jak to możliwe??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-09, 10:02   #31
aprzybyla
Wtajemniczenie

GG do aprzybyla
Dot.: jak to możliwe???

Rzeczywiście fajna fryzurka i fajny kolorek...
eh... chciałabym takie włoski mieć
aprzybyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 10:52   #32
wiwisekcja
Raczkowanie

Fryzurka jest dokladnie ta samiusienka nie obcielam nawet milimetra wlosow tylko jak sa jasniejsze to tych na zyji jakos nie widac , ale to dokladnie ta sama fryzurka na tych zdjeciach tylko kolor inny .
wiwisekcja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:58   #33
karo-la
Wtajemniczenie

Znalazłam ten rozjaśniacz na necie-to firma Framesi-i nazywa się Decolor B special plus...
Najtańszy kosztuje 79zł i jest go 500ml,na cholerkę mi tyle?Nie wiem gdzie dostać we Wro w saszetce, a i tak pewnie mi w hurtowni nie sprzedadzą...
Byłam u dosłownie 12 fryzjerów i każdy rozkładał ręce-ja też chcę!!!

karo-la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:10   #34
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karo-la
Znalazłam ten rozjaśniacz na necie-to firma Framesi-i nazywa się Decolor B special plus...
Najtańszy kosztuje 79zł i jest go 500ml,na cholerkę mi tyle?Nie wiem gdzie dostać we Wro w saszetce, a i tak pewnie mi w hurtowni nie sprzedadzą...
Byłam u dosłownie 12 fryzjerów i każdy rozkładał ręce-ja też chcę!!!
We Wrcławiu jest sporo hurtowni i sklepów fryzjerskich, np. polwell. Nie wiem czy maja ten własnie dekoloryzator, najlepiej zadzwonic i zapytać, a czy sprzedadzą? Na pewno! tylko, że jakieś 25-30 procent drożej niz fryzjerom
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 17:00   #35
olokasia
Raczkowanie

GG do olokasia

wiwisekcja jestem naprawde pod wielkim wrażeniem ...wygladasz w tym kolorku świetnie...
olokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 17:59   #36
malaika7
Rozeznanie

Fajnie, że się udało. Mnie też strasznie wkurza, gdy idę do fryzjera i słyszę, że się nie uda i nie da rady... A to w jakiej kondycji będą włosy po takich eksperymentach zależy od ich właściwości. Moje też już wiele przeszły (wielokrotne rozjaśnianie pod rząd, dready, rozplątywanie dreadów itd.) i jeszcze łysa nie jestem
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 19:13   #37
Asiula1
Raczkowanie

Rewelacyjnie!
Super, że się udało a przy okazji utarłaś troszkę nosa wszystkim straszącym))) ,że Ci na następny dzień wypadną włosy))))

POzdrawiam
Asiula1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 19:56   #38
mania19
Zadomowienie

eee tam utarłaś nosa od razu ... Dziewczyny poprostu się martwią, radzą jak najlepiej ... ile to na tym forum przewinęło się zdesperowanych duszyczek płaczących na umywalką pełną włosów, które próbowały na własną rekę rozjaśnić włosy... Ja swoje bałam się potraktować rozjaśniaczem w sprayu, a co dopiero ... Używam tony masek itp. suszę chłodnym strumieniem trzymając suszarkę z pół metra od włosów i napewno odradziłabym Ci takie eksperymenty na własnych włosach ... trochę rozwagi kobieto ... Masz szczęście , że Ci się udało ale nie polecam brać przykładu wiwisekcji bo może się to żle skończyć ot taka mała rada
mania19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 19:35   #39
wiwisekcja
Raczkowanie

Zgadza się to rozjaśniacz firmy Framesi ale w saszetce kosztuje koło 7 zł !!!!!! ( nie wiem dokładnie bo kupowałam z wodą utlenioną ). Można kupic u miłej pani w sklepie pod hala Wola . Włosy nadal wygladaja super , nic nie wypadło, błyszczy się jak należy tyle ,że od wczoraj nie jestem już ruda tylko czekoladowa, bo jakaś taka w tym rudym wydawałam się sobie jak Mariolka z mięsnego, więc teraz jestem dumną włascicielką pięknie jasno czekoladowych włosków. I nie wyglada na to ,żeby cos miałoby wypaść , włosy są jedynie troszke bardziej sztywne co mnie akurat cieszy bo moje wlosy wczesniej byly bardzo śliskie i sypkie wiec trudno bylo je ułożyć teraz to bułka z masłem ;-).
wiwisekcja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości