Typsy z Allegro??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-08, 22:04   #1
Malaika1
Przyczajenie

Typsy z Allegro???

Czy ktos kupił typsy z Allegro??? Bo cenowo są atrakcyjne ??? Chodzi o tą firmę Nail z warszawy !!! Dziękuję
Malaika1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 22:34   #2
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk
Dot.: Typsy z Allegro???

...Krzyżyk na drogę...
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 22:42   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie

a co to sa typsy???
Stary 2006-02-08, 22:52   #4
Meariel
调解人

Dziewczyny, bądźcie wyrozumiałe, Malaika nie jest Polką z pochodzenia i ładnie zapytała.
Malaiko, odpowiedziałabym Ci, gdybym miała jakiekolwiek pojęcie na temat tipsów, ale nie mam.
Pozdrawiam!
Stary 2006-02-08, 23:31   #5
szaramysz
Raczkowanie

GG do szaramysz

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Czy ktos kupił typsy z Allegro??? Bo cenowo są atrakcyjne ??? Chodzi o tą firmę Nail z warszawy !!! Dziękuję
ja kupowałam u użytkownika emila2006 szklane i naturalne, i byłam bardzo zadowolona, a tipsiki tanie Nie łamały się nie pękały- polecam
szaramysz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 07:45   #6
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

ja tez kupowalam juz pare razy tipsy na allegro, od sprawdzonych uzytkownikow- trendy nails- ma super tipsy french oraz od emila2006- mleczne i szklane...bylam i jestem b.zadowolona z nich bo nic sie z nimi nie dzialo- nawet z tak delikatnymi jak szklane dobrze sie je obrabia...
Stary 2006-02-09, 09:17   #7
Malaika1
Przyczajenie

Dzięki Maeriel !!!! Masz rację nie dobrze pisze po polsku. W allegro, są typsy amerykańskie, mam na myśli mleczne i szklane. Czy warto ich kupić ???

PS: czy ktoś mówi dobrze po angliesku albo francusku, ???
Stary 2006-02-09, 11:19   #8
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Część rzeczy na allegro jest kiepskiej jakości a częśc nie. Często produkty są kupowane u producenta dlatego sa tak tanie. Hurtownie i dystrybutorzy pazurkowi nakładają ogromną marżę - nie wiem jak to sie pisze - dlatego na allegro mozna kupic taniej.
Najlepiej wypróbować i ocenic.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:01   #9
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ale kolezanka pisze tu o tipsach "amerykanskich".....o ile pamietam ich cena to cos kolo 15 zł..............I mysle ,że wlasnie wokól takich ofert oscylowała uwaga Malaiki..stąd mój krzyżyk
Stary 2006-02-09, 13:25   #10
andzya
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ja raz kupilam i sama je sciagalam.nie polecam.zrazilam sie do takich akcji
Stary 2006-02-09, 15:41   #11
asika7
Raczkowanie

GG do asika7

Ja zaopatruje sie czasami z allegro i przyznam ze rowniez nie narzekam. pozdrawiam!!
Stary 2006-02-09, 17:51   #12
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Dzięki Maeriel !!!! Masz rację nie dobrze pisze po polsku. W allegro, są typsy amerykańskie, mam na myśli mleczne i szklane. Czy warto ich kupić ???

Po francusku umiem sie tylko przedstawic, ale po angielsku mowie calkiem niezle
a-sea-of-honey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 19:49   #13
lilithin
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Malaika1

angielsi znam dobrze (studiuje anglistyke), ale w wyborze tipsow Ci nie pomoge, nie znam sie na tym kompletnie. a tak z cieawosci, to skad jestes?
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 20:20   #14
bb-m
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
...Krzyżyk na drogę...

Aż ciepło na sercu mi się robi, gdy czytam takie odpowiedzi!!!
bb-m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 23:04   #15
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
...Krzyżyk na drogę...
nie chce byc niemila ale musze przyznac ze czytalam wiele wypowiedzi paulakrk i wiekszosc z nich( w watkach o podobnej tematyce)jest w takim stylu.nie wszytskie dziecwyzny stac zeby chodzic co 3 tyg do stylistki i uzupelniac sobie pazokci i wola same sie nauczyc.
domyslam sie ze chodzi tu o kursy o ktorych tak czesto wspominasz i ze sa stylistki kotre robia paznokcie bez owych i zarazaja klientow do korzytania z waszych uslug ale jesli ktos chce na wlasne potrzeby to dlaczego odrazu mowicie takie niemile rzeczy.
czytalam przed chwila watek gdzie dziewczyna pokazywala swoje paznokcie(wlasnej roboty)bez kursy itp i zaraz wypowiedzi ze nie ma jakijs krzywej itp profesjonalisci moze i to widza ale chyba nie o to tu chodzi...
przepraszam za brak ladu i skladu postu ale mnie to bardzo bulwersuje!
ja osobiscie robie paznokcie u stylistki ale nie mam nic przeciwko jesliu ktos robi sam w domu na wlasna reke w koncu nie kazego na to stac i jesczze kogos za to "potepiacie"

marti86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 23:10   #16
Malaika1
Przyczajenie

Chyba już nie kupię w Allegro. Poszukam gdzie indzie. Dzięki za odpowiedż.
Ale jest mi potrzebne kleje i tipsy.
Lilithin: Kongijką jestem. Francuski to mój język urzędowy. Ale po angliesku bardzo dobrze mówię też.
Stary 2006-02-09, 23:13   #17
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Lilithin: Kongijką jestem. Francuski to mój język urzędowy. Ale po angliesku bardzo dobrze mówię też.
mi sie nie wydaje zeby wsyztskie byly zle poczytaj recencje firm ktore robia tipsy na wizazu dziewczyny sie wypowiadaly na ten temat poszukaj i wedy bedziesz mogla wybrac tam sa jak kts juz napisal ceny producenta wiec zawsze taniej

Stary 2006-02-09, 23:19   #18
Aguska20
Raczkowanie

Malaika1 poczytaj komentarze bo niektore to badziewie ale czasami nawet firmy sprzedaja.Powodzenia
Aguska20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 23:24   #19
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

W jakim przepraszam stylu???
Wyrażenie "krzyżyk na droge" odnosiło sie do tipsów kupowanych na allegro za 15 złotych. To co mam powiedzieć dziewczynie - " jasne kup sobie, jakosc nie ważna, napewno wszystko bedzie sie swietnie trzymalo". NIe masz pojecia o temacie a sie wypowiadasz - to co jest sprzedawane na allegro ( w wiekszosci przypadkow) to kawalki odpowiednio skrojonego plastiku ,ktory z prawdziwymi tipsami ze swietnych materiałow ( ABS itp) nie ma nic wspolnego. Powtarzam - NIC! Rownie dobrze mozna pociąc pudelko po jogurcie i efekt (oraz wytrzymalosc) bedzie podobna.
A wnoszac z postu Malaiki ( super piszesz po polsku- brawo!!!) nie ma ona zielonego pojecia w temacie tipsow - stad absolutnie odradzam zakupy na allegro bo prawdopodobnie kupi szajs i nie bedzie miala z tego zadnego pozytku. A z kursami nie ma to nic wspolnego bo nie o tym rozmawiamy - nie wymyslaj sobie prosze zdań , ktorch nie wypowiedzialam.
Stary 2006-02-10, 00:01   #20
Malaika1
Przyczajenie

Paulakrk: pazury to moja pasja. Więc od 4 lat mam kontakt z światem pazurów. Mam pojęcia i mam skończone kurs (akryl i żel). Tylko uważam że te produkty są troczkę za drogie dla mnie. Nie mi stać na razie na zakupy wszystkich produktów. Np typsy 100szt po 200zł , trochę za drogo .
Stary 2006-02-10, 00:07   #21
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

No i super Malaika! Dlatego nie wiedząc o Tobie nic, nie wyrywalam sie z jakimis tyradami na temat kursów ale wyraziłam opinię na temat tanich tipsow na allegro.
A gdzie mieszkasz? Poszukalabym na Twoim miejscu dystrybutora Euro Fashion ( ewentualnie weszla na ich stronę) i tam sprobowala cos znalesc- sa np tipsy Pinnacle - bardzo dobra firma, 100szt za okolo 55-60 zł -wiec nie tak wiele.
Aa tylko musisz im pokazać kopię dyplomów badz certyfikatów.
Stary 2006-02-10, 00:24   #22
Malaika1
Przyczajenie

z krakowa jestem. Powiedz mi a ty ? czym się zajmujesz ? jakich produktów używasz ??
Stary 2006-02-10, 00:29   #23
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Hehehe no ja również z Krakowa A pracuje na Christrio, IBD, NSI, FPO a z tańszych a równie dobrych odpowiedników - ESN, Strata, SNP.
Stary 2006-02-10, 00:51   #24
Malaika1
Przyczajenie

to fajnie z Krakowa !!!!co myślisz o tej firmie naildesign z warszawy??? oferta czekawa !!!
Stary 2006-02-10, 00:54   #25
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=naildesign
Tu był post na ten temat, niestety nic więcej nie wiem...
Stary 2006-02-10, 01:10   #26
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
W jakim przepraszam stylu???
Wyrażenie "krzyżyk na droge" odnosiło sie do tipsów kupowanych na allegro za 15 złotych. To co mam powiedzieć dziewczynie - " jasne kup sobie, jakosc nie ważna, napewno wszystko bedzie sie swietnie trzymalo". NIe masz pojecia o temacie a sie wypowiadasz - to co jest sprzedawane na allegro ( w wiekszosci przypadkow) to kawalki odpowiednio skrojonego plastiku ,ktory z prawdziwymi tipsami ze swietnych materiałow ( ABS itp) nie ma nic wspolnego. Powtarzam - NIC! Rownie dobrze mozna pociąc pudelko po jogurcie i efekt (oraz wytrzymalosc) bedzie podobna.
A wnoszac z postu Malaiki ( super piszesz po polsku- brawo!!!) nie ma ona zielonego pojecia w temacie tipsow - stad absolutnie odradzam zakupy na allegro bo prawdopodobnie kupi szajs i nie bedzie miala z tego zadnego pozytku. A z kursami nie ma to nic wspolnego bo nie o tym rozmawiamy - nie wymyslaj sobie prosze zdań , ktorch nie wypowiedzialam.
w jakim stylu pytasz?hmmmm nie chce uzyc nieodpowiedniego slowa a nie wiem teraz zupelnie jak to nazwac moze-niezbyt uprzekmie przyjaznie.
po 1 moglas zamiast tego powiedziec to co napisalas w tym poscie
po2 skad mozesz wiedziec o czym mam pojecie a o czym nie?nie znasz mnie nie wiesz czym na codzien sie zajmuje a wysnuwasz wnioski(znam osoby ktore zaopatruja sie w tipsy z allegro i jakos nie narzekaja)
po 3 jesli wiesz ktore sa dobre a ktore zle to moglabys doradzic dziewczynie ktora liczy ze t zrobisz bo przeciez pisze po to aby jej doradzic
po4 to faktycznie nie rozmawiamy o kursie(dlatego przeprosilam w poscie poprzednim za brak ladu i skladu to rowniez odnosilo sie do tego)

Stary 2006-02-10, 12:04   #27
kiciulka1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Dziewczyny, bądźcie wyrozumiałe, Malaika nie jest Polką z pochodzenia i ładnie zapytała.
Malaiko, odpowiedziałabym Ci, gdybym miała jakiekolwiek pojęcie na temat tipsów, ale nie mam.
Pozdrawiam!
Przepraszam nie wiedzialam
Nie znam sie na tipsach kompletnie ale ja bym nie ryzykowala z takimi tanimi... to jest podejrzane tak jak perfumy na allegro po szalenie niskich cenach,od razu wiadomo, ze cos nie tak...
Stary 2006-02-10, 13:02   #28
bb-m
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Tanie i całkiem dobre tipsy można kupić w Top Choice ich dystrybutor jest na ul. Belgijskiej w Warszawie a główna siedziba na Al. Krakowskiej.
100 szt kosztuje chyba 30 zł a 250 szt 50 zł.
bb-m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 13:41   #29
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez marti86
w jakim stylu pytasz?hmmmm nie chce uzyc nieodpowiedniego slowa a nie wiem teraz zupelnie jak to nazwac moze-niezbyt uprzekmie przyjaznie.
po 1 moglas zamiast tego powiedziec to co napisalas w tym poscie
po2 skad mozesz wiedziec o czym mam pojecie a o czym nie?nie znasz mnie nie wiesz czym na codzien sie zajmuje a wysnuwasz wnioski(znam osoby ktore zaopatruja sie w tipsy z allegro i jakos nie narzekaja)
po 3 jesli wiesz ktore sa dobre a ktore zle to moglabys doradzic dziewczynie ktora liczy ze t zrobisz bo przeciez pisze po to aby jej doradzic
po4 to faktycznie nie rozmawiamy o kursie(dlatego przeprosilam w poscie poprzednim za brak ladu i skladu to rowniez odnosilo sie do tego)
Przeczytaj co napisałam 2 posty wyzej i przestań smęcić.
A ja znam osoby ,ktore kupują zel za 15 zł na allegro i też nie narzekaja - obrzydliwe buły na paznokciach bardzo im pasują. I im również krzyzyk na droge. Natomiast konkretnych informacji , najbardziej Malaice uzytecznych udzieliłam ja , a nie TY "mi sie nie wydaje zeby wsyztskie byly zle poczytaj recencje firm ktore robia tipsy na wizazu dziewczyny sie wypowiadaly na ten temat poszukaj i wedy bedziesz mogla wybrac tam sa jak kts juz napisal ceny producenta wiec zawsze taniej".
Tyle w tym temacie.
Stary 2006-02-10, 14:17   #30
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Przeczytaj co napisałam 2 posty wyzej i przestań smęcić.
A ja znam osoby ,ktore kupują zel za 15 zł na allegro i też nie narzekaja - obrzydliwe buły na paznokciach bardzo im pasują. I im również krzyzyk na droge. Natomiast konkretnych informacji , najbardziej Malaice uzytecznych udzieliłam ja , a nie TY "mi sie nie wydaje zeby wsyztskie byly zle poczytaj recencje firm ktore robia tipsy na wizazu dziewczyny sie wypowiadaly na ten temat poszukaj i wedy bedziesz mogla wybrac tam sa jak kts juz napisal ceny producenta wiec zawsze taniej".
Tyle w tym temacie.
zyczliwoscia to nie grzeszych....z takim podejsciem do ludi roniez zycze....krzyzyk na droge.........
to by bylo na tyle...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości