Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 49 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-29, 18:46   #1441
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość

No właśnie i tak to jest. Kupujesz, drożej czy taniej - nieważne, ale kupujesz uczciwie. A później nagle to się odzywa i wszędzie piszczysz i musisz się wstydzić, bo przecież zaraz się wszyscy gapią. Jeszcze jak w jednym sklepie - spoko. Ale wchodzę do Piotra i Pawła, no i taka trochę żenada :/

Rozumiem, że na kradzieże trzeba znajdować sposoby, ale to powoli już w jakieś skrajności popada. Nic nie ukradłam, a czuję się jak złodziej :/
jeszcze jak piszczysz i na wchodzeniu i na wychodzeniu to spoko ochroniarze zwykle nic nie mówią jak widzą ze wychodzę i "pikam" jeżeli pikałam też przy wejściu do sklepu. Ale miałam kiedyś taką kurtkę że ta wszyta plakietka czasem pikała - nie zawsze tylko czasem. I zdarzyło mi się tak parę razy że nie pikałam wchodząc za to pikałam wychodząc a nie zawsze z zakupami wychodziłam wiec od razu zlot ochroniarzy miałam Po kilku takich akcjach rozerwałam poszewkę i ją wytargałam

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-09-29 o 18:47 Powód: polska język trudna język :)
amyz jest teraz online  
Stary 2016-09-29, 18:52   #1442
pingwintastas
Explorer Ciach 😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Na pasku się zachwycałam, na ręce po nocy zniknęło a BO edp jest trwałe, czy trwalsze od tyn nowych, ale i tak meh? też mi się podobają, ale liczyłam na te nowe :/ kurcze, wszystkie nowości tak mocno dają d. w kwestii trwałości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BO EDP jest trwałe Te nowe to jest cieńkisz nietrwały.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moja dzisiejsza próbka niespodzianka z D... Eris Trzeba było brać Deep Euphoria
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-09-29, 18:59   #1443
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Szukaj milszej obsługi w innych sklepach

Dlatego bojkotuję TKmax, u mnie wszystko zmacane, może poza szczotkami do włosów a sam sklep sobie z tego nic nie robi - tylko perfumy są w takich plastikowych pudełkach. Nie lubię ich za to i mam wrażenie że w znakomitej większości ceny nie są atrakcyjne

Ale za sam zakup niech służą dobrze

O, tak powinno być, pełna kultura

Brawo
Masz rację, ja w Tkmaxx rzadko kupuję właśnie dlatego

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ale fajne kolorki

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość

Nikkolaa, super, widzę, że paletka capnięta

Zdrówka dla wszystkich chorowitków, u mnie synek wlasnie wyszedł z przeziębienia, co bardzo mnie cieszy...

Magdalena, w końcu wolne dni, zdecydowanie Ci się już należały

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
dla macanta, ale kolory śliczne

Dużo zdrówka

Niekoniecznie, jutro rano może śledzenie działać i mogą włożyć , u mnie przestali w sobotę rozwozić
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i dziękuje Dziewczyny za kciuki Pomogły

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość

Super zakup
Stary 2016-09-29, 19:01   #1444
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Miśka, świetny płaszcz i buty brałabym jak Grażyna brokuła

może i podłe, ale jakie prawdziwe

świetnie Ci idzie denkowanie

Ja też Prosto po pracy, z listą do S

szerokich dróg i miejsc parkingowych
Buty i torebkę pod kolor Pani już ma?

Faktycznie nowe BO pachniało wyczuwalnie przez ok. 5h tylko, czyli do 11 za mało dla mnie teraz pytanie, EPD czy EDT , bo oba lubię
Mówiłam
Bierz edp

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mam

Niestety często tak jest w hm wiem ze nie chcieli bez paragonu mi rozmagnesowac, w New yorkerze jak mi zabezpieczenia na rajstopach nie zdjeli, to mimo paragonu musiałam jechać dokładnie do tego ny w którym kupiłam

super zakup, u mnie nie było niestety

W zarowych torebkach te naklejki są w podszewke wszyte

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
szerokości

Nikola, zdrówka dla dzieciaków

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Gratuluję , kolejne złoto na wątku

co do BO, ja stawiam na edp

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Stary 2016-09-29, 19:31   #1445
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Brawo
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Gratuluję , kolejne złoto na wątku

co do BO, ja stawiam na edp

Jutro się pochwalę zakupami

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mówiłam
Bierz edp
Wiem, że mówiłyście ale jak już miałam próbkę, to trzeba było spróbować, bo nowy ma najładniejsze opakowanie

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-29, 19:48   #1446
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Wiem, że mówiłyście ale jak już miałam próbkę, to trzeba było spróbować, bo nowy ma najładniejsze opakowanie
Mnie tam podoba sie bardziej opakowanie stareszego

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 57 681 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:01   #1447
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jeszcze jak piszczysz i na wchodzeniu i na wychodzeniu to spoko ochroniarze zwykle nic nie mówią jak widzą ze wychodzę i "pikam" jeżeli pikałam też przy wejściu do sklepu. Ale miałam kiedyś taką kurtkę że ta wszyta plakietka czasem pikała - nie zawsze tylko czasem. I zdarzyło mi się tak parę razy że nie pikałam wchodząc za to pikałam wychodząc a nie zawsze z zakupami wychodziłam wiec od razu zlot ochroniarzy miałam Po kilku takich akcjach rozerwałam poszewkę i ją wytargałam
Tez tak miałam w torebce z bershki. Pikalam jak wchodziłam - jeszcze wtedy- do reala. Pan ochroniarz mnie zgarnął, na zapleczu w całkiem sympatycznej atmosferze na szczęście, sprawdziliśmy co może pikać w mojej torbie, okazało się, że pod podszewką jest to ustrojstwo. Wytargalismy i po sprawie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:15   #1448
XminorXlosX
Zakorzenienie

Dziewczyny, idziecie w poniedziałek do pracy?

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:17   #1449
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Aaaa mówisz o czarnym poniedziałku? U mnie nic nie mówili, więc dzień jak co dzień, nas na pewno nie zwolnią z tego dnia,a w pracy muszę być
Stary 2016-09-29, 20:20   #1450
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Oj ja mam jesiennego dola I najchetniej bym nie wychodzila z domu.... w pracy mam potwierdzenie, ze od nowego roku mniej kasy,gorsza robota jak zyc?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Aaaa mówisz o czarnym poniedziałku? U mnie nic nie mówili, więc dzień jak co dzień, nas na pewno nie zwolnią z tego dnia,a w pracy muszę być
A widzisz nawet o tym nie pomyslalam :/
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-09-29, 20:20   #1451
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tez tak miałam w torebce z bershki. Pikalam jak wchodziłam - jeszcze wtedy- do reala. Pan ochroniarz mnie zgarnął, na zapleczu w całkiem sympatycznej atmosferze na szczęście, sprawdziliśmy co może pikać w mojej torbie, okazało się, że pod podszewką jest to ustrojstwo. Wytargalismy i po sprawie
Matko, jakbym miała wyciągać rzeczy z torebki przy kimś masa chusteczek higienicznych, cukierki, tampony, pierdyliard pomadek, baton, jakieś odlewki perfum, oprócz tego znalazłam teraz: temperówkę, listę zakupów, kalkulator i plastikowego kucyka Pony

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:23   #1452
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Ja bym chętnie poszła, ale jako jednoosobowa firma i tak sama decyduję kiedy pracuje...

Cytat:
No ale co mieli Ci powiedzieć? To ty zdecydujesz czy wystąpią z wnioskiem o urlop czy nie... szef moze się zgodzić, albo nie zgodzić, ale to (moim zdaniem) to powinna być jednak Twoja inicjatywa i potrzeba zamanifestowania swojego sprzeciwu...

KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:24   #1453
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
To nie pracodawca ma Cię zwalniać na ten dzień, tylko niby masz wziąć urlop na żądanie i ma to sparaliżować kraj, więc o to teoretycznie chodzi

Ja w pracy jestem jedyną dziewczyną, więc jak zabraknie 1 osoby to nic się nie stanie także chyba idę do pracy, bo nie będzie szumu
Zresztą ostatnio teściowa się pytała, czy zawsze chodzę ubrana cała na czarno. To ja zapoczątkowałam czarny protest, zanim to było modne
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Oj ja mam jesiennego dola I najchetniej bym nie wychodzila z domu.... w pracy mam potwierdzenie, ze od nowego roku mniej kasy,gorsza robota jak zyc?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

a nie miałaś szukać innej pracy?

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:27   #1454
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Na moim też tak jest, to nie wiem. Kiedyś na pewno było 30 dni.
W Tkmaxx istotna jest ta data z przodu paragonu. Kilka razy zwracałam w ostatniej chwili.

Cytat:
Robiłam chyba z rok temu, ale z tego co pamiętam na dwóch kartkach wpisałam swój nr konta wolałam wszystko wypełnić niż miałoby czego brakować
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucę wam zdjęcia mojego autka
Śliczny bo czerwony.
Stary 2016-09-29, 20:28   #1455
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym chętnie poszła, ale jako jednoosobowa firma i tak sama decyduję kiedy pracuje...

No ale co mieli Ci powiedzieć? To ty zdecydujesz czy wystąpią z wnioskiem o urlop czy nie... szef moze się zgodzić, albo nie zgodzić, ale to (moim zdaniem) to powinna być jednak Twoja inicjatywa i potrzeba zamanifestowania swojego sprzeciwu...
Zgadza się, ja z czystą przyjemnością bym się wybrała, bo oczywiście przeciwna jestem temu wszystkiemu ale niestety siedzę od 2 tygodni na 2 stanowiskach (swoim i koleżanki), więc nie byłoby wesoło gdyby i mnie zabrakło

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:

Korinko właśnie, a jak poszukiwania nowej pracy?
Stary 2016-09-29, 20:35   #1456
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Matko, jakbym miała wyciągać rzeczy z torebki przy kimś masa chusteczek higienicznych, cukierki, tampony, pierdyliard pomadek, baton, jakieś odlewki perfum, oprócz tego znalazłam teraz: temperówkę, listę zakupów, kalkulator i plastikowego kucyka Pony
No też miałam dużo chusteczek, bo katar jeszcze miałam... a co do innych pierdół, to na szczęście miałam małą torebkę, więc dużo się nie zmieściło.
A co do dziwnych rzeczy, to pamiętam jak na lektoratach z angielskiego omawialiśmy jakiś tam temat i przypałętał się temat damskich torebek. Ktoś zapytał co w tej chwili mamy najdziwniejsze w torebce. No to wyciągnęłam małą wkrętarkę i podreczny zestaw śrubokrętów.
A wszystko przez to, ze nam się w akademiku szafa pozwalała, a konserwator nie przychodził. Wyjezdzajac z domu, wyrzuciłam narzędzia szybki do torebki i pojechałam na lektoraty.

KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:42   #1457
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
No też miałam dużo chusteczek, bo katar jeszcze miałam... a co do innych pierdół, to na szczęście miałam małą torebkę, więc dużo się nie zmieściło.
A co do dziwnych rzeczy, to pamiętam jak na lektoratach z angielskiego omawialiśmy jakiś tam temat i przypałętał się temat damskich torebek. Ktoś zapytał co w tej chwili mamy najdziwniejsze w torebce. No to wyciągnęłam małą wkrętarkę i podreczny zestaw śrubokrętów.
A wszystko przez to, ze nam się w akademiku szafa pozwalała, a konserwator nie przychodził. Wyjezdzajac z domu, wyrzuciłam narzędzia szybki do torebki i pojechałam na lektoraty.
Ja mam wieczny katar , więc cały rok z górą śmieci w torebce biegam

Za to zestaw małego majsterkowicza na propsie

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-09-29, 20:47   #1458
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Celebryty to sobie moga nie iść, a zwyklaczek jak ja zasuwać musi, bo z czego dzieciaki utrzymam
Stary 2016-09-30, 05:48   #1459
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:04   #1460
amyz
Chanel Lady

hello!!! piątek a na dodatek dziś szkolenie vol 2

co do protestu w poniedziałek to ja bym chętnie ten urlop na żądanie wzięła ale potrzebuję wolne we wtorek wiec nie będę robić takich numerów w wtorek bedę protestować :d
amyz jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:07   #1461
lena40
Lady Pudernica

Dzień dobry w piątunio W dodatku przed 13 wychodzę załatwiać służbowe sprawy, więc może da się przeżyć.

Gratuluję wszystkim wczorajszych zakupów

Czy jeśli wczoraj dostałam z Douga potwierdzenie wysłania zamówienia to mogę dziś po pracy iść je odebrać? To jest drugi koniec mojego miasta, więc to dla mnie cała wyprawa.

Miłego dnia
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:11   #1462
korinka3

Cytat:
To nie pracodawca ma Cię zwalniać na ten dzień, tylko niby masz wziąć urlop na żądanie i ma to sparaliżować kraj, więc o to teoretycznie chodzi

Ja w pracy jestem jedyną dziewczyną, więc jak zabraknie 1 osoby to nic się nie stanie także chyba idę do pracy, bo nie będzie szumu
Zresztą ostatnio teściowa się pytała, czy zawsze chodzę ubrana cała na czarno. To ja zapoczątkowałam czarny protest, zanim to było modne

a nie miałaś szukać innej pracy?
szukam.... niestety tam gdzie mega chciałam okazało się- że babeczka która miała iść na emeryturę - nie ma jeszcze tyle lat pracy i konkurs cofneli... Złożyłam też na inne stanowisko, ale czekam na termin konkursu... ale wiecie jak to jest z urzędami... W środę mam rozmowę, ale ... to nie to co chcę i
Cytat:
Zgadza się, ja z czystą przyjemnością bym się wybrała, bo oczywiście przeciwna jestem temu wszystkiemu ale niestety siedzę od 2 tygodni na 2 stanowiskach (swoim i koleżanki), więc nie byłoby wesoło gdyby i mnie zabrakło

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Korinko właśnie, a jak poszukiwania nowej pracy?
Kochana, pomału... to niestety długi proces :/ wpadłam w dołek muszę się jakoś ogarnąć...

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
hello!!! piątek a na dodatek dziś szkolenie vol 2

co do protestu w poniedziałek to ja bym chętnie ten urlop na żądanie wzięła ale potrzebuję wolne we wtorek wiec nie będę robić takich numerów w wtorek bedę protestować :d
dobry był wczoraj obiad?
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w piątunio W dodatku przed 13 wychodzę załatwiać służbowe sprawy, więc może da się przeżyć.

Gratuluję wszystkim wczorajszych zakupów

Czy jeśli wczoraj dostałam z Douga potwierdzenie wysłania zamówienia to mogę dziś po pracy iść je odebrać? To jest drugi koniec mojego miasta, więc to dla mnie cała wyprawa.

Miłego dnia
Lena jak u Ciebie w pracy?
Stary 2016-09-30, 06:23   #1463
amyz
Chanel Lady

Cytat:
szukam.... niestety tam gdzie mega chciałam okazało się- że babeczka która miała iść na emeryturę - nie ma jeszcze tyle lat pracy i konkurs cofneli... Złożyłam też na inne stanowisko, ale czekam na termin konkursu... ale wiecie jak to jest z urzędami... W środę mam rozmowę, ale ... to nie to co chcę i

Kochana, pomału... to niestety długi proces :/ wpadłam w dołek muszę się jakoś ogarnąć...

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

dobry był wczoraj obiad?

do nowego roku na pewno coś znajdziesz jak nie tam to gdzieś indziej urzedów nam w tym kraju dostatek
a obiadek był dobry a co ważniejsze darmowy
kupilabym sobie coś ..... tylko co?
amyz jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:27   #1464
lena40
Lady Pudernica

Cytat:

dobry był wczoraj obiad?

Wczoraj nie było mojej szefowej, więc był spokój. Dziś jeszcze nie wiem.

Nie chcę tu pracować i szukam, ale wiadomo jak to jest. Najchętniej otworzyłabym coś swojego, kompletnie nie związanego ani z wykształceniem, ani z zawodem wykonywanym. Chyba potrzebuję zmian w życiu.

Nie cytujcie tego proszę, potem zedytuję.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-30 o 06:51
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:35   #1465
korinka3

Cytat:
do nowego roku na pewno coś znajdziesz jak nie tam to gdzieś indziej urzedów nam w tym kraju dostatek
a obiadek był dobry a co ważniejsze darmowy
kupilabym sobie coś ..... tylko co?
Stary 2016-09-30, 06:37   #1466
Rotkohl
Zakorzenienie

Lena
A co byś chciała otworzyć? może faktycznie warto nad tym pomyśleć
I w jakiej branży pracujesz jeśli można wiedzieć? Bo wcześniej miałam wrażenie, że coś z prawem związane, ale teraz to już kompletnie nie mam pojęcia.

Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:37   #1467
korinka3

Cytat:
Wczoraj nie było mojej szefowej, więc był spokój. Dziś jeszcze nie wiem.

Nie chcę tu pracować i szukam, ale wiadomo jak to jest. Najchętniej otworzyłabym coś swojego, kompletnie nie związanego ani z wykształceniem, ani z zawodem wykonywanym. Chyba potrzebuję zmian w życiu.

Nie cytujcie tego proszę, potem zedytuję.
Ja też potrzebuje zmian... też myślalałam o czymś swoim, ale o czym Tż ma swoją firmę... poryczałam się wczoraj z nerwów
Stary 2016-09-30, 06:43   #1468
iza89
Zakorzenienie

W końcu piątek! Jak ja się cieszę...

Cytat:
Ja też potrzebuje zmian... też myślalałam o czymś swoim, ale o czym Tż ma swoją firmę... poryczałam się wczoraj z nerwów
Głowa do góry, wszystko się poukłada

Też kiedyś myślałam o założeniu swojej firmy, ale nie wiedziałam do końca w jakiej dziedzinie. Nieuniknione, że w przyszłości założę taką prywatkę
Stary 2016-09-30, 06:46   #1469
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Lena
A co byś chciała otworzyć? może faktycznie warto nad tym pomyśleć
I w jakiej branży pracujesz jeśli można wiedzieć? Bo wcześniej miałam wrażenie, że coś z prawem związane, ale teraz to już kompletnie nie mam pojęcia.

Nie mam pojęcia co to by miało być . Pomysły mam różne - począwszy od usług doradczych (co związane jest z moim wykształceniem i zawodem wykonywanym), przez otwarcie sklepu internetowego po butik z ciuchami .

Pracuję w branży finansowej, z wykształcenia jestem prawnikiem, zawód wykonywany to audytor. Czyli sprawdzam czy firma działa zgodnie z prawem - tak najprościej rzecz ujmując.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Też nie mam pomysłu korinko.
Mój tż też prowadzi własną działalność, ale w branży o której pojęcia nie mam. Namawia mnie na coś swojego, ale twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie działalności w okresie, kiedy jeszcze jestem zatrudniona. Mniejsze zusy, jest czas na rozkręcenie interesu, jakieś zabezpieczenie finansowe jest.

Tylko co to by miało być
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-30, 06:47   #1470
korinka3

Cytat:
W końcu piątek! Jak ja się cieszę...

Głowa do góry, wszystko się poukłada

Też kiedyś myślałam o założeniu swojej firmy, ale nie wiedziałam do końca w jakiej dziedzinie. Nieuniknione, że w przyszłości założę taką prywatkę

Cytat:
Nie mam pojęcia co to by miało być . Pomysły masz różne - począwszy od usług doradczych (co związane jest z moim wykształceniem i zawodem wykonywanym), przez otwarcie sklepu internetowego po butik z ciuchami .

Pracuję w branży finansowej, z wykształcenia jestem prawnikiem, zawód wykonywany to audytor. Czyli sprawdzam czy firma działa zgodnie z prawem - tak najprościej rzecz ujmując.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Też nie mam pomysłu korinko.
Mój tż też prowadzi własną działalność, ale w branży o której pojęcia nie mam. Namawia mnie na coś swojego, ale twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie działalności w okresie, kiedy jeszcze jestem zatrudniona. Mniejsze zusy, jest czas na rozkręcenie interesu, jakieś zabezpieczenie finansowe jest.

Tylko co to by miało być
ale co? teraz tyle tego na rynku...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości