Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-04, 17:06   #4321
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Czekoladko o tym samym marze.
Ja rowniez. Teraz znowu sie zmasakrowalam.

Mam dosc.
Stary 2007-02-04, 17:38   #4322
Little Angel
Wtajemniczenie

Wirtam dziewuszki moje.CZytam czego nie czytalam ostatnio i az strach mys;ec ile tu smutku Slow juz brakuje.
Ja dochodze do siebie po okresie,zlaza resztki pryszczy,ale ogolnie czuje sie (tylko czemu ja sie tak czuje,sama nie wiem)promienna i piekna i taka jakas silna.

Co do osob,ktore wyszly z traziku-znam jedna.To moja osiemnastoletnia kuzynka-juz przestaly jej cholery wyskakiwac,a tez walczyla chyba od 12,13 roku zycia(i miala tez gronkowca gnojka),nie traccie wiary
Little Angel jest offline  
Stary 2007-02-04, 17:57   #4323
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Czekoladko o tym samym marze.
To samo chciałam napisać.

Little Angel, a tej kuzynce pewnie przeszło z wiekiem...
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-02-04, 18:01   #4324
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
To samo chciałam napisać.

Little Angel, a tej kuzynce pewnie przeszło z wiekiem...
Pewnie masz racje.A to oznacza,ze obecne tu nastolatki moze tez sie tego doczekaja-czego z calego serduszka im zyczeOna tez miala takie "ostre stany" jeszcze w ubiegle wakacje...i juz nie ma.
Tradzik u straszych to juz inna historia,ale moze choc mlodziez ma szanse
Little Angel jest offline  
Stary 2007-02-04, 19:52   #4325
gwendolyn
Rozeznanie

Zerwałam dzisiaj ostatecznie z moim chłopakiem (znalismy się prawie 6 lat, a bylismy ze sobą ze 4, już sama straciłam rachubę ile dokładnie) na razie trzymam łapki z daleka od buzi - oby tak dalej... Będzie mi ciężko bo tylko on wiedział o moim "nałogu" (no i oczywiście wy) i akurat w tym mnie wspierał.
Czy znajdzie sie ktoś kto pokocha takiego pryszczolka jak ja i kogo ja jednocześnie pokocham? ;(
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-04, 20:17   #4326
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn wspolczuje . jestes silna kobieta i na pewno dasz rade podolac temu wszystkiemu. co do zakochania sie w pryszczolku to moj tz zakochal sie wlasnie w takim osobniku jak ja, wiec glowa do gory. milosc przychodzi nieoczekiwanie (nic na sile). zobaczysz, ze jeszcze bedzie dobrze w Twoich sprawach sercowych .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-04, 20:25   #4327
gwendolyn
Rozeznanie

dziękuje AniuA i wam dziewczyny za wsparcie, na prawdę bardzo mi pomagacie z walką z pryszczami i wyciskaniem i z wieloma innymi rzeczami, całuski i uśmiech przez łzy dla was wszystkich
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-04, 20:26   #4328
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn

ide sie kapac. rany, zebym tylko nic nie ruszyla . zapale sobie to mniejsze swiatlo w lazience, zeby mnie nie kusilo. staram sie nie patrzec w lustro, zeby sie nie dobijac swoim wygladem. patrze w lustro jak musze.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2007-02-04 o 21:26
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-04, 22:31   #4329
ziuta.
Rozeznanie

gwendolyn- teraz jest ci smutno i zle, ale wszystko sie wyprostuje zobaczysz. wyplacz sie w poduszke, zjedz czekolade, obejzyj fajny film- zrob cos tylko dla siebie
kto mnie dzis wykopie z lazienki?! juz zarowki wykrecam bo nie chce widziec twarzy i majstrowac przy ryjku
ziuta. jest offline  
Stary 2007-02-04, 22:56   #4330
gwendolyn
Rozeznanie

ziuta dziś na pocieszenie zjadłam trzy czekoladowe cukierki, pół wu-zetki, banana, pomarańczę i piłam kawę 3 w 1 (oczywiście nie wszystko na raz ) trochę pomogło, dziś sobie pofolgowałam z niezdrowym jedzeniem, ale od jutra basta, koniec z paskudztwami w żywności, z wyciskaniem i toksycznym związkiem - walka na całego żeby nie dać się smutkom oraz zbuntowanej buzi i rączkom

A płakac nie będe- dość sie już napłakałam, nadenerwowałam i nazłościłam z powodu tego mojego już exfaceta

Ziuta jak będziesz w łazience to pomyśl że wszystkie dziewczyny z tego wątku są tam z tobą i patrzą na twoje postępki każda z nas wstydziłaby się to chyba robić publiczniewystarczy trochę wyobraźni
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-04, 23:11   #4331
kaczorka
Wtajemniczenie

gwendolyn teraz nie pozostaje Ci nic innego jak nie wyciskanie !!!!
Taka chwila w sam raz na wieeelkie zmiany. Koniec związku, koniec z wyciskaniem, czas wziąść się za siebie
kaczorka jest offline  
Stary 2007-02-05, 00:12   #4332
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Ziuta jak będziesz w łazience to pomyśl że wszystkie dziewczyny z tego wątku są tam z tobą i patrzą na twoje postępki każda z nas wstydziłaby się to chyba robić publiczniewystarczy trochę wyobraźni
nic nie ruszylam
ziuta. jest offline  
Stary 2007-02-05, 10:07   #4333
gwendolyn
Rozeznanie

ziuta gratuluję, ja wstałam rano nic nie dłubałam, ale za to nastrój średni jak na początek nowego życia - mieszanina ulgi ze smutkiem, jeszcze moja mama mi mąci w głowie do tego wszytskiego, no ale cóż trza twardym być nie miękkim i jak kaczorka napisała za siebie się w końcu wziąć.. Będzie ciężko,ale będzie dobrze... kiedyś
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-05, 13:32   #4334
ziuta.
Rozeznanie

gwendolyn no oczywiście ze bedzie dobrze i to już niedługo ! ja rano wycisnełam ropniaczka z czoła ale nic więcej!
ziuta. jest offline  
Stary 2007-02-05, 15:44   #4335
Anul3k
Zakorzenienie

Zrobila mi sie czerwona gula miedzy brwiami , juz pokazuje sie w niej bialy czubek, pocieszam sie tym, ze grzywka jako-tako to zaslania i nie musze niszczyc gada, zeby sie z biala kropa wsrod ludzi nie pokazywac Do tego mam jeszcze niemila niespodzianke przy brwi, na czole i dwie na policzku. Strasznie mnie kusi, zeby wycisnac chociaz jednego, ale wiem, ze jak zaczne, to nie skoncze. A z tym wyciskaniem macie racje, kiedy bylam w szpitalu, lustra byly jedynie w salach, a wiadomo -> drzwi przeszklone, kolezanki w pokoju... chyba zafunduje sobie jeszcze jeden pobyt w dsk, moze nic nie wykryja, ale za to jaka ulga dla cery
Stary 2007-02-05, 16:19   #4336
christina
Raczkowanie

musze powiedzieć,że zastosowałam tą maseczkę aspirynową , chyba jest dobra, musicie spróbować.

najpierw przemyłam dokładnie twarz tonikiem,na miejsca "zaatakowane" nałożyłam trochę pasty cynkowej i na to aspirynę rozdrobnioną (żeby się trzymało), blizny trochę znikły i się poprawiło nawet, jeszcze kilka razy na noc założe i napisze o efektach....pozdrawiam wszystkie nałogowe wyciskaczki

christina jest offline  
Stary 2007-02-05, 16:32   #4337
kathja86
BAN stały

Witam dziewczyny polaczone tym okropnym nalogiem!!
Widze, ze nie jestem sama i ze bardzo duzo ludzi ma ten problem..
Ja nie dosyc ze wyciskam, to jeszcze potem rozdrapuje te miejsca i na twarzy robi mi sie jedna wielka rana Czasem sobie poprostu siedze, dotkne buzi, czuje chropowatosc pod palcami i od razu to zdrapuje (chociaz wiem ze bedzie jeszce gorzej, ze zaraz pojawi sie pewnie krew).. Ale jak tego nie widze,wydaje mi sie, ze jak bedzie gladko to bedzie ladniej.
A to totalna bzdura!!!!
HELP
kathja86 jest offline  
Stary 2007-02-05, 17:01   #4338
gwendolyn
Rozeznanie

Anul3k Nie Zaczynaj Majstrować!!! Buźkę Umyj żelikiem Anty, Posmaruj Kremikiem, Nałóż Punktowo Mąść Jakąś, A Ten Z Białym Czubkiem Jak Cie Tak Drażni To Daj Do Zoperowania Komus Innemy, Mamie, Siostrze Czy Coś - Lepiej Się Oddać W Czyjeś Ręce Niż Samemu Sobie Zaufac I Narozrabiać
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-05, 19:49   #4339
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathja86 Pokaż wiadomość
Ja nie dosyc ze wyciskam, to jeszcze potem rozdrapuje te miejsca i na twarzy robi mi sie jedna wielka rana
ja robie tak samo . nie dosc, ze wycisne gada to potem rozdrapuje to do krwi i wtedy goi mi sie to miesiacami (wlasciwie nie goi) .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-05, 19:57   #4340
Anul3k
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Anul3k Nie Zaczynaj Majstrować!!! Buźkę Umyj żelikiem Anty, Posmaruj Kremikiem, Nałóż Punktowo Mąść Jakąś, A Ten Z Białym Czubkiem Jak Cie Tak Drażni To Daj Do Zoperowania Komus Innemy, Mamie, Siostrze Czy Coś - Lepiej Się Oddać W Czyjeś Ręce Niż Samemu Sobie Zaufac I Narozrabiać
Wycisnelam go, chociaz wiedzialam, ze to nic nie da Wylazlo tylko troche, w dodatku obok zrobil mi sie drugi babel i zalatwilam gratisowo jeszcze dwa gnojki

no niech to szlag
Stary 2007-02-05, 19:58   #4341
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

A ja znowu nie wyciskam, ale zdrapuje rbiąc sobie przy okazji ranki, a z nich potem dziury Ale ostatnio opanowuje się i nawet plecków nie drapie Przynajmniej to dobrze
kathja86 Ty też witaj dobrze, że tu trafiłaś, może pomoże Ci w jakiś sposób ten wątek a dokładniej osoby w nim piszące Pisz tu o tym co leży Ci na sercu, zawsze przeczytamy i spróbujemy coś doradzić, pocieszyć, opierniczyć, etc.
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-02-05, 20:06   #4342
AaniaA
Zakorzenienie

ja to mam takie obiekty, ktore same nie znikaja . jak juz sie cos zrobi to nie zniknie ot tak sobie, samo . ponadto wylazi mi teraz z kazdego delikwenta krew (i nie jest wazne czy on kwalifikuje sie do wycisniecia czy nie). generalnie porazka .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-05, 20:10   #4343
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Anul3k tylko nie ruszaj tego dalej!!!! Ja się z takim chciałam w ten sam sposób rozprawić, i co z tego miałam... cztery większe obok i zostały po nich przebarwienia!!! siedziały tam chyba z dwa tygodnie, a nie wyciskałam potem i smarowałam maścią, która znacznie przyspieszyła gojenie, więc radze teraz zasmarowac czymś i paluchy z daleka! W tym miejscu robią się wyjątkowo wredne typy
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-02-05, 20:30   #4344
Anul3k
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Anul3k tylko nie ruszaj tego dalej!!!! Ja się z takim chciałam w ten sam sposób rozprawić, i co z tego miałam... cztery większe obok i zostały po nich przebarwienia!!! siedziały tam chyba z dwa tygodnie, a nie wyciskałam potem i smarowałam maścią, która znacznie przyspieszyła gojenie, więc radze teraz zasmarowac czymś i paluchy z daleka! W tym miejscu robią się wyjątkowo wredne typy
Juz go nie rusze, obiecuje ten watek to niezla sprawa, bo pozniej wstydze sie swojego czynu najgorsze jest to, ze powinnam wziac sie za brwi, a jak tylko zblize sie do lusterka... wiadomo
Stary 2007-02-05, 20:44   #4345
caya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Zrobila mi sie czerwona gula miedzy brwiami , juz pokazuje sie w niej bialy czubek, pocieszam sie tym, ze grzywka jako-tako to zaslania i nie musze niszczyc gada, zeby sie z biala kropa wsrod ludzi nie pokazywac Do tego mam jeszcze niemila niespodzianke przy brwi, na czole i dwie na policzku. Strasznie mnie kusi, zeby wycisnac chociaz jednego, ale wiem, ze jak zaczne, to nie skoncze. A z tym wyciskaniem macie racje, kiedy bylam w szpitalu, lustra byly jedynie w salach, a wiadomo -> drzwi przeszklone, kolezanki w pokoju... chyba zafunduje sobie jeszcze jeden pobyt w dsk, moze nic nie wykryja, ale za to jaka ulga dla cery
witam siostre bliźniaczke, mój przyjaciel spomiędzy brwi został udupiony zanim pojawiła sie ta biała gula bo ja nie moge czegoś takiego znieść :P teraz jest tylko marnym strupkiem, który zasypałam dermatolem i powiem że mi sie to sprawdziło bo to troszke zamaskowało tą krwistą czerwień (co prawda na żółto) ale jak sie przykryje to korektorem to prawie nie widać. Goimy sie dziewczyny
caya jest offline  
Stary 2007-02-05, 21:24   #4346
AaniaA
Zakorzenienie

Anul3k dobrze radzi Czekoladka - nie grzeb .

a ja teraz znowu przeprosilam tonik octowy i traktuje nim moje plecy od wczoraj. dzisiaj znowu octowienie .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-05, 21:28   #4347
Anul3k
Zakorzenienie

zwiazcie mi rece! jeszcze nie grzebie, ale tylko jeszcze. ciezko jest sie powstrzymac.
Stary 2007-02-05, 21:31   #4348
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
jeszcze nie grzebie, ale tylko jeszcze. ciezko jest sie powstrzymac.
wiem cos o tym...
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-05, 21:51   #4349
marta6704
Zakorzenienie

Moja radość z cery bez prycholków skończyla się
Znów mam na policzku i na nosie pełno pryszczy
Na szczęscie czolo i broda jest w niezlym stanie.
Jestem jednak podłamana bliznami jakie zostawia mi trądzik.Nawet podkład nie ukryje tych przebarwien
Kiedy wreszcie bede miala ładną cere
marta6704 jest offline  
Stary 2007-02-05, 22:05   #4350
gwendolyn
Rozeznanie

ja nie grzebię ale zajadam czekoladow cukierki na pocieszenie, dobrze to cerze i figurze nie posłuży idę sie umyć i niczego nie ruszę!!!
Anul3k proszę cię spróbuj myslec o czymś innym, zajmij sie czymś film, książka cokolwiek, jutro albo ropa wyjdzie na wierzch i łatwiej będzie usunąć, albo się podgoi,a dziś tylko mozna pogorszyc sytuację, narobisz sobie takich blizn jak ja, bądź ode mnie mądrzejsza
kathja - jest na wiele, problem tylko jedden, wspólnie damy radę!!!!
AniaA zgadzam się,że ciężko nie grzebać, ale za to jakie niegrzebanie przynosi kożyści, warto toczyć ze sobą tą walkę jak ty pleceki ja pieszczę moje ramionka przemywając je nagietkiem i smarując maścią z witaminą A- wspaniaaaaaaaaałe zajęcie
gwendolyn jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości