Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-05, 22:41   #4351
agata_wwl
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja to juz zaczynam chyba wpadać w jakąś paranoję... Wiecie ile lat już nie jadlam nic czekoladowego, pikantnego ani z dodatkiem octu (a wprost uwielbiam np. rolmopsy śledziowe)? Nawet dokladnie ne liczylam, ale będzie już z 4 A to wszystko po to, by mieć w miarę ladną cerę!!! A i tak wyskakują mi pryszcze Ale mam czyste sumienie, że do tego się nie przykladam (czy to normalne??)

Ostatnio bardzo mnie wysypalo Robią mi się takie duże, podskórne krosty i to tylko w okolicach rzuchwy Nie wiem co sie dzieje, czym to jest spowodowane Wyczytalam gdzieś, że krosty moga wyskakiwać od szalika i chyba nie muszę pisać, że mój wylądowal juz na dnie szafy.

Ciekawe do czego jeszcze się posunę w walce z pryszczami... ?
agata_wwl jest offline  
Stary 2007-02-06, 11:04   #4352
kathja86
BAN stały

NO i co.. znow to zrobilam.. wczoraj.. nawet o tym nie myslalam.. jak automat.. dzis mam mnostwo spraw do zalatwienia, a wygladam strasznie>> dzis mam pierwsza jazde, a jak spojrze w lusterko w samochodzie i zobacze swoja zmasakrowana twarz no pewnie jakis wypadek spowoduje.. (
to bedzie ciezki dzien..
Mam nadzieje ze do jutra troche zbledna te <dziury> bo wybieram sie na dicho
Dziewczyny.. juz nigdy wiecej..
kathja86 jest offline  
Stary 2007-02-06, 11:07   #4353
kathja86
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Ja to juz zaczynam chyba wpadać w jakąś paranoję... Wiecie ile lat już nie jadlam nic czekoladowego, pikantnego ani z dodatkiem octu (a wprost uwielbiam np. rolmopsy śledziowe)? Nawet dokladnie ne liczylam, ale będzie już z 4 A to wszystko po to, by mieć w miarę ladną cerę!!! A i tak wyskakują mi pryszcze Ale mam czyste sumienie, że do tego się nie przykladam (czy to normalne??)

Ostatnio bardzo mnie wysypalo Robią mi się takie duże, podskórne krosty i to tylko w okolicach rzuchwy Nie wiem co sie dzieje, czym to jest spowodowane Wyczytalam gdzieś, że krosty moga wyskakiwać od szalika i chyba nie muszę pisać, że mój wylądowal juz na dnie szafy.

Ciekawe do czego jeszcze się posunę w walce z pryszczami... ?

Agatko.. te bolesne krosty na zuchwach to razcej od hormonow. Moja kosmetyczka tak mi powiedzila. Nie rezygnuj lepiej z szalika- nie zimowa i wietrzna pora bo zlapiesz jakiegos wirusa i wtedy to dopiero bedzie problem..
kathja86 jest offline  
Stary 2007-02-06, 15:06   #4354
gwendolyn
Rozeznanie

ja wczoraj narozrabialam, ale trochę, nic nowego nieruszałam,ale stare rzeczy, moja mam to mnie umie pocieszyć nie ma co ;( siedzę jeszce bardziej zdołowana niż wczoraj i przedwczoraj, oby sie to xle nie skończylo, musze sie trzymać...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-06, 15:08   #4355
gwendolyn
Rozeznanie

ja wczoraj narozrabialam, ale trochę, nic nowego nie ruszałam,ale stare rzeczy, moja mam to mnie umie pocieszyć nie ma co ;( dzięki jej gadce siedzę jeszce bardziej zdołowana niż wczoraj i przedwczoraj, oby sie to źle nie skończylo, musze sie trzymać...

kurcze dwa razy wkleiło mi sie własciwie to samo - nie umiem wyciać jednej z tych wiaadomości- pomóżcie blondynce

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-02-06 o 16:42
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-06, 18:44   #4356
yaGódka
Raczkowanie

[quote=agata_wwl;3623209]Ja to juz zaczynam chyba wpadać w jakąś paranoję... Wiecie ile lat już nie jadlam nic czekoladowego, pikantnego ani z dodatkiem octu (a wprost uwielbiam np. rolmopsy śledziowe)? Nawet dokladnie ne liczylam, ale będzie już z 4 A to wszystko po to, by mieć w miarę ladną cerę!!! A i tak wyskakują mi pryszcze Ale mam czyste sumienie, że do tego się nie przykladam (czy to normalne??)

Ciekawe do czego jeszcze się posunę w walce z pryszczami... ?[/quote]

ja też popadłam już w jakąś paranoje:/ każde pudełeczko,opakowanie itd musze dokładnie przeanalizować czy są tam jakieś szkodliwe składniki :| CHORE!
A kiedy jadłam czekolade,ciasto,ciestecz ka? ojjjj,dawno temu.

kurcze,nie wiem czemu mi wypowiedzi agaty nie "zcytatowano";| a nie umiem tego naprawić.wybaczcie

Edytowane przez yaGódka
Czas edycji: 2007-02-06 o 18:49 Powód: cytatowanie;)
yaGódka jest offline  
Stary 2007-02-06, 19:30   #4357
Belcia
Zakorzenienie

GG do Belcia

to moje nagradzanie się za niegniecenie- nie wychodzi mi
ehh

Belcia jest offline  
Stary 2007-02-06, 20:17   #4358
ziuta.
Rozeznanie

ja bardzo lubie czekolade i nie mam zamiaru zrezygnowac z jedzenia jej
nie bede sobie odbierac ostatniej przyjemnosci jaka mam
ziuta. jest offline  
Stary 2007-02-06, 21:18   #4359
gwendolyn
Rozeznanie

Dziewczyny Pomocy, Znów Zaczęłam Wydrapywac I Wyciskac, Na Czole Mam Teraz Dziurę, Kurde Zaczyna Wyłazić Ze Mnie Stres!!!pomocy, Nie Chcę Tego Robić, Znów Będzie Mi Sie Paprac Miesiącami I Zostana Blizny;(
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-06, 21:58   #4360
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn nie nie nie!!!!!!!!! nie rob tego. juz Cie powstrzymuje telepatycznie. wiem, ze czujesz sie nie za dobrze psychicznie, ale nie pozwol, by Twoja buzia tez wygladala zle. jestesmy z Toba.

ja wygladam tragicznie. juz stracilam jakakolwiek nadzieje na poprawe stanu mojej cery . nawet nie bede pisac co mi wylazi, co sie nie goi, co jest rozdrapane, itd. . napisze jedno - wylazi mi okropna gula na brodzie - to ta z tych czerwonych, napuchnietych i bolacych .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-06, 22:28   #4361
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Ja też nie moge się powstrzymać, ale znowu od drapania Dzisiaj czytając książkę majstrowałam jak tylko się dało mimo, że myślałam wtedy "natychmiast przestań" dalej to robiłam Nie wiem jak temu zapobiegać W dodatku szyja mnie okropnie swędzi, nie wiem co się na niej robi, chyba mi przeszło cos co miałam na ramieniu Za niecałe dwa tygodnie do dermy więc się dowiem, ale narazie spróbuje nie drapać, chociaż teraz nie udaje mi się to za bardzo i jeszcze od ramienia niedaleko do pleców i... domyślacie się że i plecki drapie F*CK mam tego dośc
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-02-07, 05:40   #4362
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

bluegirl wskakuje na chwilę u mnie narazie dobrze, co prawda zaskórniki zamknięte atakują brodę, ale staram się nie wyciskać, zwyczajnie nie mam na to czasu i sił, chociaż czasem cos się wyciśnie jak już trzeba. Cera jednak wysuszona buntuje się, że nie poświęcam jej tyle czasu co kiedyś

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-02-07, 11:30   #4363
gwendolyn
Rozeznanie

u mnie dzis lepiej i z samopoczuciem i z wyglądem, nic wiecej nie rozdrapałam poza ta krostą na czole, goję sie generalnie, buzia jak cie mogę, ale na czole pełno strupów, ale mam motywacje nową do zagojenia - odkryłam bawiąc się Photoshopem,że mi dobrze w falo-loczkach trzeba zrobic ze sobą porzadek, żeby bez wstydu udac sie do fryzjera i chodzic z bardziej odkrytym czółkiem niż teraz. Więc to mój plan, zagojenie ranek, złuszczanie u kosmetyczki, potem zmiana fryzurki z prostych jak kołki włosków na romantyczną fryzurkę bedę sie tego trzymać i dam radę
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-07, 12:15   #4364
pink69
Zakorzenienie

gwendolun zazdroszczę

Mój humor nawet ok,ale z wyglądem tragicznie..Cała twarz obolała od podskórnych grudek..I porozdrapywanych innych niespodzianek

pink69 jest offline  
Stary 2007-02-07, 20:29   #4365
gwendolyn
Rozeznanie

Dla wszystkich smutnych dziewuszek z tego wątku: "You are crying because you have a soul." ciekawy cytat prawda? Jesteśmy inne i wyjątkowe wśród tylu bezdusznych ludzi "One is not allowed to give up hope. One is not even allowed to speak as if one has given up hope!"
Okazuje się,że w materiałach do magisterki tez można znaleźć cos budującego
Pink 69 cheer up, pomyśl jestes młodsza ode mnie, więc nie trać czasu na dołki, planuj, pracuj nad sobą, żeby nie żałować starconego czasu jak ja
Ściagnijcie sobie piosenkę Bisquit (tego zespołu której płytę wydała Kayah) p.t. "Obudź mnie" - przepiekna!!! inne na ich płytce "Inny Smak" też cudowne, dawno mi sie tak nic nie podobało z polskiej muzyki, polecam
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-07, 20:46   #4366
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

Gwendolyn pierwszy cytat juz wyladowal u mnie w opisie Dziekuje Ci za niego
Stary 2007-02-07, 20:59   #4367
gwendolyn
Rozeznanie

to cytat z Isaaca Bashevisa Singera, jak coś takiego znów mi wpadnie w oko, to też wkleję na forum skoro sie podoba i pomaga polecam jego opowiadania - po angielsku są świetne, niestety polskie tłumaczenia są pełne błędów, w większości nieprofesjonalne, nudne
Ja się jakoś trzymam z buźką, raczej nie ruszam, choć korci jak diabli, musze sie pochwalić, że wreszcie magisterkę ruszyłam, więc u mnie mały wyż, życzę wszystkim tego samego
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-07, 21:12   #4368
pink69
Zakorzenienie

gwendolyn,dobrze,że tu jesteś Dziękuję

pink69 jest offline  
Stary 2007-02-07, 22:09   #4369
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Hurrra tak jak gwendolyn dzisiaj nic nie ruszyłam Nawet nie drapałam przy czytaniu ;p Pełen sukces Tylko szkoda, że to raczej tak raz na jakiś czas będzie, a nie zawsze Ale postaram sie jak najdłużej wytrzymać bez majstrowania jakiegokolwiek przy buźce
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-02-07, 22:17   #4370
pink69
Zakorzenienie

Ja ruszyłam..I teraz twarzą nie mogę ruszać,bo mam 2 podskórne gule,których i tak nie dałam rady usunąć..Koło ust (boli przy każdym ruchu twarzą) i między brwiami (też boli jak..) ehh

pink69 jest offline  
Stary 2007-02-08, 12:34   #4371
Kiciunia21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ja ruszyłam..I teraz twarzą nie mogę ruszać,bo mam 2 podskórne gule,których i tak nie dałam rady usunąć..Koło ust (boli przy każdym ruchu twarzą) i między brwiami (też boli jak..) ehh

Pink69
widziałam twoje zdjęcie w wątku "Pochwalmy sie swoimi włosami" i musze przyznac że masz bardzo ładną cerę. Nie wygląda na taką z problemami.:e hem:

-15

Kiciunia21 jest offline  
Stary 2007-02-08, 13:12   #4372
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość

Pink69
widziałam twoje zdjęcie w wątku "Pochwalmy sie swoimi włosami" i musze przyznac że masz bardzo ładną cerę. Nie wygląda na taką z problemami.:e hem:
zgadnij ile muszę robić makijaż i korektować wszystko,aby wyglądać ok..I zdjęcia robię tylko czarno-białe i w lepsze dni

pink69 jest offline  
Stary 2007-02-08, 23:01   #4373
kathja86
BAN stały

wrocilam i musze sie wam dzieczyny pochwalic nie zrobilam nic glupiego, lub czego mogla bym potem zalowac. nic nie wycisnelam, nic nie rozdrapalam i juz wygladam i czuje sie duzo lepiej ale to dlatego ze nawet nie mialam czasu zeby cos <zmajstrowac>.. wczoraj na imprezce, dzis caly dzien szalenstwo na stoku (bylam bez makijazu i moja cera nie wygladala bardzo zle, wszyskie dziury zdazyly sie zagoic i czulam sie psychicznie o niebo lepiej
mam nadzije ze jeszcze wytrwam w moim postanowieniu))
kathja86 jest offline  
Stary 2007-02-08, 23:36   #4374
zanag
Raczkowanie

... a mi pomogła "kuracja wstrząsowa" od mojej mamy - kazała zapłacić za mazidła w aptece...
powiedziała że koniec fundowania mi żeli, maści, kremów, toników i innych specyfików bym mogla wreszcie mieć ładną buzię, skoro tego nie doceniam i dalej drapię przy twarzy...

ponieważ jestem osobą nadpobudliwą (kochane ADHD... ) i "odgórnie" odczuwam potrzebę robienia czegoś z rękami mam też spore problemy z rozdrapywaniem (oczywiście aż do krwi...) krostek na rękach, plecach i nogach... tu pomagają bluzki z długim rękawem i długie spodnie... w lato będzie gorzej...

teraz szukam sposobu by przestać robić sobie ranki na głowie (we włosach nie widać blizn, ale może kiedyś będę chciała się ściąć na łyso - i będzie problem :P)

chowanie lusterek też jest fajnym pomysłem
pozdrawiam!
zanag jest offline  
Stary 2007-02-08, 23:48   #4375
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zanag Pokaż wiadomość
"odgórnie" odczuwam potrzebę robienia czegoś z rękami mam też spore problemy z rozdrapywaniem (oczywiście aż do krwi...) krostek na rękach, plecach i nogach... tu pomagają bluzki z długim rękawem i długie spodnie... w lato będzie gorzej...

teraz szukam sposobu by przestać robić sobie ranki na głowie (we włosach nie widać blizn, ale może kiedyś będę chciała się ściąć na łyso - i będzie problem :P)
To pasuje do mnie, czyli może ja też mam ADHD, tylko o tym nie wiem

EDIT: chyba zaczynam się cieszyć, że od poniedziałku nowy semestr i znów zajęcia bo wtedy nie będę mieć czasu na wyciskanie tak jak np. dzis byłam dość zajęta i nic nie ruszyłam

Edytowane przez Buena Dzidzia
Czas edycji: 2007-02-09 o 00:15
Buena Dzidzia jest offline  
Stary 2007-02-09, 09:39   #4376
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

Nie ruszalam nic na czole i... jest puste. Co prawda mam wiele 'dziur' po dawnych niespodziankach, ale mimo wszystko jest o niebo lepiej. Gorzej z prawym policzkiem, ale pracuje nad tym
Stary 2007-02-09, 10:08   #4377
Kiciunia21
Zadomowienie

A co stosujecie właśnie na te "dziurki"?

p.s. Co sie dzieje z shacką?

-15

Kiciunia21 jest offline  
Stary 2007-02-09, 10:49   #4378
pink69
Zakorzenienie

Ja na dziury daję maść cynkową zmieszaną 1:1 z Pastą Lassari i po 2 takich nocach prawie dziurki już nie ma..Ale blizna zostaje

pink69 jest offline  
Stary 2007-02-09, 14:05   #4379
gwendolyn
Rozeznanie

kurcze pink chyba niepotrzebnie mieszasz maść cynkową z pastą Lassari - o ile mi wiadomo to ta pasta zawiera właśnie cynk+alkohol salicylowy, więc spokojnie możesz darować sobie albo maść cynkową albo pastę
a co do mnie to nic nowego ne ruszałam, no dobra przyznaje się ze dwie krostki na rękach ;( a na buzi nie chce mi się zagoić ranka po ostatnim "ataku"
ale ogólnie nie jest źle

"You wage a war, but don't become seduced
There are no excuses for the one who loses
God wants strenght. Man! Be strong." - nie, żebym była religijna, ale podoba mi sie ten cytat

Też zastanawiałam się co z Shacką i brakuje mi Little Angel
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-09, 14:38   #4380
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Naaareszcie mogę wejść na wizaż przez dwa tyogdnie tu nie wchodziłam i z wyciskaniem nie było nawet tak źle, co nie znaczy ze wyglądam ok

Buena_Dzidziu
szkoła i zmęczenie po niej na pewno zniechęcą Cię do wyciskania poza tym jest tyyyyle sniegu tylko wyjść i się bawić

gwendolyn, mała prosba możesz przetłumaczyc cytat bo tak niezbyt rozumiem
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości