Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 134 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-10-06, 08:35   #3991
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

W DOZie fajne mini zestawy Vichy (trzeba usunąć spację po doz )
https://www.doz .pl/apteka/p126126-Zestaw_Promocyjny_Podrozn y_Vichy_Idealia_krem_do_t warzy_15_ml__plyn_micelar ny_30_ml__woda_termalna_5 0_ml
https://www.doz .pl/apteka/p126127-Zestaw_Promocyjny_Podrozn y_Vichy_Liftactiv_Supreme _krem_ujedrniajacy15_ml__ plyn_micelarny30_ml__woda _termalna50_ml
https://www.doz .pl/apteka/p126128-Zestaw_Promocyjny_Podrozn y_Vichy_Liftactive_Suprem e_krem_15_ml__plyn_micela rny_30_ml__woda_termalna_ 50_ml

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam
ale deszczowa pogoda

W sensie kiedyś czułam na facecie, może dlatego tak mi zapadły w pamięć wczoraj to u siostry tylko próbkę wąchałam

Martusia śliczne kaloszki
Korinka cebulami nie ma co się przejmować

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a u mnie słońce swieci

kurde ale macie gumowy temat, no nie założyłabym noo

coś miałam napisać, ale co??
Korinko świetna rozmowa o pracę, dziwi mnie ze do sklepu rekrutacja ma tyle etapów, pełna profeska

czekam na spurchawiałą wyprzedażową pomadkę, ciekawe jaki kolor wzięłam
Zazdro!
Stary 2016-10-06, 08:37   #3992
Miskaa78
Kazar Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

żeby nie być gołosłownym
proszz nie cytować z nim

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:41   #3993
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ta torba jest taka a'la płócienna ze złotym połyskiem, pusta w środku, żadnych kieszonek, blaszka jest ze "skóry" niczego nie urywa, taki wór na ziemniory
łeee to badziew jakiś myślałam że taką wartą 3 tyś dorzucają
amyz jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:43   #3994
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:44   #3995
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:

W mordę jeża, ale leje musiałam wyciągnąć zapomniane kaloszki

korinka żenada z tą rozmową poziom tych pań godny cebuli
U mnie w końcu słońce!!
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:44   #3996
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dobrze, że dziś już lepiej. Poziom pań rekrutujących -zenujacy. Ale niestety coraz częściej to słyszę. Zero szacunku do pracowników lub potencjalnych pracowników.

Też dziś Idę na lejdis. Ale chyba ostatni raz, jeśli będzie tak jak w ubiegłym miesiącu. Daje sobie spokój. Ponad 2 godziny czekania, niespójne, długie i nudne prezentacje, potem jeszcze przerwa, jeszcze obsuwa -po przecież trzeba poczekać na panie, które się spóźniają. Jeśli cos się zaczyna o 19:30, to tak ma się zacząć, a nie po 20. Zaczyna się losowanie, a z sali jakieś oburzone Krzyki, ze one jeszcze nie oddały ankiet. Nosz kurde. Pomijam ostatni film. Pół sali wyszło w połowie, a jak wchodziłam to musialam się przeciskać obok śpiących kobitek...
Ojej a gdzie byłaś na Lejdis? W Silesi? Bo tam o dziwo, szybko poszło, ale fakt film do :upy: Dzisiaj ma być dziewczyna z pociągu - więc liczę że bedzie fajny.
korinka3 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:45   #3997
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
powiem Wam, że w pewnym momencie zastanawiałam się na jakie stanowisko jest ta aplikacja... może na prezesa wziełam to żartem -bo inaczej się nie da. Zero rozmowy o wynagrodzeniu, rabatach
Tż skomentował, a nie mówiłem... dostał opr
A bo wiesz, takie tematy to dopiero na kolejnym stopniu rekrutacji

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakie słodkie ale faktycznie u mnie by stały tylko w takim kolorze, bo by mi przeszkadzało, że nie pasuje ale ja mam jakiegoś fiola z kolorami - od kilku dni przeszkadza mi, że płaszcz mam camelowy i granatowa torebke

żałuję trochę, bo czarne melki były za 99 w tamtym roku w FH na wyprzedaży i jakoś nie mogłam się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Granat i camelowy to raczej pasujące połączenie
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:48   #3998
korinka3

Cytat:
a u mnie słońce swieci

kurde ale macie gumowy temat, no nie założyłabym noo

coś miałam napisać, ale co??
Korinko świetna rozmowa o pracę, dziwi mnie ze do sklepu rekrutacja ma tyle etapów, pełna profeska

czekam na spurchawiałą wyprzedażową pomadkę, ciekawe jaki kolor wzięłam
daj spokój... szkoda czasu
nie wiesz jaki kolor wzielas

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo wiesz, takie tematy to dopiero na kolejnym stopniu rekrutacji

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Granat i camelowy to raczej pasujące połączenie
no tak, minimum krajowe pewnie...

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Boshe jaka ja gupia... opłaciłam rachunki, mało co zostało, lecą 2 paczki do zapłaty z EL, a ja dumam nad kolejnym zamówieniem
korinka3 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:48   #3999
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Ojej a gdzie byłaś na Lejdis? W Silesi? Bo tam o dziwo, szybko poszło, ale fakt film do :upy: Dzisiaj ma być dziewczyna z pociągu - więc liczę że bedzie fajny.
też się wybieram na ten film, po przeczytaniu książki ciekawa jestem jak wyszło

chociaz ostatnio jak szłam na Brydżit bałam się, bo książka była strasznie głupia i nudna, strasznie byłam nią rozczarowana, bo 1 i 2 część uwielbiam ( filmu natomiast nie) tak na 3 cześci w kinie płakalam ze śmiechu

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:49   #4000
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
żeby nie być gołosłownym
proszz nie cytować z nim
Zazdro, u mnie pogoda jest taka, że rano psica jak zamierzałam wyprowadzić ją na spacer zabiła mnie śmiechem. Z klatki wyjść nie chciała.

Misia, nastrój chyba lepszy niż wczoraj?
lena40 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:52   #4001
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
daj spokój... szkoda czasu
nie wiesz jaki kolor wzielas

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

no tak, minimum krajowe pewnie...

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Boshe jaka ja gupia... opłaciłam rachunki, mało co zostało, lecą 2 paczki do zapłaty z EL, a ja dumam nad kolejnym zamówieniem
wiem, ale co z tego, że znam nazwę

do mnie też El leci, mam nadzieję, ze w tym tyg dotrze, maila miałam 4.10

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:52   #4002
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie. Ja w Częstochowie w Jurajskiej. Ide głównie ze względu na film. Jak będzie tak jak ostatnio, to rezygnuje. Wiem, że dużo zależy od kobiet i ich szacunku do innych. Ale mam dosyć czekania na księżniczki. Swoją drogą zaczęło by się punktualnie, raz by nie zdążyły, to może następnym razem by się ogarnęły -zwlaszcza, że one w tym czasie łażą po galerii.
Ostatnio wyszliśmy tak wkurzone, że gdyby dziś nie był konkretnie ten film, to pewnie bym odpuscila

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:55   #4003
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
Kochane Wy moje już opisuję :
Spotkanie miałam w kawiarni po pierwsze - 2 babki prowadziły rozmowę, jak podeszłam to nawet się nie przywitały i nie przedstawily, nie mówiąc już o zaproponowaniu czegoś do picia.... jedna zadawała pytanie i patrzyła w drugą stronę- nie na mnie, a druga wpatrzona w laptopa w ogóle nie słuchała, poodpowiadałam na głupie pytania, na co ta co mnie pytała, pyta tej drugiej (siedzącej "w laptopie") czy ma jakieś pytania, a ta do niej "a o co pytalas?" więc nie wytrzymałam i się drwiąco zaśmiałam, ale nawet tego nie zauważyły... Więc ta z laptopa zadała mi pytanie i znowu patrzy w laptopa, w ogóle nie słucha, jak skończyłam- chwila ciszy zanim zajarzyła, ze ja już nie mówie- i uśmiech od ucha do ucha (krzywo pomalowane wielkie czerwone usta bleeeee). Rozmowa trwała 4minuty, jak przejdę dalej to do piątku mają się odezwać.... Ogólnie poczułam się jak głąb, ale tylko przez chwilę - póżniej stwierdziałam- że jednak to nie mój poziom...
No to faktycznie rozmowa na poziomie. Wiesz cały watek trzyma za Ciebie kciuki więc na pewno znajdziesz coś fajnego a takimi przygłupami to nie ma się co przejmować.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Te
Trochę nie pasują do stroju, ale to tylko na przejście z samochodu do pracy

Mam jedną parę kozaczków z CCC i bardzo je lubię

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Jakaś małpa wykupiła mi upatrzone buty z Venezii co za chamstwo w tym narodzie
Cytat:
Ja mam takie i bardzo je lubię:
Gumiaczkiiii ekstra. Kurcze ja muszę się w końcu na zakup zdecydować. Wczoraj już miałam klikać to mi TŻ przerwał, ale dzisiaj nie ma zmiłuj muszę nabyć bo inaczej się wścieknę od tych mokrych stóp.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:57   #4004
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zazdro, u mnie pogoda jest taka, że rano psica jak zamierzałam wyprowadzić ją na spacer zabiła mnie śmiechem. Z klatki wyjść nie chciała.

Misia, nastrój chyba lepszy niż wczoraj?
koo północy zrobiłam zastrzyk, nad razem zjadł krewetki i zaczął mruczeć
chociaż tyle, że go nie boli, musze podjąć decyzję o płukaniu pęcherza, ale znieczuleń boję się diabelnie i takie tam
paste potrzebuje na cito, to nigdzie nie ma w piątek po południku najwcześiej

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-10-06, 08:59   #4005
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taaaaaa

Miśka może i do mnie przyjdzie takie słoneczko

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie w końcu słońce!!
Zazdro!

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Gumiaczkiiii ekstra. Kurcze ja muszę się w końcu na zakup zdecydować. Wczoraj już miałam klikać to mi TŻ przerwał, ale dzisiaj nie ma zmiłuj muszę nabyć bo inaczej się wścieknę od tych mokrych stóp.
Stary 2016-10-06, 08:59   #4006
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
żeby nie być gołosłownym
proszz nie cytować z nim
No nieeee. I gdzie tu sprawiedliwość? U mnie leje tak, że świata nie widać.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:00   #4007
maarthusia

Nie działa mi przycisk logowania w DOZie co za patałachy chciałam zamówić trochę witamin na zapas i nie mogę
Stary 2016-10-06, 09:00   #4008
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
No proszę zupełnie jak moja.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:01   #4009
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
chociaż tyle, że go nie boli, musze podjąć decyzję o płukaniu pęcherza, ale znieczuleń boję się diabelnie i takie tam
Nie znam się na kotach, ale trzymam kciuki, żeby szło ku lepszemu
lena40 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:01   #4010
maarthusia

Cytat:
No nieeee. I gdzie tu sprawiedliwość? U mnie leje tak, że świata nie widać.
Stary 2016-10-06, 09:02   #4011
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Bodyland.pl - do jutra darmowa dostawa od 0 zł.
Dermika, Clarena, Ziaja pro i sporo włosowych.
Gdyby ktoś miał chęć skorzystać, to do 10 października obowiązuje jeszcze kod BLZAKUPY, który obniża ceny o 15% .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:02   #4012
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2

Cytat:

moja fruwa po Niemcach ciagle, bo jej na śledzeniu nie widzę ,a też mam maila z 4go

doswiadczenie zakupowe z tym sklepem mówi mi, ze jutro paka opuści Niemcy
i dotrze do mnie na początku przyszłego tyg.
Stary 2016-10-06, 09:04   #4013
korinka3

Cytat:
też się wybieram na ten film, po przeczytaniu książki ciekawa jestem jak wyszło

chociaz ostatnio jak szłam na Brydżit bałam się, bo książka była strasznie głupia i nudna, strasznie byłam nią rozczarowana, bo 1 i 2 część uwielbiam ( filmu natomiast nie) tak na 3 cześci w kinie płakalam ze śmiechu
Też się uszę na bridżet wybrać
Cytat:

no tak

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie. Ja w Częstochowie w Jurajskiej. Ide głównie ze względu na film. Jak będzie tak jak ostatnio, to rezygnuje. Wiem, że dużo zależy od kobiet i ich szacunku do innych. Ale mam dosyć czekania na księżniczki. Swoją drogą zaczęło by się punktualnie, raz by nie zdążyły, to może następnym razem by się ogarnęły -zwlaszcza, że one w tym czasie łażą po galerii.
Ostatnio wyszliśmy tak wkurzone, że gdyby dziś nie był konkretnie ten film, to pewnie bym odpuscila
....
korinka3 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:04   #4014
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
Nie działa mi przycisk logowania w DOZie co za patałachy chciałam zamówić trochę witamin na zapas i nie mogę
Może spróbuj w innej przeglądarce. U mnie Mozilla odmówiła współpracy ale w IE zamówienie poszło.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:05   #4015
Aabelia
Wtajemniczenie

korinka3 O rozmowie już nic nie napiszę, szkoda słów. Udanego dnia dzisiaj życzę I cały czas trzymam kciuki za dobrą ofertę

Miskaa Dużo zdrówka dla kota, żeby szybko wyzdrowiał
Aabelia jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:06   #4016
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
O rany. Biedne kocisko.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:06   #4017
maarthusia

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś miał chęć skorzystać, to do 10 października obowiązuje jeszcze kod BLZAKUPY, który obniża ceny o 15% .
kot wchodzi też na przecenione
Stary 2016-10-06, 09:06   #4018
korinka3

Cytat:
jakie witaminki bierzesz? też bym coś musiała nabyć...
korinka3 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:09   #4019
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
[/B]

moja fruwa po Niemcach ciagle, bo jej na śledzeniu nie widzę ,a też mam maila z 4go

doswiadczenie zakupowe z tym sklepem mówi mi, ze jutro paka opuści Niemcy
i dotrze do mnie na początku przyszłego tyg.

Cytat:
Może spróbuj w innej przeglądarce. U mnie Mozilla odmówiła współpracy ale w IE zamówienie poszło.
jak ostatnio zamawiałąm to nie mogłam wybrać nic innego jak odbiór w aptece, co u mnie jest utrudnieniem, bo musze jechać miasteczko dalej coś zwaloną mają te strone

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-10-06, 09:10   #4020
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
kot wchodzi też na przecenione
Nie widzę tej informacji. Nic nie potrzebuję. Mam nadmiar kosmetyków. nie kupuję, nie kupuję... Nie mam kasy muszę w kalosze zainwestować.
Malenstwo82 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości