lata dodający twarzy czaru i aromatu. Puder brązujący Dr.Hauschka nadaje cerze przejrzysty brązowawy odcień, w łagodnej tonacji, który przywodzi na myśl ciepło śródziemnomorskiego lata.

Kompozycja pudru brązującego Dr.Hauschka oparta jest na wyciągach roślinnych o szczególnych właściwościach pielęgnacyjnych oraz naturalnym jedwabiu. Puder delikatnie matuje makijaż i nadaje cerze subtelną woń kwiatów róży.

Opis jest super ale jak to z kolorem bedzie
Kate co o tym sadzisz?:
Stary 2006-02-05, 23:54   #13
jennifer777
Wtajemniczenie

Cool Dot.: puder brązujący w kulkach

dziękuje bardzo za odpowiedzi
chyba jednak skusze sie na te z avonu
Stary 2006-02-06, 04:32   #14
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
To jeszcze skopiowany opis pudru

Puder brązujący Novum Dr.Hauschka

Skład: Talc, Solum Diatomeae, Daucus Carota, Serica, Anthyllis Vulneraria, Kaolin, Magnesium Stearate, Buxus Chinensis, Mica, Hamamelis Virginiana, Salvia Officinalis, Camellia Sinensis, Silica, Parfum, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Evernia Prunastri*, Ascorbyl Dipalmitate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891.
*Bestandteil natürlicher ätherischer Öle

Delikatnie opalony odcień cery jest jak delikatny powiew lata dodający twarzy czaru i aromatu. Puder brązujący Dr.Hauschka nadaje cerze przejrzysty brązowawy odcień, w łagodnej tonacji, który przywodzi na myśl ciepło śródziemnomorskiego lata.

Kompozycja pudru brązującego Dr.Hauschka oparta jest na wyciągach roślinnych o szczególnych właściwościach pielęgnacyjnych oraz naturalnym jedwabiu. Puder delikatnie matuje makijaż i nadaje cerze subtelną woń kwiatów róży.

Opis jest super ale jak to z kolorem bedzie
Kate co o tym sadzisz?:
Pola, która napisała recenzję (czytałaś) pisała mi, że kolor jest raczej chłodny, absolutnie nie pomarańczowy, drobinki drobniutkie, efekt naturalny. Zresztą poczytaj to jej recenzja.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13258

Brzmi zachęcająco. Kupuję Hauschkę tam właśnie skąd wziełaś opis pudru i zdjęcie jak sądzę, czyli w aquavicie.
Uwielbiam krem różany, znakomicie się u mnie sprawdza, ale np maseczka rewitalizująca, tak zachwalana przez dziewczyny u mnie robi NIC.
Na razie wstrzymuję się z recenzją może zbyt krótko ją testuję, ale nawet skubana mnie nie nawilża, a co tu mówić o rewitalizacji.
Najtrudniejsza sprawa z tym kolorem, nie przekonam się do momentu otworzenia paczki, a może być różnie. Pocieszam się, że najwyżej użyję jako prezentu.
Chyba go zamówię.
Ja bym na twoim miejscu jeszcze raz spróbowała z tym mleczkiem, żeby mieć pewność. Uczulanie i zapychanie to sprawa tak indywidualna, że trudno czasami uwierzyć. Mnie podrażniało mleczko fitomedu, musiałam z niego zrezygnować. Także może to i Hauschka robi ci kiepsko.
To co jak myślisz, strzelać w ten puderek?
Stary 2006-02-06, 10:32   #15
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez N4TI
a ja polecam tansze SENSIQUE ok 12 zł sliczne są i ładnie połyskują
ja rozniez polecam
puder jest super
Stary 2006-02-06, 11:48   #16
Naga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sathi
a widziałaś ten? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84934388
Ja sobie zamówiłam i jestem bardzo zadowolona
Ten, ktory wskazała Sathi jest rewelacyjny.Mam weresje jasniejszych perełek i są rewelecyjne.Cera wygląda świeżo, zdrowo, a nie sztucznie.POLECAM!!!!
Stary 2006-02-06, 12:14   #17
bunny-pie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jennifer777
dziękuje bardzo za odpowiedzi
chyba jednak skusze sie na te z avonu
Ostatnio Ciocia przyjechala odwiedzic, i miala te z Avonu (brazujace i te rozswietlajace), wypróbowalam i bylam zadowolona, naprawde fajne Chociaz ja uzywam puder brazujacy w kulkach Art Deco (juz 8 lat mam te same kulki ) i on jest najlepszy
Stary 2006-02-06, 13:04   #18
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Ostatnio Ciocia przyjechala odwiedzic, i miala te z Avonu (brazujace i te rozswietlajace), wypróbowalam i bylam zadowolona, naprawde fajne Chociaz ja uzywam puder brazujacy w kulkach Art Deco (juz 8 lat mam te same kulki ) i on jest najlepszy
A którego odcienia kulek art deco używasz? Orietnujesz się ile ich wogóle jest?
Myślałam że dwa 02 i 03, ale widziałam w douglasie również 07 (piękny), a skoro jest 02 i 03 to musi być pewno i jakiś 01?
Stary 2006-02-06, 13:28   #19
bunny-pie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
A którego odcienia kulek art deco używasz? Orietnujesz się ile ich wogóle jest?
Myślałam że dwa 02 i 03, ale widziałam w douglasie również 07 (piękny), a skoro jest 02 i 03 to musi być pewno i jakiś 01?
Numeru nie pamietam, bo kupilam bez pudelka (nabylam ten w torebce do napelniania) wyszlo o wiele taniej. Wyglada na to, ze mam ten 2 odcien który zalaczylas w poscie numer 9.
Stary 2006-02-06, 17:13   #20
ma-li-na
Zadomowienie

miałam kulki za avona palomy i oriflame <wszystkie brązujące> uwazam ze najlepsze sa z avona a najgorsze z oriflame normalnie po 2 miesiacah robią sie twarde jak wosk !

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:50   #21
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Pola, która napisała recenzję (czytałaś) pisała mi, że kolor jest raczej chłodny, absolutnie nie pomarańczowy, drobinki drobniutkie, efekt naturalny. Zresztą poczytaj to jej recenzja.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13258

Brzmi zachęcająco. Kupuję Hauschkę tam właśnie skąd wziełaś opis pudru i zdjęcie jak sądzę, czyli w aquavicie.
Uwielbiam krem różany, znakomicie się u mnie sprawdza, ale np maseczka rewitalizująca, tak zachwalana przez dziewczyny u mnie robi NIC.
Na razie wstrzymuję się z recenzją może zbyt krótko ją testuję, ale nawet skubana mnie nie nawilża, a co tu mówić o rewitalizacji.
Najtrudniejsza sprawa z tym kolorem, nie przekonam się do momentu otworzenia paczki, a może być różnie. Pocieszam się, że najwyżej użyję jako prezentu.
Chyba go zamówię.
Ja bym na twoim miejscu jeszcze raz spróbowała z tym mleczkiem, żeby mieć pewność. Uczulanie i zapychanie to sprawa tak indywidualna, że trudno czasami uwierzyć. Mnie podrażniało mleczko fitomedu, musiałam z niego zrezygnować. Także może to i Hauschka robi ci kiepsko.
To co jak myślisz, strzelać w ten puderek?

Akurat w AquaVitae kupuje nalogowo to moja ulubiona apteka netowa-a wracajac do tematu pudru,to...wlasnie lubie chlodne odcienie brazu,takie lekko oszronione,zreszta ja gustuje w zimnych tonacjach-dobrze sie w nich czujetylko,ze faktycznie strach troche kupowac w ciemno ale ...z drugiej strony moze sie okazac strzalem w 10-tke
Najczesciej sprawdzalam kolory a pozniej wychodzilo w trakcie uzycia,ze ...efekt nie jest taki,jakiego oczekuje.
Bede czekac na recenzje z Twojej strony jezeli zdecydujesz sie kupic ten puder,chociaz o ArtDeco tez poczytalabym z Twojej strony

Odnosnie Fitomedu to...tez mam mieszane odczucia ale to jak z kazda firma,sa lepsze i slabsze produkty i nie zawsze mozna ze wszystkim spasowac
Dam jeszcze jedna szanse z tym nieszczesnym mleczkiem ale poczekam az bede troche w domu co by ludzi nie straszyc soba
Stary 2006-02-07, 04:13   #22
Kate30
Zakorzenienie

Jasne, napiszę recenzje jak tylko przetestuje te cudeńka. Klamka zapadła, Hauschka zamówiony, po artdeco jadę w weekend. Ciekawe, który ze mną zostanie. Masz rację, prawda o kosmetykach ( i ludziach ) wychodzi w praniu. Nawet przetestowanie w sklepie nie jest miarodajne.
Stary 2006-02-07, 10:19   #23
Hexxana
Zakorzenienie

Kate powiedz mi jaka jest cena kulek ArtDeco?
Zazdroszcze Ci mozliwosci wyboru bo ile dobrze zrozumialam to jedne z nich stana sie prezentem,tak?
A mialabys mozliwosc zrobienia i zalaczenia fotek?byloby fajnie zobaczyc zdjecie z Twojej reki

Dumam jeszcze nad zamowieniem z APC bo mam cienie i kulki nr 0 z ktorych bardzo zadowolona jestem a marzy mi sie wlasny melanz kolorow
Stary 2006-02-07, 10:50   #24
Kate30
Zakorzenienie

Kulki z artdeco 133 zł w opakowaniu, 70 zł sam wkład. Obejrzyj sobie na estylu, są tam. A zdjęcie czego mam zrobić? Kulek czy moje w kulkach?
Pisząc o prezencie miałam na myśli to, że jeśli któryś z nich mi nie będzie odpowiadał to mam kogo obdarować, więc strata nie będzie tak dotkliwa. A o jakim kolorze z APC myślisz? Ja nie miałam ich nigdy, ale wiem że one cieszą się popularnością wśród wizażanek. Masz te jasne 0 i jak się sprawują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puder_kulki.jpg (11,0 KB, 38 załadowań)
Stary 2006-02-07, 10:51   #25
Kate30
Zakorzenienie

Ja w ubiegły weekend namierzyłam meteoryty winter radiance i kupiłam bez zastanowienia. Są piękne zaraz ci wkleję.
Stary 2006-02-07, 11:05   #26
Kate30
Zakorzenienie

Oto one
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT00331.jpg (13,2 KB, 38 załadowań)
Stary 2006-02-07, 11:08   #27
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

nikt jeszcze nie przeniósł tego wątku na forum z pytaniami do wizażystki?

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:27   #28
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja w ubiegły weekend namierzyłam meteoryty winter radiance i kupiłam bez zastanowienia. Są piękne zaraz ci wkleję.

Ale narobilas mi ochoty na te cudenka
Stary 2006-02-07, 12:33   #29
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Kulki z artdeco 133 zł w opakowaniu, 70 zł sam wkład. Obejrzyj sobie na estylu, są tam. A zdjęcie czego mam zrobić? Kulek czy moje w kulkach?
Pisząc o prezencie miałam na myśli to, że jeśli któryś z nich mi nie będzie odpowiadał to mam kogo obdarować, więc strata nie będzie tak dotkliwa. A o jakim kolorze z APC myślisz? Ja nie miałam ich nigdy, ale wiem że one cieszą się popularnością wśród wizażanek. Masz te jasne 0 i jak się sprawują?

Zaraz zajrze sobie na eStyl ale chodzilo mi o fotke kulek

Kulki z APC sprawuja sie swietnie,daja efekt rozswietlenia taki jak lubie-czyli subtelny i na co dzien bez efektu bombki-ze mnie jest straszna maruda jezeli chodzi o jakikolwiek puder ale te urzekly mnie od razu,piekny zapach i wydajnosc,sprytne opakowanie ktore miesci sie do torebki

Mysle o dobraniu swojego zestawu,jest taka mozliwosc ze wybierasz sobie sama kolory i ilosc-kompletujesz swoj wlasny zestaw
nie chce nic gotowego poniewaz puder brazujacy mam,rozswietlajacych kulek tez starczy jeszcze na dlugo a extra nablyszczajace posiadam z Oriflame z serii swiatecznej,wiec kombinuje nad czyms innym a przy okazji nadmiar dolozylam sobie do opakowania z rozswietlajacymi.

Tyle rzeczy kusi,ze SZOK-problem tylko z tym,ze to wszystko jest diablo wydajne
Stary 2006-02-07, 19:40   #30
elw
Przyczajenie

Dziewczyny, a jaki poleciłybyście puder w kulkach dla cery o odcieniu oliwkowym? Oczywiście w średnim standardzie cenowym... Do tej pory najlepszy był własnie Oriflame'u , ale skóra po nim się za bardzo świeci po kilku godzinach, a przeciez nie o to chodzi....
elw jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości