...powinnam coś zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-06, 13:16   #1
NiUśKa_
Rozeznanie

...powinnam coś zmienić?

tak sobie siedzę i myślę, czy powinnam coś zmienić...nie chcę jakiejś wielkiej zmiany ale może coś wymyślicie...czekam na propozycje)
NiUśKa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 13:22   #2
NiUśKa_
Rozeznanie

Re: ...powinnam coś zmienić?

jeszcze jedna fotka z polowinek:P
Stary 2005-02-06, 13:28   #3
NiUśKa_
Rozeznanie

na poprzednich fotkach powiem tyle,że włoski miałam prostowane..na codzień takie nie są niestety...tak wyglądałam latem...
Stary 2005-02-06, 13:41   #4
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

[b] Witaj Aniu! Masz bardzo przyjemna buzke i jak dla mnie to jest o.k! Jedna rzecz mnie tylko nurtuje-kolor zloty w jakim wystapilas, cos mi tu nie gra?!Moze sie myle,moze to tylko takie zdjecie-ale sklaniam sie do kolorow zimy dla ciebie. Podesle Ci pare palet i pokombinuj w domu zobacz czy nie lepiej sie czujesz w tych kolorach i daj znac Goraco pozdrawiam

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 21:50
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 14:05   #5
NiUśKa_
Rozeznanie

właśnie większość znajomych zawsze mi mówiła,że do twarzy mi w barwach ciepłych, troszke przygaszonych, typu pomarańcz, brąz, oliwka... sama nie wiem, jaki mam typ urody. dla porównania jak wyglądam w innym kolorze, chłodniejszym znacznie mogę załaczyć fotkę z tegorocznej studniówki,nie mojej jednak:P
Stary 2005-02-06, 15:54   #6
Gruby_Louie
Raczkowanie

A ja mam kilka pytań do Ciebie Aniu (imienniczko)
1. Opalenizna: Na zdjęciach, które dałaś - czy ona jest naturalna (a nie np. wynik wizyty w solarium) ? Czy jest to w ogole skutek opalania czy masz taki naturalny kolor skóry?
2. Czy zdjęcia dobrze oddają kolor Twojej skóry ?
3. Włosy: farbowane czy naturalne? Jeśli farbowane - to jaki jest ich naturalny kolor?
4. Brwi: przyciemniane czy nie?

Najlepiej by było, gdybyś dała fotkę bez makijażu, w dziennym świetle

Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 16:04   #7
NiUśKa_
Rozeznanie

opalam sie bardzo łatwo i na ciemny brąz, bez zaczerwienienia, na fotkach z połowinek i studniowki widac efekty balsamu brazujacego, kolastyny, taki ze złotymi drobinkami. zdjecia dość dobrze oddają kolor skóry, włśnie taki mam po tym balsamie. włosy naturalnie brąz, robione tylko pasemka rosjasniaczem i na większe wyjścia czasem prostowane(dość żadko). brwi nie przyciemniane, naturalnie bardzo gęste i moim zdaniem za ciemne troszke...kiedys, kiedy ich nie regulowałam, wyglądały gorzej co do fotki bez makijażu, chwilowo na kompie takiej nie mam, ale poszperam i może zeskanuje(nie wiem kiedy, bo sama skanera nie mam )
Stary 2005-02-06, 19:02   #8
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Ania napisał(a):
> tak sobie siedzę i myślę, czy powinnam coś zmienić...nie chcę jakiejś wielkiej zmiany ale może coś wymyślicie...czekam na propozycje)
[b]Do tego postu dolaczylas fotke i Ty na tle niebieskiej koszuli jakiegos Mezczyzny i ten kontrast strasnie mi podpasowal! Ale urode i tak masz przeurocza
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 19:17   #9
Gruby_Louie
Raczkowanie

A jaki masz kolor oczu?

Wahałabym się między Jesienią a Zimą. Czy ten brąz (włosy) wpada trochę w miedziany/rudy czy nie? I jaki kolor włosów miałaś w dzieciństwie?

A w ogóle to mam dla Ciebie propozycję Załóż pomarańczową bluzkę i stań w świetle dziennym, spójrz na TWARZ (nie na bluzkę) w lustrze. I powiedz, czy twarz wygląda troszkę tak ... "szarawo" czy całkiem ładnie?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Stary 2005-02-06, 19:21   #10
NiUśKa_
Rozeznanie

heh, przeurocza to nie:P jak bym mogla kilka rzeczy bym zmienila(np troszke krzywy nosek a niebieski, ulubiony kolorek, pokoj mam " in blue" :P ale żadko ubieram się na niebiesko
Stary 2005-02-06, 19:37   #11
NiUśKa_
Rozeznanie

a to ja w pomarańćzu, co prawda na fotce twarz zasłonięta, ale ja sie w tym kolrze dośc dobrze czuję. co do włosów w dzieciństwie...jako niemowlak na fotkach widać, że czarne prawie, później jasny brąz, od słońca jaśnieja zwykle w wakacje i wtedy są naprawdę dziwnego kolru, jakby trochę brązu, wspomnianego rudawo-miedzianego, a na grzywce bardziej blond nawet o kolor oczu zaś to ja nie mam pojecia, najczęściej kiedy się kogoś zapytam to nie umie podać kolorku i mówią, że ładne (do dokumentów wpisuje piwne)
Stary 2005-02-07, 10:05   #12
Gruby_Louie
Raczkowanie

To ja juz sama nie wiem

Chyba Monik@ ma rację - Zima Ale na jej odpowiedzialnosć
Stary 2005-02-07, 16:37   #13
Edii
Rozeznanie

Aniu, ja z innej bajki, wybacz pytanie, jakiej formy jest ten cudny pomarańczowy sweterek? śliczny!
Stary 2005-02-07, 17:29   #14
NiUśKa_
Rozeznanie

sweterek jest firmy senhu, mało znana nazwau nas w słupsku dosyc modne są, ja mam jeszcze oliwkowy, poprostu cudo kolorki i fason tez ładniutki:P to tak moim osobistym zdaniem..pozdrawiam
Stary 2005-02-07, 17:46   #15
Edii
Rozeznanie

Ania napisał(a):
> sweterek jest firmy senhu, mało znana nazwau nas w słupsku dosyc modne są, ja mam jeszcze oliwkowy, poprostu cudo kolorki i fason tez ładniutki:P to tak moim osobistym zdaniem..pozdrawiam

oj, już sobie wyobrażam ten oliwkowy...

czy to polska firma? nie słyszałam o takiej. A powiesz mi jeszcze Aniu, ile kosztują?
rozumiem, że kupiłaś w jakimś butiku...
Stary 2005-02-07, 17:52   #16
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

moim zdaniem zimka, chociaż dobrze byłoby zobaczyć fotkę w naturalnych włoskach i bez makijażu
Stary 2005-02-07, 17:59   #17
NiUśKa_
Rozeznanie

nie wiem niestety czy jest to polska firma kosztowały oba z tego co pamiętam po 50 zł. biorąc pod uwagę,że staram się być w miarę oszczędna to taki wydatek patrząc na ten sweterk wydawał mi się uzasadniony:P i nie kupowałam ich w jednym butiku, będąc w wakacje w poznaniu widziałam taki sam na giełdzie odzieżowej(ale tam niestety tam wstęp tylko dla mających kartę-moja ciocia na szczęście taką posiada
Stary 2005-02-07, 22:36   #18
Edii
Rozeznanie

Ania napisał(a):
> nie wiem niestety czy jest to polska firma kosztowały oba z tego co pamiętam po 50 zł. biorąc pod uwagę,że staram się być w miarę oszczędna to taki wydatek patrząc na ten sweterk wydawał mi się uzasadniony:P i nie kupowałam ich w jednym butiku, będąc w wakacje w poznaniu widziałam taki sam na giełdzie odzieżowej(ale tam niestety tam wstęp tylko dla mających kartę-moja ciocia na szczęście taką posiada

50zł?? z miejsca kupiłabym dwa: pomarańczowy i ten oliwkowy, o którym piszesz - na pewno jest cudny ale z tego, co piszesz wnioskuję, że nie dane mi będzie mieć żadnego - do Poznania mam hektar, tak samo do Słupska, a nazwy firmy nie znalazłam w necie, więc marne nadzieje...a tak sie w nim zakochałam, w tym pomarańczowym, zwłaszcza na Tobie wygląda bosko, tak aptetycznie i cudnie, że natychmiast zapragnęła go mieć
ratunku...
Stary 2005-02-09, 15:37   #19
NiUśKa_
Rozeznanie

tak wyglądałam rok temu, kolor włosów zupełnie jeszcze naturalny, zero pasemek nawet:P co do makijażu to tutaj sam tusz do rzęs... mam nadzieje, że doradzicie mi jak najlepiej się malować, jaka fryzurka, jakie kolorki ubrań(w kolorkach z palety zima jaką załączyła mi monik@ niestety nie czuję się najlepiej...)
Stary 2005-02-09, 16:12   #20
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Wiesz, może to nie będzie zbyt miłe, ale na tych aktualnych fotkach widzę taką sobie dziewczynę, nic szczególnego. Natomiast na ostatnim widzę śliczną dziewczynę, o wyrazistej urodzie!!!
Moim zdaniem wystarczy Ci podkład, tusz i delikatny błyszczyk. Jeśli chcesz mocniejszy makijaż dodaj kremowy cień i delikatny błyszczyk.
Napisz jakich kolorów masz najwięcej w swojej szafie i czy masz dostęp do katalogu Avonu lub Oriflame(z ich pomocą najłatwiej wskazać kolorki).
Stary 2005-02-09, 17:56   #21
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

zgadzam sie z rzesa, duzo lepiej wygladasz na ostatnim zdjeciu, na tych pierwszych wygladasz podobnie jak mnustwo innych dziewczyn, takze mysle ze nie wyroznialabys sie z tlumu za bardzo, moze mocniej maluj rzesy ??[na pierwszych fotkach sa chyba mniej pomalowane niz na tej ostatniej]

a tak pozatym to baaaaardzo mi sie podobaja twoje oczy z ostatniego zdjecia...gdyby moje byly takie ...
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 19:29   #22
NiUśKa_
Rozeznanie

hmm, tamta ostatnia fotka jest sprzed roku i poza oczkami nic mi sie na niej nie podoba, takie nijakie to bylo...fryzurka itp. natomiast fotki aktualne moim zdaniem sa oki, ale tylko te z polowinek tzn te na ktorych jestem w zielonym gorsecie(i tutaj nie bylam nijaka, wiekszosc ludzi z mojej klasy stwierdzila ze wygladalam najladniej ze wszystkich dziewczyn) a te pozniej, ze studniowki-wygladalam nijako, to napewno, mi tez sie nie podobalo, ale nie bylo juz czasu nic zmieniac przed wyjsciem, 2 raz tak nigdzie nie pojde...chociaz moim kolegom i tak sie podobalo(jednak nie ich zdanie najwazniejsze, bo najladniej dziewczyna wyglada wtedy kiedy sama czuje ze jest dobrze wszystko:P)
Stary 2005-02-09, 19:39   #23
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

do obecnego wygladu dodaj mocno wytuszowane rzesy, bedzie wspaniale
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 14:09   #24
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Hmmm, to tylko moje zdanie. Bardziej mi się podoba zdjęcie, gdzie masz krótsze włosy i ciemny kolorek! No i o wieeeele korzystniej Ci w tych kolorkach ze zdjęcia(czarny, ciemny szary - kolorki zimy) niż w zielono - złotym.
Nie twierdzę, że wyglądałaś brzydko. Po prostu o wiele wiele lepiej na ostatniej fotce. Gdybyś wtedy założyła wyjściowe ciuszki, chłopcy padaliby trupem jak kawki!
Stary 2005-02-10, 16:09   #25
NiUśKa_
Rozeznanie

nie chciałam, żeby ktoś odebrał moją odpowiedź jako atak czy marudzenie, poprostu powiedziałam, co ja o tym sądze... co do krótkich włosków, kiedy je miałam to nie było najgorzej, alr dobijało mnie, że cieżko było je ułożyc, po modelowaniu było oki, ale z moimi włosami jest cięzko-żyją własnym życiem jak to mi fryzjerka powiedziala:P a z dłuższymi wygodniej mi jest i więcej możliwości( no i tatuś ukochany od kiedy pamiętam się wściekał, że jestem dziewczynka to powinnam mieć długie włosy i chodzić w spódniczkach ) oczka za waszymi radami postaram się bardziej akcentować, zle może któraś z wizażanek potrafiłaby mi poradzić co robić, aby cienie tak szybko się nie "zbrylały"? bo już po 15 minutach, niezależnie od firmy, cień wygląda kiepsko i pozostaje mi tusz i kredna, którą rozcieram, aby nie tworzyła ostrej linii. jeszcze tylko o kolorkach-zupełnie już nie wiem, może to wina fotek, ale dla porównania pytałam moich dwóch najkochańszych kumpeli i one twierdzą, że stanowczo lepiej w barwach ciepłych, czyli jesieni...a tutaj słysze, że zima...
Stary 2005-02-10, 17:11   #26
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

No cóż "najukochańsze kumpele" z pewnością nie są tak obiektywne jak wizażanki.
Stary 2005-02-10, 17:21   #27
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Sposób na cienie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5358

Możesz też kupić to: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5662

Obydwa produkty szczerze polecam.
Stary 2005-02-10, 18:02   #28
NiUśKa_
Rozeznanie

ja zanim nazwe kogos dobra kumpela to troche czasu mija i musze dosc dobrze kogos poznac w roznych sytuacjach, wiec co do szczerosci akurat tych dwoch osob nie mam zastrzezen, kiedy potrzebuje szczrej rady to ja dostaje, chociaz pozniej nie raz bylo mi przykro,zawsze lepiej sluchac pozytywnych opini o wygladzie czy zachowaniu. jednak wiem ze to bylo dla mojego dobra i szczere. wiec obiektywne one sa. co do obiektywnosci wizazanek tez nie mam watpliwosci, i napewno duzo z tych rad mi sie przyda
Stary 2005-02-10, 18:05   #29
NiUśKa_
Rozeznanie

jesli chodzi o te kosmetyki, powaznie zastanawiam sie nad baza, pozytywnie komentowana na wizazu jest tylko narazie z pieniazkami kiepsko, ale po "zastzryku finansowym" pewnie wyprobuje cieni w kremie raczej nie, poniewaz wole zwykle, rzęsa thx za rady i pozdrawiam
Stary 2005-02-12, 17:14   #30
NiUśKa_
Rozeznanie

pooglądałam starsze fotki i ponieważ denerwowały mnie już odrosty po pasemkach i trzeba było coś z tym zrobić, to pofarbowałam włosy na jasny brąz, czyli taki mniej więcej jak na tej fotce co ci się podobała. dziwnie się narazie czuje, ale to kwestia przyzwyczajenia do kolorku pewnie:P zastanawiam się teraz nad obcięciem włosów, ale nie mam pomysłu na fryzurkę...w miarę możliwości licze na wsparcie propozycjami i fotkami(aktualnie mam włosy do ramion, troszkę pocieniowane i niezbyt podatne na układanie, co widać na fotach na których nie śa one prostowane...)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości