Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-20, 23:29   #2971
anCcik
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja własnie "wroga" na twarzy wycisnęłam, no ...
nie ma to jak "się powstrzymać" ...
anCcik jest offline  
Stary 2006-10-20, 23:50   #2972
AaniaA
Zakorzenienie

ja czekoladoholiczka to nie jestem . nie ciagnie mnie do slodyczy .

moja buzia wieczorami naprawde gorzej wyglada . wszystko na niej wylazi, a rano jest troszke lepiej (mniej widac te rozne podskorne gnidy; a duzo mam tych zaskornikow i innych dziadow ).

nie smaruje sie dzisiaj na noc izotrexem.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-21, 00:01   #2973
strzyga30
Raczkowanie

boję się że po AD wybieleję albo skóra mi zejdzie jakoś strasznie
strzyga30 jest offline  
Stary 2006-10-21, 00:06   #2974
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez strzyga30 Pokaż wiadomość
Acne derm nie jest silnym srodkiem . nie to co zorac czy izotrex albo glico A . aha, i umiejetnosc w nakladaniu - cieniutka warstwa.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-21, 09:55   #2975
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie boj sie,nie wybielisz sie. Shadi,moja mama ciagle mi mowie zebym sie uczesala bo rozczochrana jestem Ale te geste wlosy sa piekne,widze na ulicy zazdrosne spojrzenia,a moje przyjaciolki zawsze mowia,ze zycie jest bardzo niesprawiedliwe,bo one maja cienkie i proste wlosy,a ja mam mnostwo i do tego falujaco-krecone(ktore musze regularnie wycinac u fryzjera)
Little Angel jest offline  
Stary 2006-10-21, 10:11   #2976
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja narazie trzymam się całkiem dzielnie, Zorac zobowiązuje jednak, może po częsci to kwestia braku czasu, ale też boję się cokolwiek rozdrapać bo kiepsko się to potem goi, staram się nic nie gobić, chyba ze widzę że coś łątwo wyjdzie to wtedy tak, w takim przypadku nie umiem się powtrzymać, ale od razu mówię, ten i nic więcej nie cisnę, myje twarz i odchodze od lustra ostatnio skutkuje

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-10-21, 11:43   #2977
marta6704
Zakorzenienie

rano wstałam a w lustrze zobaczyłam ogromnego pryszczolka na środku czoła!! Takiego ropnego więc cóż nie potrfiłam powstrzymać sie z wyciśnięciem jego

Acne Derm po miesięcznym stosowaniu nie wybielił mi mocno twarzy jedynie rozjaśniła sie odrobine(może dlatego,że i tak mam dość jasną cere).Jednak nie pozbyłam się dzięki niemu przebarwień.Teraz zastanawiam się nad innymi kwasami.
marta6704 jest teraz online  
Stary 2006-10-21, 12:09   #2978
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Shadi,moja mama ciagle mi mowie zebym sie uczesala bo rozczochrana jestem Ale te geste wlosy sa piekne,widze na ulicy zazdrosne spojrzenia,a moje przyjaciolki zawsze mowia,ze zycie jest bardzo niesprawiedliwe,bo one maja cienkie i proste wlosy,a ja mam mnostwo i do tego falujaco-krecone(ktore musze regularnie wycinac u fryzjera)
To tak jak mój tata do mnie nie rozumie jak ja moge chodzić z rozpusczonymi włosami, szczegolnie teraz kidy jest wietrznie i sie jeszcze bardziej plączą...W nocy myłam włosy i rano miałam loki jak po lokówce szkoda ze po rozczesaniu wyglądały jak bym spała w warkoczach. Jasne, gęste włosy to powód do dumy fajnie jest jak sobie każde porównuje grubość włosów przez macanie kitki swojej i mojej. Tylko, żeby one takie odstające nie były i dłuższe...

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ja narazie trzymam się całkiem dzielnie, Zorac zobowiązuje jednak, może po częsci to kwestia braku czasu, ale też boję się cokolwiek rozdrapać bo kiepsko się to potem goi, staram się nic nie gobić, chyba ze widzę że coś łątwo wyjdzie to wtedy tak, w takim przypadku nie umiem się powtrzymać, ale od razu mówię, ten i nic więcej nie cisnę
No własnie ja zawsze mam zal do siebie ze mimo tego zoracu gnębie te zaskórniku:/ Nawet te 2 minimini które mi sie chyba na czole od filtru zrobiły. Dzisiaj własnie ruszyłam ale szybko zasmarowałam beznzacne i może jakoś będzie. Ja sobie zwykle nie umiem powiedziec "ten i koniec" szczególnei jesli chodzi o zapchane pory na nosie brrr.
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Acne Derm po miesięcznym stosowaniu nie wybielił mi mocno twarzy jedynie rozjaśniła sie odrobine(może dlatego,że i tak mam dość jasną cere).Jednak nie pozbyłam się dzięki niemu przebarwień.Teraz zastanawiam się nad innymi kwasami.
Mi po po 2 tubkach ad znikneły chyba 2 czy 3 plamki. I to takie świeże bardziejDlatego lepiej pomyślec o czymś silniejszym nawet o zoracu toniku bha...
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-10-21, 12:15   #2979
marta6704
Zakorzenienie

Mi po po 2 tubkach ad znikneły chyba 2 czy 3 plamki. I to takie świeże bardziejDlatego lepiej pomyślec o czymś silniejszym nawet o zoracu toniku bha...[/quote]

Hmm bede musiała pomyśleć o zoracu i poczytać o nim troche bo widziałam,gdzieś na wizażu o nim wątek.
Mam nadzieje że pomoże.
A jak u ciebie jest z zoraciem??<mam nadzieje,że dobrze odmieniłam nazwe tego specyfiku >
marta6704 jest teraz online  
Stary 2006-10-21, 12:38   #2980
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
No własnie ja zawsze mam zal do siebie ze mimo tego zoracu gnębie te zaskórniku:/ Nawet te 2 minimini które mi sie chyba na czole od filtru zrobiły. Dzisiaj własnie ruszyłam ale szybko zasmarowałam beznzacne i może jakoś będzie. Ja sobie zwykle nie umiem powiedziec "ten i koniec" szczególnei jesli chodzi o zapchane pory na nosie brrr.

Mi po po 2 tubkach ad znikneły chyba 2 czy 3 plamki. I to takie świeże bardziejDlatego lepiej pomyślec o czymś silniejszym nawet o zoracu toniku bha...
ja staram się ograniczać, ale niestety najgorsze dla mnie jest wcinanie słodyczy które nie słuzą mojej cerze, a potem mam za swoje bo wysyp gwarantowany

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-10-21, 13:11   #2981
strzyga30
Raczkowanie

W pn kupię ten AD....mam tylko pytanie jeżeli będę go stosować na noc, to chyba w dzień, nie muszę używać wyższych filtrów niż dotychczas?
a zorac? to też jak rozumiem krem czy jest mocniejszy niż AD?
strzyga30 jest offline  
Stary 2006-10-21, 18:57   #2982
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

mam dni handry i załamania, cera z resztą też te dziury i ciemne blizny wyłazą coraz bardziej, jak tylko o tym myśle zaczynam płakać... Czemu nie moge mieć normalnej twarzy... przez to wszystko jeszcze powyciskałam troche jestem beznadziejna...
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2006-10-21, 19:24   #2983
strzyga30
Raczkowanie

Sweet główka do góry będzie dobrze dziewczyno jesteśmy tu Wszyscy z Tobą
strzyga30 jest offline  
Stary 2006-10-21, 19:34   #2984
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość

Hmm bede musiała pomyśleć o zoracu i poczytać o nim troche bo widziałam,gdzieś na wizażu o nim wątek.
Mam nadzieje że pomoże.
A jak u ciebie jest z zoraciem??<mam nadzieje,że dobrze odmieniłam nazwe tego specyfiku >
No z zoraciem lepiej sie wygładziło, rozjasniło troche zaskórniki z tych ciemnych mi tak wychodzą na takie jasne miałam kilka na brodzie i się własnei pootwierały. Jakie to wszystko meczace ejst

Cytat:
W pn kupię ten AD....mam tylko pytanie jeżeli będę go stosować na noc, to chyba w dzień, nie muszę używać wyższych filtrów niż dotychczas?
a zorac? to też jak rozumiem krem czy jest mocniejszy niż AD?
W dzien filtr minimalnie 40 spf.
A zorac to zupełnie inna bajka to retinoid o wieleeee mocniejszy i ten naprawdę złuszcza, linieje sie jak jaszczurka
Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
mam dni handry i załamania, cera z resztą też te dziury i ciemne blizny wyłazą coraz bardziej, jak tylko o tym myśle zaczynam płakać... Czemu nie moge mieć normalnej twarzy... przez to wszystko jeszcze powyciskałam troche jestem beznadziejna...
CzekoladkoNie jesteś wcale beznadziejna. Ja tez jakis czas temu mimo super efektów zmaltretowałam cerę. Już sie nie potrafie tak powstrzymwać.ccBędzie dobrze ta jesień jakoś minie i już niedługo święta będzie trochę weselej i ta okropna pogoda sie zmieni:/ Jesteśmy z tobą
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-10-21, 20:57   #2985
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Nie martw się, w końcu musi być dobrze, u mnie ostatnio trochę lepiej. Blizny pomału bo pomału, ale jednak bledną, a wyprysków nowych też tak dużo nie ma. I nawet jeśli taki stan ma trwać tylko kilka dni, to dla mnie już jest to powód do radości.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-21, 21:39   #2986
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko musi byc lepiej .

Wy tu piszecie o kilku zaskornikach, a ja ich mam naprawde duzo i nie wiem skad to u mnie sie bierze .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-21, 21:59   #2987
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Kochane jesteście Ale i tak coraz gorzej ze stanem mojej cery, w sensie że dziury zaczęłam dostrzegać, bo mam mniej stanów zapalnych i strupów... kurde wtedy było źle, a teraz to nawet jeszcze gorzej no a co idzie w parze ze złym stanem cery, oczywiście zły nastrój i ogólna niechęć do wszystkiego... Czuje się benzadziejnie
Goniu cieszę się że Tobie buzialek zdrowieje Aniu ja tez mam pełno jeszcze zaskórników i również nie moge pojąć skąd to wszystko sie bierze, czemu lekarze nie potrafią nam pomóc, mało który tłumaczy co jest przyczyną różnych dolegliwości, w tym trądziku, to jest dobijające, przecież żeby cokolwiek zacząć leczyć nalezy znaleźć przyczyne, ale nie oni zaczynają wszystko od du*y strony.... przepraszam ale zdenerwowałam się, ogólnie to dzisiaj mnie wszystko dobija...
Stary 2006-10-21, 22:06   #2988
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko wiem, co czujesz .

co do tych zaskornikow to ja wiem na stowe, ze nigdy ich sie nie pozbede . jednak, zeby nie robily sie te czerwone, wielkie, bolace prycholce, ktore szpeca niesamowicie buzie, to by bylo super.

ja to potrafie czasami tak rozdziubac krope, ze potem to "mieso" widac . nie wiem czy dobrze to ujelam .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-21, 22:21   #2989
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Czekoladko wiem, co czujesz .

co do tych zaskornikow to ja wiem na stowe, ze nigdy ich sie nie pozbede . jednak, zeby nie robily sie te czerwone, wielkie, bolace prycholce, ktore szpeca niesamowicie buzie, to by bylo super.

ja to potrafie czasami tak rozdziubac krope, ze potem to "mieso" widac . nie wiem czy dobrze to ujelam .
Ja też czasami doprowadzam te wstrętne kropy do takiego stanu, a co do zaskórników, zawsze jest szansa że znikną
Ciężko mi cokolwiek pisać, bo wiem, że jestem zupełnie bezradna, mało co w walce z trądzikiem zależy od nas wzbudziłyscie we mnie znowu chęć do walki teraz żeby nie dziubać nic, bawie się ślicznym kamyczkiem a drugą rękę staram cały czas miec na myszce, jeśli nie pisze :P
Stary 2006-10-21, 22:34   #2990
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko to trzymaj dzielnie tego kamyczka .

ja ide zrobic cos dla siebie czyli jak zwykle goraca kapiel w pianie (uwielbiam to ). nie swiece duzego swiatla w lazience, bo przy nim to wszystko widac i zawsze wtedy sie doluje, ale takie male przy lustrze .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-22, 09:38   #2991
Little Angel
Wtajemniczenie

Ja mam chyba wysyp.Chyba bo nie wiem.Wczoraj bylo mniej niz dzis.
AaniaA-ja tez nie wierze,ze pozbede sie zaskornikow.Nie wierze tez,ze kiedys bede miala gladka cere Nie wierze w cuda po prostu.I nawet o to nie walcze,chce tylko podobnie jak ty miec mniej tego.
Stary 2006-10-22, 10:16   #2992
Jota
Raczkowanie

Witam Was wszystkie. Wcinam antybiotyk i nowe gule przestały wychodzić, ale dalej są niemiłosiernie czerwone i każdy kto mnie widzi pyta - a co ci się stało? Szału można dostać, ludzie to dobić potrafią.
W pon z rana polecę do lekarza niech mi da skierowanie na badanie krwi, bo mój węzeł chłonny jest powiększony od czwartku i ciągle boli. Powiększone węzły chłonne to nie drobnostka, więc różne złe myśli mi do głowy przychodzą.
Ja już chyba nie wierzę, że z problemami na twarzy można wygrać. Same przechodzą po okresie dojrzewania, a jak nie przejdą to już zostaną na zawsze. Tak mi powiedziała jedna pani dermatolog i sobie odpuściłam tych lekarzy na wiele lat, aż to teraz.
Na zaskórniki mogę Wam polecić przecieranie twarzy naparem z rozmarynu. Zawsze brakowało mi konsekwencji, więc nie stosowałam dłużej niż tydzień, ale napewno rozjaśnia czarne kropki. W sumie nie wiem czy niszczy samego zaskórnika, bo za krótko stosowałam, ale napewno wągry stają się mniej widoczne. Rozmaryn jest często składnikiem różnych specyfików na zaskórniki. Twarz trzeba nie przecierać ale pocierać .
Może warto spróbować stosować tonik rozmarynowy kilka razy dziennie, a na noc np. octowy. Musimy próbować, bo nadzieja umiera ostatnia
Stary 2006-10-22, 13:08   #2993
ziuta.
Rozeznanie

a ja mam takie dni w miesiącu że mimo iż na buźce lepiej to jednak czuć grudki i nierównosci i cera taka poszarzała, i tego dnia zawsze coś dorwę i wycisnę i dzis jest ten dzień! od tygodnia widzę polepszenie po AD choć nie jest dobrze to jednak lepiej i boję się że dziś zniszczę to wszystko ja na prawde się boję że zrobię sobie krzywde.
AaniaA, Aniołku- to mnie zdołowałyście bo ja wierze że pozbede się zaskórników, bo jakbym w to nie wierzyła to po co mam dbac o cere i smarować kremami? to moja jedyna nadzieja, ze one znikna, nie odbierajcie mi jej!
ziuta. jest offline  
Stary 2006-10-22, 13:31   #2994
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Goniu cieszę się że Tobie buzialek zdrowieje
Tak idealnie to nie jest. Mam jakieś dwie czerwone grudki pod skórą, które nie mają ujścia, ale przynajmniej przez to nie kusi mnie, żeby je cisnąć. Najlepsze jets to, że jakby obca osoba mnie teraz zobaczyła, to pewnie zdziwiłaby się, że cieszę się z tego, jaką mam w tej chwili buzię. Bo dla osoby ze zdrową skórą moja skóra byłaby tragedią - nadal widać te czerwone ślady po wyryskach. Najgorsze są wypryski, które tworzą się głęboko pod skórą, przez kilka dni, skóra w tym miejscu jest czerwona i aż taka twarda, boli, aż kusi, żeby wtedy to wycisnąć i chociaż nie czuć bólu w tym miejscu.

Dziewczyny, jakbym ja miała tylko zaskórniki, to bym się cieszyła. U mnie na zaskórniiki dobrze działał peeling Avonu z serii Clearskin, ten niebieski z mentolem. Rozjaśniał zaskórniki, nie było ich tak widać. Niestety z powodu ropnuych wyprysków zdecydowałam, że na razie nie będę używać peelingów mechanicznych.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-22, 14:20   #2995
Gumisia
Raczkowanie

zmasakrowalam buzie, kolejny raz pozatym wysuszona od akneroxidu łuszczy sie i ciągnie jak po liftingu nie jest dobrze..
Gumisia jest offline  
Stary 2006-10-22, 15:23   #2996
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gumisia Pokaż wiadomość
zmasakrowalam buzie, kolejny raz pozatym wysuszona od akneroxidu łuszczy sie i ciągnie jak po liftingu nie jest dobrze..
nasmaruj sie czyms nawilzajacym i powtarzaj to co jaks godzinke.Bedziesz sie luszczyc,ale zniknie dyskomfort sciagnieciaNie masakruj, potem dopiero bedzie placz jak bedzie widac wszystkie blizny,dziury...

A jak skora sie mocno luszczy szczegolnie latwo o uszkodzenie naskorka przy wyciskaniu,doslownie dotyka sie paluchami(ja owijam w chustke higieniczna)i juz miecho na wierzchu

Ziuto-nie doluj sie,ja juz stara jestem i widze,ze ten problem moj nie znika.Co nie oznacza,ze nikomu nie zniknie Ludzie wychodza z tego przeciez.

Gonia-napisalam o tych zaskornikoach,ze mi nie znikna,ale to nie znaczy,ze mam tylko zaskorniki.Mam najpierw zaskorniki,a potem mam z nich pryszcze Teraz mam bolaca gule na policzku-i to tym zdrowym zazwyczaj ze o tych innych nie wspomne.Eeee,niewazne.Chy ba musze isc na spacer mozg przewietrzyc bo mij nastroj dzisiaj niespecjalny,a spacer na powietrzu jest dobry na wszystkie choroby
Stary 2006-10-22, 18:54   #2997
uskow
Zadomowienie

U mnie tragedia, zmianą pielęgnacji zniszczyłam sobie jeszcze gorzej buzie, bez lekarza się chyba nie obejdzie
Mam dość wszystkiego...

uskow jest offline  
Stary 2006-10-22, 22:49   #2998
nom_de...
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
U mnie tragedia, zmianą pielęgnacji zniszczyłam sobie jeszcze gorzej buzie, bez lekarza się chyba nie obejdzie
Mam dość wszystkiego...
A co zmienilas w swojej pielegnacji?
nom_de... jest offline  
Stary 2006-10-23, 08:02   #2999
uskow
Zadomowienie

W czerwcu praktycznie wszystko. Przeszłam na kwasy i filtry. I o ile z filtrów raczej nie zrezygnuje tak z całej reszty owszem. Teraz nawilżam sie tylko balneum intensiv. Odkładam reszte na lepsze czasy

uskow jest offline  
Stary 2006-10-23, 08:32   #3000
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jota
Na zaskórniki mogę Wam polecić przecieranie twarzy naparem z rozmarynu. Zawsze brakowało mi konsekwencji, więc nie stosowałam dłużej niż tydzień, ale napewno rozjaśnia czarne kropki.
tylko, ze ja tych czarnych to mam malo. mam takie dziwne, podskorne zaskorniki w kolorze skory, potem robia sie czerwone, itd. ja to mowie, ze 'robak' mi siedzi pod skora, ktory widac, gdyz jest wypukly .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Gonia-napisalam o tych zaskornikoach,ze mi nie znikna,ale to nie znaczy,ze mam tylko zaskorniki.Mam najpierw zaskorniki,a potem mam z nich pryszcze
oj, dokladnie . zebym ja tylko miala zaskorniki...

Cytat:
Napisane przez uskow
W czerwcu praktycznie wszystko. Przeszłam na kwasy i filtry. I o ile z filtrów raczej nie zrezygnuje tak z całej reszty owszem. Teraz nawilżam sie tylko balneum intensiv. Odkładam reszte na lepsze czasy
uskow a moze to wlasnie filtry Cie zapychaja ?

ziuto. wez moze sciagnij moj patent, zeby nie cisnac. nie swiec swiatla w lazience przy myciu buzi, zebow, rak, itd.

ja co 2-3 dni smaruje sie izotrexem. na razie wulkanow nie ma . jak wszystko dobrze pojdzie, to za tydzien ide na wymaz gardla, zeby sprawdzic czy jest chociaz troche lepiej z tymi gardlowymi bakteriami.

za to pogoda wczoraj byla boska. w poznaniu bylo przepieknie .
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości