prosze o porade w sprawie farbowania w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-08, 17:30   #1
vivian
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385
GG do vivian

prosze o porade w sprawie farbowania w這s闚

Jestem naturalna szatynk i postanowi豉m przefarbowac w這sy na kolor czarny, tylko mam kilka w徠pliwosci. Po pierwsze nie wiem czy wybrac farbe(i jakiej firmy?), czy moze naturalna henne. Poza tym obawiam sie, ze w這sy beda sie niszczyc i rozdwajac, jak u mojej znajomej...bardzo prosze o rad...
vivian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-09, 07:32   #2
werax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania w這s闚

Przefarbowa na ciemniejszy to nie problem tylko zeby nie przesuszy .naj mniej niszcz farby z weli lub bell color . A p騜niej umiej皻nie malowa odrosty najpierw nak豉dac na odrosty na oko這 20 minut a p霩niej reszte farby na cale w這sy trzymac przy ciemnych kolorach nie d逝瞠j ni10 minut .Tak wi璚 ca貫 farbowanie ma trwa 30minut Wcale nie powiedziane 瞠 jak si trzyma d逝z瞠j to lepiej .Przy jasnych kolorach to sie sprawdza
werax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-09, 14:57   #3
atena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Proponuje si zastanowi nad taka decyzja, poniewaz farby czarne i ciemnobrazowe sa trwale i nie tylko nieusuwalne, ale nie dajace sie modyfikowac w zaden inny sposob! Jezeli w razie niezadawalajacego efektu bedziesz sie chciala ich pozbyc,a nie planujesz radykalnego ciecia to wierz mi, ze to jedyna alternatywa. Tak zwana dekoloryzacja tak potwornie niszczy wlosy, ze w zasadzie i tak trzeba je potem sporo obciac, no i zostaje rudy kolor!!!
atena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-09, 15:29   #4
*chocolate*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
GG do *chocolate*

Ja z br您u i blond pasemek polecia豉m czarna palette, pallet nie polecam... Z tym, ze ja robi豉m chyba do 25myc, bo przez dwa miesiace mi kolor schodzil Og鏊nie by豉m zadowolona, teraz mam jasny brazik, ale wieczorkiem tez jade na czarno tym razem kolezanka poleci豉 mi festival 'mahoniowa czern' ... Mamm nadzieje, ze jutro nikt nie zemdleje na m鎩 widok, bo juz kazdy przyzwyczajony do jasnych wlosow :P

PS: Po schodzeniu farby, wlosy poprostu p這wia造 do naruralnego koloru... NIe mialam zadnych przebarwien i rudo軼i na wlosach

Wiza穎wo-ciuszkowy w徠ek...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705

*chocolate* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-09, 16:06   #5
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Og鏊nie jestem przeciwniczk czarnych w這s闚, bo niewiele os鏏 wygl康a w nich 豉dnie i naturalnie. Mo瞠 spr鏏uj najpierw bardzo ciemnego br您u i ewentualnie p騧niej czarnego? Jak ju napisa豉 Atena bardzo trudno p騧niej pozby si tego koloru!
Je郵i jednak ju si zdecydowa豉, to farby kt鏎e polecam, to L'oreal (np. seria Casting) - nie wysuszaj w這s闚, ponadto w opakowaniu maj 鈍ietn od篡wk!
Stary 2006-02-12, 19:34   #6
vivian
Raczkowanie

GG do vivian

Dziekuje Wam dziewczyny jestescie kochane wielki buziak dla WasChyba napocz徠ku zafarbuje si na ciemny br您, a potem ewentualnie na czer...Dziekuje
Stary 2006-02-12, 19:44   #7
olokasia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102
GG do olokasia

vivian mysle ze podje豉s s逝szna decyzje..ja r闚niez uwazam ze nie powinnas farbowac na czarno..lepszy jest czekoladowy...
olokasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 20:38   #8
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez yedanna
Og鏊nie jestem przeciwniczk czarnych w這s闚, bo niewiele os鏏 wygl康a w nich 豉dnie i naturalnie. Mo瞠 spr鏏uj najpierw bardzo ciemnego br您u i ewentualnie p騧niej czarnego? Jak ju napisa豉 Atena bardzo trudno p騧niej pozby si tego koloru!
Je郵i jednak ju si zdecydowa豉, to farby kt鏎e polecam, to L'oreal (np. seria Casting) - nie wysuszaj w這s闚, ponadto w opakowaniu maj 鈍ietn od篡wk!
KOchana nie farbuj Castingiem!!! Przesusza ,niszczy w這sy i doprowadzi
mnie do 造sienia.Polecam Ci Goldwell Colorance szampon do kwa郾ej koloryzacji dost瘼ny tylko w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi.Kolor si r闚nomiernie wyp逝kuje i nie ma mowy o odrostach,w這sy jak po super odzywce no i nie zniszczy moich bardzo delikatnych w這sk闚 .Naprawde polecam.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 15:38   #9
vivian
Raczkowanie

GG do vivian

Cytat:
Napisane przez Angi74
KOchana nie farbuj Castingiem!!! Przesusza ,niszczy w這sy i doprowadzi
mnie do 造sienia.Polecam Ci Goldwell Colorance szampon do kwa郾ej koloryzacji dost瘼ny tylko w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi.Kolor si r闚nomiernie wyp逝kuje i nie ma mowy o odrostach,w這sy jak po super odzywce no i nie zniszczy moich bardzo delikatnych w這sk闚 .Naprawde polecam.
A mozesz napisac ile takie cudo kosztuje??
Stary 2006-02-13, 18:39   #10
Angi74
Wtajemniczenie

Ok.30 z.
Stary 2006-02-14, 13:25   #11
vivian
Raczkowanie

GG do vivian

Angi74 a w這sy po zej軼iu farby nie robi si przypadkiem koloru b這ta, bo cos tak s造sza豉m??
Stary 2006-02-14, 18:44   #12
Angi74
Wtajemniczenie

Kolor b這ta? Pierwsze s造sz.Ja zawsze bede polecac ten Colorance,bo uchroni mnie przed wy造sieniem z powodu uzaleznienia od farbowania Castingiem,po kt鏎ym mia豉m w這sy jak siano.A po Colorance b造sk i to na d逝go,w這sy odzywione,zero wysuszenia.
Moze p鎩dz do fryzjera,na pewno doradz Ci jaki odcien b璠zie pasowa Zamiast mocnej czerni proponuj Ci na przyk豉d kolor ciemnej czekolady.
Stary 2006-02-14, 21:41   #13
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez yedanna
Og鏊nie jestem przeciwniczk czarnych w這s闚, bo niewiele os鏏 wygl康a w nich 豉dnie i naturalnie.

Jestem naturaln blondynk, na g這wie mia豉m ju blond, br您, 郵iwk, bak豉瘸n, wi郾i, czerwie i kilka razy czer i ka盥y mi m闚i, 瞠 w czerni mi naj豉dniej, cho z natury jestem raczej blada, czarnych w這s闚 nie zamieni豉bym ju dzi na inne ( nie dlatego , 瞠 si nie da, ju 3 razy schodzi豉m z czerni). Ale nie o to mi chodzi. C瞠sto w豉郾ie spotykam si z opiniami, 瞠 w czarnych w這sach wygl康a si nienaturalnie , czy nie豉dnie. Moim skromnym zdaniem , r霩nie nienaturalnie i nie豉dnie wyglada si i w blondach w ogromnej wi瘯szo軼i przypadk闚 obecnie( a bior帷 pod uwag stan w這s闚 wielu moich kolerzanek ,kt鏎e rozjasniaja, to i gorzej)Co zas sie tyczy naturalno軼 og鏊nie ma這 kobiet ma w這sy kt鏎e sprawiaj wra瞠nie naturalnych.. My郵, 瞠 grunt to dobrze si czu w kolorze, ale rzeczywi軼ie te doradzam najpierw jaki ciemny br您 aby poprostu spr鏏owac, czy ciemne kolory w og鏊e psuj do danej twarzy.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 15:17   #14
vivian
Raczkowanie

GG do vivian

Mi pasuj ciemne w這sy bo mam jasn cer.przed chwil zobaczy豉m na allegro ile kosztuje ten szampon Goldwell Colorance to o ma這 co nie spad豉m z fotelaRany jaki on drogi 170 z!!!
Stary 2006-02-20, 16:41   #15
Angi74
Wtajemniczenie

Nie wiem jaki ten szmpon z allego? Dziwna cena,ale zaraz sprawdze.Ja moj kupilam (jak pisalam wyzej) w sklepie z artykulami fryzjerskimi za ok 30 zl.To tubka na jedno lub 2 uzycia.Jesli bedziesz miala problem z dostaniem go ,moge Ci kupic i wyslac.Pozdrawiam.
Stary 2006-02-20, 16:52   #16
Angi74
Wtajemniczenie

Vivian,sprawdzilam ten z allegro.To jest to samo ale w piance,(mialam kiedys a wersje) wystarcza na rok ,przy farbowaniu co 2 miesiace,ale sprzedawca nie napisal ze potrzebny jest specjalny dozownik-ktorego on juz nie ma w ofercie.bez dozownika nie otworzysz butelki.No i najwazniejsze nie ma tam czarnego koloru- 2N.
Ja kupuje teraz ta wersje w kremie(o ktorej pisalam),jest duzo tansza ze wzgledu na pojemnosc.Pozdrawiam
Stary 2006-02-20, 16:52   #17
vivian
Raczkowanie

GG do vivian

Cytat:
Napisane przez Angi74
Nie wiem jaki ten szmpon z allego? Dziwna cena,ale zaraz sprawdze.Ja moj kupilam (jak pisalam wyzej) w sklepie z artykulami fryzjerskimi za ok 30 zl.To tubka na jedno lub 2 uzycia.Jesli bedziesz miala problem z dostaniem go ,moge Ci kupic i wyslac.Pozdrawiam.
By豉bym bardzo wdzi璚zna, ale nie w tym miesi帷u
Stary 2006-02-20, 16:55   #18
Angi74
Wtajemniczenie

Jak bedziesz chciala,daj poprostu znac.Ja dla siebie tez bede kupowac w przyszlym miesiacu.Bu嶔a.
Stary 2006-02-20, 17:01   #19
vivian
Raczkowanie

GG do vivian

To fajnie, jakos sie ugadamy
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.