Jedna łydka Jest Grubsza!!! Pomózcie!!! - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Na tym forum dowiesz się wszystkiego o świecie fitnessu oraz poznasz różne rodzaje aktywności fizycznej takie jak tabata, joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-10, 22:25   #1
orchidea_87
Przyczajenie

Unhappy Jedna łydka Jest Grubsza!!! Pomózcie!!!

Mam straszliwy problem,otóż moja prawa łydka jes o 1,5 cm szersza od lewej łydki,niestety ten defekt jest bardzo widoczny.Z tąszerszą łydkąnic złego się nie dzieje ani mnie nie boli.Powiedzcie proszę co może być przyczyną takiego stanu rzecz-dodam że trwa to juzdobrych parę lat? Jak mogę pozbyć się tego defektu? Pomóżcie mi bardzo was proszę !!!!
orchidea_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:47   #2
anastazja23
Przyczajenie

Dot.: Jedna łydka Jest Grubsza!!! Pomózcie!!!

Ja mam podobny problem co ty. Myślę że to przez skrzywienie kręgoslupa.Moja lewałydka jest grubsza niżprawa,więc w ogóle nie noszę spódnic. Może ktoraśz dziewczyn zna rozwiązanie problemu,jak takto niech pomoże.
anastazja23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:13   #3
suzana
Zakorzenienie

GG do suzana

Mam ten sam problem z jednym udem. A polega on na dysproporcji w spalanym tłuszczu (od wewnętrznej strony) i większego rozwoju jednej z czterech głów. Dlatego całkowicie Cie rozumiem i wiem, że to 1,5 centymetra może być widoczną różnicą. Co mi doradzono? Większość osób twierdziła, że taki stan jest całkiem normalny i często spotykany i że tę mniejszą nogę powinna traktować większą liczbą powtórzeń. Zdaję sobie sprawę, ze to żmudna praca i zapewne potrwa bardzo długo, ale kiedyś mięśnie się wyrównają. Może też byś tego spróbowała?
Powiedz jeszcze, czy Twój defekt tyczy się nierównego rozłożenia tłuszczu czy deformacji mięśnia? A może rzeczywiście zw. jest z wadą postawy?

suzana

Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

suzana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:51   #4
anastazja23
Przyczajenie

Nie wiem na 100 proc czy jest to związane z wadą postawy to tylko moje przypuszczenia. W dotyku czuję że moja lewa łydka ta grubsza jest taka miekka,lejąca więc może to tłuszcz,ale z drugiej strony słyszałam że grubość łydki zależy od rozbudowy mięśnia. Pisałaś coś o ćwiczeniach, może mogłabyś napisać jak one wyglądają,jak je wykonywać żeby dodać objętości tej chudszej łydce??
anastazja23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 23:24   #5
kajka216
Raczkowanie

Ja mam róznice i w łydkach i udach lewe udo/łydka - 60/45
prawudo/łydka - 62/40

ja mam tak po operacji ortopedycznej nogi i też nie wiem co z tym zrobić
kajka216 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 23:25   #6
kajka216
Raczkowanie

1,5 cm uwierzcie mi to jeszcze nie bardzo widać......ja mam w łydkach róźnice 5 cm to dopiero widać, nosze spódnice do połowy łydki a co innego mam zrobić w upał?? nie ubiore przeciez spódnicy do kostek bo sie usmaże....
kajka216 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 08:56   #7
suzana
Zakorzenienie

GG do suzana

Cytat:
Napisane przez anastazja23
Nie wiem na 100 proc czy jest to związane z wadą postawy to tylko moje przypuszczenia. W dotyku czuję że moja lewa łydka ta grubsza jest taka miekka,lejąca więc może to tłuszcz,ale z drugiej strony słyszałam że grubość łydki zależy od rozbudowy mięśnia. Pisałaś coś o ćwiczeniach, może mogłabyś napisać jak one wyglądają,jak je wykonywać żeby dodać objętości tej chudszej łydce??

Zajrzyj tutaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#poslad zaprezentowane jest tylko jedno ćwiczenie, które można rozdzielić na poszczególne nogi- reszta wymaga jednoczesnej pracy dwóch nóg. W linkowni jest jeszcze jeden link opisujący ćwiczenia na łydki ( o ile pamiętam jest tam ćwiczenie, które mogłoby Ci się przydać), ale nie wiem dlaczego system zablokował tego linka

suzana

Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

suzana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości