Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-31, 11:21   #3181
Little Angel
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA-znaczy,ze wracasz do zdrowia Zmykasz gdzies na jakies groby jutro czy zostajecie w domku?
Mi na przesuszenie nochala po katarze to krem nivea zawsze pomagal,gruba wartswa na te obtarte strefy i ulga.Mo ale teraz sa madrzejsze sposoby niz nivea
Pa-ti,a jak dlugo lykalas antybiotyk?Radze tobie teraz zrobic sobie wyniki krwi,zobaczysz czy ci antyb.namieszal.Chociaz te podstawowe:morfologia,cza s krzepniecia,czas krwawienia,trojglicerydy. Mi namieszaly(2,5 mies lykalam to swinstwo),gin sie wkurzyl jak zobaczyl wyniki-jedyne za co mnie pochwalil przy tych wynikach to fakt,ze nie pale.Palenie to wszystko bardzo pogarsza.
Acne Derm-spodziewaj sie poprawy,a ten wysyp jest zupelnie normalny.Spodziewaj sie tez rozjasnienia plam Gdybys okolo godzine po nalozeniu AD dalej czula "ciagniecie"-potraktuj sie kremem nawilzajacym.I nie przerywaj.
Little Angel jest offline  
Stary 2006-10-31, 11:31   #3182
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA-znaczy,ze wracasz do zdrowia Zmykasz gdzies na jakies groby jutro czy zostajecie w domku?
powolutku, malymi kroczkami wracam do tego zdrowia. to tak jak z syfami - powoli sie goja . wszystko powoli!!!!

nigdzie sie jutro nie ruszamy . w poznaniu mamy tylko jeden grob - mojego meza dziadka, ale nigdy nie jedziemy. gdybysmy byli u moich rodzicow to bysmy mieli maraton cmentarzowy, ale nie jedziemy, gdyz to 600 km. wolimy pojechac na boze narodzenie .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Mi na przesuszenie nochala po katarze to krem nivea zawsze pomagal,gruba wartswa na te obtarte strefy i ulga.Mo ale teraz sa madrzejsze sposoby niz nivea
ja tez stosuje ten sposob - nivea na nochal .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-31, 11:35   #3183
Little Angel
Wtajemniczenie

Zatem nivea gora
A syfki-goic sie
Stary 2006-10-31, 17:59   #3184
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AniaA
a na pupie skora z prycholami pupy nie widac w spodniach się chowa i nie ogladałabym jej skrupulatnie w lustrze i nie da się nic wycisnac! ile zalet!
A tu sie nie zgodze, ja i na pupie mam krostki i do tego je wyciskam Tak tak głupio mi się przyznać, ale nie będe was oszukiwać
Tamte syfy moje skonczyły marnie :/ 2 rozwaliły sie po myciu, a potem jeszcze pomogłam trzem I am stupid girl...
Dzisiaj zauważyłam, że musze więcej nakładac tego isotrexinu, wtedy nie robią się takie dziady jak tamte To mój promyk nadzieji tfu tfu tfu oby podziałało... przekonałam się nareszcie do filtów, moja buźka bardzo dobrze prezentuje, się w tej biodermie na dodatek to krem, więcj ogólnie szok, że nie jestem po niej latarnią po skrobii to już noramalnie cud miód Szkoda tylko, że narazie nie stać mnie na pełnowymiarowe opakowanie teraz siedze z "gołą" buźką i dzisiaj drugi dzień po przerwie isotrexinu, i jutro nawilżyć się musze Calmą, bo czuje, że mi iso wysuszył buźke. Czekam na przypływ gotówki, bo mam w planach tonik octowo-cytrynowy, filterek (pełnowymiarowe opakowanko), kuszą mnie tez mazidła, a dokładnie olejek do mycia twarzy z maceratu brzozowego, jakiś tonik i serum z witaminką C, ale to narazie chyba odległe plany bo jak robiłam przymiarke do zakupów, wyszło mi że zapłaciłabym ponad 100zł za to :P
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2006-10-31, 18:29   #3185
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

A mi się coś koło nosa zrobiło, oczywiscie już pięknie "wytrysnęło":rolleyes : w ogóle podusiłam nos, te zaskórniki po filtrz mnie dobijają

AaniaA, no więc może zaczniemy razem ja na razie tylko mydełko siarkowe i acne derm.

Czekoladko, ja też mam takie małe krosteczki czasami na posladkach i z tyłu ud:/ Mam to od dziecka - złe rogowacenie mieszkowe i juz nawet nie mam siły, zeby coś z tym zrobić, chyba jakieś kremy z mocznikiem by pomogły.

Jaki ja mam przesusz na policzkach po zoracu taka pościągana skóra brrr.
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-10-31, 18:43   #3186
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu i Shadowciu ja na plecach i dekolcie mam mnóstwo róznowarkich syfów :/ jak widać mam je prawei wszędzie
Ja też jutro nie wynurze się z mojej nory pogoda nijaka, a groby bliskich daleko
Stary 2006-10-31, 19:06   #3187
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
AaniaA, no więc może zaczniemy razem ja na razie tylko mydełko siarkowe i acne derm.
no to ja ocet jablkowy, a Ty Shadowciu swoje preparaty na plecki .

rany, moj glos jest fatalny - wlasciwie go nie mam; wciaz skrzypie jak stara szafa .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-31, 19:35   #3188
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu ja tez jeszcze troche skrzypie Wracaj szybko do zdrowia
Stary 2006-10-31, 19:38   #3189
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Aniu ja tez jeszcze troche skrzypie Wracaj szybko do zdrowia
dziekuje . Ty tez Patrycjo kuruj sie tam ladnie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-31, 19:50   #3190
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Kuruje się kuruje Ale gardło nadal mi doskwiera :/ A synkowi też życze powrotu do zdrowia Dzieciaczek ma się cieszyć z dzieciństwa, a nie chorować...
Stary 2006-10-31, 20:18   #3191
ziuta.
Rozeznanie

No ja mam jutro maraton cmentarny bliskich odwiedzic i znicze zapalić.
Znowu mi guz wyskoczył koło ucha i jeszcze 2 inne dziady na skroni
Zakupiłam oliwkę Hippka i sie smaruje. super pachnie, jak niemowlaczek

AaniaA, Czekoladko- pogoda taka niesprzyjająca- zimno, wieje i pada. Jak możecie to nigdzie nie wychodzić tylko kurować sie
ziuta. jest offline  
Stary 2006-10-31, 20:29   #3192
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

"Firmy kosmetyczne często opracowują programy przeciwtrądzikowe obejmujące zestawy preparatów, np. żel lub emulsja do mycia, tonik, krem pielęgnacyjny, krem matujący, peeling, maseczka, korektor, żel punktowy, plasterki osuszające, płatki wyciągające zaskórniki, chusteczki matujące i oczyszczające. Zgodnie z zaleceniem producentów, aby leczenie i profilaktyka trądziku były skuteczne należy stosować cały zestaw preparatów danej linii. Poszczególne specyfiki - ogniwa tworzą jedną, nierozerwalną całość, uzupełniają się wzajemnie i brak któregoś może być przyczyną niepowodzenia w leczeniu i profilaktyce trądziku."
tekst pochodzi z http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRY...002_kosmet.htm
Piękne kwiatki mamy w internecie
Stary 2006-10-31, 22:18   #3193
Pleple
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
rany, moj glos jest fatalny - wlasciwie go nie mam; wciaz skrzypie jak stara szafa .
Nie narzekaj, Janis Joplin zrobiła na tym karierę
Pleple jest offline  
Stary 2006-10-31, 22:46   #3194
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Nie narzekaj, Janis Joplin zrobiła na tym karierę
mnie nic takiego nie spotka, a szkoda .

ziuto. nigdzie nie wychodze jutro .

mi tez sie cos robi juz od kilku dni na skroni . boli to i jak zwykle puchnie.

Czekoladko ja juz nie czytam takich dydrymalow .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-11-01, 01:24   #3195
Gonia1
Zakorzenienie

Oj, widzę, że kiepsko z naszym zdrowiem. Ja od 2 tygodni kicham i kaszlę

Wyciskanko też dziś było.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-11-01, 21:48   #3196
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Wyciskanko też dziś było.

ja nie ruszam. wiem jedno, ze moja skora nie bedzie idealna i nie pozbede sie tych zaskornikow, z ktorych robia sie syfy (na szczescie nie z kazdego malego robaka robi sie czerwona kropa). nie wiem gdzie jest tego przyczyna i powiem Wam, ze zaczynam sie poddawac . to niedobrze, ale trace nadzieje...

dzisiaj nigdzie nie wychodzilam . u nas paskudna pogoda - wiatr, deszcz .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-11-01, 23:12   #3197
Pleple
Raczkowanie

Ja też z powodu swojej okropnej gęby nie wystawiłam nosa z domu, nie byłam nawet na cmentarzu.

Aniu, a próbowałaś Differinu? Ja przeklinam ten lek, bo wyglądam po nim strasznie, ale zaskórniki usuwa. Serio.
Pleple jest offline  
Stary 2006-11-01, 23:16   #3198
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Ja też z powodu swojej okropnej gęby nie wystawiłam nosa z domu, nie byłam nawet na cmentarzu.

Aniu, a próbowałaś Differinu? Ja przeklinam ten lek, bo wyglądam po nim strasznie, ale zaskórniki usuwa. Serio.
Pleple ja to nie przez buzie nigdzie dzisiaj nie wychodzilam, ale przez ta piekielna chorobe , no i pogode. wiem, co czujesz. znam ten bol - niewychodzenie do ludzi z powodu zlego stanu buzi .

ja stosuje izotrex, ktory tez ma cudowne dzialanie na zaskorniki i jakos mu to nie idzie . ponadto glico A tez oczyszcza buzie z tych dziadow, a u mnie tez nie za bardzo sie sprawdza. ja to mam takie "robaki" (juz wczesniej o tym pisalam).
AaniaA jest offline  
Stary 2006-11-01, 23:26   #3199
Pleple
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Pleple ja to nie przez buzie nigdzie dzisiaj nie wychodzilam, ale przez ta piekielna chorobe , no i pogode. wiem, co czujesz. znam ten bol - niewychodzenie do ludzi z powodu zlego stanu buzi .

ja stosuje izotrex, ktory tez ma cudowne dzialanie na zaskorniki i jakos mu to nie idzie . ponadto glico A tez oczyszcza buzie z tych dziadow, a u mnie tez nie za bardzo sie sprawdza. ja to mam takie "robaki" (juz wczesniej o tym pisalam).
Mam nadzieję, że wkrótce wyzdrowiejesz , a ja z kolei jutro już będę miała strupy, a nie białe wulkany. Strupy jest łatwiej zamaskować, bo są ciemniejsze. Boże, nigdy bym nie przypuszczała, że będę miała takie problemy Temat trądziku nigdy mnie nie interesował.

To dobrze, że siedziałaś w domku, skoro jesteś chora, a pogoda fatalna. U mnie pod Warszawą ulewy mieszały się z minutami czystego słońca To było ciekawe
Pleple jest offline  
Stary 2006-11-02, 08:46   #3200
AaniaA
Zakorzenienie

rany, ale zimno na dworze !!!!!!!

synio dzisiaj zostal ze mna w domku, zeby sie wygrzac, zatem oboje sie kurujemy .

ja ruszylam kilka dziadow na czole - tych "robakow". nie wiem skad to u mnie sie bierze ? jesli tego nie oczyszcze to to siedzi miesiacami pod skora i jest widoczne .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-11-02, 14:18   #3201
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

To rzeczywiście Aniu masz nie zaciekawie Ja jakoś tak z tym moim gardłem chorym cały czas funkcjonuje "normalnie", bo szkoda mi czasu na kurowanie się bez skutków
Twraz jakaś taka przygojona, niestety troche podrapałam znowu jak się uczyłam ehhh nie mam czym zająć wtedy rąk i bach zawsze cos dziubne Ogólnie staram sie nie dziubać tych syfów co robią mi sie po isotexinie, ale one same się najczęśćiej rozpoadają :/
Stary 2006-11-02, 15:11   #3202
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

A ja już wczoraj podczas brania pryznica tak sobie myślałam, że napiszę Wam o tym, że nic nie ruszałam i tu...po wyjsciu jednak sie nei udało. Ale wydusiłam cos co juz mi siedziało ponad tydzien, wspominałam już, ze tego czegos nie ruszałam i sie zmneijszyło, ale siedziało cały czas. Najgorsze ejst to, że bardzo dużo krwi mi poleciało. Zdrapałam też takie gów**, które mam z boku brody to nie są takie krostki normalne, jakieś prosaki?? Pojęcia nie mam. Od razu na tę rankę nałozyłam acne derm, że sie odkaziło i jak to zapiekło. I jeszcze dzisiaj rano wydusiłam mini krostkę. W ogóle nie myślałam co robie rece sama mi tamm powędrowały...eh:/
Ogólnie mam wielkie zniechecenie do wszystkiego....ciagle się łuszcze świecę, mam przesusz....

Pleple, a u Ciebie to problem z hormonami? Ogromnie Ci współczuje, zawsze miałas gładka buźkę i teraz....
Aniu, nie trać nadzieji w końcu sie tego pozbedziez, to nie moze trwać wiecznie. Może wszystko zniknie w tym najmniej spodziewanym momencie. Wiem, jaks ie czujesz, że juz tyle robisz, tak się poświęcasz, tak dużo tracisz...
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-11-02, 18:09   #3203
Little Angel
Wtajemniczenie

Witam
Widze,ze kiedy mnie nie bylo,wszystkim tez bylo zimno i byle jak.
Niepotrzebnie pojechalam na te groby wczoraj-wymarzlam i tyle tak jakbym nie mogla zniczy zapalic kiedy indziej.No coz,chyba podaruje sobie to swieto-i tak nikt(wlaczajac mnie)nie slucha mszy.W zamian mozna poogladac mode polska-same najnowsze stroje i trendy
Moje nadzieje sie nie spelnily-wyskoczyly mi dwa wielkie, bolące gów**-co bylo do przewidzenia.Dzis po zoraku juz to jakos przyschlo i wyglada.Jutro znow wygladac nie bedzie bo bede oblazic dla odmiany.Ale od czego jest szalik i czapa-od tego zeby zaslonic pol twarzy
W ogole wizyta u rodzicow zamiast poprawic mi nastroj-raczej mnie przygnebila.
Dodatkowo dowiedzialam sie w koncu,ze jesli chodzi o tradzik-jestem pierwsza I to jest powod abym nie rodzila dziecka-nie przekaze mu tego paskudztwa w spadku
Stary 2006-11-02, 18:27   #3204
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Little Angel mam nadzieje, że Cie nie uraże, ale nie moge uwierzyc w to co piszesz, w sensie, że to chyba jeden z nielicznych pesymistycznych postów w Twoim wykonaniu Przykro mi, że tak to sie u Ciebie wszystko potoczylo A co do ostatniego zdania to nie wiem co napisać, pozostawie to bez komentarza... A może jednak cos napisze Little Angel nie można mówić, że trądzik to powód na to żeby nie urodzić dziecka Wiem, że ta choroba potrafi dobijać i przygnębiac na całego, ale nie możemy popaść w paranoje hmmm może to za mocne słowo ale żadne inne nie przychodzi mi do głowy w tej chwili Aż tak źle być nie może
Ja widze znowu poprawe, ale jak zwykle nikłą, która ujdzie niedługo mojej uwadze, po tym jak mi coś znów wyjdzie na wierzch Ostatnio mnie wzięło na różne przemyślenia i już nie wiem co mam mysleć o tym wszystkim... ale o moich rozmyslaniach napisze za kilka dni, jak bede miec więcej czasu bo teraz musze zmykać odrobic lekcje
Stary 2006-11-02, 18:27   #3205
Pleple
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Pleple, a u Ciebie to problem z hormonami? Ogromnie Ci współczuje, zawsze miałas gładka buźkę i teraz....
Dzięki, Shadi
Mam nadzieję, że te przeklęte hormony uspokoją się z czasem...
Pleple jest offline  
Stary 2006-11-02, 18:28   #3206
uskow
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Dodatkowo dowiedzialam sie w koncu,ze jesli chodzi o tradzik-jestem pierwsza I to jest powod abym nie rodzila dziecka-nie przekaze mu tego paskudztwa w spadku
Aniołku proszę nie pleść takich głupot, bo normalnie zaraz oddam dziecko do rodziny zastępczej, to przynajmniej nie będzie mi wymawiać do końca życia, że ma po mnie brzydką cerę Mało tego Antośka nie ma najmniejszych szans na ładną cerę - mąż mój ma na policzkach takie ogniska naczynek (jak zmarźnie wygląda jak krasnal ogrodowy ) No więc albo trądzik i wypryski, albo....No i co ja mam jej powiedzieć jak dorośnie???

uskow jest offline  
Stary 2006-11-02, 19:34   #3207
Agemia
Raczkowanie

Nie ma w tym nic miłego, ale jednak się cieszę, że nie jestem sama z takim problemem. :P Każdego dnia obiecuję sobie "nic więcej nie wycisnę", a nazajutrz sterczę przed lustrem z palcami przy twarzy. Nie dość, że masakruję twarz, to na dodatek pogarszam zdecydowanie stan cery. To chyba podpada pod zaawansowany masochizm... :P
Pleple, Ty wyglądasz źle po Differinie, a ja mam wrażenie, że na mnie on w ogóle nie działa. Ale może to też ma u mnie związek z wyciskaniem - trudno, żeby lek pomagał, skoro regularnie sama sobie szkodzę.
Punktowo zaczęłam używać parę dni temu "Kremu do cery trądzikowej, z krzemem" z Farmaceutyków Aleksandra. Mocno wysusza, ale znów - trudno ocenić mi efekt, bo i tak sama pozbywam się pryszczy szybciej, niż krem zdąży sobie z nimi poradzić.

I po raz kolejny - od dzisiaj twardo postanawiam przestać wyciskać.
Może akurat tym razem się uda. :P
Agemia jest offline  
Stary 2006-11-02, 19:36   #3208
Little Angel
Wtajemniczenie

Juz dobrze,dobrze,nie krzyczcie,nie bijcie Poprawilyscie mi nastroj No dobra,w razie czego powiem,ze to nie za mna(no chyba,ze bede miala 100 lat i ciagle to "cos" ).Uskow-pieknie nazywasz swojego meza-krasnal ogrodowy Takiego wyrazenia w tym kontekscie nie slyszalam,ale jest swietne.

CZekoladko-nie urazlias mnie.Ale racja.Za kazdym razem jak zaczne marudzic z cala odpowiedzialnoscia prosze aby kopnac mnie w dup*

Ale nie powiem,ten gigant na policzku doprowadza mnie do szalu,nawet spac sie nie da na tym boku.Poza tym razem z zorakiem przyklejam sie do poduszki-mogloby sie to z laski swojej wchlonac Po gora trzech dniach powloczki robia sie blee
Stary 2006-11-02, 19:43   #3209
Pleple
Raczkowanie

Agemia, a długo używałaś tego Differinu? U mnie zaczął działać właściwie natychmiast, ale z tego, co się zorientowałam, u innych zaczynało wywalać dopiero po dwóch tygodniach stosowania... I u innych wysyp kończy się szybko, a mnie trwa już miesiąc
Poza tym wydaje mi się, że tam, gdzie wyciskałam, miałam o wiele większe wulkany po Differinie - tam cera była najbardziej zanieczyszczona.

Little Angel, nie śpij na boku, bo ci się będą robiły zmarszczki koło nosa Posłuchaj starszej koleżanki
Pleple jest offline  
Stary 2006-11-02, 19:48   #3210
Little Angel
Wtajemniczenie

Pleple-a zdradz mi jak mam spac Na brzuchu ani w zadnej pokrewnej pozycji nie da rady,na pleckach tez niezbyt dlugo.Pozostaje na boczku i w pozycjach pokrewnych na boku-na wznak.Bo nie spie na podusi tylko na walku wypelnionym gorczyca,wygniata sie ksztalt glowy i sie spi A to spanie nie jest takie latwe,to cos jest twarde jak kamien
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości