Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 87 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-10-03, 14:05   #2581
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dostałam nowy katalog S. Tom Ford będzie w S

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Witam się dzisiaj

mój syn był bardzo zadowolony z Casio G-shock (tez 18-latek)

ja robilam, pytaj

podobno uszkodzenia od nakłuć regenerują sie 12h i po tym czasie spokojnie mozna nakładac makijaż -tak powiedziala mi osoba która wykonywała zabieg
Cholerka a u mnie minie 9 h, myślisz, że to duża różnica, czy spokojnie mogę pójść na mezo w czwartek a w piątek do pracy??
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:09   #2582
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Polecasz? Myślę nad słuchaniem w samochodzie, ale nie wiem jak to ugryźć Tzn kupuję płytkę i słucham - to ok, ale piszą, że pliki też można w aplikacjach mieć - jak to wtedy działa? Ściągam np na telefon, podłączam go do bluetooth i słucham (trzeba mieć neta włączonego) czy muszę mieć miejsce na telefonie i ściągam cały plik na telefon?
Nie znam się na tym kompletnie, a myślę nad wypróbowaniem chociaż jednej książki, bo to mi może całkiem ułatwić życie
Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Ja słucham muzyki tak w samochodzie - pewnie przejdzie też z audiobookiem
Mam cały plik na telefonie i albo podłączam tel przez USB lub audio kablem, albo przez bluetooth do zestawu głośnomówiącego. Odtwarzam wtedy z odtwarzacza z tel. Ale YouTube też tak działa, więc pewnie jakieś aplikacje też się da.
Myślę, że ro zadziała. Ja "ściągam" audiobooki z Legimi i z tego słucham. Też nie przekonuje mnie kupowanie płyt z audiobookiami, bo potem mi tylko miejsce zajmują. W sumie gdyby nie audiobooki, to w liceum nie przebrnęłabym przez "perły" literatury polskiej, t.j. Chłopi, Potop, i cała reszta, a tak, czekając na przystanku albo wracając ze szkoły słuchałam.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:11   #2583
be_zludna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy w jakimś sklepie w którym dostanę lampę pierscieniowa są teraz jakieś rabaty? ( głównie będą to sklepy fotograficzne)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na aliexpress zawsze są rabaty
Miałam pytać wcześniej, co z nią będziesz robić?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:11   #2584
Wonder Woman
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cholerka a u mnie minie 9 h, myślisz, że to duża różnica, czy spokojnie mogę pójść na mezo w czwartek a w piątek do pracy??
Oktawiaaa, może zadzwoń tam i zapytaj, będziesz miała spokojną głowę
Stary 2016-10-03, 14:15   #2585
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Przestań bo jeszcze dojdzie do tego, że dziś będę piekła dostałam skrzynkę jabłek od teściowej z ich ogrodu, bez nawozów
Jak od twojej teściowej, to sprawdź czy nie jest z jakimś arszenikiem czy innym wąglikiem
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:19   #2586
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
ja słucham namiętnie ;D

Odebrałam dziś pakę z poczty z drugim boxem wziętym z kartami i brak maseczki origins
Ah ta S

Ja w ten weekend dopiero rozpakowałam wrześniowego boxa, ale super, bardzo udany dla mnie
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:21   #2587
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:

Aaa przy okazji, miałam niedawno w skrzynce ulotkę z S. z próbką tego nowego AoD (niestety w saszetce ) - na szczęście zapach niczego mi nie urwał, pozostaję wierną fanką klasyka

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2016-10-03 o 14:23
maarthusia jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:29   #2588
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Na aliexpress zawsze są rabaty
Miałam pytać wcześniej, co z nią będziesz robić?
Jako oświetlenie do malowania się ją chce
Wiesz co myślałam kiedyś o Ali, ale tam wychodzą drożej plus z gwarancją problem, a już lampę do paznokci dostalysmy zepsuta i i tak 100 nas kosztowała, bo mniej niż połowę zwrotu dostalysmy. Więc jakoś już droższych rzeczy mi się tam nie chce zamawiać.

Rotkohl jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:44   #2589
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:

Przepiękne wyspy, polecam
Piękne plaże i błękitne wody, łaziliśmy po miejscach, w których nagrywali Grę o Tron
Nie miałam telefonu bo sprzedałam przed wyjazdem, a dopiero dziś kupię nowy, więc nie mam dużo zdjęć. Ale na pewno tam wrócę, lot da się wyrwać bardzo tanio, wszyscy bardzo mili, zgubić się nie da, jest też taki blog Polaków mieszkających na Malcie, gdzie dają zniżki na wycieczki. Skorzystaliśmy z rejsów akurat. Przepiękna sprawa.

Na razie szok przeżywam, bo mam tyle pracy, że aż... I w międzyczasie ekipa pomalowała pokoje, a zimny szarybłękit na wzornikach okazał się strasznie ciemnym typowym niebieskim kolorem i prawie zemdlałam jak zobaczyłam. Szukam teraz czegoś zeby to zamalować.
Fajnie, że wyjazd udany, też tam chcę pojechać. za udane poprawki.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Przyszedł moj Dior i flachy Tauera w końcu otworzyłam )

korinka3;
Jestem za Bossem i portfelem. I cały czas trzymam kciuki za nową pracę
Aabelia jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:52   #2590
be_zludna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jako oświetlenie do malowania się ją chce
Wiesz co myślałam kiedyś o Ali, ale tam wychodzą drożej plus z gwarancją problem, a już lampę do paznokci dostalysmy zepsuta i i tak 100 nas kosztowała, bo mniej niż połowę zwrotu dostalysmy. Więc jakoś już droższych rzeczy mi się tam nie chce zamawiać.

Myślałam, że będziesz jutuberka. Chyba że już jesteś

Ja tam zamawiałam do max 30$ i nawet nie ze strachu, tylko jakoś tak wyszło. Ale ostatnio mi nie wysłali silikonu do czyszczenia pędzli, ale szkoda mi czasu na pisanie skargi o 3pln ://

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline  
Stary 2016-10-03, 14:58   #2591
maarthusia

Irmina, super opis wyspy i fajnie, że jesteś zadowolona z wyjazdu - to najważniejsze może i ja też tam kiedyś zajrzę nie wiem, dlaczego Malta zawsze kojarzyła mi się z zimnem
Stary 2016-10-03, 15:02   #2592
ewelinka_
Zadomowienie

Czesc nadrobiłam trochę, i chciałam podziekowac Lenie za linki z S. kliknelam rzeczy na 300 zl będę sprawdzać daty jak przyjdą ale już się nie mogę doczekać Lena powodzenia u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Zdjęcia S się nie dodały? Eh
mam ten puder na poczcie musze go jutro odebrać, ale już po zdjęciach widze ze będzie love gratuluje
Cytat:
swietna wiadomość, perfumy tez? Czaje się na velvet orchid już chyba z pol roku i ciagle ich nie kupiłam kolorówka tez mnie kusi, z rabatem 20% caly czas będzie swietnie
ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:04   #2593
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jak od twojej teściowej, to sprawdź czy nie jest z jakimś arszenikiem czy innym wąglikiem

Tak, od teściowej, byliśmy wczoraj na obiedzie

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Czesc nadrobiłam trochę, i chciałam podziekowac Lenie za linki z S. kliknelam rzeczy na 300 zl będę sprawdzać daty jak przyjdą ale już się nie mogę doczekać Lena powodzenia u fryzjera

mam ten puder na poczcie musze go jutro odebrać, ale już po zdjęciach widze ze będzie love gratuluje

swietna wiadomość, perfumy tez? Czaje się na velvet orchid już chyba z pol roku i ciagle ich nie kupiłam kolorówka tez mnie kusi, z rabatem 20% caly czas będzie swietnie
W katalogu jest tylko kilka zapachów Toma Forda, o kolorówce nic tam nie jest napisane
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:05   #2594
Aabelia
Wtajemniczenie

Nowa paletka Bobbi brown

http://www.sephora.com/luxe-eye-edit...20grid:p413257
Aabelia jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:11   #2595
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Myślałam, że będziesz jutuberka. Chyba że już jesteś

Ja tam zamawiałam do max 30$ i nawet nie ze strachu, tylko jakoś tak wyszło. Ale ostatnio mi nie wysłali silikonu do czyszczenia pędzli, ale szkoda mi czasu na pisanie skargi o 3pln ://
ja to sie nadaje
Zbyt nieśmiała jestem i nie reprezentacyjna choć na studiach kiedyś nam kazali kanały zakładać i musiałam sie upubliczniac, ale tak szybko jak wpis dostałam wszystko zostało zablokowane

Rotkohl jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:16   #2596
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Lidia dostałam spódniczkę obfocę jak będę w domu

aniyam jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:17   #2597
ewelinka_
Zadomowienie

Cytat:

Tak, od teściowej, byliśmy wczoraj na obiedzie

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

W katalogu jest tylko kilka zapachów Toma Forda, o kolorówce nic tam nie jest napisane
aha, w sumie tez mi to pasuje, w D. rabaty na zapachy sa tylko co jakiś czas a w sephorze caly czas jest 20%
ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:32   #2598
sand
Zakorzenienie

Hej ho gratuluję dzisiejszych zamówień, denek i wszystkiego, czego dziś gratulujemy lece nadrabiac
sand jest offline  
Stary 2016-10-03, 15:53   #2599
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Irmina, super opis wyspy i fajnie, że jesteś zadowolona z wyjazdu - to najważniejsze może i ja też tam kiedyś zajrzę nie wiem, dlaczego Malta zawsze kojarzyła mi się z zimnem
Było ciepło. Nie jakoś gorąco, nawet zdarzył się jakiś deszcz mały ( ), ale pechowo trafiliśmy, bo zazwyczaj nie pada, chyba ponad 300 dni słonecznych jest średnio.
Klimat Malty jest podobno zbliżony do Tunezji np. Teraz jakby co na wizztours można użyć kodu HAPPY100 i będzie 100 euro zniżki na wycieczki m.in. na Maltę ale też Cypr, Teneryfę, Alicante.
Już zacieram łapki, żeby coś zarezerwować
Nie mogłam obejrzeć Twoich zdjęć z Czarnego Lądu, bo mi wizaż nie pozwalał powiększyć straszne pieniądze wołają za to Safari na Malcie też można jeepem pojeździć
dam link tu
http://www.maltaigozo.pl/malta-jeep-safari-od-a-do-z/
w ogóle bardzo polecam ten blog, ja czytałam i nie mogłam się doczekać wyjazdu, po zdjęciach się zakochałam
Stary 2016-10-03, 16:06   #2600
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aaa Nie patrzę
Stary 2016-10-03, 16:17   #2601
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Fajnie, że wyjazd udany, też tam chcę pojechać. za udane poprawki.

korinka3;
Jestem za Bossem i portfelem. I cały czas trzymam kciuki za nową pracę
korinka3 jest offline  
Stary 2016-10-03, 16:29   #2602
maarthusia

Cytat:
Było ciepło. Nie jakoś gorąco, nawet zdarzył się jakiś deszcz mały ( ), ale pechowo trafiliśmy, bo zazwyczaj nie pada, chyba ponad 300 dni słonecznych jest średnio.
Klimat Malty jest podobno zbliżony do Tunezji np. Teraz jakby co na wizztours można użyć kodu HAPPY100 i będzie 100 euro zniżki na wycieczki m.in. na Maltę ale też Cypr, Teneryfę, Alicante.
Już zacieram łapki, żeby coś zarezerwować
Nie mogłam obejrzeć Twoich zdjęć z Czarnego Lądu, bo mi wizaż nie pozwalał powiększyć straszne pieniądze wołają za to Safari na Malcie też można jeepem pojeździć
dam link tu
http://www.maltaigozo.pl/malta-jeep-safari-od-a-do-z/
w ogóle bardzo polecam ten blog, ja czytałam i nie mogłam się doczekać wyjazdu, po zdjęciach się zakochałam
Supcio fajny ten blog zapoluje na jakies korzystne oferty na Malte na razie urlopu nie mam za duzo moze cos w przyszlym roku sie trafi

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

I ja dostalam katalog z S. na szczescie kompletnie nic mnie nie kusi, poza mala pianka Estee ANR 30ml za 39zl jak sie pojawi na stronie to klikam
Szkoda, ze w S. beda tylko zapachy TF wolalabym kolorowke

Stary 2016-10-03, 17:07   #2603
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Lidia spódniczka jest super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0764.jpg (111,2 KB, 94 załadowań)

aniyam jest offline  
Stary 2016-10-03, 17:13   #2604
maarthusia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uuuuuulala ale szexowna

Stary 2016-10-03, 17:13   #2605
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Czesc. 😀

Korinko, idac za rada Never kup mu Scenta i zapas prezerwatyw. Mlody niech czesciej seks uprawia niz my wszystkie razem wziete. Byle odpowiedzialnie 😀

Moja dzieciowa wyprawka nie ma konca. Juz nie mam gdzie tego upychac, a jeszcze mi brakuje troche.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-10-03, 17:17   #2606
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O wow, ale super
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-10-03, 17:18   #2607
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc. 😀

Korinko, idac za rada Never kup mu Scenta i zapas prezerwatyw. Mlody niech czesciej seks uprawia niz my wszystkie razem wziete. Byle odpowiedzialnie 😀

Moja dzieciowa wyprawka nie ma konca. Juz nie mam gdzie tego upychac, a jeszcze mi brakuje troche.
o to to, chłopak i się ucieszy i poużywa .

Szefowo ależ spódniczka

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-10-03, 17:25   #2608
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Uuuuuulala ale szexowna

Cytat:
O wow, ale super

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
o to to, chłopak i się ucieszy i poużywa .

Szefowo ależ spódniczka
Abo wzięło mnie ostatnio na wiązania

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc. 😀

A na kiedy masz termin?

aniyam jest offline  
Stary 2016-10-03, 17:33   #2609
iza89
Zakorzenienie

aniyam no no noooo

P.S. Mam awizo do paczki, dzięki

Tak swoją drogą, używałyście ten krem do stóp z Origins, który ostatnio upolowałyśmy?
Stary 2016-10-03, 17:37   #2610
kjd3
only smart shopping

Cytat:
jedlismy tylko w hotelowej restauracji, a tam kuchnia taka "normalna", czyli kurczak, wolowina, owoce morza, ryz, ziemniory pod rozna postacia itp. z tego, co czytalam to Kenia nie ma takiej " tradycyjnej" kuchni

Jesli chodzi o safari to zdecydowaliamy sie na taka podroz dla ubogich najbardziej wciskane 2-3 dniowe safari kosztowaly ok 500$, co dla mnie jest nie do przyjecia pojechalismy do narodowego parku, gdzie widzielismy zyrafy, pawiany, bawoly i pumby fajnie, ale majty mi nie spadly moze dlatego, ze wole obserwowac zycie morskie moim skromnym zdaniem nie warto wydawac na safari takich chorych sum ale wiadomo: kazdy sam decyduje
Dzięki za info . Kuzynka pracująca w Itace mówiła mi, że pod koniec grudnia Afryka bywa w super cenach, ale z kolei trzeba pomyśleć o szczepieniach, robiliście jakieś i z jakim wyprzedzeniem?
Cytat:
Czy któraś z Was robiła mezoterapię twarzy?
Robiłam i wszystko zależy od tego czym Ci ją zrobią. Jeśli rollerem, to możesz następnego dnia iść do pracy, ale jeśli igłą czy dermapenem, to kilka dni trzeba spędzić w domu .

OKAZJE ZAKUPOWE POJAWIAJĄ SIĘ CIĄGLE. NIE TRZEBA KAŻDEJ WYKORZYSTYWAĆ!
kjd3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości