SI-NAILS-SI - odżywka Auriga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-05, 17:49   #1
Midi
Zakorzenienie

Question

SI-NAILS-SI - odżywka Auriga

Znacie ją? Czy warto kupić (kosztuje ok. 30 zł)? Producent twierdzi, że pomaga w wyrównaniu matowej płytki z podłużnymi rowkami - jakbym czytała opis swoich paznokci No i kusi mnie bardzo, ale chciałam się poradzić kogoś, kto korzystał. Czy rzeczywiście to jakoś zauważalnie działa?
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 18:04   #2
wiolare
Przyczajenie

GG do wiolare
Talking Dot.: SI-NAILS-SI - odżywka Auriga

Sama osobiscie jej nie uzywalam, ale jedna z moich stalych klientek twierdzila ze po dwoch tygodniach byla poprawa. Ale bardziej polecam - zajrzyj tutaj
Stary 2006-02-05, 18:13   #3
Midi
Zakorzenienie

Dot.: SI-NAILS-SI - odżywka Auriga

Bardzo fajna strona
Chociaż jakoś na razie nie znalazłam tam nic o Si-Nails-Si, więc ponawiam pytanie do innych.
Stary 2006-02-05, 18:19   #4
wiolare
Przyczajenie

GG do wiolare

tam nie ma nic o Si-Nails-Si - niestety nie znam tego produktu.
Podpowiedziałam tylko inna metode . Szczerze wydaje mi sie ze to jest duza suma jak za odzywke. Mozna zastosowac jeszcze odzywke no podluzne rowki firmy "palomy" a ona jest w cenie ok 10zl.
Czesto placi sie za firme
Stary 2006-02-05, 18:41   #5
Midi
Zakorzenienie

Tak, już wiem - niedorzeczny trochę był mój poprzedni post, ale to z rozpędu nie doczytałam, co napisałaś
Twoja strona jest bardzo wciągająca - dość skutecznie oderwała mnie od roboty
Wiesz, większość podstawowych zaleceń manikiurowych staram się wypełniać, właściwie paznokcie nie są w złym stanie, bo odżywiam się zdrowo i dbam bardzo o ręce.
Mam tylko jeden problem od lat (właściwie odkąd pamiętam): moje paznokcie źle reagują na malowanie, więc nie mogę nigdy nosić przez dłuższy czas długich, bo niepomalowane wyglądają okropnie, a malować mogę tylko z przerwami.
Może mi coś doradzisz? Chodzi o to, że po każdym malowaniu paznokcie są coraz bardziej osłabione: stają się matowe, jakby "porysowane" czy starte, a po kilkukrotnym malowaniu i zmywaniu lakieru (tzn. po 2-3 tygodniach malowania ich bez przerwy) zaczyną - chyba z przesuszenia? - pękać po bokach i lekko się rozdwajać. Tak jest zawsze, niezależnie od jakości lakieru, nawet, kiedy noszę je pomalowane tylko odżywkami. Używam zmywaczy bezacetonowych, ale po każdym zmyciu pojawia się ten sam problem. Po tych 2-3 tygodniach malowania muszę robić przerwę regeneracyjną: ściąć paznokcie na krótko i po kilka razy dziennie przez co najmniej półtora tygodnia wcierać w płytkę różne odżywki w kremie, olejki itp.
Nie mam żadnych problemów zdrowotnych, które by to tłumaczyły, do prac domowych używam rękawiczek, staram się nie moczyć za często rąk i używać łagodnych mydeł.
Masz może jakiś pomysł, jak z tego wybrnąć?
A co do podłużnych rowków, to mam takie na 2-3 paznokciach, zwłaszcza u lewej ręki. Trochę nieestetycznie to wygląda, no i gorzej się lakier trzyma. Stąd mój pomysł z tą Aurigą. A o "palomie" na rowni nie słyszałam, ale się w takim razie rozejrzę.
PS Ile czasu pracowałaś nad tą stroną? Prawdziwa kopalnia rad
Stary 2006-02-05, 19:27   #6
wiolare
Przyczajenie

GG do wiolare

wow ile pytan ale chetnie Ci pomoge
zaczne od konca - dziekuje za milutk aopinie na temat stronki -a dziobalam ja okolo miesiaca ale w doskokach po pracy.
mozna z tej sytuacji wyjsc niestety wymaga to czasu, ale warto. Przedewszystkim jezeli sie paznokcie przesuszaja sa na to domowe sposoby ale tez srodki profesjonalne.
Jak juz napewno przeczytalas na stronce mam salon pod patronatem firmy Quality nails - bazuje na ich produktach juz od 6 lat.
Jezeli Cie interesuje moge polecic Ci na twoje problemy tez ich produkty - a naprawde sa skuteczne i nie sa drogie (prowadze tez ich sprzedaz)
Stary 2006-02-05, 19:30   #7
wiolare
Przyczajenie

GG do wiolare

Wazne jest abys je dowadniala - jednym z podtsawowych sposobow to jej ich dotluszczanie . domowy sposob - oliwa z oliwek polecam codziennie wieczoram dobrze je nia nawilzyc.
bruzdy na paznokciach mozesz miec miedzy innymi od zle wykonanego manicure - mogla przy usuwaniu skorek byc uszkodzona maciez.
Jezeli masz problem z paznokciem po pomalowaniu lakierem -zawsze przed pomalowaniem paznokci najpierw pomaluj odzywka z teflonem - teflon tak samo jak leczy to i maskuje bruzdy
Stary 2006-02-05, 19:52   #8
wiolare
Przyczajenie

GG do wiolare

jakbys miala pytania problemy to zapraszam na moje forum tutaj musze mykac
papapapa i do zobaczyska
Stary 2006-02-07, 09:28   #9
Midi
Zakorzenienie

Dzięki za rady, też zupełnie nie miałam czasu wczoraj. Zajrzę na pewno jeszcze nie raz na Twoją stronkę.
Niestety do Gdyni mam zdecydowanie nie po drodze
Właśnie się przymierzam od kilku tygodni do rozpoczęcia kąpieli paznokciawych w oliwie, tylko jakoś ciągle czasu nie starcza. Może dziś spróbuję.
Ja tez myślałam, że te rowki to uszkodzenie mechaniczne, bo mam je wyraźniejsze akurat na paznokciach, gdzie były problemy ze skórkami / skaleczenia, chociaż nie sądzę, zebym sobie mogła patyczkiem macierz uszkodzić. A czy to jest na zawsze - tzn. czy to po jakimś czasie się wyrówna, czy zostanie na zawsze?... Bo przecież chyba macierz się regeneruje jakoś i te rowki powinny zniknąć?...
Stary 2006-02-08, 10:21   #10
wiolare
Przyczajenie

GG do wiolare

Nie musisz calej kąpieli zaraz robic, wystarczy jak np patyczek do uszu najpierw zamoczysz w oliwie a potem do okoła paznokcia przesmarujesz.
Jezeli chodzi o uszkodzenie maciezy paznokcia to masz racje, patyczkiem nie da sie uszkodzic (chyba ze sie wbija specjalnie hihihihi). Trwałość tych bruzd -cieżko powiedziec czy da sie do konca je zlikwidowac, wszystko zalezy od organizmu, ale sprobowac zawsze warto. Majac klientke z takimi problemami to nie gwarantuje ze zniweluje sie problem do konca.Ale mialam juz przypadki ze dalo sie z tego wyjsc i byly paznokcie gladkie
Ja pracuje tylko na produktach "Quality Nails" i tez mam ich sprzedaz, moge ci polecic tej firmy produkt na takie problemy- a przy twoim problemie ma potrojne dzialanie- odzywia maciez, nieweluje bruzdy i mozna go stosowac jako baze pod lakiej czemu przez to lakiej nie zabarwia naturalnej plytki paznokcia a do tego cena tego preparatu nie jest wysoka
POZDROWIONKA
Stary 2006-02-10, 10:33   #11
Midi
Zakorzenienie

Ja używam oliwki do skórek i paznokci, ale działa tylko doraźnie: jakiegoś trwałego, znaczącego efektu nie widzę, chociaż stosuję ją od ponad miesiąca - dlatego myślałam o 20-min. moczeniu paznokci w podgrzanej oliwie. Myślisz, że przy takim samym smarowaniu oliwa będzie skuteczniejsza niż te kosmetyczne olejki?
Stary 2008-07-19, 12:09   #12
Mariola13
Zakorzenienie

Podciągam temat. Czy ktoś wie w jakich sklepach mogę szukać tej odżywki do paznokci poza allegro ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 12:47   #13
caate
Zakorzenienie

GG do caate

również ciekawi mnie gdzie można dostać tą odżywke oprócz allegro?
szukałam w aptekach, drogeriach wszyscy robią 'wielkie oczy' jak o nią pytam
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:46   #14
aniomka
Raczkowanie

skąd jesteś?? W Gdańsku kupowałam ją w aptece w City Forum
aniomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:56   #15
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Wrocław
jest sens biegać i szukać jej?
zamówiłam wczoraj Nail Tek ale jeżeli i ta skuteczna to na przyszlość się mi przyda

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:57
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:50   #16
ammaretta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Wrocław
jest sens biegać i szukać jej?
zamówiłam wczoraj Nail Tek ale jeżeli i ta skuteczna to na przyszlość się mi przyda
Ja znalazłam w sieciówce Cosmedica, ale uprzedzam tam jest dość droga. W innym wątku dziewczyny kupowały ją poprzez www.☠☠☠☠☠☠☠ - tam możesz zamówić i wybrać aptekę, w której odbierzesz. Jest sporo taniej (koleżanka tam tabsy kupuje i naprawdę różnica cenowa ogromna, ale to trzeba się w cenach orientować, gdyż moje na przykład tyle samo co u mnie w aptece - sorry za offtop )

Kocham i czekam...
ammaretta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 21:05   #17
diablica88
Rozeznanie

Ponawiam, pytanie: gdzie tą odżywkę można kupić w Radomiu?
No albo gdzie w necie jest dostępną? ( jakiś strony, allegro - może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców?)
Z góry dziękuję za odpowiedz.
diablica88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości