Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 11 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-27, 11:33   #301
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale tubek?
nie, saszetek - wygodniejsze
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z wiadomości niekosmetycznych: udało mi się doprowadzić do końca jedną ważną rzecz, z tych co mi tak zalegały. Dzisiaj wieczorem mam nadzieję drugą też doprowadzić do końca.
Z wiadomości kosmatycznych: jak mi się dziś wszystko uda, idę do Douglasa po podkład Armaniusza albo Clarinsa
i
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:38   #302
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak pisałaś o tych naprawach, ale myślalam, że już dawno odebrałaś
Masz świetną pamiec
No bo to druga naprawa
Pierwsza trwała nieco krócej, teraz trzeba było czekać długo na cześci i dlatego. Ale za to autko jest tip top teraz, az zal tyły sciska, ze idzie pod młotek

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to teraz sobie nowe kółka kupisz
niestety, bede dalej bez

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 56 478 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:45   #303
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Okropne, trzymaj się! Ja się trochę boję początku sezonu grzewczego, nie będzie mnie w mieszkaniu przez tydzień (mam nadzieję )

Anoli, jakiego pudru używasz? Możesz coś polecić, w miarę kryjącego
Nie pomogę. Mam prasowaniec guerlain, ale on raczej z tych mało kryjących. Najlepsza sypka rzecz, dobrze kryjąca to podkład original fairly light z bare minerals. Wracam do niego często np. jak są upały lub chcę wyciszyć cerę po płynnym podkładzie. Tylko aplikacja jest upierdliwa. Specjalny pędzel, nakładanie niewielkiej ilości na suchą skórę (treściwe kremy na dzień odpadają). Uważam, że warto spróbować. Ja już z 5 op zużyłam.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po ponad 4 miesiącach odzyskałam swoje 4 kółka z powrotem, niestety na chwile dosłownie, bo idzie od razu na sprzedaż
za szybko sprzedaż!

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z wiadomości niekosmetycznych: udało mi się doprowadzić do końca jedną ważną rzecz, z tych co mi tak zalegały. Dzisiaj wieczorem mam nadzieję drugą też doprowadzić do końca.
Z wiadomości kosmatycznych: jak mi się dziś wszystko uda, idę do Douglasa po podkład Armaniusza albo Clarinsa

za cel nr 1 i za cel nr 2
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:45   #304
lena40
Lady Pudernica

Dzień dobry

Dopiero dotarłam do pracy, fajnie, dzień pracy będzie dziś krótki, nie zdążę się wynudzić... tfu, zmęczyć się oczywiście.

Gratuluję zakupów klask i:

Co do wstawania - wstaję o 4, chwilę po 5:30 muszę wyjść z domu żeby zdążyć na 7 . Kwestia przyzwyczajenia.

Ależ u nas piękny dzień - słońce, ciepło, pięknie.

Miłego dnia
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-27, 11:46   #305
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
za szybko sprzedaż!
Dziekuję! Mam nadzieję, ze sie uda z takim dopingiem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 56 478 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:48   #306
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dopiero dotarłam do pracy, fajnie, dzień pracy będzie dziś krótki, nie zdążę się wynudzić... tfu, zmęczyć się oczywiście.

Gratuluję zakupów klask i:

Co do wstawania - wstaję o 4, chwilę po 5:30 muszę wyjść z domu żeby zdążyć na 7 . Kwestia przyzwyczajenia.

Ależ u nas piękny dzień - słońce, ciepło, pięknie.

Miłego dnia

Hej!
Podziwiam. Jak tż wyjeżdża to wstaję o 4, żeby mu kanapeczki zrobić i nie do życia później jestem. Zdecydowanie jestem sową
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:50   #307
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Masz świetną pamiec
No bo to druga naprawa
Pierwsza trwała nieco krócej, teraz trzeba było czekać długo na cześci i dlatego. Ale za to autko jest tip top teraz, az zal tyły sciska, ze idzie pod młotek

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

niestety, bede dalej bez
Sklerozę mam ogromną, serio ale to mi akurat utkwiło w pamięci chyba dlatego, że jakbym była bez auta to jak bez ręki teraz Dzisiaj idę autko zarejestrować do urzędu, potem podpisać dokumenty odnośnie ubezpieczenia i jutro odbieram tylko myślę gdzie postawić drugie auto dobrze, że mamy przed domem dużo miejsca
za szybką sprzedaż

liv87 jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:51   #308
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Pamiętam jak pisałaś o tych naprawach, ale myślalam, że już dawno odebrałaś

Pewnie Ty już zdrowa?
No, tak jako tako. Rano się obudziłam z bólem gardła ale dopóki nie zaczną grzac chyba nic z tym nie zrobię. Jest ok.
Ty zdrowiutka?
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:54   #309
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Hej!
Podziwiam. Jak tż wyjeżdża to wstaję o 4, żeby mu kanapeczki zrobić i nie do życia później jestem. Zdecydowanie jestem sową
To jest kwestia przyzwyczajenia. Mogłabym dojeżdżać do pracy na 9 (a więc wstawać 2 godziny później), ale wtedy wracałabym później do domu. Wolę takie rozwiązanie.

Najlepiej mi się funkcjonuje jak zupełnie zmieniam sobie tryb funkcjonowania. Wracam z pracy, idę spać koło 18, wstaję o 24, załatwiam swoje sprawy, po 5 wychodzę do pracy i tak to się kręci . Ale robię tak tylko wtedy, gdy mam nawał pracy i muszę pracować też w domu. Powinnam mieć pracę, którą się wykonuje w nocy, wtedy zdecydowanie jestem najbardziej "twórcza".
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-27, 11:55   #310
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Nie pomogę. Mam prasowaniec guerlain, ale on raczej z tych mało kryjących. Najlepsza sypka rzecz, dobrze kryjąca to podkład original fairly light z bare minerals. Wracam do niego często np. jak są upały lub chcę wyciszyć cerę po płynnym podkładzie. Tylko aplikacja jest upierdliwa. Specjalny pędzel, nakładanie niewielkiej ilości na suchą skórę (treściwe kremy na dzień odpadają). Uważam, że warto spróbować. Ja już z 5 op zużyłam.

za szybko sprzedaż!

za cel nr 1 i za cel nr 2
Używam bareminerals i matte i i original i również uwielbiam aplikacja już mi nie przeszkadza, używam albo kabuki albo flat topa
prasowanego potrzebuję.
Heeelp wąteczek
Stary 2016-09-27, 11:55   #311
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
No, tak jako tako. Rano się obudziłam z bólem gardła ale dopóki nie zaczną grzac chyba nic z tym nie zrobię. Jest ok.
Ty zdrowiutka?

Nawilżaj jakoś gardło. Natursept fajnie na gardło działa albo glosal
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-27, 11:58   #312
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Nawilżaj jakoś gardło. Natursept fajnie na gardło działa albo glosal
Ok! Dziękuję.
Stary 2016-09-27, 11:59   #313
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Mam rzodkiew
ale ładnie zapakowana te mianiaturki są słodkie

Witam w nowym wątku

Wklejam moje łupy z outletu estee z piatku( PS ja to bardzo lubię clinique )

Pierwsze wrażenia ze szczoteczki Clinique suuper, przeskok w pielęgnacji taki, że sobie nie wyobrażałam. po kilku dniach przestałam się świecić jak psu niepowiem co po wielugodzinach mam mat na buzi to dla mnie nowość.

Ps nie chce ktś metleda z rzodkiewy za bronzer z TF??:p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160927_101247.jpg (150,7 KB, 48 załadowań)
Stary 2016-09-27, 12:03   #314
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Ty zdrowiutka?
Gardło mnie dzisiaj nie boli, łyknęłam wczoraj syropu prawoślazowego - od dwoch lat mój ratunek od L4, bo zawsze się u mnie z gardłem zaczyna
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

Witam w nowym wątku

Pierwsze wrażenia ze szczoteczki Clinique suuper, przeskok w pielęgnacji taki, że sobie nie wyobrażałam. po kilku dniach przestałam się świecić jak psu niepowiem co po wielugodzinach mam mat na buzi to dla mnie nowość.

Ps nie chce ktś metleda z rzodkiewy za bronzer z TF??:p

liv87 jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:06   #315
iza89
Zakorzenienie

w D. -20% na kosmetyki do makijażu oczu, kod: OCZY16

Stary 2016-09-27, 12:07   #316
korinka3

fajna, czy nie?
edit: bluzka
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:08   #317
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Sklerozę mam ogromną, serio ale to mi akurat utkwiło w pamięci chyba dlatego, że jakbym była bez auta to jak bez ręki teraz Dzisiaj idę autko zarejestrować do urzędu, potem podpisać dokumenty odnośnie ubezpieczenia i jutro odbieram tylko myślę gdzie postawić drugie auto dobrze, że mamy przed domem dużo miejsca
za szybką sprzedaż
Eee, mnei sie zdaje ze masz dobra, tylko tak Ci sie zdaje
No w sumie u mie spod domu jest fajny dojazd do centrum katowic, wiec bez auta spoko. Fakt ze lepiej 4 kółka, no ale nie mam az takiego parcia na szkło. Małz ma słuzbowe, poza tym kupił teraz swoje prywatne, ale tylko an pół roku,bo po prostu lada chwila mu by przedadła znizka 60% na ubezpieczenie.
Wiec ja moge chwilowo nie miec własnych 4 kółek.
I dziekuje za kciuki

Gratki Niech Ci się autko dobrze spisuje
Kupowałas teraz nowsze, czy w ogóle pierwsze?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:10   #318
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Hej!
Ja jeszcze niedawno myślałam, matko, jak tu wstać na 8:15 na zajęcia, później siedziałam w domu i o 8 ledwo oczy otwierałam. A teraz sobie nie wyobrażam siedzieć od 7:00 do 15:00, bo później czasu nie mam, od 6:00 bardziej mi pasuje
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:12   #319
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
fajna, czy nie?

Za duży napis. Taki nachalny trochę. Nie wierzę jej
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:12   #320
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
ciekawe czy to coś daje?
Nie wiem, to akurat nie miało opini tylko dziewczyna kupiła, użyła i czeka jak będzie się sprawdzać
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
wow, dużo tego dobra
podasz linka do lampy?

Czy ja jestem w jakiejś grupie paznokciowej na fb
UVLED SUN9c SUN9s Nail Dryers 24W Professional UV LED Lamp Nail Dryer Polish Machine for Curing Nail Gel Art Tools EU/US Plug
http://s.aliexpress.com/ZjMreYz2
(from AliExpress Android)

Cytat:
Ja słyszałam o tym ponad 5 lat temu

U mnie w pracy tego nie widziałam u ludzi, może w domu mają, bo często z domu pracują
Nie wiem być może nie było 4 lata temu jak zaczynałam bhp to już było. Ba w inżynierce pisałam o tym jako o chorobie zawodowej
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Się robi.

Idź, i nie grzesz więcej.

Nie powiedziałabym. Poplątać się może. Zwłaszcza w gorących sytuacjach.
Najlepsze są rzepy. Prawie wszystkie moje buty są na rzepy.

A jaka pokuta?

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

AnulaQa
kocham, po prostu kocham Twoje teksty

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Ja chciałam sobie naklejki wodne zamówić, ale jest tyle wzorów, że nie wiem na co się zdecydować
Ja z tych naklejek i tak nie korzystam, kupiłam kiedyś a teraz i tak wychodzi ze nie mam czasu, ale może sobie 2 zrobię całościowe dziś....
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
To daj znać jak frezarka będzie się sprawdzać
czytałam wczoraj o bazach i tych innych specyfikach, za dużo tego i ciągle nowe marki się pojawiają
Wiem że indigo jeszcze gorzej sir odmacza. Perspektywa ściągania zniechęca mnie do hybryd
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Rotkohl zaszalałaś, gratuluje zakupów

Cytat:
To jest kwestia przyzwyczajenia. Mogłabym dojeżdżać do pracy na 9 (a więc wstawać 2 godziny później), ale wtedy wracałabym później do domu. Wolę takie rozwiązanie.

Najlepiej mi się funkcjonuje jak zupełnie zmieniam sobie tryb funkcjonowania. Wracam z pracy, idę spać koło 18, wstaję o 24, załatwiam swoje sprawy, po 5 wychodzę do pracy i tak to się kręci . Ale robię tak tylko wtedy, gdy mam nawał pracy i muszę pracować też w domu. Powinnam mieć pracę, którą się wykonuje w nocy, wtedy zdecydowanie jestem najbardziej "twórcza".
Też tak mam, na studiach tak przed egzaminami robiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-09-27, 12:14   #321
korinka3

Cytat:
Za duży napis. Taki nachalny trochę. Nie wierzę jej
no właśnie... już 5 podejście robię do tej bluzki, ale chyba nic mi nie urywa
korinka3 jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:18   #322
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
fajna, czy nie?
Ja bym nie kupiła wykończenie mi się nie podoba, na dodatek kupuję ostatnio bluzki bardziej eleganckie, na razie ze zwykłych się wyleczyłam
Cytat:
Eee, mnei sie zdaje ze masz dobra, tylko tak Ci sie zdaje
No w sumie u mie spod domu jest fajny dojazd do centrum katowic, wiec bez auta spoko. Fakt ze lepiej 4 kółka, no ale nie mam az takiego parcia na szkło. Małz ma słuzbowe, poza tym kupił teraz swoje prywatne, ale tylko an pół roku,bo po prostu lada chwila mu by przedadła znizka 60% na ubezpieczenie.
Wiec ja moge chwilowo nie miec własnych 4 kółek.
I dziekuje za kciuki

Gratki Niech Ci się autko dobrze spisuje
Kupowałas teraz nowsze, czy w ogóle pierwsze?
Nowsze 5 lat temu kupowałam moją Skodę, która ma już 19 lat
Rozwaliłam wtedy rodzicom Opla Vectrę, a do pracy musiałam jeździć, gdyby nie auto to na dojazdy z domu do pracy i z powrotem conajmniej 4 godziny dziennie bym traciła

liv87 jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:18   #323
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
no właśnie... już 5 podejście robię do tej bluzki, ale chyba nic mi nie urywa
Ja bym jej nie brała
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:22   #324
be_zludna
Wtajemniczenie

Cześć dziewczyny, przede wszystkim miłego dnia

Słońce niby jest za oknem, ale myślę, że zdradzieckie, a tak naprawdę i tak jest chłodno

Ja dziś mam wolne, trochę muszę po weekendzie odpocząć i nie wiem co by tu dziś porobić. Chyba pójdę odebrać jednak zamówienie z Douga. Pastelowa paleta z MACa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:24   #325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Nowsze 5 lat temu kupowałam moją Skodę, która ma już 19 lat
Rozwaliłam wtedy rodzicom Opla Vectrę, a do pracy musiałam jeździć, gdyby nie auto to na dojazdy z domu do pracy i z powrotem conajmniej 4 godziny dziennie bym traciła
No tak, w koncu co jakis czas tzreba nowsze kupić
Oj, to sporo miala staruszka
Rodzicie na pewno przeboleli, to tylko auto Grunt ze człowiek cały

O, jak masz tak fatalny dojazd bez auta, to ja Ci sie nie dziwię, ze bez auta, jak bez reki.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przede wszystkim miłego dnia

Słońce niby jest za oknem, ale myślę, że zdradzieckie, a tak naprawdę i tak jest chłodno

Ja dziś mam wolne, trochę muszę po weekendzie odpocząć i nie wiem co by tu dziś porobić. Chyba pójdę odebrać jednak zamówienie z Douga. Pastelowa paleta z MACa
No cóż, to jus jesien, nie lato A szkoda

Lec po maca, ja bym nei wytrzymała Mnie sie udało kliknac z maca te pudry dwa star trekowe co nie udało mi sie na pocztaku i jestem w 7 niebie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:31   #326
be_zludna
Wtajemniczenie

Cytat:
No tak, w koncu co jakis czas tzreba nowsze kupić
Oj, to sporo miala staruszka
Rodzicie na pewno przeboleli, to tylko auto Grunt ze człowiek cały

O, jak masz tak fatalny dojazd bez auta, to ja Ci sie nie dziwię, ze bez auta, jak bez reki.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

No cóż, to jus jesien, nie lato A szkoda

Lec po maca, ja bym nei wytrzymała Mnie sie udało kliknac z maca te pudry dwa star trekowe co nie udało mi sie na pocztaku i jestem w 7 niebie
No właśnie widziałam, że na stronie wróciły. Nie wiem czy odbierać tylko z tego względu, że z - 40 byłoby ciut taniej. Ale chyba i tak odbiorę mam nadzieję tylko, że jako niespodziankę dostanę coś z sensem.

W sumie jak inaczej odpoczywać jak nie z zakupami

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:33   #327
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

Witam w nowym wątku

klask i:

Cytat:
fajna, czy nie?
a mi się podoba taka w sam raz wyskoczyć na zakupy czy na spacer nie wiem ile kosztuje ale jak niewiele to bym brała

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja jeszcze niedawno myślałam, matko, jak tu wstać na 8:15 na zajęcia, później siedziałam w domu i o 8 ledwo oczy otwierałam. A teraz sobie nie wyobrażam siedzieć od 7:00 do 15:00, bo później czasu nie mam, od 6:00 bardziej mi pasuje
ja tez bym chciała na 6 chodzić chodze na 7 -15 i fajniej byłoby wcześniej kończyć ja nie mam problemu z rannym wstawaniem, a potem by było jeszcze dużo dnia

Cytat:

ja nie umiem w nocy funkcjonować. tzn w godzinach 21- 4 rano jestem nieprzytomna :d jestem typowy skowronek :d w godzinach poranncyh robota idzie mi 3x szybciej niż weiczorem. Wieczorem opadam z sił i mogłabym o 18 chodzić spać mąż się na mnie wkurza bo on ma dokładnie odwrotnie - mógłby spac do poludnia, potem do 15 "dojrzewać" do działania i dopiero koło 19 mu się chce cokolwiek robić. Wkurza się na mnie że w sobotę od 7 się tłukę po domu
amyz jest teraz online  
Stary 2016-09-27, 12:33   #328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No właśnie widziałam, że na stronie wróciły. Nie wiem czy odbierać tylko z tego względu, że z - 40 byłoby ciut taniej. Ale chyba i tak odbiorę mam nadzieję tylko, że jako niespodziankę dostanę coś z sensem.

W sumie jak inaczej odpoczywać jak nie z zakupami
Wiedziałam ze wrocą i sie doczekałam

-40 przyda Ci sie na co innego, np na nowe swiateczne meteoryty? Albo na Macową LE Selena? Albo na jeszcze coś innego

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-09-27, 12:34   #329
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wiem że indigo jeszcze gorzej sir odmacza. Perspektywa ściągania zniechęca mnie do hybryd
A noenail? Z lakierów jestem nawet zadowolona. Na bazie samikac trzymają się ok. Ze zdejmowaniam jej nie mam żadnych problemów, ale używam do tego zwykłego zmywacza z rossmanna.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2016-09-27, 12:42   #330
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i:

a mi się podoba taka w sam raz wyskoczyć na zakupy czy na spacer nie wiem ile kosztuje ale jak niewiele to bym brała

ja tez bym chciała na 6 chodzić chodze na 7 -15 i fajniej byłoby wcześniej kończyć ja nie mam problemu z rannym wstawaniem, a potem by było jeszcze dużo dnia

ja nie umiem w nocy funkcjonować. tzn w godzinach 21- 4 rano jestem nieprzytomna :d jestem typowy skowronek :d w godzinach poranncyh robota idzie mi 3x szybciej niż weiczorem. Wieczorem opadam z sił i mogłabym o 18 chodzić spać mąż się na mnie wkurza bo on ma dokładnie odwrotnie - mógłby spac do poludnia, potem do 15 "dojrzewać" do działania i dopiero koło 19 mu się chce cokolwiek robić. Wkurza się na mnie że w sobotę od 7 się tłukę po domu
Ja na studiach rano potrafiłam w dwie godziny nauczyć się na egzamin, a wieczorem to chyba nawet 1/3 do głowy mi nie właziła Też mam więcej energii rano

A co do kończenia wcześniej, to naprawdę widzę różnicę, gdy kończę o 14:00 a nie o 15:00, mogę zrobić tyle rzeczy po pracy, jak kończyłam o 15:00 czas za szybko mi uciekał
Oktawiaaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości