Tusz Maybelline Nowy;) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-14, 16:25   #331
nadia7
Raczkowanie

Dot.: Tusz Maybelline Nowy;)

Pomalowalam się LSTroche posklejał mi rzęsy, ale za to wydłużył je maxymalnie(tylko uzyłam pod niego bazy z tuszu XXL Intense) az do brwi(wyglądały jak sztuczne)co do pogrubienia to raczej marne, za to bardzo dobrze i dokładnie maluje się nim dolne rzęsy. U mnie zawsze musi minąć troche czasu zebym dała wiarygodną opinie kiedy uzywam nowego tuszu. Musze dojsc do wprawy z tym grzebykiem i bedzie dobrze Ale tym LS to raczej da sie tylko 1 warstwe nałożyć, bo jak probowałam nałozyc2(na wyschnieta juz 1)t strzasznie ciagnał mi rzesy i wtedy to moze stac sie depilatorem do rzes. Jak narazie jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej.

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:50   #332
Kadunia
Zakorzenienie

Super

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 19:55   #333
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadia7
Pomalowalam się LSTroche posklejał mi rzęsy, ale za to wydłużył je maxymalnie(tylko uzyłam pod niego bazy z tuszu XXL Intense) az do brwi(wyglądały jak sztuczne)co do pogrubienia to raczej marne, za to bardzo dobrze i dokładnie maluje się nim dolne rzęsy. U mnie zawsze musi minąć troche czasu zebym dała wiarygodną opinie kiedy uzywam nowego tuszu. Musze dojsc do wprawy z tym grzebykiem i bedzie dobrze Ale tym LS to raczej da sie tylko 1 warstwe nałożyć, bo jak probowałam nałozyc2(na wyschnieta juz 1)t strzasznie ciagnał mi rzesy i wtedy to moze stac sie depilatorem do rzes. Jak narazie jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej.
podpowiem ze (bynajmniej wg mnie) ten grzebyk nie lubi zygzakowatych ruchow tak bardzo jak szczota powodzenia w praktykach
Stary 2006-05-14, 21:28   #334
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

Cytat:
Napisane przez Rei
tego tuszu jeszcze nie miałam, ale powiem Ci że do grzbyków nie jestem przekonana... Kupiłam sobie kiedyś Rimmela z grzebykiem i zawiodłam się. Jednak szoteczka jest wygodniejsza i daje lepszy efekt
(ogólnie łatwiejsza w aplikacji)
ale to tylko moje zdanie
Pozdrawiam
tez mam takie wrazenie, mialama astora z grzebykiem i strasznie mnie wkurzal, a kolezanka kupila ostatnio tego dwufazowego loreala - on tez ma grzebyc i mowi ze niby fajne, ale drugi raz nie kupi wlasnie przez grzebyk.
ja bym dobrze w sklepie potestowala (choc tuszy nie lubie testowac takich uzywanych) bo te grzebyki to dla mnie paskudztwo, ale znam dziewczyny ktore chwala...
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:17   #335
nadia7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smileofangel
podpowiem ze (bynajmniej wg mnie) ten grzebyk nie lubi zygzakowatych ruchow tak bardzo jak szczota powodzenia w praktykach

Tak wiem, dzięki za rade Smileofangel no mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej, chociaż jak na pierwsze użycie jestem raczej zadowolona

Stary 2006-05-15, 14:26   #336
MagJa
Zakorzenienie

No to mam już swojego Lash Stylist, a raczej Star Stylist i póki co jestem w sumie zadowolona, choć muszę przyznać, że spodziewałam się, że jednak będzie lepiej pogrubiał, a tu lipa. No ale za to ładnie wydłuża, podkręca i rozdziela, ale pod warunkiem, że na grzebyczku nie ma za dużo tuszu. Bo jak jest za dużo to w sumie pogrubia, ale z 5 razy bardziej niż trzeba Generalnie grzebyk jest całkiem łatwy w obsłudze, łatwiejszy chyba niż z VS L'oreal'a albo ja już po prostu wprawy nabrałam. Ale: jedno ale - on drapie Tamtym spokojnie mogłam malować rzęsy od nasady i nic nie czułam, a tym czasem mnie coś ukłuje
Jak dla mnie jest to dobry tusz na co dzień, który szczególnie ładnie prezentuje się na gołych powiekach. Co dziwne, bo u mnie czarny tusz do tej pory wyglądał zbyt sztucznie, jak nie nakładałam cieni, a tu nie Ale na specjalne okazje jednak lepszy jest VS albo chociażby sama baza z niego i do tego inny tusz, LS jest dla mnie bardziej naturalny.
A na fotkach właśnie mój LS. To moja 2 próba, więc może potem będzie jeszcze lepiej. Zwykle się rozkręcam w miarę używania nowego tuszu
Aha, póki co żadnej rzesy nie straciłam, ale jak zauważę jakieś niepokojące objawy, to dam znać na pewno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ls1.jpg (36,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ls2.jpg (26,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ls3.jpg (23,3 KB, 20 załadowań)
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:00   #337
Kadunia
Zakorzenienie

Tez go chyba dzis wypróbuje tym razem na niepomalowanych rzesach (ide do kolezanki) jednak ma ten tusz juz chyba 3 tygodnie wiec na pewno maluje gorzej niz taki całkiem nowy ale i tak spróbuje

Stary 2006-05-15, 23:20   #338
Kadunia
Zakorzenienie

No wiec malowałam sie nim Ładniutko wydłużył rzeski troche pogrubił i uniosł czyli same plusy. Troche posklejałam sobie nim rzesy ale to był mój pierwszy raz z LS wiec wybaczcie Ogolnie malowałam sie byle jak i do ciulowego światła wiec gdybym sie troche bardzo pobawiła nim to juz wyobrazam sobie efekt Zdecyduje sie na niego na bank

Stary 2006-05-17, 21:39   #339
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

rany nie wiem juz ktory raz pisze ten post, ale strasznie wolno chodzi mi wizaz i w dodatku nie wysyla mi postow mam nadzieje, ze teraz sie uda
Ja uzywam na zmiane LS z tym curved brush i zobu jestem zadowolona LS nakladam tylko 2 wartswy, bo wiecej to daloby w moim przypadku efekt posklejanych rzes albo jednej wielkiej rzesy , a 2 wartwy akurat pieknie unosza i pogrubiaja mi rzeski
Takze ja na razie nadal jestem zadowolona Aha, i wiecej rzes, oprocz tej jedenj, mi nie wypada
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:04   #340
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kalex
rany nie wiem juz ktory raz pisze ten post, ale strasznie wolno chodzi mi wizaz i w dodatku nie wysyla mi postow mam nadzieje, ze teraz sie uda
Ja uzywam na zmiane LS z tym curved brush i zobu jestem zadowolona LS nakladam tylko 2 wartswy, bo wiecej to daloby w moim przypadku efekt posklejanych rzes albo jednej wielkiej rzesy , a 2 wartwy akurat pieknie unosza i pogrubiaja mi rzeski
Takze ja na razie nadal jestem zadowolona Aha, i wiecej rzes, oprocz tej jedenj, mi nie wypada
to supeer

Stary 2006-05-22, 12:39   #341
nadia7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MagJa
No to mam już swojego Lash Stylist, a raczej Star Stylist i póki co jestem w sumie zadowolona, choć muszę przyznać, że spodziewałam się, że jednak będzie lepiej pogrubiał, a tu lipa. No ale za to ładnie wydłuża, podkręca i rozdziela, ale pod warunkiem, że na grzebyczku nie ma za dużo tuszu. Bo jak jest za dużo to w sumie pogrubia, ale z 5 razy bardziej niż trzeba Generalnie grzebyk jest całkiem łatwy w obsłudze, łatwiejszy chyba niż z VS L'oreal'a albo ja już po prostu wprawy nabrałam. Ale: jedno ale - on drapie Tamtym spokojnie mogłam malować rzęsy od nasady i nic nie czułam, a tym czasem mnie coś ukłuje
Jak dla mnie jest to dobry tusz na co dzień, który szczególnie ładnie prezentuje się na gołych powiekach. Co dziwne, bo u mnie czarny tusz do tej pory wyglądał zbyt sztucznie, jak nie nakładałam cieni, a tu nie Ale na specjalne okazje jednak lepszy jest VS albo chociażby sama baza z niego i do tego inny tusz, LS jest dla mnie bardziej naturalny.
A na fotkach właśnie mój LS. To moja 2 próba, więc może potem będzie jeszcze lepiej. Zwykle się rozkręcam w miarę używania nowego tuszu
Aha, póki co żadnej rzesy nie straciłam, ale jak zauważę jakieś niepokojące objawy, to dam znać na pewno
Zgadzam sie tusz mało co pogrubia niestety!Jak narazie uzyłam go 3 razy bo koncze jeszcze XXL-a,wiec nie moge dac wiarygodnej opinii, ale denerwuje mnie to ze LS robi z rzes takie"patyczki"(to niby efekt rozdzielania)Mi zalezy bardziej na zagęszczeniu rzes(taki efekt daje np XXL lub Curved brush)Nie wiem czy kupie styliste jeszcze raz jak narazie nie zaprzyjazniłam sie z tym tuszem, ale kto wie u mnie opinia zmienia sie pod wpływem czasu prze jaki uzywam tusz(z reguly im duzej go uzywam tym bardziej lubie bo "wycwicze" jego efekt na rzesach)poczekamy zobaczymyAle zaznaczam ze tusz nie jest zły,rzesy sa po nim wyraziste i długie ale efekt mnie nie poraza wiecie ocb?!

Stary 2006-05-22, 16:55   #342
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadia7
Zgadzam sie tusz mało co pogrubia niestety!Jak narazie uzyłam go 3 razy bo koncze jeszcze XXL-a,wiec nie moge dac wiarygodnej opinii, ale denerwuje mnie to ze LS robi z rzes takie"patyczki"(to niby efekt rozdzielania)Mi zalezy bardziej na zagęszczeniu rzes(taki efekt daje np XXL lub Curved brush)Nie wiem czy kupie styliste jeszcze raz jak narazie nie zaprzyjazniłam sie z tym tuszem, ale kto wie u mnie opinia zmienia sie pod wpływem czasu prze jaki uzywam tusz(z reguly im duzej go uzywam tym bardziej lubie bo "wycwicze" jego efekt na rzesach)poczekamy zobaczymyAle zaznaczam ze tusz nie jest zły,rzesy sa po nim wyraziste i długie ale efekt mnie nie poraza wiecie ocb?!
Wiemy ocb
Tak swoją drogą to chyba tak juz jest ze tusze z grzebykiem robia z rzes bardziej patyczki właśnie jak to okresliłaś a szczoteczki zagęszczają... Przynajmniej ja widze cos takiego u siebie

Stary 2006-05-22, 21:11   #343
201606300930
Konto usunięte

odkąd kupiłam Lash Stylist zakochałam się w nim jak siępostaram i dokładnie rozczesze rzęsy to są po prostu BOOOOOOOOOOSKIE ogólnie na co dzień nie malujęrzęs, ale jak użyłam LS na dystkoteke kolezanki wołały jedna przez drugą "ale masz super rzęsy" dla mnie ten tusz jest wspaniały :yes:

Wkleiłabym fotki ale aparatu nie posiadam trzeba kuzynke przymusic zeby pozyczyła
201606300930 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:17   #344
Kadunia
Zakorzenienie

Ekstra Szkoda że tak późno trafiłaś na ten watek

Stary 2006-05-22, 21:24   #345
201606300930
Konto usunięte

szczerze mówiąc trafiłam wczesniej.... tylko za leniwa byłam żeby sięwpisac ;( :P buziak
201606300930 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:33   #346
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malinQa
szczerze mówiąc trafiłam wczesniej.... tylko za leniwa byłam żeby sięwpisac ;( :P buziak
Oj Ty niedobra Wpadaj tu częściej Buziaczki

Stary 2006-05-22, 23:20   #347
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Oj Ty niedobra Wpadaj tu częściej Buziaczki
no ni wiem babska mi pogrobia :P masterpeace to nie pogrobia :P
Stary 2006-05-23, 10:26   #348
nadia7
Raczkowanie

Tak coś w tym jest Kadunia,fajnie smile ze tobie pogrubia rzesyMi LS wydłuża,rozdziela(robiąc patyczki hehe)no i jak nałoze 2 warstwy na baze XXL to robią się dość wyraziste,ale nie są gęste,a szkoda.Ale jak juz pisałam narazie uzyłam tego tuszu tylko 3 razy to troche zamało zebym go oceniła wiarygodnie.Od przyszłego tygodnia zaczne uzywac tylko LS i wtedy napisze co i jak,choć wydaje mi sie ze go jeszcze bardzo polubie

Stary 2006-05-23, 23:43   #349
MagJa
Zakorzenienie

Wiecie co, ten tusz zaczyna mnie już denerwować I co dziwne, nie chodzi o wypadające rzęsy bo żadnej nie straciłam ani nie o to, że mi się zdarza ukłuć w oko tym grzebykiem ale o to, że już zaczyna się kruszyć, jak nałożę 2 warstwy. Przy jednej nie zauważyłam, ale jedna to jednak jak dla mnie zbyt delikatnie wygląda - takie właśnie długie, sterczące kikuty A przy drugiej warstwie te kikuty się ciut pogrubiają i wyglądają jakoś tak lepiej. Aha, żeby nie było - tusz przyszedł do mnie cały i zdrowy, na pewno nie używany, no i mokry. A teraz po jakichś 10 dniach już zaczął wysychać czy co Nie podoba mi się to Jak tak dalej pójdzie to stracę do niego całą sympatię - a w sumie za naturalność (oczywiście, jak mam na nią ochotę ), za łatwy w obsłudze grzebyk (naprawdę choć nadmiar tuszu lepiej wycierać na początku) i za malowanie-dolnych-rzęs-łatwe-jak-nigdy to go jednak lubię.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:43   #350
Ines-ka
Zakorzenienie

Nie no... Jak mogłyście?! Moja lista zakupów znowu się powiększyła
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:57   #351
Kadunia
Zakorzenienie

No to właśnie wpływ Wizażu

Stary 2006-05-24, 19:10   #352
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kadunia
No to właśnie wpływ Wizażu
oooojjjjjj tak wizaz jest jak jakas sekta... nie macie pojecia jak BARDZO utyla moja kosmetyczka... od kiedy jestem wizażanką... to chore jest...
Stary 2006-05-25, 15:08   #353
lir391
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smileofangel
oooojjjjjj tak wizaz jest jak jakas sekta... nie macie pojecia jak BARDZO utyla moja kosmetyczka... od kiedy jestem wizażanką... to chore jest...
Pomyslalam,ze chodzi o osobę kosmetyczkę taką od zabiegów itd. I zastanawialam sie dlaczego - wymyslilam,ze duzo u niej kupujesz kosmetykow i tak sie wzbogacila,ze zaczela wiecej jeść

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 18:35   #354
zawszeboska
Zakorzenienie

Witam, gdyż jestem tu nowa. . Ja również mam tusz Maybelline LS i jestem z niego bardzo zadowolona. Pozdrawiam
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:26   #355
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zawszeboska
Witam, gdyż jestem tu nowa. . Ja również mam tusz Maybelline LS i jestem z niego bardzo zadowolona. Pozdrawiam
A możesz nam powiedziec cos wiecej?
Witaj na Wizażu

Stary 2006-05-26, 09:10   #356
isa666
Zakorzenienie

A ja lubię z Maybelline tusz Volum` Express curved brush - z tą śmieszną, wygiętą szczoteczką Dla moich rzęs jest super!

Kusił mnie ten LS, ale jakoś bałam się zaryzykować i go kupić Z moimi rzęsami mało który tusz sobie radzi, bo są cienkie i strasznie lubią się sklejać
A Volum` Express o dziwo sobie radzi z nimi i ani troche nie skleja I chwała mu za to

Ale kusicie mnie ty LS no
Stary 2006-05-26, 09:32   #357
Kadunia
Zakorzenienie

Isa666 Witam Dla mnei Volume Express tez jest niezastąpiony

Stary 2006-05-26, 09:58   #358
isa666
Zakorzenienie

Hej Kadunia
Stary 2006-05-26, 16:35   #359
froggie
Zakorzenienie

A mój juz po ok 2miesiącach koszmarnie się kruszy. I w trakcie malowania i później na rzęsach też, troche wilgoci i piękne rozmazanie gotowe
ten tusz jest dobry ale tylko przez pierwsze 2tygodnie od otwarcia.
Na szczęście dziś sie z nim żegnam bo kupiłam burżujkę
Stary 2006-05-26, 16:41   #360
zawszeboska
Zakorzenienie

Kadunia, już odpisuję. Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy, troszeczke je podkręca. Niestety, nie pogrubia ich. Nie odypuje się, ani nie kruszy. Nie zauważyłam, żeby wypadały mi rzęsy po LS, jak twierdzą niektóre dziewczyny . Pzdr
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości