Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-27, 16:00   #391
.:aniah:.
Zadomowienie

GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Oj, Dziewczyny, tak czytam te Wasze posty i widze, że jakaś załamka straszna się zrobiła.
Ale zastanówcie się czy jest sens powtarzać sobie jaka ja to jestem biedna i nałogowa? Bo co Wam to da? Że jeszcze bardziej się pogrążacie. Nie przywiązujcie do tego takiej wielkiej wagi, bo przeceiż taka głupota nie może zdominowac Waszego życia i zespuć Wam sampoczucia.
Trzeba walczyć, a nie siedzieć i użalać się nad sobą.
Błędne koło.
Stary 2005-11-27, 21:57   #392
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

no ja też tak mam kiedyś po strupku nie było śladu normalna skórka.Teraz jak strupek odpadnie pozostaje po nim zaczerwienienie i ta skórka w tym miejscu wygląda jakby tak troszke pomarszczona poparzona czy coś...ahhh...szkoda słów...
Buena Dzidzia jest offline  
Stary 2005-11-27, 22:06   #393
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

totalna porażka u mnie, całe czoło, nos i broda zmasakrowane, czyli wszędzie gdzie tylko mogłam szok to co zrobiłam
nawet maseczki nie pomogły, poprostu pobojowisko, i znów to samo Benzacne na noc i mam nadzieje ze troche się zmniejszy to zaczerwienienie
jak to przerwać?

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2005-11-27, 22:40   #394
miiee
Rozeznanie

Ja też dziś wycisnęłam ale miałam ropniaki i zrobiłam to w strylnych warunkach.. igła i spirytus a potem na to kwas... więc śladu nie będzie.. wczoraj też chciałam powyciskać już leciałam po igłę...ale się opamiętałam...Mam taką cerę, ze wszystko wychodzi mi na wierzch po imprezie...wtedy te dni są najniebezpieczniejsze... dlatego muszę być wtedy szczególnie czujna... A jesśli chcecie zobaczyć do czeo doprowadza wyciskanie to w jednym z postów umieściłam swoje zdjęcia jak sobie robiłam krzywdę... niech to będzi przestrogą dla dłubania pazurami !! zaraz link wkleję
miiee jest offline  
Stary 2005-11-27, 22:41   #395
miiee
Rozeznanie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83336
miiee jest offline  
Stary 2005-11-28, 00:47   #396
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

mnie to chyba nic nie jest w stanie powstrzymać...a najgorsze to to (wstyd się przyznać), że od jakiegoś czasu masakruję swój dekolt...wygląda 100 razy gorzej niż bużka...ide do wyrka przytulić sie do poduchy i popłakać nad swoją głupotą...a jutro trzeba iść na zajęcia...znów będe musiała tą rozdrapaną twarz ukryć...
Stary 2005-11-28, 06:41   #397
bluegirl
Zakorzenienie

mnie tez się zdaża masakrowac dekolt i to całkiem czesto to maje takie małe usprawiedliwienie, że chociał nie wyciskałam na twarzy tylko na klacie i nie będzie widać, ale co z tego jak tak czy siak i tak cisnę

a dzis moja twarz to istne łaty i kropki czerwone

bluegirl jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:03   #398
blue18
Raczkowanie

jejku... a tak sie cieszylam jak mi sie udalo nie ruszac nic przez tydzien.... i znowu klapa (( czemu tak jest?? no czemu ja nie moge przestac
czy znajdzie sie kiedys taki specyfik, ktory sprawi, ze bede miala piekna cere i nic nie bede musiala ruszac??? bo wiem, ze wtedy by mnie juz nie ciagnelo.. ;(
blue18 jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:48   #399
bluegirl
Zakorzenienie

włansie, chyba jedynym wyjściem jest znalezienie cud kosmetyku, coby wszystkie zmory zlikwidował
a chyba jeszcze takiego nie stworzono i trzeba walczyc samemu

bluegirl jest offline  
Stary 2005-11-28, 16:41   #400
miiee
Rozeznanie

oo dekolt też drapię...trzeba uważac, bo to mozę się roznieść...
miiee jest offline  
Stary 2005-11-28, 16:49   #401
@ska
Raczkowanie

ooch co ja bym dala za taki kosmetyk a dla mnie nawet gorsze od syfow sa te slady po nich. Z syfem bym mogla jeszcze zyc, ale jesli wiem, ze zostanie mi po nim slad ktorego nie zlikwiduje nijak to juz mam dosc bo jak lazic z cala geba w plamy, i nawet sprawdzilam, obojetne cisne czy zasuszam syfa bez dotykania go, to i tak mam slad ( wrr

a tez wstyd sie przyznac, ale ostatnio wzielam sie za dekolt, bo jakos mnie dziwnie tam obsypalo. W ogole nie wiem dlaczego, bo z tym to juz nigdy problemow nie mialam. Nie wiem, moze uczulenie na ta cholerna wode, albo kto wie co jeszcze
Stary 2005-11-28, 18:27   #402
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

No to troszkę mi ulżyło, że nie tylko ja dekolt cisnę...ale pierwsza się przyznałam heh...i właśnie u mnie tak jest, że miałam jakoś przed okresem kilka małych pojedynczych syfków i zaczełam je gnieść i od tej pory mam tak cały dekolt rozdrapany i w "remoncie" lipa na całego....ale mama dzis mi polecila taki krem do twarzy z apteki, jak byla mloda to stosowala i podobno bardzo dobry jest, wiec go zakupilam dzis a nazywa sie DERMOSAN N+R ja kupilam półtłusty ale jeszcze jest do kupienia tłusty...napisze Wam troszke o nim to co na opakowaniu :zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB (SPF 5) chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Ja dziś zaczynam go stosować, ale tylko na noc bo na dzień będzie dla mnie raczej za tłusty i będę się świecić...zobaczymy czy moja skórka na twarzy się troszkę zregeneruje i przede wszystkim liczę na to, że przestanie się przesuszać w niektórych miejscach... POZDRÓWKA Aha za ten kremik zapłaciłam 8,35 zł i ma 40 g.
Stary 2005-11-28, 21:14   #403
bluegirl
Zakorzenienie

i znów wpadłam w wir wyciskania, zaczęło sie wczoraj a dziś znów niedobitki, to jest najgorsze, bo jak widze że i tak mam plamy po wczorajszym, to dzis śmielej tam łapami grzeba bo w sumie 5 plam czy 15 nie robi różnicy
kiedy to się skończy
naprawde mi z tym źle a nie umiem przestac

bluegirl jest offline  
Stary 2005-11-28, 21:22   #404
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

no tak najgorsze jest to, że jak jednego dnia się powyciska, potem rano na drugi dzień widać, że coś tam jeszcze zostało i się gotuje to rączki w ruch i dalej gniecenie...i rzeczywiście śmielej to prawda...
Stary 2005-11-29, 14:48   #405
AaniaA
Zakorzenienie

a wiecie, co zauwazylam - jak teraz mam problem z wyzynajaca sie osemka to nie mam sily meczyc mojej buzi i jest lepiej. w piatek znowu ide na ultradzwieki i to tez powoduje, ze trzymam moje rece na swoim miejscu, a nie na mojej buzi. im bardziej zmasakruje swoja buzie tym gorzej bedzie przy oczyszczaniu ultradzwiekami.
AaniaA jest offline  
Stary 2005-11-29, 15:22   #406
miiee
Rozeznanie

Ja dzisiaj miałam wyciśnięte 2 syfki, ale to przez kosmetyczkę... jestem już po 5 kwasach... efekt taki, że wychodzę na dwór bez fluidu po raz pierwszy od 6 lat
miiee jest offline  
Stary 2005-11-29, 15:38   #407
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja dzisiaj miałam wyciśnięte 2 syfki, ale to przez kosmetyczkę... jestem już po 5 kwasach... efekt taki, że wychodzę na dwór bez fluidu po raz pierwszy od 6 lat
miiee no to gratuluje . oby tak dalej!!!!!!!
AaniaA jest offline  
Stary 2005-11-29, 16:15   #408
@ska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez miiee
wow !!! to super !!!!wlasnie pytalam na innym watku jak ci poszlo i jaki efekt wiec powalajacy chyba sie az przejade do wroclawia na te zabiegi hiih chyba ze ktos mi u mnie doradzi jakas kosmetyczke.

ja ten dekolt to tez ostatnio dopiero, bo mi taka kaszka sie pojawila i w sumie wycisnac sie nie da, ale sprobowalam, a jakze wiec mam rozwalony ale juz go wiecej nie ruszam.

Juz sie nie doczekam az wroce i do dermatologa sie przejde i na te kwasy!
Stary 2005-11-29, 22:12   #409
patitcz
Zadomowienie

No tomam nadzieje ze i mnie przyjmiecie do tego grona tylko ja nie wyciskam sobie syfków ze stresu czy cos..ale mam zaskórniki i nie moge sie ich pozbyc ..dzisiaj bo uzyciu kolejnego nic nie dające kosmetyku tak sie wkurzyłam ze wszystko wycisnełam i wszystko byłoby ok (zaskórnik naprawde znikneły) gdyby nie to ze jutro rano napewno znowu bedzie ich pełno , albo jeszcze cos gorszego mi wyskoczy, a nie mowiąc juz o tym jaki teraz mam czaerony i bolący nos .
pozdrawiam Pati
patitcz jest offline  
Stary 2005-11-29, 22:35   #410
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Ja zaskórników na nosie to nawet nie ruszam, wszędzie ale nie tam!! Przypomniała mi się taka głupia i zarazem śmieszna historia.Jakieś 3 lata temu postanowiłam samodzielnie pozbyć się zaskórników na nosie, więc igiełką nakłówałam te czarne kropiska (nie wiem po co ) i wyciskałam, później cały opóchnięty i czerwony nochal DOKŁADNIE przecierałam dłuuugi czas spirytusem salicylowym...MATKO BOSKA jak ja na drugi dzień wyglądałam suchy nochal...skórka z nochala wypalona na maxa...nie mogłam tego niczym przykryć i nawet smarować bo tak szczypało...tydzień wyglądałam jak debil skończony...i teraz boję się tego ruszać na nosie...tzn czasem wycisnę takiego jak mam byczego czarnucha...a potem żałuję bo mój nochal strasznie na to reaguje...zaczerwienienie długo nie schodzi...POZDRAWIAM WYCISKACZY
Stary 2005-11-29, 22:39   #411
bluegirl
Zakorzenienie

ja musze się pochwalic że dzis nic nie wycisnęłam
mimo że są takie niedobitki rozwalone po wczorajszym, ale niech sobie bedą, bo wiem że jak je dorwe to inne tez pójdą zaraz za nimi
jeden dzień za mna już

bluegirl jest offline  
Stary 2005-11-30, 17:34   #412
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

ZARZĄDZAM GRUDZIEŃ MIESIĄCEM BEZ WYCISKU postanowiłam, że każdy przetrwany dzień będę odznaczać w kalendarzyku uśmiechniętą minką...może to i głupie...obym tylko dała rade a nie tak jak ostatnio...
Stary 2005-11-30, 18:36   #413
bluegirl
Zakorzenienie

ja nie dam rady, ja się ciesze z każdego dnia bez wyciskanie, ale tak długiego okresu to nie przetrwał, wole nie stawiac ssobie takich terminów na wyrost bo później bede zła na siebie a tak to codzien bede dumna z siebie

bluegirl jest offline  
Stary 2005-12-01, 11:21   #414
kasssandra
Raczkowanie

NIe wyciskam już parę dni, hehe taka jestem z siebie dumna.Wieczorem , po umyciu i nakremowaniu twarzy nakładam szybko na taki "czekający na wycisnięcie" pryszczyk pastę cynkową i przestaje o nim mysleć.A i nie podchodze juz do dużego lustra w przedpokoju. Zlikwidowałam też lusteko przy komputerze ( do którego wiecznie zaglądałam).Obym wytrwała jak najdłużej
Grudzień miesiącem bez wyciskania hmmmm, dobry pomysł ale ja nie ręcze za siebie.Narazie się trzymam ale kto wie co zrobie za tydzień heheheh.POzdrawiam .
kasssandra jest offline  
Stary 2005-12-01, 12:21   #415
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Dawno się nie pokazywałam, a to dlatego,że nie wytrwałam w mocnym postanowieniu no i wstyd mi strasznie i w ogóle tak nijak. No i chyba pogodzę się z moim odchyłem i będziemy zyc zgodnie i szczesliwie.
Najlepiej byloby pojsc do psychologa i tyle, bo faktycznie to musi być jakas nerwica, ratunkuuuu!

Kasssandra, gratuluję!!!
Stary 2005-12-02, 09:03   #416
bluegirl
Zakorzenienie

ja wczoraj lekko nacisnełam jednoe zaskórnika na nosie, bo coś dziwnego sie z nim działo, ale on sie nie liczy bo to tylko troska o niego

bluegirl jest offline  
Stary 2005-12-02, 09:04   #417
AaniaA
Zakorzenienie

ja tez zawiodlam i siebie i was dziewczyny . mam to juz gdzies - nie potrafie nie ruszac chociaz jakiegos malenkiego zaskornika i teraz mam dwa placki na czole, to chore!!!!!!! oby szybko to zniklo. musze nie ruszac tych "plackow", bo jeszcze gorzej sobie zrobie. ja juz nic nie obiecuje, przepraszam. a bylo tak dobrze...
AaniaA jest offline  
Stary 2005-12-02, 12:51   #418
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

A ja właśnie wytrzymam cały grudzień, na przekór tym zaskórnikom.No przecież nie może być tak, że to one mną rządzą a nie ja nimi. To ja decyduję o tym, że ich nie ruszam i tyle. Hehe to moje wytrzymywanie dopiero od wczoraj się zaczęło, obym radę dała
Stary 2005-12-03, 16:25   #419
miiee
Rozeznanie

A ja coś zaczęłam wyciskać... ... jakaś pobudzona jestem i coś sobie zawsze wieczorem wynajdę na tej twarzy... Poszłam ostatnio spać w makijażu i mi się strasznie pogorszył stan skóry.... NIGDY nie róbcie tego, ze nie zmywaćie buzi na noc...zabójstwo dla cery...
miiee jest offline  
Stary 2005-12-03, 19:19   #420
@ska
Raczkowanie

a ja ostatnio nawet nie cisnelam, az dziwne, bo to tak samo wyszlo, nie ze sobie postanowilam, tylko po prostu mi sie nie chcialo (nie ma to jak byc tak maksymalnie zmeczonym wieczorem, ze nawet sie juz nie chce stac w lazience przed lusterm i meczyc to wszystko ) Ale tak czy siak skora lepiej nie wyglada, bo zapychaja mi sie pory jak nienormalne, ale w sumie juz lepiej zeby tylko byly zapchane a nie ropierniczone na maxa, wiec ich ruszac nie bede. Ale ogolnie jak zawsze zalamka, tylko czekam na dermatologa i kosmetyczke i jakies zabiegi cala moja nadzieja w tym!

3majcie sie dziewczyny!!! Nie wyciskajcie !!!!!!!!

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości