Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-01-19, 21:32   #4111
gwendolyn
Rozeznanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sam olejek kiedyś mialam, ale śmierdział okropnie.
Ja mam antybakteryjny żel punktowy z 5% olejkiem z drzewa herbacianego(Dermoniz) niedawno go nabyłam,więc nie wiem czy jest równie skuteczny jak olejek w płynie, ale dziś zrobiłam test, gule po wycisnięciu posmarowałam maścia nagietkową (chcę strupek, a bałam się, że jak coś ostrzejszego zaaplikuje to mi sie rozbabrze) natomiast inne zaczerwienione miejce po tejże samej niechlubnej czynnosci tym żelem z olejkiem posmarowałam-zobaczymy jak jedno i drugie podziała, zdam jutro relację
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-01-19, 21:59   #4112
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość

Shadi nie drap Moja tesciowa dala mi specjalne mydleko do wywabiania plam,tudziez sladow po antyperspiranice,ktory zaplamil ubranie(trzeba mokra tkanine natrzec i zamoczyc na dobre kilka godzin z tym mydlekiem).Dosc dobre jest.A moj sposob na zatoki to parowka z okleku eukaliptusowego-mija migusiem Poza tym-odstresuj sie,bo zestresowana jestes bardzo Zamknij sie w pokoju,wlacz muzyczke,zapal kadzidlo,przespij sie,poloz termofor na brzuchu...

Widze,ze na brodzie kilka zaskornikow mam.Chyba musze cosik z nimi zrobic zanim zamienia sie w potwory bolace(moze parowka,peel off,glinka).

A ja lubie sluchac jak pada Zwlaszcza kiedy jestem w cieplym lozku
Wiatr mija w sumie.
Jutro ide na koncert bo ten grudniu odwolali Znow pofikam az mi sie zakwasy w lydach zrobia
No to co drapałm za pieknei nie wygląda ale posmarowałam benzacne potem jeszcze potem zoraciem - hardcorowo
Czytałam ze własnie ejst takie spcjalne mydełko do kupienia w pasmanteriach muszę sobie takie sprawic bo mi się kilka bluzek zniszczyło
Sporbuje tej parówki uwielbiam takie rzeczytylko ostatnim razem machnełam reką i mi sie na nogi wylało auuu.
No rzeczywsicie troszkę zestresowana jestem, ale u mnie w domu na razie nie mozna sie za bardzo zrelaksowac jedynie jak jest puuusty, bez dzieci.Zajmij się tymi zaskórnikami szyyybko
Też lubie słuchac jak pada, ale nie jak mi okno wyrywa Ale fajnei masz z tym koncertem baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
wrrr, tam gdzie był alien czoło urosło i nie zmniejsza się, potraktowałam to maścią nagietkową, może pomoże, nawet do swojego faceta nie mogę się dodzwonić, nie nawidzę jego pracy, DOBRZE, ŻE WAM SIE WYŻALIĆ MOGĘ (pozwolicie mi prawda? )
już sama nie wiem czy do derma czy do kosmetyczki iść, jak mało tego g...a to myślę,że to drugie, a jak mnie obsypie i powyciskam się jak na wierzch wyłazi to myślę,że to pierwsze, powiedzcie mi za jakie grzechy? a życie mogłoby takie proste być, bez tych wątpliwych atrakcji
chyba na mnie zbliżający okres źle wpływa, bo nie umiem dziś nic optymistycznego napisać. A może jednak jutro będzie lepiej?
jasne ze mozeesz i zdecydowanie idż do dermy do kosmetyczki na oczyszczanie mechaniczne niet Ojj zycie byłoby prosztsze, ale jednak

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
plamki mam dalej ale juz bledsze. podobno najlepsze efekty sa po 4-tym peelingu.
ja tym jeleniem w plynie mylam raz mordke i pamietam tylko tyle ze sie nie pieni wiec moze nie ma sls? wtedy jeszcze nie zagladalam w sklady kosmetykow
to super ze plamki zbladły juz po dwóch zabiegach moje to niektóre siedza i siedza ehh:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-01-19, 22:08   #4113
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
opowiadaj jak u fryzjera, i nie przygladaj sie buzce w tych lustrach!
oj tak, te lustra to cos strasznego. ponadto ja mam tlusta cere w strefie T, wiec po scieciu mam zawsze pelno klakow na buzi i wygladam tak . natomiast fryzurka bardzo mi sie podoba .

Cytat:
Napisane przez ziuta.
u was tez byla tak wichura stulecia? przez godzine w kanjpie nie bylo swiatla! a jak padalo! nawet zerwalo dach z kamienicy we Wroclawiu ktory wyladowal na ulicy i przygniotl samochod!
mam juz dosc tej wichury, tego deszczu .

Cytat:
Znow nie mam czasu,ide obiad robic na jutro.
a ja jutro bede stac przy garach .

Cytat:
Widze,ze na brodzie kilka zaskornikow mam.
jak ja Ci zazdroszcze. ja to mam pelno tych dziadow. na pewno wewnatrz mojego organizmu jakies swinstwo produkuje to wszystko co wylazi na buzi, gdyz te kwasy i retinoidy slabo dzialaja . a, no i plecy tez zaczely mi szwankowac, wiec dlatego obstawiam, ze to wina tego mojego jednego hormonu. z plecami bylo naprawde dobrze, a teraz znowu wylaza syfy. naloze na nie izotrex przez kilka wieczorow i zobacze jak to sie skonczy .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Jutro ide na koncert bo ten grudniu odwolali Znow pofikam az mi sie zakwasy w lydach zrobia

Little Angel
baw sie dobrze .

Cytat:
jak mi sie skonczy zel do buzki to kupie jelenia tylko ze go nigdzie nie widzialam w sklepie (tylko w lazience u kolezanki )
to dyla do kolezanki .

ja za chwile ide sie kapac i przysieglam sobie, ze nie rusze tej mojej paskudnej twarzy. dla mnie lazienka to najgorsze miejsce, gdyz tam zawsze majstruje .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-20, 10:13   #4114
shacka
Raczkowanie

GG do shacka

I dalej nie cisne Dumna z siebie jestem Gniesc bede zawsze tylko te pryszcze, ktore wymagaja natychmiastowej interwencji :P Zobaczymy jak dlugo wytrzymam Mmmm ta silna wola... Wazne, ze buzka dziscalkiem calkiem Ale do dermatolog chyba mimo sysko sie zapisze....Chocia ztak mi sie wydaje, ze ta derma mi nieraz bardzie jszkodzila niz pomagala,i odkad nie uzywam tych wszystkich 'cudownych' lekow jest ze mna lepiej
Stary 2007-01-20, 10:16   #4115
Little Angel
Wtajemniczenie

Dziekuje wam,mam nadzieje, dobrze sie bawic
Shadi to mydleko na palmy nazywa sie Dr Beckmann Mi rexona teens zalatwila kilka bluzek(a uzywalam bo ladnie pachniala,choc ochrona byla zadna).

Ziuta nie masz innego wyjscia niz wejsc ukradkiem z torebka do lazienki kolezanki ui ukrasc jelenia

AaniaA mi sie jakos pory splaszczyly(a moze domknely troche i dlatego takie wrazenie splaszczenia).Kilka mam na brodzie,a reszta twarzy tez ma kilka.
Little Angel jest offline  
Stary 2007-01-20, 11:04   #4116
AaniaA
Zakorzenienie

u nas paskudna pogoda, brrr .

z buzia to jest tak, ze teraz to najgorsza mam brode . wlasnie mam takiego dziada na brodzie, z ktorego leci ropa przez kilka dni (to ten z tych okazow, z ktorych nastepnego dnia znowu cos wycieka ). nie wiem dlaczego tak mi ta broda szwankuje?! przez weekend zadnych korektorow tylko izotrex i moze bedzie troszke lepiej, oby . ja to widze, ze u mnie calkowite zagojenie sie kropy lacznie z jako takim zniknieciem sladu to ponad 2-3 tygodnie. oczywiscie slady pozostaja, ale chodzi mi o takie znikniecie, ktore pod korektorem nie wyglada tak fatalnie.

cos mi sie przypomnialo. a gdzie Pleple?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-20, 12:50   #4117
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
u nas paskudna pogoda, brrr .

z buzia to jest tak, ze teraz to najgorsza mam brode . wlasnie mam takiego dziada na brodzie, z ktorego leci ropa przez kilka dni (to ten z tych okazow, z ktorych nastepnego dnia znowu cos wycieka ). nie wiem dlaczego tak mi ta broda szwankuje?! przez weekend zadnych korektorow tylko izotrex i moze bedzie troszke lepiej, oby . ja to widze, ze u mnie calkowite zagojenie sie kropy lacznie z jako takim zniknieciem sladu to ponad 2-3 tygodnie. oczywiscie slady pozostaja, ale chodzi mi o takie znikniecie, ktore pod korektorem nie wyglada tak fatalnie.

cos mi sie przypomnialo. a gdzie Pleple?
U mnie tez niepiekniePada,ale przynajmniej (jeszcze) nie wieje,a to juz cos,bo mozna isc z parasolem

Dlugo sie goja na tobie pryszcze,oj dlugo.U mnie zalezy,ale czasem pryszcz jest np.miesiac na twarzy jak sie upre,ze go nie rusze.

Pleple po prostu nie ma juz pryszczy,szczesciara:ehem :
A Gonia?Pewnikiem tez duzo lepiej-w koncu
Stary 2007-01-20, 13:11   #4118
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

shacka, oby tak dalej hmm moze Ci jakies nieodpowiednie leki dawała za bardzo wysuszajace, alkoholowe?

Aniu, to niedobrze z ta brodapodobno oroblemy z nia maja podłoże hormonalne ale sie uspokoi jesli wczesniej było ok, miałam to samo...

Little_Angel
, dzieki za nazwę tego mydełka ja mam plamy po dezodorancie nivei:/

a pogoda brzydka pada i pada ehh ciekawe czy jeszcze snieg bedzie
Stary 2007-01-20, 13:18   #4119
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Dlugo sie goja na tobie pryszcze,oj dlugo.U mnie zalezy,ale czasem pryszcz jest np.miesiac na twarzy jak sie upre,ze go nie rusze.
cholerka, taka moja uroda niestety .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Pleple po prostu nie ma juz pryszczy,szczesciara:ehem :
mam nadzieje, ze u Dziewczyn lepiej .

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Aniu, to niedobrze z ta brodapodobno oroblemy z nia maja podłoże hormonalne ale sie uspokoi jesli wczesniej było ok, miałam to samo...
no wlasnie . dam tej twarzy z 2 tygodnie i wtedy zobacze co dalej. jesli nie przejdzie to pojde do tego endokrynologa.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-20, 13:36   #4120
pink69
Zakorzenienie

Pisałam Wam kiedyś,że wyciskam nałogowo.Pochwalę się-teraz już bardzo rzadko.Tylko,gdy na prawdę mi to pomoże (oczywiście wizualnie).Na podskórne grudki daję maść cynkową,na inne niespodzianki też.

Nie uwierzycie Chodzę tak cały wieczór,potem idę spać,a rano cera jakby ładniejsza.Jestem zadowolona,ale i tak conajmniej raz dziennie wpadam w doła,gdy widzę dziewczyny bez podkładów i pudrów z pięknymi buziami Ja bym się nie odważyła tak wyjść z tymi przebarwieniami.

pink69 jest offline  
Stary 2007-01-20, 14:00   #4121
ziuta.
Rozeznanie

a ja bede dzis siedziec cicho bo wczoraj na sile cos probowalam wygrzebac z twarzy na szczescie nie ma zbyt wielkich uszkodzen bo jak rzadko wyciskam to skora sie szybciej regeneruje. moze to przez stres? do czwartku mam zaliczyc 2 wazne kolokwia, a nauka mi jakos nie idzie
niestety kolezanka juz nie ma tego jelenia, ale wydaje mi sie ze mozna go kupic w tych zwyklych sklepach "spolem"
ziuta. jest offline  
Stary 2007-01-20, 19:07   #4122
AaniaA
Zakorzenienie

ja nie moge na siebie patrzec. zygac mi sie chce jak widze swoja twarz z tymi kropami, ktore doprowadzaja mnie do szalu. rany, przeciez ja mam skonczone 26 lat, a cere koszmarna . tak nie moze byc!!!!!!!!!! nie wiem co ja zrobie. nie dziwie sie Goni1, ze zdecydowala sie na izotek. to nie na moje nerwy . znowu wypalam sie przez to i to porzadnie. zapisze sie do tego endokrynologa w tym tygodniu i nie daje twarzy zadnych 2 tygodni, koniec. brak mi cierpliwosci. jestem zla i zrozpaczona zarazem. wstyd mi lazic z taka geba do pracy.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-20, 21:24   #4123
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu wcale się Tobie nie dziwie Przykro mi bardzo, że musisz się jeszcze z tym męczyć Ja się wstydze z tymi ropniakami wstrętnymi chodzić do szkoły Teraz wielgachnego przy kąciku ust i znowu pomiędzy brwiami jeden się rozrósł Też mam dosyć Ale trzeba dalej żyć...
Ziuto ja za to wczoraj czytając ksążkę porodrapywałam kilka gnid Najgorzej na brodzie Kurde wiedzialam żeby nie drapać a dalej drapałam
pink69 Cieszę się że udało Ci się przezwyciężyć w dużym stopniu ten wstrętny nałóg A używasz czegoś na przebarwienia?
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-01-20, 21:44   #4124
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko a jak sie czujesz po antybiotykach?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-20, 22:18   #4125
pink69
Zakorzenienie

nie używam niczego na przebarwienia

Aniu,czuję się tak jak ty dokłądnie-spalam się.Jak idę do szkoł to myślę tylk o jarzeniówkach i o tym,że wszyscy widzą te okropne przebarwienia i pryszcze

pink69 jest offline  
Stary 2007-01-20, 22:28   #4126
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Nie odczuwam żadnych skutków obcznych jak narazie i mam nadzieje, że będzie tak do końca zażywania antybiotyku Ja też tak jak wy mam zepsuty humor przez te paszcze moją. Najgorsze jest to, że mnie to wszystko boli Mam na plecach pryszcze akurat tam gdzie się ramiączko od biustonosza układa i mnie uwiera, o krzesło oprzeć się nie mogę
Pink69 jeśli już nie masz wielkiego problemu z trądzikiem to może weź się za przebarwienia i blizny potrądzikowe?
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-01-20, 22:47   #4127
AaniaA
Zakorzenienie

Dziewuszki ide zaraz spac. zatem dobranoc . tylko nie grzebcie przed pojsciem do lozka . ja jak zwykle umyje buzke przy zgaszonym swietle w lazience, zeby mnie nie kusilo.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-21, 10:37   #4128
pink69
Zakorzenienie

Sama nie wiem,czy mam problem.Czasem jest na prawdę ładnie,a czasem szkoda gadać Myślę,że to tylko chwila,to znowu wróci.

pink69 jest offline  
Stary 2007-01-21, 12:36   #4129
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Aniu :glaszcze: wiem jak się czujesz Już nieraz miałam takie załamanie przez swoją twarz:/ tylko nie duuuś bo wtedy wszystko wygląda o wiele gorzej...

Czekoladko to niedobrze z tymi pleckami to jest baardzo nieprzyjemne. Kiedyś mi coś wielkeigo na karku wyskoczyło bolało jak cholera ale udało mi sie wydusić i została tylko plamka ehh...Nie martw się z antybiotykami tak jest ze na początku jest gorzej potem będzie lepiej

pink69, ja nie nwidzzę świateł w mojej szkole brrr te nauczycielki muszą wszystkie zapalać jakby nie wystarczały tylko 2 czy jeden rzad
Stary 2007-01-21, 15:58   #4130
misscannabis
Raczkowanie

Cześć wszystkim mój pierwszy post na tym forum:P
Przeczytałam prawie cały ten wątek ( no dobra...troche mniej niz prawie cały bo dużo tego ) Własnie teraz siedze z bolącą twarzą :/ Chyba nigdy sie nie naucze niewyciskania
Myślałam, że tylko ja jestem taka, że musze coś majstrować przy twarzy ale widze, że nie:P
misscannabis jest offline  
Stary 2007-01-21, 17:35   #4131
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

witaj nie za dobry poczatek z ta boląca buźką ale jakoś dasz radę

a ja ejstem złaaa bo probowałam wydusić coś czego nie było, myslałam ze łatwiutko wyjdzie - taki zapchany por ale niiic przy jednym dotknięciu czzeerwone i trochę się powiększyło teraz jest już ok, tylko ze takie czerwone miejsce ślad moich pazurów
Stary 2007-01-21, 20:52   #4132
AaniaA
Zakorzenienie

misscannabis witamy wsrod swirusek wyciskania .

Shadi znam to z autopsji - niby to dziad na buzi kwalifikuje sie do wycisniecia, a w trakcie czynu okazuje sie jednak, ze nie i wtedy wielki zonk .

ja mam taki humor, a wlasciwie jego brak - jakbym mogla to bym piorunami strzelala. a to wszystko przez moj fatalny stan buzi . nie dosc, ze wygladam zle, to wiem doskonale, ze to wszystko bedzie sie strasznie wolno goic . juz mam stresa jak bede jutro wygladac w firmie? co Ci ludzie sobie pomysla jak mnie zobacza? szkoda slow. jutro dzwonie, zeby zaklepac termin u endokrynologa. i jestem teraz na etapie autodestrukcji - jest zle z buzia i zamiast dac jej spokoj, to ja oczywiscie mecze ja przez duszenie. wiem, ze tak nie powinnam robic, ale ja mam tak zawsze. zawsze jak jest zle to wtedy jeszcze bardziej mecze buzie, natomiast jak jest lepiej to wtedy daje buzi odpoczac. nie wiem skad to sie bierze?! i jak ma byc lepiej skoro sama ponadto przykladam sie do tego beznadziejnego wygladu ?

aaa, i pogoda w tym tygodniu ma byc straszna .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-21, 21:22   #4133
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
pink69, ja nie nwidzzę świateł w mojej szkole brrr te nauczycielki muszą wszystkie zapalać jakby nie wystarczały tylko 2 czy jeden rzad
Jak spojrzę wtedy w lusterko to brak mi słów.Wstrętne jarzeniówki

pink69 jest offline  
Stary 2007-01-21, 21:56   #4134
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Jak spojrzę wtedy w lusterko to brak mi słów.Wstrętne jarzeniówki

pink69
a ja widzialam Twoje fotki na wizazu i powiem jedno - masz bardzo ladna cere . duzo bym dala za taka cere.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-01-21, 21:57   #4135
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem, jestem. Regularnie czytam Wasze wpisy, ale sama nic nie piszę, bo zbyt dobrych wieści nie mam... Kończę drugie opakowanie izoteku, cera mi się nie przetłuszcza, włosy też nie, zaskórników w ogóle nie ma, ale ropne pryszcze nadal są. Też ostatnio musiałam kilka wydusić, bo siedziały pod skórą przez ok. tydzień i w ogóle nie chciały wyjść na wierzch!

Cytat:
ja nie moge na siebie patrzec. zygac mi sie chce jak widze swoja twarz z tymi kropami, ktore doprowadzaja mnie do szalu. rany, przeciez ja mam skonczone 26 lat, a cere koszmarna . tak nie moze byc!!!!!!!!!! nie wiem co ja zrobie. nie dziwie sie Goni1, ze zdecydowala sie na izotek. to nie na moje nerwy . znowu wypalam sie przez to i to porzadnie. zapisze sie do tego endokrynologa w tym tygodniu i nie daje twarzy zadnych 2 tygodni, koniec. brak mi cierpliwosci. jestem zla i zrozpaczona zarazem. wstyd mi lazic z taka geba do pracy.
Ja też dziś miałam takiego strasznego doła przez moją buzię!
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-01-22, 11:04   #4136
shacka
Raczkowanie

GG do shacka

Dzis moja buzia blaga o pomoc tak mi sie odplaca za nie dlubanie przy niej help policzek spuchniety, broda nie lepsza, jakies grube gule pod skora mam eh..
Stary 2007-01-22, 12:41   #4137
miss90
Zadomowienie

ja jestem z siebie dumna bo ostatnio miałam takie dwa duże pryszcze i nie wycisnęłam ich
miss90 jest offline  
Stary 2007-01-22, 15:39   #4138
gwendolyn
Rozeznanie

a ja w ogóle nie jestem z siebie dumna, po ostatnim wyciskaniu parę dni temu, mam strupki, a jeden prychol, podłazi ropą i zrobiła sie rana, mama nadzieję,że nie będzie kolejnej blizny;( małe krostki zasmarowałam dziś maścią mam nadzieję,że nie pękne, jutro mam egzamin, więc musze się podwojnie kontrolować, mam tego dość;(
Może któraś z was pamięta, jakie dokładnie robi się badania przy badaniach krwi ażeby wykluczyć gronkowca?Moja mama mnie o to zatruwa
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-01-22, 15:41   #4139
ziuta.
Rozeznanie

miss90 w koncu ktos napisal jakis pozytywny post

jak rano umyłam twarz to patrze w lustro i mysle- no nawet ok, plamek nie widac tylko 3 pryszczki czerwone! mysle sobie super! ale byłam na zakupach by poprawic sobie humor, a zamiast tego jak sie w przymierzalni zobaczyłam to dół kompletny!!! Boże jak ja wygladam miałam cały czerwono blady ryj! płakac mi sie chciało! a pozniej jak wracalam do domu to spotkalam koleżanke i przez cala rozmowe sie zastanawiałam czy ona to widzi?

Aaniu a jak ty sie trzymasz ?
ziuta. jest offline  
Stary 2007-01-22, 15:47   #4140
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:

ja mam taki humor, a wlasciwie jego brak - jakbym mogla to bym piorunami strzelala. a to wszystko przez moj fatalny stan buzi . nie dosc, ze wygladam zle, to wiem doskonale, ze to wszystko bedzie sie strasznie wolno goic . juz mam stresa jak bede jutro wygladac w firmie? co Ci ludzie sobie pomysla jak mnie zobacza? szkoda slow. jutro dzwonie, zeby zaklepac termin u endokrynologa. i jestem teraz na etapie autodestrukcji - jest zle z buzia i zamiast dac jej spokoj, to ja oczywiscie mecze ja przez duszenie. wiem, ze tak nie powinnam robic, ale ja mam tak zawsze. zawsze jak jest zle to wtedy jeszcze bardziej mecze buzie, natomiast jak jest lepiej to wtedy daje buzi odpoczac. nie wiem skad to sie bierze?! i jak ma byc lepiej skoro sama ponadto przykladam sie do tego beznadziejnego wygladu ?

aaa, i pogoda w tym tygodniu ma byc straszna .
To tak jak z otyloscia.Kiedy ktos ma problem z tusza i wie o tym,ze powienien schudnac aby byc zdrowym-przewaznie nie chudnie tylko "zagryza"swoje problemy.I to bledne kolo.Ciezka sprawa,ale pol biedy kiedy zdajemy sobie sprawe z tego i staramy sie powstrzymac...

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Dzis moja buzia blaga o pomoc tak mi sie odplaca za nie dlubanie przy niej help policzek spuchniety, broda nie lepsza, jakies grube gule pod skora mam eh..
No coz,tego i tak bys nie wycisnelaNatomiast buzia odplaci ci sie kilkoma bliznami mniej-czy to jest malo?Pryszcze kiedys sie skoncza,musza sie skonczyc,ale jak ci po nich na pamiatke zostanie jedna wielka blizna na twarzy-co wtedy zrobisz?Naweyt dermabrazja tego nie usunie,zostaniesz z tym do konca zycia,a przeciez mozna uniknac blizn...

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
ja jestem z siebie dumna bo ostatnio miałam takie dwa duże pryszcze i nie wycisnęłam ich
I tak trzymaj
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości