Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-29, 17:31   #931
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzieki za odpowiedzi
Zielone_korale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:53   #932
pyska17
Rozeznanie

GG do pyska17

ja w sobotę przebiłam dwie dziurki nie wiem jak to miejsce nazwać,ale mi się podoba w jednym uchu mam obecnie 4używane dziurki a drugim 3 przebijałam sama a mama też mi przebijała
pyska17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 19:10   #933
marychaaaaa
Raczkowanie

Ja tez sobie odpuscilam.Zaczelo strasznie ropniec i bolec. :P
marychaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:32   #934
FFashionistkAA
Zakorzenienie

Hej! na temat kolczykow moge sie wypowiedziec i to dosyc konkretnie... Pamietam jak w podstawowce chcialam miec druga dziurke w uchu.. no to przeklulam sobie sama... troche bolalo, ale w gimnazjum zachcialo mi sie wiecej... z przyjaciolka zaczelysmy co jakis czas przekluwac sobie po jednej dziurce, wszystko oczywiscie odkazone, rekawiczki, woda utleniona... w ostatecznosci mialam 11 kolczykow w lewym, a 6 w prawym uchu. Wygladalo to fajnie, bo nosilam takie delikatne symilki, nigdy kolek, czy jakichs wiszacych, bo wg mnie wygladalo to pene...rsko. Nigdy nic mi sie nie dzialo, zadnego zakazenia nie mialam, ale... w liceum postanowilam z przyjaciolka zrobic sobie kolczyk w malzowinie usznej... poszlysmy do profesjonalnej kosmetyczki. Kiedy kilka dni po chcialam zmienic kolczyk, ucho zaczelo mi puchnac... kolczyk zaczal wrastac w spuchniete ucho i ze lzami w oczach nie moglam go wyciagnac, wiec pojechalam do szpitala, zeby mi to wyciagneli poprzez naciecie skory, ale jak lekarz zobaczyl moje ucho, postanowil mnie zostawic kilka dni w szpitalu... nastepnego dnia mialam zabieg wyciagania wrosnietego kolczyka, wszystko przebieglo bez zarzutow, po kilku dniach sie zagoilo, ale to byl ostatni kolczyk, ktory sobie zrobilam. Dziś nosze tylko po jednym w uchu, po tamtych 16 praktycznie nie ma sladu, a mnie swiecace uszy po prostu sie juz znudzily
FFashionistkAA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:45   #935
Aneczkowa
Przyczajenie

Witam
ja za to mam inny problem... mianowicie moja mama za nic w świecie nie chce mi pozwolić przebic uszu! to jest straszne, mam 16 lat i od dziecka marze o kolczykach...czy mieliście tez taka sytuacje?jakich argumentów uzyliscie?xD
pozdrawiam
Aneczkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:48   #936
pyska17
Rozeznanie

GG do pyska17

Aneczkowa to Twoja mama na prawdę musi być surowa...ja nie miałam żadnych problemów...Drugą dziurkę w uchu po oby dwóch stronach miałam w klasie 2podstawówki jak szłam do komunii to jeszcze wakacje były a teraz sama "eksperymentuje" ,gdzie robić następne...
Stary 2008-05-01, 14:08   #937
Aneczkowa
Przyczajenie

Noo mam bardzo surowych rodziców;/
własnie strasznie dziwne jest to, ze nie chca ustapisc już od hmm 13 lat...
ale pochwale sie, ze wczoraj przekabaciłam tate na moja strone xD(jeszcze tylko, a moze AŻ mama:P)
buziaki;*
Stary 2008-05-01, 16:04   #938
MArtusia000
Raczkowanie

No dosyć dziwne...jak bym miała taką mame to nie wytrzymałą by ze mną...te moje kolce...i wciąż przybywa:PP

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:19   #939
pyska17
Rozeznanie

GG do pyska17

ze mną też by nie wytrzymała....
Stary 2008-05-01, 20:42   #940
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Aneczkowa Pokaż wiadomość
Witam
ja za to mam inny problem... mianowicie moja mama za nic w świecie nie chce mi pozwolić przebic uszu! to jest straszne, mam 16 lat i od dziecka marze o kolczykach...czy mieliście tez taka sytuacje?jakich argumentów uzyliscie?xD
pozdrawiam
woesz co nie chcialam tego wczesniej pisac ,ael jak udalo Ci sie przkonac tate ,to to napisze ,ja przy moich pierwszych kolczykach,kiedy jeszcze nie bylam pelnoletnia,postawilam moja mame przed faktem dokonanym,troche sie zloscila,ale przede wszystkim,dlatego,ze Jej nie powiedialam ,a nie z powodu faktu przekucia. wczesniej Jednak radze pogadac z tata by pomogl Ci przekonac mame ,gdy to nic nie da i zdecydujesz sie na to rozwiazanie wez tate i idzcie do profesjonalnego studia,NIGDY DO KOSMETYCZKI.
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:12   #941
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
NIGDY DO KOSMETYCZKI.
a ktoś tu kiedyś wspominał coś o propagowaniu w ten sposób to by kosmetyczki coraz mniej zarabiały ( czego im nie życze ) ale jesli jednak Aneczkowa bedzie widzieć , że kosmetyczka ma zadbany sprzęt , wysterelizowany to czemu nie miałaby skorzystać właśnie z usług kosmetyczki ? zresztą nie w każdym mieście jest salon percingu a to , że ktos pracuje jako kosmetyczka , a nie w salonie percingu nie musi oznaczac , że jest gorszy to tylko taka mała sugestia

całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.

Nethia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:26   #942
Aneczkowa
Przyczajenie

ehh tylko moj tata powiedział "jak się mama zgodzi to ja tez"wiec hmm wciaz ciezko
kiedys sprawdziłam jak mam zareaguje na kolczyk:dostałam od mojej przyjaciółki klipsy, ktore wyglądały jak prawdziwe kolczyki...pokazałam się w nich mamie, a ta tak strasznie sie zezłosciła!naszczescie w pore to odwołałam i pokazałam, ze sa sztuczne noo coz, ja mysle ze im nie chodzi o to, ze sie boja jakiś komplikacji po przekłociu, tylko mysle, ze jesli pozwola ich "autorytet"spadnie w dól lub coś takiego...;l
ehh poki co pozostaje mi tylko czekac do 18:P
Buziaki
Stary 2008-05-01, 21:27   #943
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
a ktoś tu kiedyś wspominał coś o propagowaniu w ten sposób to by kosmetyczki coraz mniej zarabiały ( czego im nie życze ) ale jesli jednak Aneczkowa bedzie widzieć , że kosmetyczka ma zadbany sprzęt , wysterelizowany to czemu nie miałaby skorzystać właśnie z usług kosmetyczki ? zresztą nie w każdym mieście jest salon percingu a to , że ktos pracuje jako kosmetyczka , a nie w salonie percingu nie musi oznaczac , że jest gorszy to tylko taka mała sugestia
jeżeli kosmetyczka przebija uszy pistoletem, to pistoletu sie nie da wysterylizowac!
kolejna "specjalistka" przez którą prawdziwa specjalistka się przestałą wypowiadać...

[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:35   #944
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jeżeli kosmetyczka przebija uszy pistoletem, to pistoletu sie nie da wysterylizowac!
kolejna "specjalistka" przez którą prawdziwa specjalistka się przestałą wypowiadać...
a czy ja odrazu mówie o pistolecie ?! mi to przypomina lekką dyskryminacje ... jak kosmetyczka to feee ;/ nie mówie o sobie specjalistka , a i tamta nie wymienila mojego nicka ani nic , wiec sorki - ale nic Ci do tego poprostu nie umiem Was zrozumieć - przecież nie każda kosmetyczka ma jeden pistolet na 10 lat .... i nie potraficie też wziąść pod uwage , że nie wszędzie są salony percingu poza tym skąd wiesz, że np Aneczkową lub innych stać na to by iść do salonu? trzeba czasem wziaść wszystkie względy pod uwage , a nie tylko tyle że kosmetyczka - nie bo ma pistolet ;/

całegwiazdozaniebiOne

Stary 2008-05-02, 11:25   #945
Aneczkowa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
a czy ja odrazu mówie o pistolecie ?! mi to przypomina lekką dyskryminacje ... jak kosmetyczka to feee ;/ nie mówie o sobie specjalistka , a i tamta nie wymienila mojego nicka ani nic , wiec sorki - ale nic Ci do tego poprostu nie umiem Was zrozumieć - przecież nie każda kosmetyczka ma jeden pistolet na 10 lat .... i nie potraficie też wziąść pod uwage , że nie wszędzie są salony percingu poza tym skąd wiesz, że np Aneczkową lub innych stać na to by iść do salonu? trzeba czasem wziaść wszystkie względy pod uwage , a nie tylko tyle że kosmetyczka - nie bo ma pistolet ;/
ahh akurat stać mnie na profesjonalny salon ja bym zapłaciła 10000zł zeby moc je przebic...;(
ale no coz, za 2 lata bede mogła
Stary 2008-05-02, 12:03   #946
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aneczkowa Pokaż wiadomość
ahh akurat stać mnie na profesjonalny salon ja bym zapłaciła 10000zł zeby moc je przebic...;(
ale no coz, za 2 lata bede mogła
akurat podałam to tylko dla przykładu bo "niektórzy" biorą tylko jedno przeciw .. a trzeba rozwarzyć wszystkie za i przeciw a tak wogole to współczuje Ci ja nie miałam naszczęście tego problemu ale jesli już tate przekabaciłaś to może i wkrótce uda sie mame powolutku , ale jednak

całegwiazdozaniebiOne

Stary 2008-05-02, 13:02   #947
licorice
Raczkowanie

oprócz pistoletu, sa tez jednorazowe "spinacze", choc osobiscie nigdy ich na zywo nie widzialam

http://spc.kolczyki.pl/index.php?nr=...ncza&tyt=tytul

http://sklep.kolczyki.pl/podmiana/im..._Piercer_1.jpg

Edytowane przez licorice
Czas edycji: 2008-05-02 o 13:24
licorice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 17:54   #948
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez licorice Pokaż wiadomość
oprócz pistoletu, sa tez jednorazowe "spinacze", choc osobiscie nigdy ich na zywo nie widzialam

http://spc.kolczyki.pl/index.php?nr=...ncza&tyt=tytul

http://sklep.kolczyki.pl/podmiana/im..._Piercer_1.jpg
mam jescze pytanko, ile bedzie mi sie goilo ucho po przebiciu, ale bedzie juz tak zagojone, jak "stara" dziurka?

P.S a ja czytalam o nowszych pistoletach, z jednorazowymi wkladami, ktore sa sterylne.
Stary 2008-05-04, 20:21   #949
pyska17
Rozeznanie

GG do pyska17

ja przebijałam sobie dziurkę w uchu w dość nietypowym miejscu i zagoiła mi się w kilka godzin,nic mi się nie sączyło,krew też nie,bolało też nie,ale nadal przemywam dla bezpieczeństwa
Stary 2008-05-04, 20:31   #950
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez pyska17 Pokaż wiadomość
ja przebijałam sobie dziurkę w uchu w dość nietypowym miejscu i zagoiła mi się w kilka godzin,nic mi się nie sączyło,krew też nie,bolało też nie,ale nadal przemywam dla bezpieczeństwa
nietypowym - tzn?
Stary 2008-05-04, 20:32   #951
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
pistolety nadal nie sa sterylne,co najwyzej wklady do niego,co nie zmienia faktu,ze sam pistolet nie jest w pelni sterylny.
Stary 2008-05-05, 10:02   #952
Yaza
Rozeznanie

Cytat:
zagoiła mi się w kilka godzin
to nieźle, przebiłaś całą resztę x-men'ów na wizażu, którym się kolce goiły w dwa dni. mianuję Cię naczelnym x-menem w takim razie.
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 10:42   #953
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Cytat:
pistolety nadal nie sa sterylne,co najwyzej wklady do niego,co nie zmienia faktu,ze sam pistolet nie jest w pelni sterylny.
w sumie to nie chce sie klocic, ale taka mala sugestia, przeciez jak pistolet nawet nie dotyka ucha, a wklad jest sterylny to co takiego moze sie stac?

no i prosilabym o odpowiedz na moje ostatne pytanie
Stary 2008-05-05, 10:57   #954
Yaza
Rozeznanie

Równie dobrze można wsadzić sterylny kolczyk w gó**o i powiedzieć, że jest nadal sterylny, po czym wbić go w ucho. Sorry, ale cała zabawa ze sterylnością polega na tym, że jest ona przerywana po styczności z czymkolwiek niejałowym.

A jeśli chodzi o pytanie, to nie bardzo rozumiem o co w nim chodzi, może napisz jaśniej.
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:00   #955
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
w sumie to nie chce sie klocic, ale taka mala sugestia, przeciez jak pistolet nawet nie dotyka ucha, a wklad jest sterylny to co takiego moze sie stac?

no i prosilabym o odpowiedz na moje ostatne pytanie
to logiczne jak cos sterylnego ma kontakt z czyms co sterylne nie jest to cala sterylizacja traci sens ,bo przestaje juz byc sterylne
Stary 2008-05-06, 10:05   #956
ciapulinka
Rozeznanie

Talking Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Równie dobrze można wsadzić sterylny kolczyk w gó**o i powiedzieć, że jest nadal sterylny, po czym wbić go w ucho. Sorry, ale cała zabawa ze sterylnością polega na tym, że jest ona przerywana po styczności z czymkolwiek niejałowym.

A jeśli chodzi o pytanie, to nie bardzo rozumiem o co w nim chodzi, może napisz jaśniej.
to m se podoba to wsadzic w gowno tylko ja bym zapachu nie znosla
ciapulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:52   #957
licorice
Raczkowanie

Hehe ale zakrecone;p

A wyjasni mi kktos o co chodzii z tymi spinaczami jak ja to nazywam? Czemu tak o nich cicho?;]
licorice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:27   #958
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Cytat:
to logiczne jak cos sterylnego ma kontakt z czyms co sterylne nie jest to cala sterylizacja traci sens ,bo przestaje juz byc sterylne
ale co nie jest w takim razie sterylne?

kupilam masc emla, cena straszna jak z ataka tubeczke, jescze tylko trzeba sie odwazyc pojsc przekluc
Stary 2008-05-06, 18:45   #959
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ale co nie jest w takim razie sterylne?

kupilam masc emla, cena straszna jak z ataka tubeczke, jescze tylko trzeba sie odwazyc pojsc przekluc

gosh...pistolet nie jest strylny sterylne moga byc co najwyzej wklady,co przy nie wysterylizowanym pistolecie i tak mija sie z celem
Stary 2008-05-07, 17:47   #960
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Cytat:
gosh...pistolet nie jest strylny sterylne moga byc co najwyzej wklady,co przy nie wysterylizowanym pistolecie i tak mija sie z celem
ok, juz nie bede sie klocic, bo nadal nie wiem o co chodzi, ale sie nie znam wiec sie nie kloce
ja tam przebijam tylko dodadkowe dziurki w platku ucha, wiec ide do kosmetyczki ( u mnie w miescie nie ma salonu piercingu), ale gdybym miala przebijac chrzastke lub co innego, nie robilabym tego pistoletem
Odpowiedz

Tagi
ból, kolczyk, kolczyk w uchu, kolczyki, limfa, problem, pytanie, ropa

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości