Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-31, 23:21   #991
Olcia1922
Przyczajenie

Dot.: kolczyk w uchu na chrząstce

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
oj kultury to Ci dużo brakuje...
mow za siebie
Olcia1922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:23   #992
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari

Cytat:
Napisane przez Olcia1922 Pokaż wiadomość
mow za siebie
bez komentarza...

[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:32   #993
Katarzyna xD
Zadomowienie

Olcia1922 żal mi Ciebie. Tak, nie domyśliłam się bo pewne dziecko na tym forum nie potrafi się "wysłowić". A walnięta jestem i dobrze mi z tym A kultury na serio Ci brakuje i nie rzucaj się jak ktoś Ci zwraca o to uwagę.. ah przepraszam pewnie jesteś jak inne 13, więc jesteś imoł - sorry pseudo imoł. A do salonu piercingu musisz przyjść z opiekunem a ta cała siara czy jak ona się tam wabi chyba nim nie jest pzdr

Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:44   #994
Zanetta11
Przyczajenie

`

Edytowane przez Zanetta11
Czas edycji: 2008-08-07 o 11:56
Zanetta11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 19:04   #995
sweet1422
Przyczajenie

GG do sweet1422

Mam mniej więcej tyle co ty lat i mam trzy w lewym i dwa w prawym uchu. Odradzam Ci przebijania sobie w chrząstce nie będę kłamać, ale to boli, moje koleżanki mówią to samo. Ja miałam sobie przebić, ale kiedy kupela zaczęła dopiero pękłam z bólu i nie przekuła.
Stary 2008-06-01, 20:09   #996
Katarzyna xD
Zadomowienie

zanetta11 sorry, zle sie wyrazilam. wiekszosc 13 jest imoł tzn pozery bo to taka moda i pewnie za pol roku beda rasta... ale to nie forum na ten temat... i masz racje ze olcia1922 robi te cale kolczyki pewnie dla lansu i szpanu. no coz bywa... a jezeli chodzi o kolczyka w chrzastce to ja tez przyznaje sie bez bicia - robilam u kosmetyczki [pistoletem nic nie boli]. Wiem ze to jest glupie i niedojrzale i rowniez zaluje. tzn chrzastka bolala mnie przez 4 lub 5 miesiecy. ale osobicie nie przeszkadza mi ten bol.

Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:48   #997
anusqa99
Przyczajenie

Unhappy Dot.: kolczyk w uchu na chrząstce

pomocy co to jest ! ja sie boje ! od malego mialam podstawowe dziurki i 3 miesiace temu przebilam sobie dwie dziurki jednym uchu spoczatku ta nizej zaczela sie paprac ale pozniej bylo ok ....az do wczoraj z dziurki tej wyzej na chrzastce stylu cos i uroslo i jest ciemnego koloru pomocy o to jest mam isc do lekarza prosze odiszcie
anusqa99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:54   #998
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari

Cytat:
Napisane przez anusqa99 Pokaż wiadomość
pomocy co to jest ! ja sie boje ! od malego mialam podstawowe dziurki i 3 miesiace temu przebilam sobie dwie dziurki jednym uchu spoczatku ta nizej zaczela sie paprac ale pozniej bylo ok ....az do wczoraj z dziurki tej wyzej na chrzastce stylu cos i uroslo i jest ciemnego koloru pomocy o to jest mam isc do lekarza prosze odiszcie
idź do lekarza.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:19   #999
lawenda99
Zakorzenienie

Dot.: przekłuwanie uszu, czy sterylne? do p. Beaty

Ja miałam uszy przekłuwane pistoletem u kosmetyczki jak miałam 7-8 lat (1992?). Dziurki zagoiły się ładnie i szybko, ale trochę koleżanek narzekało na swoje uszy... Na przekłucie brwi poszłam do salonu piercingu. Nie bolało, też się ładnie zagoiło.. Mam ochotę na jeszcze jakiś kolczyk tylko nie mogę się zdecydować gdzie
I've nothing but you on my mind

http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:05   #1000
Patuliinka2008
Przyczajenie

yy.... w płatkuu ... tym takiim miekkim hehe
Patuliinka2008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:04   #1001
xkarolinax
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Patuliinka2008 Pokaż wiadomość
Witam . !

Chcę sobie przebić uszy. Lecz bardzo się boję. Mam do was pare pytań : Czy takie przekłuwanie boli ? ( nie chodzi mi o przekłuwanie uszu na samym dole- to chyba nazywa się STANDARD .. mi chodzi o przekłuwanie uszu wyżej, ponad tym standardowym )
I mam wielką prośbe czy mógłby mi ktoś dokładnie opisać jak kosmetyczka bedzie mi przekłuwać te uszy ? Z góry dzięki

Może to głupie ale strrrasznie się boje , zawsze jak chodzę pobierać krew albo się szczepić tio mdleje ... ; P HeHeHe :roll eyes:

Jakby ktoś mógł szybko odpisać ... Prosze ! ;**************

:co ol:

trzeba cierpiec aby byc pieknym prawda jest taka ze kaze przeklocie boli tylko jedno mniej drugie bardziej z ta kosmetyczka to slaby pomysl wybierz sie do profesjonalnego studia piercingu, kosmetyczka moze zrobic ci tylko krzywde.. bylo juz o tym mowa wiele razy
xkarolinax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:29   #1002
xkarolinax
Raczkowanie

prawdopodobnie jest to ziarnina, zakup tribiotic albo oxycort, przemywaj sola fizjoilogiczna
xkarolinax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:28   #1003
dragonfly123
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

to teraz moja kolej przeczytałam pare wątków i wszędzie natykam się na tą wojnę "pistolet vs. igła". Sama chcę sobie przekłuć trzecia dziurkę w płatku ucha no i teraz nie wiem co mam myśleć :P
pierwsze dziurki miałam robione z 10 lat temu u kosmetyczki pistoletem- zwracam uwagę na to, że chyba większość z nas tak miała przekłuwane uszy jako dziewczynki potem, zrobiłam sobie kolejną sama(ah ten wiek buntowniczy)-zagoiła się bez problemu. I teraz moje pytanie-skoro pistolety są takie fee i złe i przenoszą największe choróbska świata- czemu mamy ładne dziurki zrobione właśnie pistoletami tak dawno temu?przecież technika idzie do przodu-to co-pistolety mają być jakieś gorsze? NO iiiiiiiiii... skoro są takie fe, to chyba by nie spełniały jakiś wymogów unijnych blablabla i by je wycofali?.
dlatego.. chyba pojdę jutro na zwykły pistolet do studia urody gdzie wykonują też piercing zaawansowany, więc chyba się znają i wiedzą co robią chcąc przekłuwać mi płatek pistoletem a nie igłą.
dragonfly123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:51   #1004
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez dragonfly123 Pokaż wiadomość
to teraz moja kolej przeczytałam pare wątków i wszędzie natykam się na tą wojnę "pistolet vs. igła". Sama chcę sobie przekłuć trzecia dziurkę w płatku ucha no i teraz nie wiem co mam myśleć :P
pierwsze dziurki miałam robione z 10 lat temu u kosmetyczki pistoletem- zwracam uwagę na to, że chyba większość z nas tak miała przekłuwane uszy jako dziewczynki potem, zrobiłam sobie kolejną sama(ah ten wiek buntowniczy)-zagoiła się bez problemu. I teraz moje pytanie-skoro pistolety są takie fee i złe i przenoszą największe choróbska świata- czemu mamy ładne dziurki zrobione właśnie pistoletami tak dawno temu?przecież technika idzie do przodu-to co-pistolety mają być jakieś gorsze? NO iiiiiiiiii... skoro są takie fe, to chyba by nie spełniały jakiś wymogów unijnych blablabla i by je wycofali?.
dlatego.. chyba pojdę jutro na zwykły pistolet do studia urody gdzie wykonują też piercing zaawansowany, więc chyba się znają i wiedzą co robią chcąc przekłuwać mi płatek pistoletem a nie igłą.
Twoja sprawa ,Twoje zdrowiem, bo unijnre standardy owszem spelania,ael jak wiadomo nie ma takej technicznej mozliwosci by prawo unijne obejmowalo wszystkie dziedziny zycia ,zreszta czesto jest ona niedokladne,jak napisalam ,twoj wybor twoje zdrowie,czesto udaje sie uniknac problemow,a tym razem moze nie bedziesz mial tyle szczescia - ale Twoja sprawa
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:01   #1005
kretencja
Zakorzenienie

Może tu mi jakaś doświadczona osoba odpowie, ponieważ mam zrobione pierwszy raz w życiu profesjonalne (u piercera) przekłucie i nie do końca się orientuję.
Czy mogę do dziurki w tragusie zrobionej na pręcie o grubości 1,6 kupić na wymianę kolczyk 1,2 ? Czy będzie bardzo "latał"?
kretencja jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:33   #1006
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

oczywiscie ,ze mozesz i nie bedzxie Ci "latal" . dziurka "dostosuje sie" do grubosci kolczyka,ale nie spiesz sie za bardzo z ta wymiana,poczekaj az sie dobrze zagoi
Stary 2008-06-11, 18:50   #1007
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
Twoja sprawa ,Twoje zdrowiem, bo unijnre standardy owszem spelania,ael jak wiadomo nie ma takej technicznej mozliwosci by prawo unijne obejmowalo wszystkie dziedziny zycia ,zreszta czesto jest ona niedokladne,jak napisalam ,twoj wybor twoje zdrowie,czesto udaje sie uniknac problemow,a tym razem moze nie bedziesz mial tyle szczescia - ale Twoja sprawa
ej no prosze Cie .... sama mi pisałaś by nie propagować , a co robisz? dokładnie to samo ... tu nie chodzi o to czy ktoś ma "farta" czy nie !! Wystarczy spojrzeć ile osób ma przekute uszy pistoletem - miliony i co ? i żyją ! więc prosze Cie nie pisz tu o jakimś szczesciu itp bo normalnie padne tu ze śmiechu jesli jesteś przeciwna pistoletowi - ok Twoja sprawa , ale nie oznacza to , że każdy musi być im przeciw ! Nie będe tu pisała co wole , bo każdy ma prawo do swojego zdania , ale napewno nie mam zamiaru zniechęcać nikogo do czegoś co jest równie słuszne A skoro już tak bardzo chcesz "wyeliminować" pistolety - to droga wolna ... kierunek sądownictwo czeka z otwartymi drzwiami

całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.

Nethia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:58   #1008
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
ej no prosze Cie .... sama mi pisałaś by nie propagować , a co robisz? dokładnie to samo ... tu nie chodzi o to czy ktoś ma "farta" czy nie !! Wystarczy spojrzeć ile osób ma przekute uszy pistoletem - miliony i co ? i żyją ! więc prosze Cie nie pisz tu o jakimś szczesciu itp bo normalnie padne tu ze śmiechu jesli jesteś przeciwna pistoletowi - ok Twoja sprawa , ale nie oznacza to , że każdy musi być im przeciw ! Nie będe tu pisała co wole , bo każdy ma prawo do swojego zdania , ale napewno nie mam zamiaru zniechęcać nikogo do czegoś co jest równie słuszne A skoro już tak bardzo chcesz "wyeliminować" pistolety - to droga wolna ... kierunek sądownictwo czeka z otwartymi drzwiami
nie ma zamiaru zniechęcać ludzi do czegoś "co jet równie słuszne",ale problem w tym ,ze pistolety nie zaliczaja sie do tej kategori i nie jest to moje subiektywne odczucie tylko fakt. Dowodów na to jest wiele ,ale najważniejsze i niezaprzeczalne to to ,ze po pierwsze pistoletu NIE DA sie w 100% WYSTERELIZOWA a dwa, pistolety ROZRYWAJA tkanki co najzdrowsze nie jest,jakby na to nie patrzec
Stary 2008-06-11, 19:03   #1009
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
nie ma zamiaru zniechęcać ludzi do czegoś "co jet równie słuszne",ale problem w tym ,ze pistolety nie zaliczaja sie do tej kategori i nie jest to moje subiektywne odczucie tylko fakt. Dowodów na to jest wiele ,ale najważniejsze i niezaprzeczalne to to ,ze po pierwsze pistoletu NIE DA sie w 100% WYSTERELIZOWA a dwa, pistolety ROZRYWAJA tkanki co najzdrowsze nie jest,jakby na to nie patrzec
fakty faktami, ale każdy ma prawo do własnego zdania nie wszystko to co "z faktów jest super" jest dobre w rzeczywistości i akurat to coraz cześciej sie potwierdza poza tym - nie ma niczego zdrowego ... wszystko ma choćby w najmniejszym stopniu ryzyko

całegwiazdozaniebiOne

Stary 2008-06-11, 19:22   #1010
kretencja
Zakorzenienie

Dzięki, Jenny
Wiem, że muszę poczekać aż sie porządnie wygoi. Jednak niedługo wyjeżdżam z UK, a chciałabym kolczyki kupić jeszcze tutaj, dlatego tak wcześnie się tym zainteresowałam
kretencja jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:44   #1011
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Dzięki, Jenny
Wiem, że muszę poczekać aż sie porządnie wygoi. Jednak niedługo wyjeżdżam z UK, a chciałabym kolczyki kupić jeszcze tutaj, dlatego tak wcześnie się tym zainteresowałam
bardzo prosze szybkiego gojenia
Stary 2008-06-11, 19:45   #1012
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
fakty faktami, ale każdy ma prawo do własnego zdania nie wszystko to co "z faktów jest super" jest dobre w rzeczywistości i akurat to coraz cześciej sie potwierdza poza tym - nie ma niczego zdrowego ... wszystko ma choćby w najmniejszym stopniu ryzyko
dobra darujmy sobie ta dyskusje ,to do niczego i tak nie prowadzi,mam jednak nadzieje,ze kazdy 3 razy pomyli nim da przebijac sobie ucho,a ZWLASZCZA chrzastke pistoletem
Stary 2008-06-11, 20:26   #1013
dragonfly123
Raczkowanie

Dzieki Nethia za świadome czy nieświadome poparcie Jenny87 nie musisz tak agresywnie pisać odpowiedzi na posty o pistoletach :/ teksty"twoje zdrowie' Twoj wybór " itp.. to chyba kiepska rada.
ja chciałam podkreslić fakt, że mnóstwo z nas ma dziurki w uszach robione taką metodą. Koleś z tego studia do którego chcę iść będzie wykonywał to przekłuwanie ucha-więc nie kosmetyczka, na które się tak najeżdża, tylko ktoś kto się zajmuje piercingiem. Ja wcale nie mówie, że pistolet jest lepszy od igły. Ale na sam płatek ucha - przeżyję. "mój wybór" :P

p.s. Jenny87 - skoro zdecydowałas się napisać tak długą odpowiedź na mojego posta- mogłas chociaż sprawdzić że jestem dziewczyną. nawet nie z profilu - z mojej wypowiedzi.
pozdro.
dragonfly123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:31   #1014
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
dobra darujmy sobie ta dyskusje ,to do niczego i tak nie prowadzi,mam jednak nadzieje,ze kazdy 3 razy pomyli nim da przebijac sobie ucho,a ZWLASZCZA chrzastke pistoletem
darować - oczywiscie , ze możemy tylko poprostu jeśli komuś już chcesz zwracać na coś uwage ( czyt. propagowanie ) to najpierw zacznij od siebie
może poprostu lepiej niech ktoś pomyśli nad tym czy wogole chce przekuwac uszy , a jesli tak to niech wybierze dla siebie godną zaufania i znającą sie na rzeczy osobe

całegwiazdozaniebiOne

Stary 2008-06-11, 22:43   #1015
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
darować - oczywiscie , ze możemy tylko poprostu jeśli komuś już chcesz zwracać na coś uwage ( czyt. propagowanie ) to najpierw zacznij od siebie
może poprostu lepiej niech ktoś pomyśli nad tym czy wogole chce przekuwac uszy , a jesli tak to niech wybierze dla siebie godną zaufania i znającą sie na rzeczy osobe
tylko tak sie sklada,ze zdaje mi sie ,ze mam wieksze od ciebie doswiadczenie,bo w przeciwienstwie do Ciebie obracam sie w kregu ludzi ktory naprawde sie na tym znaja i zajmuja sie tym od lat,wiec mnie badz jednak laskawa nie pouczac,bo ja Ciebie nie pouczam,bo oczywiscie to kazdego niezalezny wybor co z robi jak dla mnie to mozesz sobie nawet gwozdziem przebijac twoja sprawa i skonczmy ta jalowa dyskusje
Stary 2008-06-12, 13:00   #1016
Nethia
Rozeznanie

Cytat:
tylko tak sie sklada,ze zdaje mi sie ,ze mam wieksze od ciebie doswiadczenie,bo w przeciwienstwie do Ciebie obracam sie w kregu ludzi ktory naprawde sie na tym znaja i zajmuja sie tym od lat,wiec mnie badz jednak laskawa nie pouczac,bo ja Ciebie nie pouczam,bo oczywiscie to kazdego niezalezny wybor co z robi jak dla mnie to mozesz sobie nawet gwozdziem przebijac twoja sprawa i skonczmy ta jalowa dyskusje
ok nawet jeśli masz większe doświadczenie - to dziękuj Bogu , że je masz i nie musisz odrazu sie nim chwalić na prawo i lewo i nie wiedziałam , że tak osobście mnie znasz , że wiesz czy sie obracam w tym kręgu czy nie a wiec - jesli nie znasz to nie oceniaj nie pouczasz mnie?? hahah ej nie no nie moge ciągle mi mówisz żebym nie propagowała ( czego tak naprawde nie robie , a jedynie wtedy napisałam o swoich wrażeniach i odczuciach po przekłuciu pistoletem ) a sama robisz dokładnie to samo ! I wcale Cie nie pouczam tylko prosze żebyś na następny raz zaczęła od siebie jeśli już masz zamiar komuś coś wytykać a dyskusję to Ty ciągniesz jak dla mnie był już rozejm , ale jednak tylko dla mnie

całegwiazdozaniebiOne

Stary 2008-06-12, 16:12   #1017
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
ok nawet jeśli masz większe doświadczenie - to dziękuj Bogu , że je masz i nie musisz odrazu sie nim chwalić na prawo i lewo i nie wiedziałam , że tak osobście mnie znasz , że wiesz czy sie obracam w tym kręgu czy nie a wiec - jesli nie znasz to nie oceniaj nie pouczasz mnie?? hahah ej nie no nie moge ciągle mi mówisz żebym nie propagowała ( czego tak naprawde nie robie , a jedynie wtedy napisałam o swoich wrażeniach i odczuciach po przekłuciu pistoletem ) a sama robisz dokładnie to samo ! I wcale Cie nie pouczam tylko prosze żebyś na następny raz zaczęła od siebie jeśli już masz zamiar komuś coś wytykać a dyskusję to Ty ciągniesz jak dla mnie był już rozejm , ale jednak tylko dla mnie
dobra ,ta dyskusja nie ma sensu,nie jestes dla mie partnerem do rozmowy,wiesz wszystko najlepiej ok,konczymy

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-06-12 o 16:38
Stary 2008-06-12, 16:12   #1018
rebel_lady_bull
Przyczajenie

Mam w sumie cztery dziurki w uszach. Dwie stare, z dzieciństwa, bodajże pistoletem u kosmetyczki. Ale miałam wtedy około trzech lat ^^

Pozostałe dwie zrobiła mi mama, domowym sposobem, igłą (polecam rozmiar 9, mniej boli przy wkładaniu kolczyka). Noszę złote kolczyki, a później zmieniam na srebrne (po zagojeniu). Są ładne i naprawdę fantastyczne wzory, po 7zł sztuka

Nie mogę zaś nosić kolczyków z domieszką (?) niklu. Wtedy już po dziesięciu minutach dziurka mi ropieje, strasznie boli i piecze. Długie kolczyki mogę nosić co najwyżej jeden dzień, po czym od razu wkładam srebrny. Inaczej mam ten sam problem, co przy kolczykach z niklem. Nawet srebrne bigle działają na mnie tak samo. Nie wiem, być może jest to wina ciężaru kolczyka, albo po prostu bigle mi nie służą. Ktoś może mi doradzić w sprawie bigli? Może są jakieś specjalne dla takich 'problematyków' jak ja?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Stary 2008-06-12, 16:42   #1019
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez rebel_lady_bull Pokaż wiadomość
Mam w sumie cztery dziurki w uszach. Dwie stare, z dzieciństwa, bodajże pistoletem u kosmetyczki. Ale miałam wtedy około trzech lat ^^

Pozostałe dwie zrobiła mi mama, domowym sposobem, igłą (polecam rozmiar 9, mniej boli przy wkładaniu kolczyka). Noszę złote kolczyki, a później zmieniam na srebrne (po zagojeniu). Są ładne i naprawdę fantastyczne wzory, po 7zł sztuka

Nie mogę zaś nosić kolczyków z domieszką (?) niklu. Wtedy już po dziesięciu minutach dziurka mi ropieje, strasznie boli i piecze. Długie kolczyki mogę nosić co najwyżej jeden dzień, po czym od razu wkładam srebrny. Inaczej mam ten sam problem, co przy kolczykach z niklem. Nawet srebrne bigle działają na mnie tak samo. Nie wiem, być może jest to wina ciężaru kolczyka, albo po prostu bigle mi nie służą. Ktoś może mi doradzić w sprawie bigli? Może są jakieś specjalne dla takich 'problematyków' jak ja?
Z góry dziękuję za odpowiedź
moim zdaniem poprostu masz alergie,sa w sklepach dostepne kolczyki z biglami specjalnie dla alergikow
Stary 2008-06-12, 17:02   #1020
rebel_lady_bull
Przyczajenie

Cytat:
moim zdaniem poprostu masz alergie,sa w sklepach dostepne kolczyki z biglami specjalnie dla alergikow
Wiesz może w jakiej są cenie?

Tagi
ból, kolczyk, kolczyk w uchu, kolczyki, limfa, problem, pytanie, ropa

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości