Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-01-06, 10:52   #3961
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Aniu, nie ruszaj, nie ruszaj tez miałam takiego duzego, było widac ze taki ropny, próbowałam wydusic i nic, tylko bolało, nakładałam na niego przez 3 dni naprzemiennie benzacne i zorac i sie w koncu ta ropka podciagneła do góry, wystarczyło lekko nadusic i wystrzeliło teraz nie ma śladu, więc lepiej poczekać
choroba, ale u mnie zadna ropka sie nie robi i znajac zycie to na stowe zostanie po tym swinstwie slad (pomimo nie grzebania) i potem zrobi sie w tym miejscu nastepny paskud .

Shadi a jak u Ciebie z czolkiem i z reszta?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-06, 11:16   #3962
Little Angel
Wtajemniczenie

Mi jak juz cos sie zdecyduje wyjsc na nosie,to nos jest spuchniety,czerwony,bolac y, ale ropy nie ma

Uskow ciesze sie,ze dobralas sobie kosmetyki i wygladasz lepiej

AaniaA,zanim pojdziesz do pracki,po tym paskudzie juz sladu nie bedzie

Shadi no wlasnie,jak buziak sie ma?

U mnie niezle.Jak szlam na zakupy,spojrzalam sobie w lusterko.Jestem potwornie blada Ludzie sie na mnie gapili (albo mi sie zdawalo).Nie zebym sie przejmowala tym,mam twarz bez pryszczy,a to dla mnie najwazniejsze
Little Angel jest offline  
Stary 2007-01-06, 12:17   #3963
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

U mnie jako tako jest, wczoraj mi jakieś takie 2 krostki na czole wyskoczyły, nie mam pojecia od czego do tego mocno się łuszcze, ale przezyję
No i te plamy mogłyby zaczac znikac, zaczyna mnie to wkurzać

Little_Angel jak Ci fajnei z buzka bez pryszczy a plamki też Ci poznikały?
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-01-06, 12:26   #3964
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
U mnie jako tako jest, wczoraj mi jakieś takie 2 krostki na czole wyskoczyły, nie mam pojecia od czego do tego mocno się łuszcze, ale przezyję
No i te plamy mogłyby zaczac znikac, zaczyna mnie to wkurzać

Little_Angel jak Ci fajnei z buzka bez pryszczy a plamki też Ci poznikały?
Do poniedzialku sie zluszczysz
Plamki jasli zdaza zniknac,to w kolejce czekaja nowe-i tak w kolko
Stary 2007-01-06, 12:37   #3965
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu cieszę się, że w końcu udało Ci się znaleźć pracę Na pewno poprawi Ci to humorek
Little Angel Ty jesteś naszym Aniołem stróżem i najlepszym przykładem, że można obejść się bez wyciskania Super, że udało Ci się pozbyć pryszczy
Ja moje wielkoludy lecze teraz maścią o nazwie polseptol, mama powiedziała, że na takie dziasygi wielkie pomoże no i pomaga Już znacznie się zmniejszyły tylko, że niestety jednego wycisnęłam niepotrzebnie :sciana: bo zrobił się wielki ropniak i to tuż przy brwi... nie mogłam już na niego patrzyć ale mam nadzieje, że nie zostanie jakiś dołek kolejny, a jedynie jakaś mała plamka A reszta twarzy zaczyna się troche buntować bez żadnych mazideł Ale w tym tygodniu chyba idę do dermatologa, więc wybawienie przybedzie już niedługo
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-01-06, 12:46   #3966
Little Angel
Wtajemniczenie

CZekoladko wytrwalosci Smaruj sie ta mascia,ktora kupilas.I cierpliwie czekaj na derma.Przez kilka dni nic ci sie gwaltownie nie pogorszy,tak jak sie nie poprawi przez tydzien.
Nie wyciskam,bo po co.Nigdy nie uwazalam,ze jak wycisne to pozbede sie problemu i tak mi zostalo.No i swiadomosc,ze blizna potradzikowa to nie lada problem na pozniej.
Stary 2007-01-06, 16:41   #3967
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

ja pier.............. znowu mi cos wyskoczyło, i jak sie tu nie wsciec:/
Stary 2007-01-06, 20:03   #3968
AaniaA
Zakorzenienie

oj Shadi ja identycznie reaguje .

Czekoladko oby ta nowa masc pomogla . z tego co pamietam to 10 stycznia mialas isc do dermatologa. trzymam kciuki .

Little Angel
z Ciebie to musimy brac przyklad .

ja jutro raniutko jade do zakopca pociagiem, wiec sciskam Was juz teraz moje Kochane . trzymajcie sie ladnie i nie duscie (to nie dotyczy Little Angel ). sama tez musze byc dzielna . ciekawe czy mi sie uda ?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-06, 22:04   #3969
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu miłego wyjazdu, odpocznij sobie i nie zwracaj uwagi na kropy!!! będziesz mieć i komfort psychiczny i buzia też zyska, bo nie będziesz jej maltretować
Maść taka sobie, ale może jeszcze troche posmaruje i lepiej podziała, bo jak narazie to po nałożeniu mam ochote zerwać skóre tak mnie swędzi, szczęście, że przestaje po kilku minutach
Stary 2007-01-07, 12:14   #3970
Little Angel
Wtajemniczenie

No i pojechala
Czekoladko ciesz sie,ze nie nakladasz na twarz zoraku,ktory potrafi zrobic niepodzianke i swedziec calutka noc mowie tobie-srednio fajne to uczucie.
Ale efekty daje rewelacyjne-stalam sie szczesliwa posaidaczka cyfrowki-pstrykne fotke i pokaze wam paszcze

I prosze mnie nie gloryfikowac Zapewniam,ze innych wad mam az nadto

Shadi-moze za mocno przesuszylas buzie zorakiem i teraz sobie odbija Bo w sumie teraz powinnas piekniec z dnia na dzien,a tu jakies pryszczydla Dziwne,dlaczego cera znow sie zanieczyscila
Stary 2007-01-07, 14:30   #3971
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Mmm, Zakopiec z tym meijscem wiąże się moje bardzo miłe wspomnienia, Tobie, Aniu również takich życzę.

Czekoladko, niedługo wizyta u nowego dermy więć wytrzymasz do tego czasu, a swędzenie tak jak pisała Little Angel jest naprawdę okropne, na szczęscie mnie już nie męczy.
Moja twarz jest przesuszona, szczególnie jej się dostało wczoraj po filtrze DP. Skórki na czole i policzkach okropne. Jutro zrobię sobie peeling enzymatyczny, mam nadzieje, ze jakoś przetrwam
Stary 2007-01-07, 14:30   #3972
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Little czekamy z niecierpliwością Będziesz naszym Guru na tym forum
A co d maściochy moje to dzisiaj pozytywny szok przeżyłam Te prychle diametralnie się zmniejszyły przez noc wyżarła je i wypaliła po prostu ta maść
Stary 2007-01-07, 18:50   #3973
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam prace . od 15 stycznia zaczynam .
no to zajefajnie gratuluje

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja jutro raniutko jade do zakopca pociagiem, wiec sciskam Was juz teraz moje Kochane . trzymajcie sie ladnie i nie duscie (to nie dotyczy Little Angel ). sama tez musze byc dzielna . ciekawe czy mi sie uda ?
wypoczywaj, nie żałuj sobie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Little czekamy z niecierpliwością Będziesz naszym Guru na tym forum
A co d maściochy moje to dzisiaj pozytywny szok przeżyłam Te prychle diametralnie się zmniejszyły przez noc wyżarła je i wypaliła po prostu ta maść
superancko ze maść pomaga!!! a Angel to rzeczywiscie jak aniolek dla nas- nic nie rusza i jeszcze nas pilnuje! a jak nieupilnuje to jeszcze pocieszy! dziekuje Angel

a moja mordka się łuszczy po peelingu! a na brwi to mi się skorupa zrobiła, tak sobie ja przypalilam ! nawet jestem zadowolona z mojego wygladu, tylko coś mi koło oka wyszło
ziuta. jest offline  
Stary 2007-01-08, 13:30   #3974
street-spirit
Raczkowanie

Czytam Was od dłuższego czasu i postanowiłam się w końcu odezwać
Mimo, że wyciskanie nie jest moim nałogiem to zdarzają mi się tego typu "napady". Wiadomo, jak to się kończy U mnie masakrowanie twarzy to już ostateczny akt rozpaczy, kiedy nie mogę już na siebie patrzeć i mam wszystkiego dość..Wydaje mi się wtedy, że nic juz nie zaszkodzi Mniej więcej rok temu zaczął się u mnie wysyp. Wcześniej nie miałam większych problemów z cerą, nawet jako nastolatka (mam prawie 23 lata). Dopiero niedawno zdecydowałam się na wizytę u dermatologa. Moja twarz wyglądała bardzo źle. Miałam policzki pełne wielkich, bolących, czerwonych gul. Pani dr wysłała mnie na badania- posiew i antybiogram. Podejrzewała gronkowca, ale na szczęście te podejrzenia się nie potwierdziły Dostałam tetralyse i differin. Po ok 3 tygodniach widzę dużą poprawę. Zostały tylko paskudne przebarwienia i czasem wyskoczy jeszcze jakiś mały pryszczyk. Od dłuższego czasu udaje mi się trzymać ręce z dala od buzi. Pomaga unikanie lustra i niechodzenie z "gołą" twarzą- albo mam majkijaż, który zasłania POW(Potencjalne Obiekty do Wyciśnięcia ) albo, kiedy jestem w domu,chodzę wysmarowana grubą warstwą olejków z mazideł (najczęściej pomieszanych z kwasem hialuronowym/ ekstensyną/ NMF).
Pozdrawiam Was ciepło i życzę sukcesów w walce z wyciskaniem i nieproszonymi gośćmi na twarzy. Doskonale wiem jak to potrafi zatruć życie
street-spirit jest offline  
Stary 2007-01-08, 14:40   #3975
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Muszę się pochwalić, tzn. nie musze ale chcę
Ostatnio z braku czasu nie wyciskałam zbyt dużo, nie miałam napadu, błędnego koła w wyciskaniu, wczoraj mama usunęła mi tylko 3 wielkie zbiory ropne, ogromne, ale z wielkim profesjonalizmem, na rano nic się nie zebrało i mimo że oprócz przetarcia tych miejsc tonikiem Lysnal nic więcej nie nałożyłam, ładnie wszystko zaczyna się goić.
Jestem dobrej myśli bo teraz dodatkowo zaczynam praktyki, wieczorami planuje spacery, więc dni wolnych przez najbliższe 3 miesiące mieć nie bedę, oprócz niektórych niedziel .
Pewnie bedę padać na pysk, ale może się uda, żadnych niepotrzebnych majstrować, ewentualnie suchotki
Dzięwczyny trzymajcie się

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-01-08, 16:28   #3976
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, tzn. nie musze ale chcę
Ostatnio z braku czasu nie wyciskałam zbyt dużo, nie miałam napadu, błędnego koła w wyciskaniu, wczoraj mama usunęła mi tylko 3 wielkie zbiory ropne, ogromne, ale z wielkim profesjonalizmem, na rano nic się nie zebrało i mimo że oprócz przetarcia tych miejsc tonikiem Lysnal nic więcej nie nałożyłam, ładnie wszystko zaczyna się goić.
Jestem dobrej myśli bo teraz dodatkowo zaczynam praktyki, wieczorami planuje spacery, więc dni wolnych przez najbliższe 3 miesiące mieć nie bedę, oprócz niektórych niedziel .
Pewnie bedę padać na pysk, ale może się uda, żadnych niepotrzebnych majstrować, ewentualnie suchotki
Dzięwczyny trzymajcie się
Tak trzymajA gdzie byly te ropniaki?
Ciekawa jestem tego lysanelu strasznie.Twoja mama tez powinna uczestniczyc w tym watku-koniecznie

street-spirit to dobrze,ze sie tobie poprawilo.Tylko pamietaj aby po skonczonej kuracji nie odstawiac anybiotyku.Ze swojej strony radze tez w trakcie brania leku zrobic sobie badania krwi zeby stwierdzic czy lek nie szkodzi watrobie.

Dziewczeta-trzymac lapska przy sobie,w koncu wiosna idzie,trzeba wygladac pieknie
Stary 2007-01-08, 17:32   #3977
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Tak trzymajA gdzie byly te ropniaki?
Ciekawa jestem tego lysanelu strasznie.Twoja mama tez powinna uczestniczyc w tym watku-koniecznie
jeden ropniak na policzku z boku, dla mnie nieosiągalny Mama perfekcyjnie go usunęła, nagniotła i sama się zdziwiła że wylazł drugi mniejszy na drugim policzku troche wyżej bliżej oka, i jeden szybki bum i po nim
jak Maminka mi usuwa to śladu nie ma, wszystko zazwyczaj dobrze usunięte, przetre tylko Lysanelem i jest dobrze, ja nie mogę tak rękami dobrze operowac bo sobie czasem oczy zastawiam wolę sie pod mamy ręce oddać, bo mnie się czasem w tym szale ręce trzesą i skacze od jednego do drugiego, jak na głodzie
a mama spokojnie, powoli i dokładnie, a ja drapię, nadrywam naskórek, lepsza mama bo ona ma umiar

bluegirl jest offline  
Stary 2007-01-08, 17:38   #3978
street-spirit
Raczkowanie

Bluegirl, fajnie mieć taką mamę-profesjonalistkę
Little Angel, dziękuję za radę. Muszę faktycznie pomyśleć o tych badaniach. Chociaż bardziej niż o wątrobę, boję się o żołądek, który sporo już przeszedł.
Obudziłam się dziś z nową niespodzianką, która teraz jest w sam raz wiecie do czego...Może differin trochę ją zasuszy, żeby nie kusiła.
Jestem na siebie zła, bo fajny chłopak chce się ze mną spotkać a ja nie mam ochoty, z taką twarzą, na żadne randki To głupie, wiem, ale nic na to nie poradzę. Mam ochotę schować się w mysią dziurę, kiedy mój rozmówca ukradkiem zerka na moje policzki. Mimo, że staram się kamuflować podkładem, i tak widać to pobojowisko
Pozostaje tylko pocieszać się, że to kiedyś minie
No tak, siedzę sobie beztrosko na forum, a jutro egzamin
Stary 2007-01-08, 18:10   #3979
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
jeden ropniak na policzku z boku, dla mnie nieosiągalny Mama perfekcyjnie go usunęła, nagniotła i sama się zdziwiła że wylazł drugi mniejszy na drugim policzku troche wyżej bliżej oka, i jeden szybki bum i po nim
jak Maminka mi usuwa to śladu nie ma, wszystko zazwyczaj dobrze usunięte, przetre tylko Lysanelem i jest dobrze, ja nie mogę tak rękami dobrze operowac bo sobie czasem oczy zastawiam wolę sie pod mamy ręce oddać, bo mnie się czasem w tym szale ręce trzesą i skacze od jednego do drugiego, jak na głodzie
a mama spokojnie, powoli i dokładnie, a ja drapię, nadrywam naskórek, lepsza mama bo ona ma umiar
No,niby lepsze rece mamy niz twoje.Tylko nie broj,prosze

Cytat:
Napisane przez street-spirit Pokaż wiadomość
Bluegirl, fajnie mieć taką mamę-profesjonalistkę
Little Angel, dziękuję za radę. Muszę faktycznie pomyśleć o tych badaniach. Chociaż bardziej niż o wątrobę, boję się o żołądek, który sporo już przeszedł.
Obudziłam się dziś z nową niespodzianką, która teraz jest w sam raz wiecie do czego...Może differin trochę ją zasuszy, żeby nie kusiła.
Jestem na siebie zła, bo fajny chłopak chce się ze mną spotkać a ja nie mam ochoty, z taką twarzą, na żadne randki To głupie, wiem, ale nic na to nie poradzę. Mam ochotę schować się w mysią dziurę, kiedy mój rozmówca ukradkiem zerka na moje policzki. Mimo, że staram się kamuflować podkładem, i tak widać to pobojowisko
Pozostaje tylko pocieszać się, że to kiedyś minie
No tak, siedzę sobie beztrosko na forum, a jutro egzamin
-nalezy sie tobie.A coz to za mysli,ze fajny chlopak,a ja taka brzydkaMarsz na randke,o pryszczach nie mysl,szkoda zycia.Na pocieche dodam,ze nie kazdy facet to pustak,ktory patrzy na porcelanowa buzie dziewczyny i nic wiecej nie widzi poza tym.Ja zostalam
usidlona w okresie kiedy moja twarz byla w bardzo kiepskim stanie i nikt(przysiegam)nigdy nie spojrzal na mnie zle z powodu pryszczy.Dlatego glowa do gory
Co do tetralysalu i differinu.Spodziewaj sie,ze stan twojej twarzy moze sie pogorszyc(ale nie musi) zanim sie naprawdze poprawi(dzieki antybiotykowi wysyp jest mniejszy),prztrwaj to bo warto.Ja differin zawsze i wszedzie chwalic bede jako lek-cudotworce,ktory uratowal mi twarz,co do antybiotyku uwazam niestety,ze dziala tylko wtedy gdy sie go bierze...

Edit:widze,ze w poprzednim poscie zrobilam pomylke-mialam na mysli aby po skonczeniu kuracji antybiotykowej nie odstawiac differinu,a nie antybiotyku.

Edytowane przez Little Angel
Czas edycji: 2007-01-08 o 18:12 Powód: pomylka
Stary 2007-01-08, 20:25   #3980
bluegirl
Zakorzenienie

nawet nie chce mi się nic broić, narazie jest dobrze
nie chce mi sie wyszukiwac jakiś maluszków-staruszków zasuszonych wiecie o jakie mi chodzi to moja najwieksza słabość :P

bluegirl jest offline  
Stary 2007-01-08, 21:00   #3981
street-spirit
Raczkowanie

Little Angel, dziękuję za przywrócenie mnie do pionu
Oczywiście, masz racje. Ludziom to nie przeszkadza. Ale łatwiej jest myśleć, że problem jest na zewnątrz niż przyznać się, że to moje myślenie jest nie do końca takie jakie być powinno. To taki mechanizm obronny i czasem o tym zapominam A prawda jest taka,że nawet takie głupstwo jak zepsuta cera potrafi znacznie obniżyć moją samoocenę i nastrój. Muszę nad tym popracować...
Co do differinu to właśnie chyba zaczyna się słynny wysyp. Na szczęście, pewnie dzięki antybiotykowi, wyskakują mi tylko małe krostki, które na pewno nie zostawią śladów. W czwartek idę do dermatologa i poproszę o zapasowy zestaw recept na differin
Stary 2007-01-08, 21:31   #3982
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
nawet nie chce mi się nic broić, narazie jest dobrze
nie chce mi sie wyszukiwac jakiś maluszków-staruszków zasuszonych wiecie o jakie mi chodzi to moja najwieksza słabość :P
Wiemy,wiemy i sie cieszymy,ze tobie sie nie chceIdz dalej tym torem,to dobra droga

Cytat:
Little Angel, dziękuję za przywrócenie mnie do pionu
Oczywiście, masz racje. Ludziom to nie przeszkadza. Ale łatwiej jest myśleć, że problem jest na zewnątrz niż przyznać się, że to moje myślenie jest nie do końca takie jakie być powinno. To taki mechanizm obronny i czasem o tym zapominam A prawda jest taka,że nawet takie głupstwo jak zepsuta cera potrafi znacznie obniżyć moją samoocenę i nastrój. Muszę nad tym popracować...
Co do differinu to właśnie chyba zaczyna się słynny wysyp. Na szczęście, pewnie dzięki antybiotykowi, wyskakują mi tylko małe krostki, które na pewno nie zostawią śladów. W czwartek idę do dermatologa i poproszę o zapasowy zestaw recept na differin
Tak juz lepiejPo prostu nie patrz zbyt czesto w lustro i nie przyrownuj sie co chwila do kogos kto twoim zdaniem jest super hiper i w ogole bez skazyBo pewnie sie okaze,ze ten ktos mysli"mam za grube lydki,za maly biust,koslawe paluchy i nog...itp"

Ide pod prysznic,mam omdlale miesnie po aqua aerobiku i sciagnieta skore na pysku
Stary 2007-01-08, 23:22   #3983
street-spirit
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ide pod prysznic,mam omdlale miesnie po aqua aerobiku i sciagnieta skore na pysku

Aqua aerobik Te omdlałe mięśnie świadczą o tym, że sumiennie ćwiczyłaś=zrobiłaś dużo dobrego dla ciałka A buźkę wystarczy posmarować kremem i się "odciągnie"
Przed chwilą wyczułam pod palcami jakieś grudki ehhh...nie tego się spodziewałam po dwóch opakowaniach antybiotyku. Po co ja w ogóle macam tą twarz Tylko niepotrzebnie się denerwuję jak wyczuję coś nowego. Ręce precz od twarzy! tak..muszę to sobie powtarzać..
Stary 2007-01-09, 19:45   #3984
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Aqua aerobik Te omdlałe mięśnie świadczą o tym, że sumiennie ćwiczyłaś=zrobiłaś dużo dobrego dla ciałka A buźkę wystarczy posmarować kremem i się "odciągnie"
Przed chwilą wyczułam pod palcami jakieś grudki ehhh...nie tego się spodziewałam po dwóch opakowaniach antybiotyku. Po co ja w ogóle macam tą twarz Tylko niepotrzebnie się denerwuję jak wyczuję coś nowego. Ręce precz od twarzy! tak..muszę to sobie powtarzać..
Staram sie dobrze wykorzystac czas w wodzie

Ja tez cos czuje z boku brody,ale moze nie wyjdzie i nie bedzie kolejnego paskuda.
A ile bierzesz dziennie tabletek antybiotyku?
Musisz sie uzbroic w cierpliwosc,a oczekiwania odloz na bok.To jest ruletka i nigdy nie wiadomo jak bedzieA rece precz od twarzy-masz racje
Stary 2007-01-09, 20:03   #3985
Maxsia_
Rozeznanie

Dziewczyny a co sądzicie o saunie, ostatnio sie wybrałam i juz po pirwszej wyzycie zauwazyłam zmianę, skóra wyraznie sie poprawiła, wągierki zniknęły i wypryski nie wyskoczyły

Ale oczywiśnie nie wiem czy to tylko moje odczucie czy rzeczywiście tak jest?
Maxsia_ jest offline  
Stary 2007-01-09, 20:45   #3986
anCcik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o saunie, ostatnio sie wybrałam i juz po pirwszej wyzycie zauwazyłam zmianę, skóra wyraznie sie poprawiła, wągierki zniknęły i wypryski nie wyskoczyły

Ale oczywiśnie nie wiem czy to tylko moje odczucie czy rzeczywiście tak jest?

To chyba przez to, że gorące powietrze je wysuszyło, czyż nie tak?
anCcik jest offline  
Stary 2007-01-09, 21:22   #3987
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Bluegirl, tak trzymaj nie grzeb na siłe.
street-spirit, i jak tam randka? mam nadzieje, że nie myślałas za duzo u buźce?

Maxsia, sauna chyba nie powinna zaszkodzić, ale nie powinno się też przesadzac, szczegolnie jesli ma sie wrazliwa, nazynkową cerę.

Ehhh wczoraj cos mnie tak swedziało nad brwia i wyczułam tak jakas krostke i nie wiem jak to zdrobiłam bo chciałam sie lekko podrapac i sobie to rozdrapałam wyglada to nieciekawie:/
A dzisiaj w miejscu w którym miałam pryszcza i jest teraz blizna zaczeła mi krew leciec aj juz niew iem co sie ze mna dzieje....:/
Stary 2007-01-09, 22:34   #3988
street-spirit
Raczkowanie

Little Angel, biorę dwie kapsułki tetralysalu dziennie. Pani dermatolog powiedziała, że od połowy trzeciego opakowania mam brać tylko jedną, chyba że jeszcze będzie się coś pojawiać. Niestety, pojawia się, więc zostaję przy większej dawce. W czwartek wybieram się na konsultację, więc dowiem się jakie są dalsze plany

In The Shadows, randki nie było i pewnie na razie nie będzie. Po kilkukrotnej odmowie z moje strony, chłopak chyba spasował, przynajmniej na jakiś czas Szczerze mówiąc, narazie i tak nie mam specjalnej ochoty na randkowanie-niedawno zakończyłam 3-miesięczny związek (mój rekord ).
Twoja buzia jest pewnie tak uwrażliwiona i delikatna (po tych wszystkich "cudownych" specyfikach ), że łatwo ją uszkodzić. Mi też dziś pękła skóra w okolicach pryszcza i krew się polała. Musimy po prostu traktować nasze buzie bardzo delikatnie i uważać na nie. No i przede wszystkim nie grzebać przy nich Czym się teraz smarujesz?

Maxsia, możliwe, że w saunie "wypociłaś" zanieczyszczenia. Poza tym wysoka temperatura rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie, a krew odżywia i dotlenia skórę. Może dlatego stan buzi Ci się poprawił
Stary 2007-01-09, 22:51   #3989
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

street-spirit, a myslałam, ze jednak poszłaś. Ale jezeli nei amsz ochoty to nei ma się co zmuszać na siłe! Jeżeli chłopakowi zależy to poczeka
Ja się zoracuje i rzeczywiście strasznie mi sie wydelikatniła skóra. Jutro musze sobie kupić jakaś maseczkę nawilżajacą bo nie wyrabiam.

Little_Angel,
czy Ty mogłabyś mi jakąś fajną polecić, bo pisałas ze stosujesz?
Stary 2007-01-09, 23:19   #3990
strzyga77
Raczkowanie

tak tylko się wtrącę......na świeże rozdrapane pryszcze mi pomaga woda utleniona w żelu odpada strupek ale nie można drapać i śladu nie ma
strzyga77 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości