podkład bez miki? - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-10-06, 10:00   #1
Persefona_12
Przyczajenie

podkład bez miki?

Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa, więc jeśli będę coś pisać bez sensu to wybaczcie- nie mam zbyt dużego doświadczenia w minerałach. Jakiś czas temu zmieniłam pielęgnację na naturalną a więc i kosmetyki kolorowe. Zakupiłam podkład Annabelle Minerals, chyba dlatego, że była mi to marka znana z różnych blogów, kolorowych gazet itp. Nie sądziłam, że jest aż tyle różnych producentów kosmetyków mineralnych, dopóki nie dotarłam do Tego Forum. Ale o co w ogóle chciałam zapytać: mam cerę tłustą, skłonną do trądziku i zaskórników. Używam podkładu AM formuła matująca. Ale mam wrażenie, że podrażnia mi skórę i po kilku godzinach wszystkie krostki rosną i robią stany zapalne. Poczytałam, że możliwe jest podrażnianie przez mikę właśnie. Zaczęłam pod podkład, jako bazę stosować puder bambusowy z BU (z jedwabiem i owsem) i mam wrażenie, że jest ciut lepiej. Czy możecie polecić jakieś podkłady bez miki i czy w ogóle idę dobrym tropem? Szukając trochę w necie natrafiłam na kosmetyki Chrimaluxe, ale niestety nie widziałam już w sklepie podkładu bez miki. Albo może podkład, który mikę ma ale w mniejszej ilości? Zastanawiam się jeszcze na zakupie w kolorówce zestawu do samodzielnego zrobienia, ale trochę się boję, że sobie nie poradzę. Co możecie doradzić?
Persefona_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 08:10   #2
Bejdi
Raczkowanie

Dot.: podkład bez miki?

Mam cerę mieszaną,skłonna do przesuszeń więc na starcie z minerałami też sięgnełam po A.M Krycie ma fajne,wdł mnie plasuje się zaraz po Meow,ale zupełnie mi nie odpowiada.Zapycha mnie a najbardziej to chyba własnie formuła matująca.Lepiej pod tym względem sprawdzają się Lucy Minerals.Jak ognia bałam się produktów Lily Lolo własnie ze względu na tendencje do przeszuszeń,ale odkąd mam ich pędzel to jest świetnie.Ich formuła sprawia że wypryski znikają szybciej a nowe się nie pojawiają.Z kryciem jest troszkę gorzej ale działa to u mnie tak: nie mam wyprysków dzięki stosowaniu lily lolo= nie musze dużo kamuflować.A oprócz tego cera przy Lily Lolo ma większe wymagania w sensie nawilżania,złuszczania wiec automatycznie bardziej o nią dbam.

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości