Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness

Notka

Fitness Na tym forum mo瞠sz dowiedzie si wszystkiego o fitness! czyli jak wyczarowa wymarzon sylwetk.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-10, 23:25   #1
orchidea_87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Jedna 造dka Jest Grubsza!!! Pom霩cie!!!

Mam straszliwy problem,ot騜 moja prawa 造dka jes o 1,5 cm szersza od lewej 造dki,niestety ten defekt jest bardzo widoczny.Z t御zersz 造dk彫ic z貫go si nie dzieje ani mnie nie boli.Powiedzcie prosz co mo瞠 by przyczyn takiego stanu rzecz-dodam 瞠 trwa to juzdobrych par lat? Jak mog pozby si tego defektu? Pom騜cie mi bardzo was prosz !!!!
orchidea_87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 13:47   #2
anastazja23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Jedna 造dka Jest Grubsza!!! Pom霩cie!!!

Ja mam podobny problem co ty. My郵 瞠 to przez skrzywienie kr璕oslupa.Moja lewa造dka jest grubsza ni穆rawa,wi璚 w og鏊e nie nosz sp鏚nic. Mo瞠 ktora鈑 dziewczyn zna rozwi您anie problemu,jak takto niech pomo瞠.
anastazja23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 14:13   #3
suzana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 410
GG do suzana

Mam ten sam problem z jednym udem. A polega on na dysproporcji w spalanym t逝szczu (od wewn皻rznej strony) i wi瘯szego rozwoju jednej z czterech g堯w. Dlatego ca趾owicie Cie rozumiem i wiem, 瞠 to 1,5 centymetra mo瞠 by widoczn r騜nic. Co mi doradzono? Wi瘯szo嗆 os鏏 twierdzi豉, 瞠 taki stan jest ca趾iem normalny i cz瘰to spotykany i 瞠 t mniejsz nog powinna traktowa wi瘯sz liczb powt鏎ze. Zdaj sobie spraw, ze to 禦udna praca i zapewne potrwa bardzo d逝go, ale kiedy mi窷nie si wyr闚naj. Mo瞠 te by tego spr鏏owa豉?
Powiedz jeszcze, czy Tw鎩 defekt tyczy si nier闚nego roz這瞠nia t逝szczu czy deformacji mi窷nia? A mo瞠 rzeczywi軼ie zw. jest z wad postawy?

suzana

Kasie鎥a 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

suzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 16:51   #4
anastazja23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Nie wiem na 100 proc czy jest to zwi您ane z wad postawy to tylko moje przypuszczenia. W dotyku czuj 瞠 moja lewa 造dka ta grubsza jest taka miekka,lej帷a wi璚 mo瞠 to t逝szcz,ale z drugiej strony s造sza豉m 瞠 grubo嗆 造dki zale篡 od rozbudowy mi窷nia. Pisa豉 co o 獞iczeniach, mo瞠 mog豉by napisa jak one wygl康aj,jak je wykonywa 瞠by doda obj皻o軼i tej chudszej 造dce??
anastazja23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-11, 00:24   #5
kajka216
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 218

Ja mam r霩nice i w 造dkach i udach lewe udo/造dka - 60/45
prawudo/造dka - 62/40

ja mam tak po operacji ortopedycznej nogi i te nie wiem co z tym zrobi
kajka216 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-11, 00:25   #6
kajka216
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 218

1,5 cm uwierzcie mi to jeszcze nie bardzo wida......ja mam w 造dkach r騧nice 5 cm to dopiero wida, nosze sp鏚nice do po這wy 造dki a co innego mam zrobi w upa?? nie ubiore przeciez sp鏚nicy do kostek bo sie usma瞠....
kajka216 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-11, 09:56   #7
suzana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 410
GG do suzana

Cytat:
Napisane przez anastazja23
Nie wiem na 100 proc czy jest to zwi您ane z wad postawy to tylko moje przypuszczenia. W dotyku czuj 瞠 moja lewa 造dka ta grubsza jest taka miekka,lej帷a wi璚 mo瞠 to t逝szcz,ale z drugiej strony s造sza豉m 瞠 grubo嗆 造dki zale篡 od rozbudowy mi窷nia. Pisa豉 co o 獞iczeniach, mo瞠 mog豉by napisa jak one wygl康aj,jak je wykonywa 瞠by doda obj皻o軼i tej chudszej 造dce??

Zajrzyj tutaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#poslad zaprezentowane jest tylko jedno 獞iczenie, kt鏎e mo積a rozdzieli na poszczeg鏊ne nogi- reszta wymaga jednoczesnej pracy dw鏂h n鏬. W linkowni jest jeszcze jeden link opisuj帷y 獞iczenia na 造dki ( o ile pami皻am jest tam 獞iczenie, kt鏎e mog這by Ci si przyda), ale nie wiem dlaczego system zablokowa tego linka

suzana

Kasie鎥a 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

suzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fitness

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a