"gęsia skórka" pod oczami ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-09, 22:58   #1
Murzina
Przyczajenie

"gęsia skórka" pod oczami ?

Witam,
Poszperałam w róznych postach na forum, ale wydaje mi się, że nie znalazłam osoby z podobnym problemem. Jesli taki temat sie pojawił, to przepraszam
Mam pewna dolegliwość. Nie jest to wielki problem, ale lepiej bym sie czuła bez tego. Mianowicie moja skóra pod oczami ma dziwny wygląd, jakbym miała w tym miejscu gęsia skórkę. Widac dokładniej takie drobniutkie "grudki"..nie wiem jak to określić, w kazdym razie skóra nie jest jednakowo gładka jak na reszcie twarzy. Próbowałam jakiś żelów pod oczy, ale wszytko ma raczej służyc przeciwko opuchliznie, siniakom i zmęczonym oczom.
Jesli jest jakas recepta na mojądolegliwość to czekam na poradę. Z góry dziekuje
Murzina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 09:18   #2
Kacha30
Raczkowanie

Dot.: "gęsia skórka" pod oczami ?

Cytat:
Napisane przez Murzina
Witam,
Poszperałam w róznych postach na forum, ale wydaje mi się, że nie znalazłam osoby z podobnym problemem. Jesli taki temat sie pojawił, to przepraszam
Mam pewna dolegliwość. Nie jest to wielki problem, ale lepiej bym sie czuła bez tego. Mianowicie moja skóra pod oczami ma dziwny wygląd, jakbym miała w tym miejscu gęsia skórkę. Widac dokładniej takie drobniutkie "grudki"..nie wiem jak to określić, w kazdym razie skóra nie jest jednakowo gładka jak na reszcie twarzy. Próbowałam jakiś żelów pod oczy, ale wszytko ma raczej służyc przeciwko opuchliznie, siniakom i zmęczonym oczom.
Jesli jest jakas recepta na mojądolegliwość to czekam na poradę. Z góry dziekuje
to sa prawdopodobnie drobniutkie prosaki - nie ma na to cudownego kremu (skalpel? ) niestety - ja mam cos podobnego i tuszuje to korektorem .
Rady na ta "dolegliwosc" mile widziane
Kacha30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 10:21   #3
skimos
Zakorzenienie

Podbijam, mam ten sam problem (aczkolwiek mi sie wydaje że to od wszelkich korektorów, cieni i kredek pod oczami mi się zrobiło -po prostu od naruszania tych miejsc).

skimos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:37   #4
Kacha30
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skimos
Podbijam, mam ten sam problem (aczkolwiek mi sie wydaje że to od wszelkich korektorów, cieni i kredek pod oczami mi się zrobiło -po prostu od naruszania tych miejsc).

Ja to mam od "zawsze" . Tak jak cienie...dziedziczne. Chetnie bym sie tego pozbyła....gdyby to było w innym miesjcu np policzku to prosaków dosc łatwo sie mozna pozbyc a pod oczetami skóra cienka, delikatna, wiec za bardzo drastycznych metod sie nie da zastosowac.
Skimos jesli sadzisz ze to moze od kosemtyków to odstaw je na jakis czas i zobaczysz czy jest poprawa
Stary 2006-02-10, 11:54   #5
krowianka
BAN stały

a moze sprobuj kremu/masci z wit A-w aptece.
krowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 12:00   #6
Kacha30
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez krowianka
a moze sprobuj kremu/masci z wit A-w aptece.
próbowałam masci, kremu, kapsułek A+E ..
Stary 2006-04-16, 13:08   #7
kate1991
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez skimos
ja tez tak mam i tez mi sie tak wydaje
kate1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:19   #8
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Też takie coś mam, mimo że nie uzywam żadnych kredek pod oczy ani innych tego typu rzeczy. Pamiętam jak kiedyś miałam takie duzego prosaka pod okiem i go wydusiłam, a teraz nie ma śladu, ale te sa takie malutkie i wyduszanie strasznie by bolało Ktoś wie jak się można tego pozbyć, czy jednak się nie da?
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:21   #9
Ai-ling
Przyczajenie

heh, no niestety tez to mam . ale uzywam korektorka i po klopocie, nie widac tych grudek. i dodam ze tez mam to od zawsze :/

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości