solarium: w bieliźnie czy bez? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-07, 18:18   #31
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Cool Dot.: solarium: w bieliźnie czy bez???

Zawsze mozesz isc w staniku bez ramiaczek --> nie bedzie sladow
Stary 2006-02-07, 19:48   #32
dotka85
Zadomowienie

Dot.: solarium: w bieliźnie czy bez???

Cytat:
Napisane przez carolinca
Ja zawsze chodze w majtkach.. wydaje mi sie, ze solarium nie jest zbyt higieniczne, wiec troche sie brzydze klasc na te lozko bez majtek. Kto wie jak bylo i czy w ogole bylo zdezynfekowane ?
:O:O:O
Tam gdzie ja chodze jest zawsze bardzo czysto i lozka dezynfekowane sa czasem nawet 2 razy przed uzyciem (bezposrednio po czyims opalaniu i jesli jest kilkuminutowa przerwa miedzy seansami to przed wejsciem drugiej osoby). I opalam sie bez bielizny. Glupio bym sie czula gdybym chciala zalozyc bluzke zawiazywana na szyji, a na ramionach dwa biale paski...
dotka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 23:45   #33
Yomanda
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3
GG do Yomanda

Ja zawsze opalam sie nago w solarium... wtedy jest ladniejsza opalenizna, na calym cialku. I wam tez polecam Pozdróweczka!!
Yomanda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 00:02   #34
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

Rozumie wszystkie za i przeciw o ile mozna na solarium opalac sie bez stanika to opalanie sie bez majtek jest nie wskazane czytałam w gazecie ze promienie te zle wpływaja na narzady kobiece wiec wardo sie tam osłonic pozdrawiam
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 00:26   #35
male
Rozeznanie

Hej! a ja zawsze opalam sie nago, nigdy nie zdażyło mi sie położyć na łóżko w bieliźnie. Szczerze mówiąc dziwnie bym sie czuła. Jeśli chodzi o higienę to też chodzę tylko tam gdzie jest czysto i dbają o kienta. Poza tym tez nie chodzę aż tak często żebym musiała przesadnie martwić się o swoją skórę. pozdrawiam
Stary 2006-02-08, 11:23   #36
taniacos
Rozeznanie

Opalam sie nago bo nielubie potem oglądać białych miejsc na ciele po ubraniu
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 15:45   #37
Akszeinga
Zadomowienie

Myślicie że łóżko jest dobrze zdezynfekowane?Pracownica solarium przy Was jes spryskuje i zaraz wyciera?I tu się mylicie!Większość środku dezynfekcyjnych stosowanych w solarium działa po min. 60 sek.A jeśli jest małożony i zaraz wytarty to jak ma zadziałać?Ja zawsze jeszcze sama dezynfekuję łóżko,spryskuję i pozostawiam a w tym czasie się rozbieram i smaruję kosmetykami.Polecam naprawdę,bo choć tego nie widać jest tam pełno paskudztwa.
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:00   #38
wiatr86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez margitta
Teraz czasy się zmieniły Naprawdę w solariach dezynfekują łóżko po każdym użytkowniku i to specjalnym środkie. Czasem nawet na twoich oczach Przynajmniej tak jest w tych, do których ja chadzam.

Ja się opalam całkiem nago, ale przykrywam czymś piersi, bo się trochę boję. Skóra na nich jest taka cienka. Poza ym okropnie boję się raka piersi i mam dziwne wrażenie jakby to promieniowanie mogło tu coś zrobić.
Do solarium którego ja chodzę też po kazdym kliencie zaraz dezynfekują łożko,często na oczach klienta jeszcze i myslę ze to niezwykle wazne.Co do piersi tez jestem przewrazliwona bo wydaje mi sie ze moge miec jakies sklonnosci dziedziczne(moja babcia umarla na raka piersi:/)tak wiec musze pomyslec o jakis plasterkach czy czyms na sutki chociaz za czesto nie chodze na solare.No ale to tak jest ze po szkodzie sie jest mądrym...
wiatr86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:03   #39
wiatr86
Rozeznanie

mam takie pytanie czy zdarza wam sie ze po solarium boli was głowa,brzuch albo oczy???? bo mi ostatnio za kazdym razem takie rzeczy dokuczają;/ nie wiem dlaczego,bo nie chodze za czesto i na dlugo,góra 11min.
wiatr86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:06   #40
winner
BAN stały

...

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-06 o 11:21
winner jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:11   #41
Ulka17
Raczkowanie

byłam na solarium juz pare razy.. początkowo opalałm sie w stringach, zey zobaczyc ile sie opaliłam, no ale teraz opalam sie zupełnie nago. Troche mnie wystraszyłyscie z tym rakiem...
Ulka17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 19:28   #42
ewelinka_4u
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wiatr86
mam takie pytanie czy zdarza wam sie ze po solarium boli was głowa,brzuch albo oczy???? bo mi ostatnio za kazdym razem takie rzeczy dokuczają;/ nie wiem dlaczego,bo nie chodze za czesto i na dlugo,góra 11min.
niestety mi się tak czasami zdarza... Kręci mi się w głowie np, ale tylko wtedy, kiedy chodzę za często. Mam na myśli co dwa dni przez np. miesiąc... Powodów nie znam, mogę się tylko domyślać Zazwyczaj w takich sytuacjach robię sobie "urlop" i obiecuję, że już nigdy tak często... Wiadomo z jakim skutkiem...
A opalam się nago, ale zawsze zasłaniam sutki. Nawet kosztem białych śladów
ewelinka_4u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:34   #43
carolinca
Przyczajenie

W solariach do ktorych chodze tez lozka sa dezynfekowane na oczach klienta. Jednak nie wiem co to za srodek i po jakim czasie dziala, wiec wole nie byc zbyt ufna co do tego. Akszeinga napisala, ze te srodki dzialaja po minucie, musze przyznac, ze jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby pani obslugujaca solarium czekala ten okres czasu i dopiero po nim wytarla lozko. Zazwyczaj jest tak, ze psikaja tymi specyfikami i zaraz potem scieraja je.
Pozdrawiam
carolinca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:13   #44
satanna
Raczkowanie

Ja tez opalam sie bez niczego Bardziej podoba mi sie moja skóra brzoskwiniowa i brazowawa niz naturalna bardzo blada - to by smiesznie wygladało jakbym miała slady bilelizny :P Ale zawsze smaruje kremem z wysokim filtrem piersi i dekold. A czasami przyklejam sobie serduszko lub inny kształt wyciety z plastra, w okreslone miejsce na ciele (np. na brzuszku ciut wyzej niz wysokosc moich ciodrówek) przez kilka kolejnych sesji i mam taki "naturalny" tatuażyk. A mój TŻ jest bardz zadowolony ach, faceci :P
satanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:27   #45
madziaaakk
Rozeznanie

GG do madziaaakk

he he a ja chodze do takiej stojacej kabiny i opalam sie bez niczego. oczywiscie na krem przyspieszajacy opalanie z filtrm
madziaaakk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 13:42   #46
Malisia
Przyczajenie

Kochane dziewczynki! Na solarium chadzam od lat 3 i jest to nie tylko bardzo przydatne ale też przyjemne (zwłaszcza zimą jak za na dworze mróz a Ty sobie leżysz w ciepełku Mam ochote sie rozpisać więć uwaga
1) Nie należy przesadzać z ilością ja chodze przeważnie raz w miesiący.
2) W każdym solarium łóżka powinny być dezynfekowane po kazdym użyciu czasem panie robią to przed, na Twoich oczach!
3) Opalanie w solarium jest wbrew pozorom bezpieczniejsze niż na słońcu (według jakiś tam najnowszych badań gdyż jest pozbawione któregoś tam czynnika UV!
4) Co do opalania sie w bieliźnie to też na początku tak robiłam bo troche się bałam ale wkrótce okazało się że to nie ma sensu chyba że ktoś ma faktycznie bardzo suchą i delikatną skóre. W razie obaw można smarować delikatne miejsca kremami z filtrem tak samo jak np rakotwórcze pieprzyki!
5) Jeśli ktoś (tak jak ja) ma problemy z opalaniem twarzy, nóg czy jakiejkolwiek innej cześci ciała można stosować specjalne kremy ułatwiające opalanie dostępne w drogeriach lub na miejscu w solariach!
6) Nigdy nie ustawiajcie zbyt mocno dmuchawy bo możecie wyjsc spieczeni na raka! Nie wybierajcie się na solarium prosto przed jakims waznym wyjsciem gdyz po pierwsze mozecie nie poznać się w lustrze (po zbyt dlugim opalaniu) po drugie na skórze pozostaje nieprzyjemny zapach (spowodowany utlenianiem skóry podczas opalania) i jeszcze jedno specjalne solaria z olejkami zapachowymi wcale nie zmniejszają tego zapachu polecam po prostu kąpiel
7) Niewazne jak śniada jesteś pierwszy raz wybierz sie na solarium na 5 minut nie dłużej. Nigdy nie przesadzaj z długościa 15 minut jednorazowo (jeśli już jesteś opalona) wystarczy
Buziak życze miłego opalania
Malisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 14:07   #47
izmonek
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to izmonek

nie powinno sie opalac piersi nawet sloncem
Stary 2006-02-10, 17:00   #48
Ulka17
Raczkowanie

pytanko mam... byłam na solarium w ciagu dwóch tygodni na 5, 8, 10, 12,12 i 14 minut. Jestem ciekawa jak długo mi sie utrzyma ta opalenizna. I czy jesli bede chodziła raz na 2 tygodnie czy raz na miesiąc to zatrzymam ja na dłuzej?? z góry thx za odp
Ulka17 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości