Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-10-02, 10:37   #2041
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
witam niedzielnie i nadrabiam

Martusia super fotki i za denko
Anaszel gratuuję denka
Paulincia ale Ty masz włosy
Rotkhol świetne gratisy, bielizna
Liv za zakupy
Pingwin coś ostatnio tylko narzekasz i krytykujesz rozejrzyj się dookoła życie nie jest takie złe

jakbym kogoś pominęła to zbiorczo gratuluję zakupów, denkosława itp itd

Ja wczoraj skromnie tylko bluzeczkę w Guessie Tż mi kupił o taką http://www.guess.eu/pl/Catalog/View/...op/W63P0WK3X51

Super bluzka

Annaszel za zakupy

Kurde, raz cytuje, raz nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
czemu nie moge powiększyć zdjęć Martusi

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Martusia na pw poproszę dane do tego hotelu, zapiszę sobie !
piękna niedziela, szykujemy ognisko, od jutra pogoda ma się zwalić
dzis można się opalać
zaraz wysle

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Paulincia

maarthusia jest offline  
Stary 2016-10-02, 10:39   #2042
Koshatka
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
kolor się zgadza
To najważniejsze. Włosy piękne.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czy w S. są już nowe perfumy YSL Mon Paris? I czy ktoś ma dłużej VIPy, bo dzisiaj mi się kończą a raczej nie zdążę dzisiaj dojechać. I ponawiam pytanie co polecacie z bonem z Douglasa bo nie mam pomysłu na niego 😊
Ja mam do 09.10.

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Szykuje mi się ciężki tydzień proszę o trzymanie kciuków. Jak w tym szale coś kupię na vipach w S. to się pochwalę nie skreślajcie mnie z listy członków wątku
Stary 2016-10-02, 10:39   #2043
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Martita senkju

aniyam jest offline  
Stary 2016-10-02, 10:47   #2044
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wiekszosc turystow lezakowala przy basenach malo kto plywal tez tego nie rozumiem
Może tam coś niefajnego pływa?

Afryka
Stary 2016-10-02, 10:51   #2045
maarthusia

Koshatka, wrecz przeciwnie woda turkusowa, przejrzysta, tylko jest troszke wodorostow ale w niczym nie przeszkadzaja
Zauwazylam, ze wiekszosc ludzi woli sie uwalic przy basenie z drinkiem i tak spedzic dzien my wolelismy lezec i spacerowac po plazy

maarthusia jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:00   #2046
Malinum
Zakorzenienie

Annaszel za denko A rozswietlacz to stary Modern Mercury w nowej wersji

Amyz

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:01   #2047
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

jestem chora na maxa od piątku, dziś z maską męską E. na twarzy i wreszcie nie czuję jej zapachu
gratuluję zakupów i denek

Marthusia super fotki, jaką mieliście pogodę? Jesteś zadowolona? Byliście z biurem? Patrząc na fotki marzy mi się powrót do RPA - to był mój wyjazd życia i niesamowite doświadczenie.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie, ale zostało 5 (słownie: pięć) flaszek perfum, z czego dwie chcę zbyć. Świat się wali, nie mam ochoty na nic nowego (chociaż jeszcze nie wąchałam nowej BV), mogłabym pachnieć tylko HC edt i Chanel Chance na zmianę. Jak żyć? :conf used:
To super, dążyłaś do zmniejszenia kolekcji
HC już prawie nie ma nigdzie... a jakiś czas temu chciałam sobie je przypomnieć.

Czy jutro przyłączacie się do czarnego protestu??

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:04   #2048
amyz
Chanel Lady

co się dzieje z tym głupim wizażem wariuje wszystko, zdjeć sie nie da powiększyć z lupą przy laptopie siędzę
Cytat:

Szykuje mi się ciężki tydzień proszę o trzymanie kciuków. Jak w tym szale coś kupię na vipach w S. to się pochwalę nie skreślajcie mnie z listy członków wątku

Gratulacje za denka i zakupy
będzie dobrze
Cytat:

Wiekszosc turystow lezakowala przy basenach malo kto plywal tez tego nie rozumiem

Super dno

cudnie tam może się bali rekinów/wielorybów
amyz jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:10   #2049
Malinum
Zakorzenienie

Co z tym cytowaniem znowu Koshatko podeslij mi nr karty i Twoje dane jesli moglabym z Twoich vipow skorzystac o ile sie calkiem nie rozchoruje
Malinum jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:13   #2050
amyz
Chanel Lady

agnes zdrówka

Aniyam i annaszel fajne zakupy
amyz jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:16   #2051
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Koshatka, wrecz przeciwnie woda turkusowa, przejrzysta, tylko jest troszke wodorostow ale w niczym nie przeszkadzaja
Zauwazylam, ze wiekszosc ludzi woli sie uwalic przy basenie z drinkiem i tak spedzic dzien my wolelismy lezec i spacerowac po plazy
W sumie to ja też pływałabym w basenie. Po topieniu się w morzu boję się otwartych wód z niepewnym dnem. Za to przelecieć brzegiem mogę wiele km.

Cytat:
Co z tym cytowaniem znowu Koshatko podeslij mi nr karty i Twoje dane jesli moglabym z Twoich vipow skorzystac o ile sie calkiem nie rozchoruje
Podeślę jak trochę ogarnę pw. Jak pracujesz w tym tygodniu? Być może będę mieć dostęp do samochodu to bym odebrała te pudełka w Kat. No i EL.
Zdrówka
Stary 2016-10-02, 11:20   #2052
amyz
Chanel Lady

aniyam dostałaś mojjego priva? bo wizaż świruje
amyz jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:23   #2053
korinka3
Melissa Lejdi :)

Ale piekna pogoda

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Zdjec nie widze
korinka3 jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:38   #2054
maarthusia

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
jestem chora na maxa od piątku, dziś z maską męską E. na twarzy i wreszcie nie czuję jej zapachu
gratuluję zakupów i denek

Marthusia super fotki, jaką mieliście pogodę? Jesteś zadowolona? Byliście z biurem? Patrząc na fotki marzy mi się powrót do RPA - to był mój wyjazd życia i niesamowite doświadczenie.

To super, dążyłaś do zmniejszenia kolekcji
HC już prawie nie ma nigdzie... a jakiś czas temu chciałam sobie je przypomnieć.

Czy jutro przyłączacie się do czarnego protestu??

Bylismy z TUIem, pogoda ok, tylko 1 dzien lalo od rana do wieczora, a tak to upal jestem zadowolona, choc szczerze mowiac wole sama organizowac wyjazdy
RPA tez mi sie marzy, ale to za jakis czas jak masz okazje to lec

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Amyz moze jutro wizaz odzyje
rekinow podobno nie ma przy brzegach ale cholera wie, co w tej wodzie siedzi

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W sumie to ja też pływałabym w basenie. Po topieniu się w morzu boję się otwartych wód z niepewnym dnem. Za to przelecieć brzegiem mogę wiele km.

Podeślę jak trochę ogarnę pw. Jak pracujesz w tym tygodniu? Być może będę mieć dostęp do samochodu to bym odebrała te pudełka w Kat. No i EL.
Zdrówka
Oj tez racja basen bezpieczniejszy

maarthusia jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:38   #2055
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
To najważniejsze. Włosy piękne.

Ja mam do 09.10.

Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:39   #2056
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Amyz dostałam i dziś odpisałam

aniyam jest offline  
Stary 2016-10-02, 11:55   #2057
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:

Zdrówka
Wtorek mam wolny to jak się calkiem nie rozchoruję to mogę podskoczyc tak do 15-16 do Katowic natrę się czosnkiem i zapcham cebulą

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:

Bylismy z TUIem, pogoda ok, tylko 1 dzien lalo od rana do wieczora, a tak to upal jestem zadowolona, choc szczerze mowiac wole sama organizowac wyjazdy
RPA tez mi sie marzy, ale to za jakis czas jak masz okazje to lec

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Amyz moze jutro wizaz odzyje
rekinow podobno nie ma przy brzegach ale cholera wie, co w tej wodzie siedzi

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Oj tez racja basen bezpieczniejszy

Aj szkoda, ze zdjec nie widzę na telefonie. Super, że wyjazd się udał u nas bylo w tym czasie zimno brrrr
Malinum jest offline  
Stary 2016-10-02, 12:10   #2058
amyz
Chanel Lady

Aniyam a ja dzisiaj odpisałam na Twoją wiadomość doszło?
ehhh co za głupi wizaż
amyz jest offline  
Stary 2016-10-02, 12:17   #2059
sand
Zakorzenienie

Maarthusia - dzięki miałaś cudne widoczki
annaszel - za denko
Lena_94 - na cały tydzień

Gratuluję zakupów

piękny dzień dzisiaj, zbierałam w parku kasztany i żołędzie z moim przedszkolakiem a potem byliśmy na lodach
Stary 2016-10-02, 12:23   #2060
Aabelia
Wtajemniczenie

agnes, Malinum zdrówka
Aabelia jest offline  
Stary 2016-10-02, 12:41   #2061
liv87
Guerlain Lover

Cytat:

Gratulacje za denka i zakupy

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Co to za rozświetlacz z Estee muszę mieć? I dajcie linka do kremików RS + za 169. Please

Takie oto buciki nabyłam:

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
witam niedzielnie i nadrabiam

Martusia super fotki i za denko
Anaszel gratuuję denka
Paulincia ale Ty masz włosy
Rotkhol świetne gratisy, bielizna
Liv za zakupy
Pingwin coś ostatnio tylko narzekasz i krytykujesz rozejrzyj się dookoła życie nie jest takie złe

jakbym kogoś pominęła to zbiorczo gratuluję zakupów, denkosława itp itd

Ja wczoraj skromnie tylko bluzeczkę w Guessie Tż mi kupił o taką http://www.guess.eu/pl/Catalog/View/...op/W63P0WK3X51

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie, ale zostało 5 (słownie: pięć) flaszek perfum, z czego dwie chcę zbyć. Świat się wali, nie mam ochoty na nic nowego (chociaż jeszcze nie wąchałam nowej BV), mogłabym pachnieć tylko HC edt i Chanel Chance na zmianę. Jak żyć? :conf used:
wow, mnie sie chyba nic takiego nie zdarzy

Edit: znowu mi polowe cytatow poucinalo
Gratuluje denek i zakupow

liv87 jest offline  
Stary 2016-10-02, 12:55   #2062
Malinum
Zakorzenienie

Aabelia Dziekuje
Malinum jest offline  
Stary 2016-10-02, 12:56   #2063
Lena_94
Zadomowienie

Chciałam zacytować i wizaż wszystko mi skasował

Dziękuję za wszystkie kciuki, jesteście super
Stary 2016-10-02, 13:07   #2064
annaszel
Rozeznanie

No ja też nie rozumiem. Ja to bym z wody nie wychodziła !!!
annaszel jest offline  
Stary 2016-10-02, 13:19   #2065
Rotkohl
Zakorzenienie

.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-10-02 o 14:59
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-10-02, 13:19   #2066
annaszel
Rozeznanie

Dzięki dziewczyny . Mi TŻ powiedział, że te grafitowe buty to babcine są . No ja tak nie uważam.

Dziś pogoda nawet fajna chciaż miało padać. Jutro chyba wybiorę się po pracy do Starego Browaru do S i EL oblukać te nowości, bo dziś mi szkoda dnia na to.

Ugotowałam pyszny rosołek. Lubię to .

Pamiętacie sprawę z oblaniem mojego balkonu olejem? No więc sprawa jest w toku. Policja już kilka razy była na osiedlu, dzwonili do wskazanych mieszkań ale jakoś nikt nie chciał im otworzyć. Chociaż policja twierdziła, że było słychać że ktoś jest w domu. Jak ktoś ma czyste sumienie to chyba nie powinien się bać otwierać policji, prawda? Z monitoringiem jeszcze walczą, zażądaliśmy ustalenia sprawcy, dopiero za n-tym podejściem policja przyjęła zgłoszenie.

Natomiast ostatnio jakś babsztyl chyba z mojej klatki tak długo trąbił klaksonem aż pies sie zdenerwował i wybiegł na balkon. To ona wtedy przylazła pod balkon i pyta czy może go nagrać . Zbluzgałem ją i wysłałam na drzewo. Jeszcze z fochem poszła. Podejrzewam, że to ona mogła być.

Edytowane przez annaszel
Czas edycji: 2016-10-02 o 13:22 Powód: Błąd
annaszel jest offline  
Stary 2016-10-02, 13:24   #2067
saipan
Zadomowienie

Kurcze tez mi cytowanie wywala.

Maarthusia super fotki, zazdroszcze wyjazdu. Moj tz wszedzie widzi niebezpieczenstwo i nie chce jechac bo boi sie ze na cos zachoruje bo torche cherlawa jestem no i fajne denko

Ale wykupilismy juz wyjazd na przyszly rok. W sumie do wrzesnia niedaleko����������������
Co do podkladow to tez nie cierpie jak mi nakladaja bo zawsze za duzo naloza. Kiedys tak sie zalatwilam ze dalam sobie nalozyc przed podroza. Jak dojechalam to podklad mi sie zważył i wygladalam jak ufo

Mam ochote na born this way. Mialam te gotowe probki i vanila niby jest idealna ale nie kryje dobrze i wylaza moje zaczerwienienia a light beige jest za ciemny.
Ciekawe jak duza jest roznica pomiedzy nide i light beige. Testowalyscie moze te dwa kolory?

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-10-02 o 13:28
saipan jest offline  
Stary 2016-10-02, 13:28   #2068
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Amyz, Liv
Nie bede usuwac fot, bo nie widac mojej pasztetowej facjaty

Jakiej ? No co Ty?!

Poprosimy o zdjęcia z Martusią i relację, co ciekawego widziałaś, przeżyłaś i zjadłaś .

OKAZJE ZAKUPOWE POJAWIAJĄ SIĘ CIĄGLE. NIE TRZEBA KAŻDEJ WYKORZYSTYWAĆ!
kjd3 jest offline  
Stary 2016-10-02, 13:32   #2069
annaszel
Rozeznanie

Cytat:
Annaszel za denko A rozswietlacz to stary Modern Mercury w nowej wersji

Amyz

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
To jego chyba nie ma na stronie EL, albo nie umiem znaleźć
annaszel jest offline  
Stary 2016-10-02, 13:34   #2070
saipan
Zadomowienie

Annaszel nie sa babcine a ludzi niektorych to bym zabila. Zlosliwi okropnie
saipan jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości