przekrwione oczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-14, 15:44   #31
ossa
Raczkowanie

Dot.: przekrwione oczy

Mi popekały naczynka podczas zapalenia spojówek. I już tak mi zostało! dlatego musze się ratować kropelkami, które zwężają naczynka i "wybielaja oko". własnie, al enie można ich długotrwale stosować, np. przez rok non stop. Wiec zakraplam okazyjnie (teraz starazolin) i wystarcza.
ossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:58   #32
1robi
Przyczajenie

GG do 1robi

teraz wszystko do tej pory pobije to:

http://www.domzdrowia.pl/img/24/56024b.jpg

Postać:
KAPSUŁKI

Opis:
Naturapia Wzrok dzięki zastosowaniu unikalnego zestawu składników odżywczych korzystnie wpływa na narząd wzroku. Wskazaniem do stosowania preparatu jest m.in. słabnący wzrok, gorsze widzenie, zaburzenia widzenia o zmierzchu, przemęczenie oczu.

Jest on przeznaczony dla osób pracujących przy komputerze, w trudnych warunkach oświetleniowych, nocą oraz narażonych na pogorszenie wzroku związane z wiekiem.

Zawarte w preparacie składniki posiadają znaczące działanie przeciwutleniające, a także przeciwdziałają niekorzystnemu wpływowi wolnych rodników na sieć naczyń krwionośnych narządu wzroku.

Producent: US PHARMACIA

Opakowanie: 30 KAPS.

dostałem w promocji w jednej aptece za ..3 złote
1robi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:19   #33
lope lope
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ossa Pokaż wiadomość
Mi popekały naczynka podczas zapalenia spojówek. I już tak mi zostało! dlatego musze się ratować kropelkami, które zwężają naczynka i "wybielaja oko". własnie, al enie można ich długotrwale stosować, np. przez rok non stop. Wiec zakraplam okazyjnie (teraz starazolin) i wystarcza.
pewnie, z reszta jak po krotkim czasie nie pomoze, znaczy sie, ze nie mialo pomoc i trzeba sie skontaktowac z lekarzem. starazolin powinien zaczac dzialac juz po pierwszych 2-3 zarkpleniach czyli po jednym dniu powinna byc rekacja
lope lope jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 00:06   #34
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lope lope Pokaż wiadomość
pewnie, z reszta jak po krotkim czasie nie pomoze, znaczy sie, ze nie mialo pomoc i trzeba sie skontaktowac z lekarzem. starazolin powinien zaczac dzialac juz po pierwszych 2-3 zarkpleniach czyli po jednym dniu powinna byc rekacja
pytanie czy te krople starazolin mozna zakraplać na soczzewki ??

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:08   #35
ossa
Raczkowanie

Ostatnio tez mnie to zastanawiało. wyczytałam, że przed zakropleniem trzeba zdjąć szkiełka, bo składnik konserwujący krople - chlorek benzalkoniowy uszkadza soczewki.
ossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:37   #36
ivana
Raczkowanie

Witam.
Przy soczewkach kontaktowych omijałabym krople ze srodkami konserwującymi szerokim łukiem. Osiadają one na soczewce i na powierzchni oka, podrażniając oczy i uszkadzając soczewki (najgorszy pod tym względem jest wspomniany chlorek benzalkoniowy).
Radzę pytać o takie bez środków konserw., farmaceuta zawsze może spojrzeć na skład i sprawdzić czy są one zawarte.
Przykładowe krople bez środków kons. to Hyabak, Hylo-Comod (kosztują ok. 20zł, ale można je używać przez 3 miesiące po pierwszym użyciu) i krople w tzw. minimsach czyli minibuteleczkach do zużycia w ciągu 24h po otwarciu np. Homeoptic, Biolan.
Pozdrawiam.
ivana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:43   #37
magratka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
Witam.
Przy soczewkach kontaktowych omijałabym krople ze srodkami konserwującymi szerokim łukiem. Osiadają one na soczewce i na powierzchni oka, podrażniając oczy i uszkadzając soczewki (najgorszy pod tym względem jest wspomniany chlorek benzalkoniowy).
Radzę pytać o takie bez środków konserw., farmaceuta zawsze może spojrzeć na skład i sprawdzić czy są one zawarte.
Przykładowe krople bez środków kons. to Hyabak, Hylo-Comod (kosztują ok. 20zł, ale można je używać przez 3 miesiące po pierwszym użyciu) i krople w tzw. minimsach czyli minibuteleczkach do zużycia w ciągu 24h po otwarciu np. Homeoptic, Biolan.
Pozdrawiam.
Świete slowa. Przy soczewkach nalezy uzywac tylko kropli, ktore sa przeznaczone dla "soczewkowcow". Ja uzywam Hylo Comod (naprawde mozna uzywac go az 3 m-ce) i polecam.
magratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:12   #38
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

A czy zamiast kropli brałyscie jakies tabletki własnie na przekrwione,zmeczone oczy ?
Nie lubie kropli i zdecydowanie wolałabym przyjmowac takie suplementy.
klara01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:13   #39
lope lope
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
A czy zamiast kropli brałyscie jakies tabletki własnie na przekrwione,zmeczone oczy ?
Nie lubie kropli i zdecydowanie wolałabym przyjmowac takie suplementy.
sa suplementy witaminowe, z witaminami A,B,C, luteina. dobrze robia na oczy, a jak jeszcze sa dobrze zbilansowane to nawet organizm je przyswaja . mozesz sobie sprobowac superoptic, tam sa tez kwasy omega3
lope lope jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:33   #40
Jula84
Wtajemniczenie

Podnoszę wątek, bo od pewnego czasu mam z tym poważne problemy. Byłam już kilka razy u okulistki i generalnie z kilkunastu leków, sprawdził sie tylko jeden: maść VitaPos - łagodzi oczy, gdy są strasznie przekrwione, ale nie załatwia sprawy :-(

Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 17:48   #41
Emilia_P
Przyczajenie

Przekrwione oczy to kiedyś była moja zmora, myślałam że nic się z tym nie da zrobić, ale udało się znaleźć rozwiązanie. Koleżanka poleciła mi hialeye i wtedy wygląd moich oczu od razu się poprawił, z czasem zaczerwienienie zaczęło się zmniejszać, aż w końcu zniknęło całkiem. Teraz pojawia się tylko od czasu do czasu a wtedy od razu sięgam po hialeye.
Emilia_P jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 13:22   #42
floragia
Raczkowanie

dobre krople do oczu też likwidują zaczerwienienie, warto sobie poczytać składy, bo można spotkać w kroplach wyciągi z roślin które dzialają przeciwzapalnie, ja odkąd zaczełam regularnie używać kropli to dawno nie mialam problemów z zadnymi zapaleniami
floragia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 16:37   #43
claudie_nov
Przyczajenie

Dziewczyny a używała któraś Hyabak? Do tej pory stosowałam Lacrimal i był spoko, Hyabak jest droższy ;/ ale koleżanka poleciła, że ponoć lepszy od Lacrimala, ale na opinii jednej osoby nie chcę bazować...
claudie_nov jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 07:08   #44
Magnatka44
Przyczajenie

ja tak mam jak długo robię coś przed komputerem więc zawsze pod ręka mam jakies krople nawilżające i wtedy jest lepiej
Magnatka44 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości