Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-01-02, 18:58   #3931
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam
Rzadko piszę coś w tym wątku, ale dziś coś nabazgram.

Odpowiadając na pytanie, które jest w tytule tego wątku stwierdzam, że
nie wiem już jak można powstrzymać się od wyciskania.

I dalej co stwierdzam: nie da się powstrzymać raz na zawsze od wyciskania (przynajmniej w moim przypadku).
I co z tego, że potrafię np. 2 tygodnie nic nie ruszać - dzięki czemu cera super, ale nadchodzi taki dzień (wczoraj taki nadszedł po właśnie 2 tygodniowej przerwie - a było tak pięknie ), kiedy pójde do łazienki i powyciskam się ile wlezie i tak w kółko.

To bez sensu.
To uczucie kiedy nie wyciskam np. z tydzień czuję się extra, ale wiem, ze nadejdzie ta chwila kiedy to zepsuję, zawsze nadchodzi...

Już sie pogodziłam - nigdy całkowicie z tym nie zerwę, to niemożliwe.
Po co jakieś głupie postanowienia noworocze, za tydzień czy tam 2 i tak się zmasakruje, nie ma siły na to...

Wiem, ze denny post, ale musiałam to napisać.
Stary 2007-01-02, 19:08   #3932
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a nie na kazdego to dziala . u mnie izotrex jako tako rozprawia sie z tymi zaskornikami, ale nie do konca. ja to nigdy ich sie nie pozbede .

moj obiekt na skroni jest juz na etapie plaskiego dziada, ktory sobie znika . oczywiscie ruszylam go, gdyz zebralo sie w tym miejscu ropsko . na szczescie to pomoglo w tym przypadku. no, ale teraz z boku noska, na skrzydelku mam rozdziubanego syfa, ktory wyglada okropnie . nie powinnam go meczyc, ale nie wytrzymalam i teraz wyglada to koszmarnie. inne syfy sie goja (czolowe - to te, ktore zrobilam sobie sama - ostatnia masakra; na szczescie po tamtej akcji odczepilam sie od nich ).
Jasne,ze co dzila na mnie nie musi zadzialc na ciebie,to wiadomo.Ale sprobowac przeciez kazdemu wolno,a nuz sie uda

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
tak, ale z reszta twarzy nie mam problemow i nie chce jej niepotrzebnie meczyc, a na zaskorniaki probowalam oprocz ad i effaklaru : maseczki z ziemi wulkanicznej z glinki zielonej, maseczki aspirynowej i wszelkich masci typu benzacne, cynkowa,acnefan, ale nie poddam sie w przyszlym tygodniu robie zamowienie na mazidlach i zaczne walke tonikiem migdalowym
Tonik migdalowy podobno dobra rzecz,sprobuj

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ehh nowy rok nastał, mam nadzieję że ten będzie lepszy, staram się jak mogę, ale cera nadal nie jest taka jak przed Zorac, jest coraz lepiej ale do pierwotnego stanu sprzed kuracji dojść nie mogę
zwłaszcza policzki, tragiczne dla mnie są nigdy takich nie miałam, co chwilę tez coś wyskakuje przy szyji.
Nie poddaję się, chociaż ręce opadają, czasem padam ze zmęczenia, ale twarzy pilnuję
ZOrac stanowczo tobie nie posluzyl.A jak prezenty gwiazdkowe?Chyba pomagaja,bo piszesz,ze buzka lepsza.

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Teraz ja się troszkę wyżale, aż mi sie ryczeć chce....Wczoraj wieczorem było ok....przychodze ze szkoły do łazienki i...widze duże coś na czole w meijscu gdzie mi wyskoczyło w czasie okresu jakaś grudka, ale juz znikła. Po prostu nie mogłam od dłuzszego czasu było dobrze, na czole nie wyskakiwało mi nic, krostka na 3 tygodnie....a teraz zaczyna sie cos dziać i zaczęłam to zdrapywac, bo juz byłam tak zdesperowanai aktulanie wyglada to 10 razy gorzej. I ja głupia miałam nadzieję, ze już zaczyna sie konczyć??
No tak,znow cos.Ale nie drapNiech to czolo zdrowieje.Zobaczymy co powie deramtolog,albo co zapisze

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
jak po sylwestrze dziewczynki? ja jeszcze musze odespac
ale buzke meczylam znow cos mi powychodzilo na polikach i nie wiem czy to nowy krem mnie zapchal (dermosan) czy to wina okresu, czy moze to ze ostatnio 2 dni jadlam w McDonaldzie niezdrowe zarcie?
A moze to wszystkie te rzeczy na razJa mam po nieprzespanej nocy szara,zmeczona gebe i wszystkie czerwonosci na wierzchuAle te sylwestrowa akurat dosc przespalam(albo przespalabym gdyby nie 25 minutowe bombardowanie za oknem,koty lataly oglupiale ze strachu)

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
ohoh... własnie nabylam Zincteral. mam łykać 1 tabletke dziennie, a w jego skład wchodzi cynk, ciekawe czy w połączeniu z mascią da lepsze efektu .
Nie slyszalam o tym preparacie,daj znac o efektach

U mnie znosnie,bialy jelen mniej mnie wysusza niz zele.Dzis zorac na noc,pewnie jutro bedzie jaszczurza geba
Little Angel jest offline  
Stary 2007-01-02, 19:15   #3933
anCcik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Nie slyszalam o tym preparacie,daj znac o efektach
jasne . ponoć jest też dobry na łojotok ...
anCcik jest offline  
Stary 2007-01-02, 21:19   #3934
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

A mi się wszystko pokończyło, nawet żel mi się nie długo już skończy, ehhh a musze za dermatologa za dwa tygodnie wybulić, a gdzie leki?! Jeszcze znowu po wyciśnięciu denerwujących czarnych zaskórników pomiędzy brwiami robią mi się wielkie ropiele A przebarwienia przybierają w różnym świetle odcienie czerwieni, fioletu i bliżej nieokreślone...
Dziewczyny grunt to trzymać się razem i wstawać po każdym upadku, a następny razem jak najdłużej nie dać się powalić
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-01-03, 10:03   #3935
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Dziewczyny grunt to trzymać się razem i wstawać po każdym upadku, a następny razem jak najdłużej nie dać się powalić
Czekoladko pięknie napisane .

moja buzia tez wysuszona na maksa. wczoraj na noc to nic nie kladlam na twarz oprocz nawilzajacego kremu.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-03, 11:31   #3936
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
w przyszlym tygodniu robie zamowienie na mazidlach i zaczne walke tonikiem migdalowym
tonik migdalowy jest fajny, ale peeling migdalowy jeszcze lepszy ja wlasnie dzis bede go robic! poczytaj na biochemii tam jest wszystko o peelingu i sprobuj.

Cytat:
ziuto. mam nadzieje, ze jutro napiszesz na wizazu, ze nic nie ruszylas .
przyznam sie bez bicia ze ruszylam jednego ropniaka ale tylko tego jednego i nic wiecej- wiec to i tak sukces jak na moje mozliwosci
ziuta. jest offline  
Stary 2007-01-03, 11:35   #3937
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
tonik migdalowy jest fajny, ale peeling migdalowy jeszcze lepszy ja wlasnie dzis bede go robic! poczytaj na biochemii tam jest wszystko o peelingu i sprobuj.
juz wczesniej wszytsko przeczytalam w tym tygodniu robie zamowienie bo wagry strasza, poprostu slysze ich wolanie wydus, mnie wydus, ale ja sie nie poddaje
kaczorka jest offline  
Stary 2007-01-03, 11:59   #3938
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
przyznam sie bez bicia ze ruszylam jednego ropniaka ale tylko tego jednego i nic wiecej- wiec to i tak sukces jak na moje mozliwosci
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-03, 13:17   #3939
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
ZOrac stanowczo tobie nie posluzyl.A jak prezenty gwiazdkowe?Chyba pomagaja,bo piszesz,ze buzka lepsza.
prezenty gwiazdkowe już w obrocie są, narazie ostrożnie, bo nie chce żeby coś mi zaszkodziło, bo znów bedzie nieciekawie, mam obecnie ogromny obiekt nie nadajacy sie do wyciskania, denerwuje mnie ten potworek, ale cóż robić, dziś twarz odpoczywa, może jutro bedzie mniejszy

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-01-03, 17:11   #3940
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
no ja tez sie ciesze, ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca (chociaż juz zaszlo ) dzis wieczor tez sie postaram nic nie ruszyc!

blue mam nadzieje ze nie ruszylas potworka ? znudzi mu sie i sam pojdzie!

mialam robic dzis peeling migdalowy by na weekend byla wylinka ale okazalo sie ze na weekend ide do pracy i juz nie wiem co zrobic? bede straszyc ludzi twarza jaszczura? ciekawe czy pouciekaja ?
ziuta. jest offline  
Stary 2007-01-03, 19:46   #3941
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Cytat:
prezenty gwiazdkowe już w obrocie są, narazie ostrożnie, bo nie chce żeby coś mi zaszkodziło, bo znów bedzie nieciekawie, mam obecnie ogromny obiekt nie nadajacy sie do wyciskania, denerwuje mnie ten potworek, ale cóż robić, dziś twarz odpoczywa, może jutro bedzie mniejszy
Ja właśnie nadal mam tego wrednego delikwenta, ale nie ruszam bo już więcej ropniaków w tym miejscu nie zniose Nienawidze takich niech już sobie wyskoczy gdzieś z boku, ale nie w centralnej części twarzy... A tak poza tym to teraz nic nie używam, na własną ręke nie chce czegokolwiek zaczynać, cierpliwie czekam do przyszłego tygodnia
Ziuto jeden prychol to i tak dobry wynik Mi dzisiaj udało się nic nie wycisnąć, jakąś skóre suchą tylko lekko oderwałam... taki skraweczek maciupci
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-01-04, 11:25   #3942
AaniaA
Zakorzenienie

a ja mam dosc . wlasnie dzisiaj w nocy zrobilo mi sie cos na nosie . to jest z tych, co robi sie napuchniete, boli jak diabli i jest czerwone (jeden wielki placek) . nic nie ruszam, gdyz wiem z doswiadczenia, ze ten obiekt jest z tych paskudow, ktorych nie nalezy ruszac. jak rusze to tylko dziura mi po tym zostanie . a ja dzisiaj ide do dentysty i jak tu wyjsc z taka geba ?! przeciez oni maja takie lampy, ze widac wszystko jeszcze gorzej .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-04, 18:23   #3943
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ziuto jeden prychol to i tak dobry wynik Mi dzisiaj udało się nic nie wycisnąć, jakąś skóre suchą tylko lekko oderwałam... taki skraweczek maciupci
no to również gratuluje sukcesu

Cytat:
a ja mam dosc . wlasnie dzisiaj w nocy zrobilo mi sie cos na nosie . to jest z tych, co robi sie napuchniete, boli jak diabli i jest czerwone (jeden wielki placek) . nic nie ruszam, gdyz wiem z doswiadczenia, ze ten obiekt jest z tych paskudow, ktorych nie nalezy ruszac. jak rusze to tylko dziura mi po tym zostanie . a ja dzisiaj ide do dentysty i jak tu wyjsc z taka geba ?! przeciez oni maja takie lampy, ze widac wszystko jeszcze gorzej .
Aaniu dentysta w paszcze patrzy a nie na twarz, nie przejmuj sie a tego delikwenta nie ruszaj !!!

zrobiłam wczoraj peeling migdałowy i o malo sobie brwi nie wypalilam bo sie taka biało- czerwona zrobila i bolała ale rano już było ok. czego to człowiek nie zrobi dla urody
ziuta. jest offline  
Stary 2007-01-04, 19:48   #3944
Little Angel
Wtajemniczenie

No wlasnie,czego czlowiek nie zrobi by wygladac jak czlowiek Ja sie trzecia noc zorakiem traktuje bo chce sie porzadnie zluszczyc.Srednio przyjemne to jest No ale nic,przezyje to swedzarum O wyciskniu nawet nie mysle

Aniu dentysta nie patrzy na buziaka,nie przejmuj sie
Kiedy synek wraca do was do domku?

Dziewczyny,bardzo ladnie sie trzymacie
Stary 2007-01-04, 22:07   #3945
xyoko
Zakorzenienie

Dziewczyny jestem na siebie wściekła Od jakiegoś czasu zauważyłam poprawę stanu cery, było juz naprawdę nieźle.. No i dzisiaj coś mnie napadło, wzięłam do ręki powiększające lusterko i powyciskałam wszystko.. Jakieś malutkie podskorne defekty, ktorych w normalnym lusterku w ogole nie widać. Ale przyglądałam się sobie z zawziętością, no i oczywiście coś do powyciskania znlazłam Nie muszę Wam mowić, jak teraz wyglądam Prezpraszam, musiałam się komuś wyżalić, poprostu coś mnie trafia, jak widzę siebie teraz
xyoko jest offline  
Stary 2007-01-04, 23:11   #3946
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedy synek wraca do was do domku?
maz w sobote jedzie po synka i moich rodzicow i stamtad wszyscy w niedziele samochodem jada do zakopca, a ja z moja siostra w niedziele z poznania jedziemy pociagiem do zakopanego . spotykamy sie w gorach . przed nami prawie tydzien holidajsow .

na szczescie juz po dentyscie. mala dziurka zalatana i kamien sciagniety . a, no i w portfelu miejsce sie zrobilo .

ziuto. dobrze, ze buzka rano wygladala w porzadku .

xyoko
skad ja to znam ...

Little Angel twarda z Ciebie sztuka z tym niewyciskaniem i luszczeniem sie . trzeba brac z Ciebie przyklad .

choroba, ale boli ten delikwent na nosie . o czerwonym kolorze to juz nie wspomne . kiedy to zniknie ?! przeciez samo z siebie nie zniknie (to nie ten rodzaj kropek ). i co tu robic?! wiem, nic nie robic, nie dlubac, nie dotykac, itd. ciekawe ile wytrzymam?

Dziewczynki mam prace . od 15 stycznia zaczynam .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-05, 01:10   #3947
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
ale i tak najgorsze sa wagry bo zwykly pryszcz to zazwyczaj znika jak sie go nie wyciska, a wagry moga sobie i rok siedziec
Mi zwykły pryszcz nie znika niewyciśnięty. I zawsze zostawia po sobie ślad. Baaa... u mnie ślad jest już wtedy, gdy pryszcza jeszcze dobrze nie widać. Po prostu najpierw robi się zaczerwienienie, zbiera się ropa, a to zaczerwienienie utrzymuje się kilka tygodni.

Zaskórniki to dla mnie bułka z masłem w porównaniu do ropnych pryszczy.

Cytat:
i rozochocona szukam kolejnych, a że ich nie ma to wyciskam co jest.
Ośmialają mnie takie staruchy, po których nie ma śladu, bo łudze się że musze je wycisnąć bo zasychają w grudki twarde i siedzą tam a to że nie ma śladu ośmiela do dalszych okaleczeń
Bardzo trafnie to opisałaś! A ten przymiotnik "rozochocona" to już w ogóle super tu pasuje!

Cytat:

Dziewczynki mam prace . od 15 stycznia zaczynam .
Supeeeeeer!!
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-01-05, 09:32   #3948
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
.
Bardzo trafnie to opisałaś! A ten przymiotnik "rozochocona" to już w ogóle super tu pasuje!
ostatnio udaje mi sie ograniczać, ale ciągle myśle czy jest coś do wyciśnięcia, ostatnio leżąc w łózku naszła mnie ochota żeby cos wycisnąć, ale nie dałam się, postanowiłam zjeść coś żeby tylko nie myśleć, ale siedziało mi to w głowie z 15 minut, taka nieoparta chęc narobienia sobie szkód na twarzy pojadłam, objadłam sie i zapomniałam nigdy nie skupiałam się na tym jak znajduję się w łazience przy lustrze, myślałam że to tak przy okazji mycia, lub regulacji brwi, ale zastanawiając się dokładniej czasem coś ciągnie ot tak poprostu, jakiś magnes przy lustrze
AaniaA gratuluję

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-01-05, 10:01   #3949
uskow
Zadomowienie

Ania GRATULACJE!!!!!!!!!!!! A co to za praca? Jeśli to nie tajemnica oczywiście ?

uskow jest offline  
Stary 2007-01-05, 12:06   #3950
AAAnka
Zadomowienie

Dziewczyny!!!Unikac LUSTER!!!Dla mnie to katorga!!!Już wyleczyłam się w eXpressowym tempie (2tyg.)z pryszczyków na czole,ale jak zaczęły się pojawiać to nawet nie wiedziałam kiedy a sięgałam do czoła i coś tam skrob,skrob...To choroba jakaś czy co???Jak nic nie mam teraz to i tak wodzę palcami po całej twarzy i łapię się na tym,że poszukuję i poszukuję....Nieraz wyglądało moje czoło całkiem ok. wszystko przygasło ale ja robiłam z twarzy masakrę!!!Nie miałm wielkiego problemu, bo wystarczyło 2tyg Differinem+Aknemycin i jest gładziutka,ale jeśli chodzi o wyciskanie to nie tak łatwo powiedzieć-nie wyciskaj!!!Kazda z Nas wie jak wygląda po ale to robi...To jak z uzależnieniem...Ja stałam się twarda ale dopiero teraz, jak nic nie mam...Bo najgorsze to wiedzieć ,że tam coś jest i pojawia się chęć kontroli:dojżał,niedojżał ?Ja poradziłam sobie,myśląc takifferin "wyciśnie"to za mnie.A robi to szybko.Potem triumfalnie dokonywałam zdrapania zagojonego strupka...Trzymajcie się "Wyciskaczki"
AAAnka jest offline  
Stary 2007-01-05, 12:08   #3951
AaniaA
Zakorzenienie

dziekuje dziewczyny . bede asystentka prezesa . rany, zeby ta buzia wygladala dobrze jak pojde do pracy .

uskow
a jak u Ciebie?

a mi to cos na nosku zamiast znikac to idzie w druga strone . a wiecie, ze po tej maskarze, co sobie zrobilam na czole to jeszcze mam slady od tego duszenia. u mnie wszystko strasznie wolno sie goi (tak jak Gonia1 pisala, ze u niej tez).

szczerze powiem, ze jestem na tym etpaie, ze jak widze swoja twarz w te kropy to nienawidze jej . nie moge na nia patrzec .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-05, 16:21   #3952
Little Angel
Wtajemniczenie

AaniaA gratuluje sukcesu Zaraz zmieni sie tobie nastawienie do zycia

Buzia w pracy sie nie przejmuj.Niby fajnie jest byc gladziutkim,ale licza sie umiejetnosci.Moj szef wrecz zabronil mi nakladac makijaz na twarz,bo mowi,ze mam byc zdrowa,a makijaz temu nie sprzyja W dodatku wakacje,dobry poczatek roku

Gonia jak buzia?

Blue,bardzo dobrze,trzymaj sie.

AAAnka bardzo dobrze,ze twoja buzia prezentuje sie lepiej dzieki lekom i twojej silnej woli

Ja nie wyciskam,zato na jednym policzku pod okiem jestem ewdientnie przypalona No coz,naloze na twarz maske(moze z miodku)i sie milutko zluszcze.
Stary 2007-01-05, 19:02   #3953
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

spalenizne oczu tez przerabiała, heh niezle to wygladało

Aniu, gratuluję i swietna pozycja. Wyjazd z gory mmmmmm.....jak Ci zazdroszcze moja rozrywka w ferie bedze lodowisko

xyoko, i juz nieprzyjemna nauczka wyrzuć wszystkie duze lustra!

AAAnka, super szybka poprawa tylko nie odstawiaj leków przez jakis czas, bo sie efekt nie utrzyma
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-01-05, 19:07   #3954
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Gonia jak buzia?
Tak sobie. Z boku nosa coś mi wyłazi!

I jeszcze jakieś 2 grudki mam.

Ogólnie jeden policzek wygląda może nie ładnie, ale nieźle, a drugi po ostatnich syfkach znowu jest w plamach.
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-01-05, 21:07   #3955
AaniaA
Zakorzenienie

Dziewczynki dziekuje za gratulacje .

Cytat:
Napisane przez Litttle Angel
Moj szef wrecz zabronil mi nakladac makijaz na twarz,bo mowi,ze mam byc zdrowa,a makijaz temu nie sprzyja
Little Angel to fajnego masz szefa .

Goniu1 witaj w klubie z tym nosem .

nie patrze na buzie i tyle. zakorektowalam te wszystkie paskudy i jak wrocilam z miasta (na zakupach ciuszkowych bylam ) to nie przygladalam im sie w ogole.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-05, 21:34   #3956
uskow
Zadomowienie

Aniu to super! Ja też bym chciała juz pójść do pracy U mnie jest dobrze. Staram sie nic nie ruszać, chociaż dzisiaj musiałm przeprowadzić mały zabieg, bo coś bolącego na skroni mi wyszło. Ale staram sie być silna

uskow jest offline  
Stary 2007-01-05, 21:40   #3957
AaniaA
Zakorzenienie

uskow jak milo slyszec, ze Twoja buzia sie uspokoila . a czego teraz uzywasz?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-05, 21:45   #3958
uskow
Zadomowienie

Odstawiłam wszystkie kwasy! Od czasu do czasu jak zanieczyszczą mi sie pory to traktuje je czymś mocniejszym, ale tylko noc i okolice nosa. Dużo nawilżam irysową weledą, ostatnio miałam próbkę ocerinu dla suchej cery i bardzo mi sie spodobał. Myję twarz babydreamem do mycia ciała dla dzieci z rosmana. Filtr Vichy dzieciaczek + jedwabny Hauszka i jest OK. Może moja buzia nie lubi drastycznego traktowania

uskow jest offline  
Stary 2007-01-06, 10:28   #3959
AaniaA
Zakorzenienie

uskow jak widac kazda z nas musi znalezc dla siebie ten zloty srodek . ciesze sie, ze u Ciebie lepiej (widze, ze u Ciebie dzieciece kosmetyki gora ). ja wiem po sobie, ze moja skora tez nie za dobrze reagowala na kwasy. zdecydowanie retinoidy w moim przypadku sa lepsze.

co do moich paskudow na buzi: obiekt na nosie troszke sie zmniejszyl, ale nadal boli (na szczescie mniej) i jest to miejsce wypukle i czerwone . nie dosc, ze nos duzy to jeszcze cos na nim paskudnego wyskoczylo . plus tylko jest taki, ze nie grzebie tam . nie wiem jak mi sie to udaje ?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-06, 10:47   #3960
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

uskow, dobrze ze znalazłas odpowiednia pelegnacje jak widac kwasy nie każdemu pasują....

Aniu, nie ruszaj, nie ruszaj tez miałam takiego duzego, było widac ze taki ropny, próbowałam wydusic i nic, tylko bolało, nakładałam na niego przez 3 dni naprzemiennie benzacne i zorac i sie w koncu ta ropka podciagneła do góry, wystarczyło lekko nadusic i wystrzeliło teraz nie ma śladu, więc lepiej poczekać
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości